PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38233}

Pasja

The Passion of the Christ
7,4 238 024
oceny
7,4 10 1 238024
6,8 28
ocen krytyków
Pasja
powrót do forum filmu Pasja

Ja akurat wierzę , bo nie wierzyć to znaczy nie żyć . Przekonałem sie po tym jak 7 lat temu po smierci mojej babci na różańcu wyszedłem na podwórze i zobaczyłem ją wieczorem oczywiście światła były włączone i stała z 15 metrów koło choinki w ręku z laską i widziałem ją całą ,no a koło domu było z 30 ludzi i nikt nie widział tylko ja a później jak wszedłem z powrotem do pokoju gdzie leżała to byłem taki wystraszony i nie wiedziałem co sie ze mną dzieje , no i oczywiście nikt mi nie wierzył , a dlaczego ????? Potraficie mi to wytłumaczyć ????? :( Przysięgam z ręku na sercu i na krzyż pański i na zdrowie mojej mamy , dlaczego nikt nie wierzy :(

użytkownik usunięty

Dobra, koniec rozmowy. Nie wiedziałam, że rozmawiam z człowiekiem zatrzymanym na poziomie siedmioletniego dziecka

użytkownik usunięty

Strzelam focha ;p

ocenił(a) film na 10

Dobranocka sie skończyła dzieci :D Myiu i Dante :D

użytkownik usunięty
Kicaj1992

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia , to nie zabieraj głosu , bo swoimi wypowiedziami sam się błaźnisz:)
Super ,ze oglądasz dobranockę a teraz odmów żarliwy paciorek , siusiu i spać:)

użytkownik usunięty
Kicaj1992

Jak nie masz argumentów tylko masz pisać jakieś żałosne żarty ,to zastanów się po co w ogóle wtrącasz się w dyskusję i czy przypadkiem nie pokazujesz ,sam swojego śmiesznego poziomu .Już zresztą pisałem ci coś parę dni temu ,na temat twojego zachowania i zaczepek :)

Nie wiem czy zauważyłeś, ale on jest założycielem tematu, a więc jest to równoznaczne z tym, że ma najwięcej tutaj do powiedzenia:-)

użytkownik usunięty
BartSmith

Tak jest założycielem tematu co nie zmienia faktu aby wypowiadał się na poziomie ,a jeśli ma pisać bzdurne zaczepki , niech nie pisze wcale:)

ocenił(a) film na 10

Skoncz temat w który nie powinieneś sie wtrącać , i nie udawaj tutaj jakiegoś profesorka że niby jesteś tu najmądrzejszy a ja niby mam jakiś poziom , lepiej skończ :D

ocenił(a) film na 9
Kicaj1992

film bardzo fajny, aczkolwiek wierzący nie jestem... fajnie pokazane. niezła masakra;d

użytkownik usunięty
Kicaj1992

Powiedział co wiedział xd Po pierwsze się nie wtrącam, tylko wyrażam swoje zdanie, to jakaś zbrodnia,że ktoś może mieć poglądy o 360 stopni inne niż twoje? Nie można już pisać ,pewnych faktów bo pokazują coś diametralnie innego od twoich przekonań?Sam zaczynasz durnowate zaczepki i zachowujesz się a potem się dziwisz reakcji ludzi.Według Ciebie ja się uważam za jakiegoś "profesorka" a według mnie ty masz siebie samego, za gościa którego oświecił sam Bóg :D

użytkownik usunięty

Zachowujesz się dziecinnie

ocenił(a) film na 10

Oceniłeś film podobnie jak ja i dlaczego się kłócimy ????? :D
Bo akurat ja jestem spokojny :D

użytkownik usunięty
Kicaj1992

Film bardzo mi się podobał, miał naprawdę duży rozmach, ciekawie opowiedzianą historię i potrafił wstrząsnąć co nie zmienia faktu,że w historię w nim przedstawioną nie wierzę.

ocenił(a) film na 10

Ok kazdy ma swoje zdanie i koniec .

ocenił(a) film na 10

To nie jest kwestia wiary tylko fakt. Kwestią wiary jest to czy człowiek, który w gruncie rzeczy był, jest i będzie najbardziej wpływowym w historii ludzkości był Synem Bożym czy zwykłym synem cieśli, który odmienił świat na zawsze.

ocenił(a) film na 5
Kicaj1992

ten film jest cudowny, mogę go porównać do piły 3,4,5 i innych aktualnych horrorów (nie ma to nic wspólnego czy jestem wierzący czy nie, chodzi mi o sam film a nie o treśc) takie piękne sceny

użytkownik usunięty
neprosti

Kicaj1997 - Jak to jest że sugerujesz innym że powinni wypowiadać się na tym forum "o filmie", a w Twojej wypowiedzi na poczatku o filmie to tylko tytul wspominal?


Smutne to bardzo że w kraju w ktorym większość to katolicy, najwięcej kultury (patrzac na to forum) maja ateiści...myślal by kto że wiara do czegoś zabowiązuje...

ocenił(a) film na 10
Kicaj1992

Liczy się twoja wiara. Nie musisz być na siłę kaznodzieją i nawracać ludzi...

ocenił(a) film na 8
Kicaj1992

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/35974-cool-story-bro.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones