PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118066}

Potwór

Abominable
4,0 1 285
ocen
4,0 10 1 1285
Potwór
powrót do forum filmu Potwór

Druga z kryptozoologicznych propozycji Pulsu na najbliższy poniedziałek opowiada natomiast o przygodach kudłatego Sasquatcha. żądnego świeżych mózgów, jak i kończyn. Możecie się śmiać ze mnie po obejrzeniu filmu, ale mi on się nawet podobał. Miał coś na kształt klimatu grozy, a jedna scena mnie nawet lekko nastraszyła. Oglądałem go jednak już dość dawno.
Sami ocenicie, czy Sasquatch zdobył wasze uznanie. Okazja już w najbliższy poniedziałek 3.06 o 22, po filmie "Yeti - zabójcza stopa" Miłego seansu :)

PS. Tytuły autorskie Pulsu rządzą xD

ocenił(a) film na 7
skompy18

ja......

skompy18

rany, coś wspaniałego! ja bym zostaaaała z chęcią - no ale jak byleś z kuzynem a nie z dziewczyną to da się zrozumieć;) a jeszcze jakby karaluch przebiegł to juz w ogóle bajka:D (byle nie pająk;pp)

ocenił(a) film na 5
hapibo

Ja oglądam Skazańca

Valdoraptor23

Jaka ścieżka dźwiękowa.Normalnie ciary przechodzą.

ocenił(a) film na 7
jporuba

za ścieżkę jeśli mnie powali swoją mocą zawsze daje punkt wyżej :):):)

hapibo

Jak np. podwodne chóry anielskie ;)

pringles

Irytujący nastolatkowie jak zwykle

ocenił(a) film na 7
pringles

się wie :))))))))))))))) chóry anielskie zawsze rozkładają mnie na łopatki :)))))))))))))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 3
hapibo

ano własnie: telefony, czekam tylko aż powyrzucają komórki

jporuba

Laskę boli glowa pewnie przez tę czapę xD zresztą i tak pewnie wszystkie laski zginą, a przeżyje tylko gość na wózku ;p

ocenił(a) film na 3
pringles

eeeej, nie zdradzaj zakończenia ;)

szarutek

Nie mam pojęcia jak się skonczy, tak tylko głośno myslę ;p

ocenił(a) film na 4
szarutek

Jestem też ale musze szybko iść kompu kompu zanim na dobre się rozkręci.

ocenił(a) film na 7
Throttlehand

nie pomin palców u nóg :P

ocenił(a) film na 4
hapibo

Nigdy nie pomijam :)

ocenił(a) film na 7
Throttlehand

wzorowo :):):) a za uszami? :P:P:P

ocenił(a) film na 4
hapibo

Check ! :)))

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

czy wysoka ocena na fw to tylko ściema czy mam się na poważnie nastawić na dość "dobry" film ??

ocenił(a) film na 7
skompy18

wiesz co, Valdziu ocenił wysoko, podobno w niektórych momentach trzyma niezłe napiecie :) to co, zobaczymy :) a co, boisz się??? :P:P:P

ocenił(a) film na 3
hapibo

jestem sam w ciemnym pokoju :P jakby jeszcze było tam coś o pająkach to pewnie bym dostał zawału :P

ocenił(a) film na 7
skompy18

hahahahahahahaha! boisz się?toż w naszych realiach pająki to małe stworzenia :)

hapibo

tak?! dla mnie są i tak za duże ;))

skompy18

Arachnofob?

ocenił(a) film na 3
skompy18

po prostu ich nie lubie może nie boje ale nie zmienia to faktu że wolałbym jakby ich nie było :P

ocenił(a) film na 7
skompy18

uuuuu hahahahahahahahha!!!! małpki skrzeczały :))))))))))))))))))

skompy18

Ja się panicznie boję biedronek, zwlaszcza tych w locie xd

ocenił(a) film na 7
pringles

naprawde??? jak to możliwe? co Cię w nich przeraża dokładnie?

hapibo

No własnie, ze tak lecą i są takie twarde no nie wiem, a najgorsze jest to, ze nie mam serca zeby skrzywdzic a co dopiero zabic biedronkę, czyli jestem wobec nich bezbronna :(

pringles

bylo "Yeti-zabojcza stopa", moze bedzie "Ladybird-zabojcze skrzydlo" xD
po tych filmach mozna sie wszystkiego spodziewac xD

Samarrita

Wtedy chyba bym sobie wyjątkowo odpuściła seans :P

pringles

haa a co byś powiedział na julika - ten chrabonszcz frunie jakby jeszcze pępucha nie wciągnął po spaniu i obija się o wszystko co ma przed sobą:) to taka wielka biedronka:) Ale są słodziutkie:p (nie w sensie dosłownym ;p)

klaudia0

Wszystkie chrząszcze itd, ktore obijają się o człowieka są dziwne, ale biedronki mają ten pierwiastek x :d przez to zaden julik nie jest gorszy xD

ocenił(a) film na 7
pringles

jeju, jeju :) tzn jak leci to uciekasz? :) a w tamtym roku u mojej mamy w domu zalęgły się gdzieś pod oknem i całe lato i jesien pełno ich bylo w domu :) mieszka tam tez moja 6 letnia siostrzenica - jaki miala ubaw :)))))))

hapibo

Oglądał ktoś Okno na podwórze Hitchcooka? Koncepcja podobna

Katharsisss

Własnie to samo mialam napisać! Też facet na wózku, który obserwuje przez okno

ocenił(a) film na 7
pringles

ja nie widziałam.... jakie niedopatrzenie - muszę nadrobić koniecznie :)

Katharsisss

jasne że oglądał - wszak my znawcy kina;)

pringles

mój syn ma to samo, uff a już myślałam , że coś z nim nie tak, a to chyba taka nowa fobia:) tylko na placu zabaw wzbudza sensacje, jak wrzeszczy "mama - BIEDRONKA"

annikki27

a jak jest w sklepie? :PP

Samarrita

unikam Biedronek, dziecko może dostać traumy do końca życia:) to jakbym ja miała wejść do wielkiego sklepu z wielkim napisem pająk i jeszcze większym pająkiem, brr...

annikki27

haha, dobrze to znam, jak byłam mała też zawsze było "aa mamo, BIEDRONKA" :D trochę mnie podbudowałaś tym, że jednak nie jestem z tym sama, w końcu ludzi zwykle dziwi jak można się bać takich małych, ślicznych biedronek :(

ocenił(a) film na 4
skompy18

"czy wysoka ocena na fw to tylko ściema czy mam się na poważnie nastawić na dość "dobry" film ??"

Wg mnie jak na Puls to 'nie ma lipy'...

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

ja pierdziu co za sceny aż mi się przypomniało jak kiedyś zabłądziłem w lesie po ciemku :P

ocenił(a) film na 7
skompy18

Jezu... jak to sie stało????

ocenił(a) film na 3
hapibo

długa historia :)

ocenił(a) film na 7
skompy18

cóż mamy innego do roboty? :P

ocenił(a) film na 3
hapibo

a więc byliśmy pod namiotami dookoła las jezioro ogólnie raj zrobiliśmy sobie ze znajomymi ognisko na plaży troche wypiliśmy a nawet troche więcej :) i nastał czas w którym trzeba było w końcu iść do namiotów i się wyspać
a ja oczywiście pomyślałem inaczej i uzbrojony w latarke poszedłem zobaczyć na inną plaże nawet uadało mi się tam dojść
aleee
w drodze powrotnej zgasła mi latarka
pomyślałemże już po mnie ale postanowiłem iść przed siebie moja pewnośc siebie nie trwała jednak zbyt długo i otrzeźwiałem po tym jak wpadłem do rowu wypełnionego wodą a na brzegach porośnięty był pokrzywami
kiedy w koncu z niego wypełzłem błąkając się wśród jerzyn i pokrzyw i co chwile wpadając na drzewa zauważyłem polane
a z niej było widać kilka domów i już zaświtało mi gdzie jestem podszedłem do nich a że były ogrodzone a mi się nie chciało już się iść na około przeskoczyłem przez kilka płotów modląc się żeby nie było gdzieś psa :)
i po dobrej godzinie dotarłem do namiotów poraniony i brudny
ale za to z uśmiechem na twarzy że w końcu mi się udało dotrzeć :)
ps latarke miałem cały czas ze sobą ;Pnie zostawiłem jej :)

skompy18

Ciekawa chistoria

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

mam co wspominać :) ale jak sobie to czasami przypomne aż mnie ciary przechodzą

ocenił(a) film na 3
skompy18

ooo właśnie miałem taka latarke jak na filmie taki halogen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones