PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813528}

Rambo: Ostatnia krew

Rambo: Last Blood
6,1 26 870
ocen
6,1 10 1 26870
4,2 8
ocen krytyków
Rambo: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Rambo: Ostatnia krew

Doskonałe kino akcji, mocne, męskie, cuchnące potem, bezkompromisowe... A kto uważa inaczej, ten ma dziurę między nogami...

A dlaczego ominąłeś Rambo III, tego też pamiętam z dzieciństwa. Nawet miałem ten plakat na ścianie. Ten słynny helikopter itd.

ocenił(a) film na 6
kozior

Nie zesraj się, tFardzielu :) Film jest dobry do połowy. Potem to już tylko nudna rzeźnia, która kompletnie nie emocjonuje.

ocenił(a) film na 9
yossarian84

Proponuję więc ,,Listy do M", zapewne bardziej trafią w twój gust...

ocenił(a) film na 6
kozior

Biorąc pod uwagę że pierwszy Rambo, to jeden z moich ulubionych filmów, śmiało mogę uznać że jesteś debilem sugerując mi oglądanie Listów... :)

ocenił(a) film na 9
yossarian84

Lubię Rambo, pewnie przede wszystkim przez sentyment, ale jeżeli dla ciebie to jeden z ulubionych filmów, to z nas dwóch nie ja jestem debilem...

kozior

Jak ktoś uważa to za doskonałe kino to ma chyba dziurę zamiast mózgu...

użytkownik usunięty
kozior

Słabe jest sprowadzanie męskości do zamiłowania do oglądania przemocy. Brutalne filmy nie są męskie. Brutalność nie ma płci.

Po prostu filmy o tej tematyce są w czyimś guście albo nie.

ocenił(a) film na 6
kozior

ze łzami to bym nie przesadzał ale fajny film ;) natomiast nie koniecznie jest to ostatni rambo :P na koniec fotel buja się dalej a Rambo nie z takich ran się kurował.

kozior

nie wiadomo czy zakonczenie-wszystko zrobia dla forsy-moze bedzie kolejna czesc

kozior

Jesteś błaznem, albo trollem. Film tak zły, że gorszy już nie może być. Wygląda na to, że to Ty masz dziurę... w głowie, przez którą wyciekał olej, o ile kiedykolwiek tam był!

ocenił(a) film na 9
kozior

Żeby nie docenić chociaż trochę tego filmu to trzeba mieć dziurę w głowie, a nie między nogami ;)

kozior

kolejnej części raczej nie będzie. A jakby tak ktoś pomyśli żeby robić remake serii z innym aktorem to nie narzekać na film bo może być dużo dużo gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones