PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8691}

Planeta małp

Planet of the Apes
7,3 36 255
ocen
7,3 10 1 36255
7,1 17
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp
ocenił(a) film na 10
ApolloCreed_

real_ego to nie snob

ocenił(a) film na 7
napruto

ty jesteś trollem

ocenił(a) film na 10
ApolloCreed_

I kto to mówi.
To, że nie lubię Twojego Dżejmsa obsranego Kamerona nie znaczy, że jestem trollem.

ocenił(a) film na 7
napruto

jesteś również bezguściem bo wolisz od kozackich filmów Camerona wolisz jakieś futrzakowaty, infantylny Powrót Jedi

ocenił(a) film na 10
ApolloCreed_

Futrzaki rules.
Trollu bez gustu.

ocenił(a) film na 7
napruto

Futrzaki dla dzieci

ocenił(a) film na 10
ApolloCreed_

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Poniżasz się dając 1 tylko dlatego, że się na mnie wkurvviłeś. Ja bym z T2 tak nie zrobił.

ocenił(a) film na 7
napruto

widzę że jednak w tobie coś drgnęło

ocenił(a) film na 10
ApolloCreed_

O... Widzę cwaniaczku, że chcz mnie wkurvvić, ale ze mną nie tak łatwo ;)

ocenił(a) film na 7
napruto

tu nie chodzi o wktórwienie cię... porostu innej oceny wystawić nie mogę, gdybym dał wyżej to oszukiwałbym sam siebie

użytkownik usunięty
napruto

Wstyd 6.9
Głód 7.0
Batman 7.3
Powrót Batmana 7.3
Vincent i Theo 7.0
Fantastyczny Pan Lis 7.2
Jądro ciemności 6.6

Oceny mocno żenują.

ocenił(a) film na 7

prawidłowe ocen

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

Nie bo za niskie.

"Jądro ciemności" WTF? Przecież to średnia ekranizacja książki. Masz "Czas Apokalipsy: w top100 które jest lepszą "ekranizacją" tej powieści. Reszta w normie. Mogłyby mieć trochę wyższe, ale specjalnie nie żenują. Może wstyd z 0.2 wyższą.

użytkownik usunięty
neo_angin

Jądro ciemności to świetna ekranizacja książki Conrada w wykonaniu mistrza Roega. Momentami lepsza od książki - dodany wątek murzyna wyróżnia tą ekranizację od pierwowzoru a śmierć Kurtza jest zmieniona zdecydowanie na plus. Ginie tam, gdzie żył, niezdolny do powrotu do cywilizacji a nie jak w książce w czasie podróży do domu. Większym niewypałem jest ekranizacja Smugi Cienia, toż to naprawdę męczący film pana Wajdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones