PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111241}

Ruchome słowa

Um Filme Falado
5,0 603
oceny
5,0 10 1 603
3,7 3
oceny krytyków
Ruchome słowa
powrót do forum filmu Ruchome słowa

ale z tego co tu czytam, to ..... kicha ? czy może ktoś mnie zachęci jakąś pozytywną wypowiedzią na temat tego filmu.

ola1305

Nie sugeruj się ocenami na Filmweb i opiniami tu zawartymi tylko sama obejrzyj i ewentualnie się wypowiedz. Spodoba Ci się lub nie. Typowy film drogi, trzeba lubić takie filmy. Ja lubię i chętnie obejrzę. Za 7zł na pewno narzekać nie można. Są na rynku gnioty za 50zł (ehh ten Imperial :)), więc głowa do góry.
Pozdrawiam i miłego oglądania.

ola1305

Z tego co zrozumiałem to gazetę z filmem już kupiłaś. Zachęcać mogliśmy przed zakupem.
Teraz jedyne co Ci pozostaje to wyrzucić gazetę razem z filmem albo bez filmu.

JacekSzulc

:) ... dzięki za radę, bo doprawdy nie wiedziałabym co z nią zrobić

ola1305

Co mogę napisać o filmie? Z jednej strony dosyć nudny (bo początek to taki mini-przewodnik po basenie Morza Śródziemnego), z drugiej prawdziwa "akcja" (OGROMNY cudzysłów, bo akcja znaczy tu sedno filmu - wg mnie - a nie wybuchy etc.:D) rozpoczyna się dopiero z chwilą pierwszej rozmowy przy stole.
Oczywiście nawet wtedy nie będzie to jakaś porywająca historia lecz rzeczowa rozmowa na temat cywilizacja (która zresztą jest tematem przewodnim). No i zakończenie, które naprawdę daje do myślenia (cywilizacja...).
Jeżeli natomiast chodzi o początek, czyli zwiedzanie, dosyć dużo informacji na temat kultury europejskiej. Chociaż wiele z nich dosyć oczywistych dla człowieka oczytanego, inne jednak były dla mnie nowością (np. wcześniej nie wiedziałem, że Hagia Sophia jest obecnie ogólnodostępnym muzeum).
Choć nie zachwycił to polecam, szczególnie tym, którzy lubią sztukę, historię etc.. "Stołowa" dysputa może im się spodobać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones