PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 886
ocen
7,2 10 1 82886
7,5 29
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

...gdy po prostu usiadłem i obejrzałem film.

Bez zrzędzenia, bez patrzenia na czas do końca, bez poczucia uciekającego czasu i płakałem w
kilkunastu momentach filmu.

Tak więc pierwszy raz jak sięga pamięć daję czemukolwiek 10...

PS: Odwalcie się od Wandelopy!

ocenił(a) film na 10
andrzej_goscicki

"Czemuście się wszyscy na nią uwzięli!?"
~Ralph Demolka

To nie to że ja jestem jej fanem, że ją uwielbiam i wychwalam pod niebiosa, ale do jasnej cholery, ona wcale nie była zła! Zwykła, mała dziewczynka, która chciała zmienić swój los! Rany... Dzisiaj naprawdę bardziej opłaca się być błyskotliwym skurczybykiem, niż lekko irytującą, lecz pozytywną dziewczynką...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Ale ja wcale nie jestem jej fanem. I na tym koniec dyskusji, nie mam zamiaru rozmawiać w ten sposób.

Idźcie znaleźć sobie życie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
andrzej_goscicki

Trudno uwierzyć, że ktokolwiek z was faktycznie nazywa to "dyskusją"...

Ehh... Trolle... Nawet w "Frozen" są irytujące...

ocenił(a) film na 9
andrzej_goscicki

Wiesz... Ja za trolli mam niewychowanych nastolatków (lub starszych), którzy zaśmiecają tematy by odreagować swoje stresy. W Twoim temacie wątpię aby pojawił się ktoś mający przynajmniej te 10 lat. To raczej nie jest cyniczna trollerka, a zwykła dziecinna głupota.

ocenił(a) film na 10
Khaosth

Nie mogę uwierzyć! Pierwszy normalny komentarz! XD

Cóż, nie mogę się z tobą nie zgodzić ;). Naprawdę miło wiedzieć, że nie pałętają się tu tylko dzieciaki.

andrzej_goscicki

Nie trać wiary w ludzi. Większości szkoda czasu na użeranie się z tymi dzieciakami, dlatego porzucają pomysł udzielania się na forum. Ale to nie znaczy, że ich nie ma ;)

Co do samych dzieciaków - szczerze im współczuję. Z tego się wyrasta. Potem będzie im wstyd, bo internet nie zapomina.

użytkownik usunięty
kenexgro

To wy pierwsi ich obraziliście.

Skoro tak piszesz, to nie znałeś/aś(?) forum przed wielkim czyszczeniem zrobionym przez moderatorów. Konflikt zaczął się od tego, że grupa osób zaczęła zakładać dziesiątki tematów z nienawiścią do postaci, w wielu wątkach dopisywali wulgarne i obraźliwe komentarze (ich ilość szła w setki) wobec postaci i osób ją lubiących. Stąd przypuszczenie, że to były dzieci (lub jedno z multikontami). Tak zawalili forum spamem, że nie dało się normalnie dyskutować.

użytkownik usunięty
kenexgro

Nieprawda. To jakiś fan napisał im "Nie zesraj się", kiedy napisała "Nie lubię Wandelopy". Chyba nie byłeś dość uważny ;)

Być może. Ale to ma być pretekstem do floodowania postami "Anty Wandelopa!!!", "Osoby lubiące Wandelpe to ***!!!!" przez kilka stron forum? To żadne usprawiedliwienie. To tak jakby morderca usprawiedliwiał się, że ofiara pokazała mu środkowy palec. Spięcie może i zaczął fan (Ty tak twierdzisz), ale prawdziwą wojnę rozpętali antyfani.

Poza tym czemu wrzucasz mnie do grupy osób biorących udział w konflikcie ("to WY pierwsi ich obraziliście"')? Jestem neutralny. Irytuje mnie dziecinne zachowanie po obu stronach. Stąd określenie "dzieci", a nie "antyfani" w pierwszym poście. Dla mnie niepojęte jest, że postać z filmu może wywołać taką burzę. To bardzo dziecinne. Osobom dojrzałym emocjonalnie zwyczajnie szkoda na to czasu ;)

użytkownik usunięty
kenexgro

I właśnie dlatego ja jestem inna: jestem antyfanką, ale nie głupim dzieckiem, które obraża zupełnie bez powodu. Mam swoje argumenty i racje, i wcale nie mam zamiaru nikogo obrażać, gdyż to do niczego nie prowadzi! Lubię poobrażać Wandelopę, ale nie trolluję na różnych forach, tylko mówię, czemu ona mi nie odpowiada!!!

Nie wszyscy antyfani są dziećmi. Nie wszyscy fani są [CENZURA].

użytkownik usunięty

Poza tym tylko antyfanów nazwałeś "dziećmi",a fanów nie. Co za dziwny zbieg okoliczności....:P

ocenił(a) film na 10

NIE SŁUCHAJ ICH.

użytkownik usunięty

Jak teraz patrzę, to rzeczywiście mogło tak zabrzmieć. Ale mi chodziło o sposób zachowania, a nie konkretną stronę barykady. Jestem przeciwnikiem tzw. "wrzucania wszystkich do jednego worka'. Przepraszam, jeśli to tak zabrzmiało.

Poza tym zerknąłem na inne dyskusje i widzę, że dzieciarnia znowu bawi się w robienie syfu na forum. Ze też im się chce. :P

Nie chcę Ciebie obrażać, ale Twoje nachalne pisanie we wszystkich wątkach o tym samym zaczyna podchodzić pod nachalne szukanie zaczepki. Sam kiedyś sporo wykłócałem się na Filmwebie i teraz uważam, że to była strata czasu. Nie popełniaj mojego błędu.

użytkownik usunięty
kenexgro

Okej ;) Nie mam zamiaru się wykłócać, jestem miłą osobą. Jedna z tych antyfanek też mnie broni, ale nie wiem czemu. Ja nie zamierzam jej bronić. I ja nie piszę o tym samym, tylko jak ktoś się mnie pyta :)

użytkownik usunięty

A tak poza tym, to Walky zaczął floodować tematami, które ich obrażały. Pozdro :P :P

ocenił(a) film na 8
andrzej_goscicki

Mam wrażenie, że to 1 lub 2 osoby, bo dziwnym trafem zawsze logują się grupami i piszą jeden po drugim, nigdy pojedynczo. Poza tym większość kont jest założona tego samego dnia - 4 sierpnia.

ocenił(a) film na 10
WielkiMou

Mówiąc szczerze sam to podejrzewałem :P. I tak najlepsze jest to, że ten temat wcale nie służył wykazaniu mojej sympatii do Wandelopy. Po prostu chciałem powiedzieć jak bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Lecz ta banda trolli zamieniła to w poligon swojej wojny...

ocenił(a) film na 8
andrzej_goscicki

Cóż...czasem tak bywa.

ocenił(a) film na 8
andrzej_goscicki

Dzieci wróciły...

WielkiMou

Tak, wróciliście.

użytkownik usunięty
Swablu

Widzisz? To działa w obie strony.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
TheSword

Czemu zablokowaliście TheSword'a?!!! Chłopak dobrze gada!

Właśnie :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
andrzej_goscicki

A co to za walka? Mogę się przyłączyć? xD

andrzej_goscicki

Przestań używać zwrotów z Krainy Lodów
Poza tym twoje jakże "szlachetne" tytuły mnie rozbrajają :P
Masz to będziesz miał To 2 raz jak sięga pamięć
Wpisz sobie na stronce kinoman. tv
Jak wytresować smoka 2
I oglądnij
Nie musisz podawać NR.Telefona
Masz od Razu dubbing i dobrą jakość

użytkownik usunięty
Walky12345

Do kogo to?;)

ocenił(a) film na 10

Do łolkjego

użytkownik usunięty
Sumatrza

"Łolki" ma mi odpowiedzieć. ;)

do Pana andrzeja

użytkownik usunięty
Walky12345

Aha, dzięki

ocenił(a) film na 10
Walky12345

Ekhm... Wyszukaj moje tematy na "Jak wytresować smoka" i "Jak wytresować smoka 2", a może ogarniesz, o co chodzi.

użytkownik usunięty
andrzej_goscicki

A nie prościej powiedzieć (napisać :P) "Anty Wandelopa" i zakończyć ten temat?

ocenił(a) film na 10

Ehhh...

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 9

No błagam was, są ważniejsze sprawy niż jakieś tam Wandelopy czy inne króle Candy...

ocenił(a) film na 10
Bajster

Dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones