PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6647}

Park Jurajski III

Jurassic Park III
6,6 74 965
ocen
6,6 10 1 74965
4,4 8
ocen krytyków
Park Jurajski III
powrót do forum filmu Park Jurajski III

Ostatnia część, uważana za najsłabszą w trylogii, będzie emitowana w najbliższy piątek, czyli Mikołajki, 06.12, podobnie jak poprzednie części o 21:35 na TVP1. Zapraszamy wszystkich fanów trylogii chętnych na kolejny wspólny seans z komentowaniem na bieżąco lub podsumowaniem wrażeń na koniec.
<ROAR>

ocenił(a) film na 7
rusekolsztyn

Albo Giacchino. Polecam posłuchać jego muzyki do gier związanych z Jurassic Park.

Raptosaur

O tak, zaleciało klimatem jak z jakiegoś Transformers :/

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Choć najlepszy jest motyw rodziny Kirbych, który w wersji został niefortunnie ucięty. W napisach końcowych słychać go w całości tylko.

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

jestem zielona jak trawa z tych dinozaurów i tych drugich,latających, co sie dinusiami latającymi nie nazywają, a i tak uwielbiam ten film :)))))))))))))) te filmy jakos dziwnie klimatem ze Spielbergiem mi sie kojarzą.... :)

ocenił(a) film na 6
hapibo

Zawsze możesz sobie wygooglować ich nazwy i trochę poczytać, fascynujące zwierzęta...zresztą jak wszystkie, te wymarłe i te które wciąż żyją wśród nas.

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

wiem wiem... tylko nie mam czasu na siedzenie i czytanie o dinusiach :) jak kiedys moje dziewczyny zaszczepią sobie miłośc do tych stworzeń to ja chetnie z nimi poślęczę :)

Valdoraptor23

psssst Wladca Pierscieni: 2 wieze na tvn ;)

Samarrita

Władca na Tvn to materiał sadomasochistyczny xD

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

zwłaszcza te reklamy . poza tym jak ogladam w tv to nie moge zrozumiec, ze tu nie ma rozszerzonych wersji :)

hapibo

Po trzeciej reklamie uznaje się że i tak już zna się na pamięć i wyłącza xD

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

szczerze każdą z tych czesci znam praktycznie na pamiec , mam je na płytach i wiem że oglądanie ich na tvn-ie boli... ale jak mam okazje to i tak do niego wracam :)

ocenił(a) film na 9
skompy18

mam to samo!!! :)

ocenił(a) film na 6
skompy18

Znam to uczucie.

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

hahahahahahaha dokładnie!!! widziałam to juz z 1000 razy! :)

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

Dobre! :P

ocenił(a) film na 9
Samarrita

idziemy tam :)

ocenił(a) film na 6
hapibo

ja już oglądam ;] jak tylko jp się skończył ;]

hapibo

ooo super! :D

ocenił(a) film na 9
Samarrita

tu komentujemy?????

hapibo

a moze tam? czy strach sie bac? xD

ocenił(a) film na 9
Samarrita

dobra to idziemy :) kto zakłada temat? może Ty Sammi? :)

hapibo

oki hehe podejme sie misji :D

ocenił(a) film na 9
Samarrita

to czekam tu n link :)

hapibo

oki, gotowe... na zaczepki trolli nie odpowiadamy... i generalnie modlmy sie :D

Samarrita

http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Dwie+wie%C5%BCe-2002-3 1451/discussion/Nadzwyczajny+seans+Fanklubu+Kina+Klasy+Z,2340181

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

"CO! JUŻ?! Co tak krótko!?" - Moja pierwsza reakcja na napisy końcowe tej części w czasach VHS ;D

Raptosaur

Jak zwykle seans wspaniały z Wami, na pewno niezapomniany, uśmiałem się i zwróciłem uwagę na wiele rzeczy dotąd pomijanych. Dziękuję wszystkim ;)

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

Trzeba taki wieczór kiedyś powtórzyć z 4 cześciach Indiany Jonesa - to jest film z najbardziej zbliżonym do Jurassic Parku klimatem, a ponadto również dzieło z pod ręki Stevena Spielberga.

rusekolsztyn

Świetny pomysł, jak tvp wyemituje w rozsądnych godzinach to ja chętnie :)

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

Też będę. Mam komplet na DVD ;).

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

MOja reakcja była podobna, ale w innym stylu - kiedy film zaczynam nabierać klimatu poprzednich dwóch częsci ( mam tuaj na myśli ptaszarnię i scene ataku Spinozaura na barkę na rzece) to już musiał się skończyć i pozostał nie dosyt za któy wystawiam tylko 7 /10

ocenił(a) film na 7
rusekolsztyn

Pewnie też sporo materiału wycięto. Choć słyszałem tylko o scenie, w której Yudesky próbuje się bronić przed raptorami kijem tuż przed śmiercią.

ocenił(a) film na 6
Raptosaur

Film jest zdecydowanie za krótki, pamiętam moje rozczarowanie gdy pierwszy raz widziałem go w kinie...

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

Wszystkim dziękuję za liczną frekwencję ;). Zwłaszcza naszym dziewczynom, co to się dinozaurami zainteresowały ;D. Dopilnuję, by Ipsilon nie ściągnął z Was zbyt dużego haraczu ;D

Raptosaur

bedziemy szukac u Ciebie azylu przedipsilonowego ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones