PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 054
oceny
6,3 10 1 311054
5,8 36
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Emo żenada

ocenił(a) film na 1

Nie widziałem tego filmu i nie bardzo mam ochotę go oglądać. Już z daleka, śmierdzi emo bzdurą. Może jestem mało tolerancyjny ale jak widzę faceta w makijażu to dostaję mdłości. Sam tytuł mówi o tym, że to film o emo (samobójstwo - pragnienie każdego emo pajaca). Filozofia emo to utopia w czystej postaci. Płaczą, myślą o samobójstwie i się tną... Wszystko robią na pokaz, tak na serio to nie chcą się zabijać ale mówiąc o tym i tnąc sobie skórę na nadgarstkach, szokują i zwracają na siebie uwagę. Ponadto manifestują swą inność, makijażem i kretyńskim ubraniem.
Poza tym, Polacy już dawno przestali robić dobre filmy...

ocenił(a) film na 9
Azrael_9

Zanim ocenisz najpierw obejrzyj! Że jest emo to nie znaczy że akurat o tym jest tematyka tego filmu. Wszyscy paczą tylko na kolesi w makijażu nikt nie widzi całokształtu filmu.
"Polacy już dawno przestali robić dobre filmy..." zgodzę się z tym ale to nie znaczy że nie umieją zrobić dobrego filmu!
Obejrzyj i dopiero oceń a nie wychylaj się na przód!

użytkownik usunięty
Klaudia93

Też "pacze" na kolesi w makijażu i stwierdzam, że mają w głowie pustostan.

ocenił(a) film na 2

Raczej styropian.

ocenił(a) film na 7
Azrael_9

emo żenada vs. pierdoła saska.zapowiada sie ciekawie

ocenił(a) film na 7
MAKARON

po pierwsze: obejrzyj. po drugie to nie jest film kulturze emo. po trzecie tacy ludzie jak ty ze swoją nietolerancją są w moich oczach czasami gorsi od moherowych beretów. pozdro

ocenił(a) film na 4
mirra

A gdzie twoja tolerancja dla moherowych beretów? :)

ocenił(a) film na 4
bobinsky

Największą wadą tolerancji jest jej brak tolerancji dla nietolerancji:D

ocenił(a) film na 3
Azrael_9

To są filmwebowi znawcy ;z
Filmu jeszcze nie ma, a ten już dał 1..

Stroz_Cnoty

KOLEGO KTO TU JEST ŻENADĄ?? FILM JESZCZE NIE WSZEDŁ, A TY JUŻ GO OCENIASZ NA 1/10??? człowieku, ręce opadają. Film robi furorę, nie musisz wspierać polskich produkcji jak nie chcesz - Twoja sprawa, ale żeby jeszcze pluć na polskie produkcje i to tak bezinteresownie?? ulżyło Ci? może zmień kraj, bo trochę wstyd że piszemy w tym samym języku ? mieszka w tej główce rozumek?

ocenił(a) film na 1
sylviaplath0

Dałem jeden, za emo klimat w którym ten film jest utrzymany i za aktora. Może kiedyś obejrzę (na pewno nie prędko) i ocenię na więcej gwiazdek.
sylviaplath0, czy jesteś jakąś małolatą, która podnieca się na widok Jakuba Gierszała? - to mierny aktor, aktorzyna.
hmm, albo sama jesteś emo? może twój facet jest emo (wymalowany pajac) i dla tego się tak gorączkujesz?
Polskie filmy od przynajmniej 15lat są poniżej krytyki i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej.

Azrael_9

nie jestem małolatą, lae musiałbyś to sprawdzić gdybyśmy się umówili na soczek :) nie mam nic wspólnego z emo, film widziałam w Berlinie, bo TEN FILM BYŁ W PANORAMIE SPECIAL na Berlinale - żaden debiut nigdy nie doszedł tak daleko! Panorama Special, jeśli coś Ci to mówi, świadczy o tym, że film zdecydowanie nie jest tylko dla 15 latków, panowie, którzy go wybrali wybrali również do swojej selekcji Scorsese, Wendersa i Herzoga. Wjedź sobie zresztą na facebooka, jak masz dwadzieścia sekund, wpisz nazwę filmu i zobacz co się tam dzieje, poszukaj sobie komentarzy - są osoby w prawie każdym wieku. Oczywiście film również będzie się podobał dojrzewającej młodzieży bo to o tym też jest. To jest po prostu film dla dorosłych o dojrzewaniu.

sylviaplath0

Zmieniając delikatnie temacik... a jaki soczek lubisz?

Azrael_9

"Dałem jeden, za emo klimat". Tak bo na wartościowość filmu składa się TYLKO klimat. Ręce opadają! Jestem ciekawa tego filmu, też się obawiam,czy za bardzo nie pójdzie w stronę przestarzalej już mody na emo, no ale przekonam przekonam się jak obejrze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Azrael_9

No, ja dam jedynkę dla "Skazany na Bluesa" bo nie lubię ćpunów. Chociaż filmu nie oglądałam. Gierszał nie jest złym aktorem, a już na pewno nie można tego stwierdzić po tym, że wcielił się w postać emo nastolatka. To co tu napisałeś jest bardziej idiotyczne niż ten cały cyrk z emosami.

ocenił(a) film na 8
Azrael_9

dałeś ocenę za klimat, którego nie widziałeś? to jak ten klimat odczułeś?
i

ocenił(a) film na 5
Azrael_9

"Chłopaki nie płaczą", "Kiler", takie dwa przykłady dobrych komedii zawierających się w tych 15-stu latach. Ale fakt - jeżeli chodzi o nie-komedie to jest bardzo kiepsko. Z komediami teraz zresztą też, skończyły się na wspomnianym "Chłopaki nie płaczą", potem to już tylko gorzej, a teraz wychodzą takie pseudokomedie jak kac wawa czy inne gówno.

Azrael_9

Skoro nie oglądałeś,to może nie oceniaj cipo.

Pif_Paf

Po trailerze robi mi się niedobrze ale obejrzę. A w samym temacie już się nie wypowiadam bo nie dorośliście do filmweba skoro wyzywacie ludzi od c!p i od żałosnych pedałów -_- Chociaż trochę głupio bo bez obejrzenia nie ma oceny.

ocenił(a) film na 7
bisban

Odezwał się wszechwiedzący z podobizną pedobear'a ...

Szedim

Dałem sobie avatara z blond-pedo ponieważ odwiedzam komixxxy i daję sobie różne avatary z postaciami z nich. A tak btw. to mogę dawać sobie jakie chce avatary. Więc twoja odzywka obchodzi mnie jak zeszłoroczny śnieg. Nie jestem wszechwiedzący ale wiem że obrażanie ludzi nie jest w porządku. A ty tego raczej nie rozumiesz.

Azrael_9

tak jesteś nietolerancyjny ,nie znasz tych tak zwanych "emo" ludzi, więc nie oceniaj, a co do filmu to właśnie on może być początkiem powrotu dobrych polskich filmów. Zauważcie że tematyka jest zupełnie inna od tych innych badziewnych produkcji.

Azrael_9

A możne to film który porusza problem świata wirtualnego? I traceniu granicy między matrixem a rzeczywistością? A co do reszty to już tylko pomysł reżysera. A chłopak emo - no cóż, skończyły się czasy mięśniaków

ocenił(a) film na 10
Sameer

Z tym się w 100% zgadzam, no i co z tego, że główny bohater jest EMO. Nie o to w filmie chodzi, a tu na forum jakaś wojna sie robi z tego kto jaki stosunek ma do EMO ;/ Żenada, ludzie opamiętajcie się , troche szacunku do innych!!!


Pozdrawiam...

Azrael_9

po trailerze spodziewam się bardzo dobrego filmu. nieźle działa na psychę, wydaje mi się, że warto najpierw obejrzeć Azrael, a potem dopiero komentować. Wiele filmów opiera się na różnych kulturach, subkulturach czy też środowiskach nie po to, żeby jakiś debil nazywał je emo-żenadą, a po to, żeby urzeczywistnić akcję i bohaterów, znaleźć im miejsce w świecie i czasie.

ocenił(a) film na 1
dominika_46

Widzę, że należy dawać tylko pochlebne opinie bo inaczej znajdzie się kilku prymitywów, którzy zwyzywają od ciot, pedałów i debili...
To właśnie tacy ludzie powinni czym prędzej spierd@lać z tego forum.
Wyraziłem się dość ostro na temat filmu oraz subkultury emo ale tylko część z was napisało ripostę na poziomie.
Mojego zdania nie zmienię i na nic wasze głupie docinki.
Jeśli jeszcze ktoś ma chętkę na bluzgi to niech sobie odpuści bo po mnie to spływa a pisząc takie rzeczy, tylko pokazujecie poziom kultury a właściwie jego braku.

użytkownik usunięty
Azrael_9

Ugh... wyraziłeś się dość ostro na temat filmu którego nie widziałeś, skrytykowałeś subkulturę emo - chociaż pewnie nawet jej nie znasz, ale że wszyscy wrzucają na emo to taka owieczka jak ty tez musi, prawda? Krytykuj sobie co chcesz, bo masz prawo - tak jak inni mogą poddać krytyce twoje słowa.

ocenił(a) film na 8
Azrael_9

Hańbisz symbol Aphexa Twina. WON!

Azrael_9

Mialem sie odwolac do Aphexa, bo jesli bym ocenial muzyke tak jak Ty filmy, to nie poznawszy jej glebiej powiedzialbym ze jestes jazda energy-feta ciulem na podstawie awatara Twojego. Nie szufladkuj, zeby samego Cie nie szufladkowali Azrael.

ocenił(a) film na 8
Azrael_9

Nie, nie trzeba dawać samych pochlebnych, są tu tacy, którzy wyrazili negatywne, ale nie bez oglądania filmu :O

użytkownik usunięty
Azrael_9

to nie film o emo, ani też o internecie. w twojej wypowiedzi dziwi mnie tylko to, że z pozoru rozgarnięty człowiek sam siebie ogranicza i ogląda tylko filmy, których zwiastun mu się podoba.

Azrael_9

"Sam tytuł mówi o tym, że to film o emo (samobójstwo - pragnienie każdego emo pajaca). "

Wszystko na temat :] I to nie filmu, a 'kolegi' wypowiadającego się :)
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Azrael_9

Strasznie pieprzycie, jeżeli w filmie będzie gdzieś powiedziane że ktoś z bohaterów jest "emo" to od razu ma u mnie wielkiego minusa. I ni chodzi tutaj o jakąś nietolerancję tylko o sam fakt że sama nazwa została ściągnięta i przywłaszczona sobie od znakomitego gatunku muzycznego z lat 90 (Min Midwest emo). Tak czy siak ocenianie filmu którego się nie widziało na 1 to straszna głupota.

ocenił(a) film na 7
Azrael_9

Jasne, zgadzam się z wami wszystkimi, że ocena 1 dla niewidzianego filmu to żenada, ale ale ale.
Istnieje pewne usprawiedliwie nie autora tematu. Z łatwością wywnioskować można, że jest to mało atrakcyjny człowieczek, z którego żółć wylewa się do internetu. Nie mając pomysłu na siebie bez powodu rzuca się na innych. Innego logicznego wyjścia nie widzę. Chyba że idiotyzm czyli oblepienie się sterotypami niczym taśmą izolacyjną i odpychanie jakiegokolwiek źródła poznania. To co pisze autor o subkulturze emo to bzdury, gdyż nie polega wcale na cięciu się i dążeniu do samobójstwa. Emo to muzyka, a scene subkultura - w pierwszym zdaniu widać niewiedzę, ale nie mam zamiaru tu nikogo edukować, bo odbiegam od tematu. Jeżeli więc normalnemu człowiekowi coś się nie podoba - omija to. Ty zaś, drogi Azraelu zachowujesz się jak typowy internetowy "hejter" [często używany termin w środowisku scene kids] z trybem myślenia "hihi dDdAm JeddDDynNnkeEemmM fIiLmMmoFfFIIi </3"
Co za tym idzie, kochanie, popadasz w hipokryzję, gdyż zachowujesz się na takim lub gorszym poziomie jak opisani przez Ciebie ludzie [ nie wiem jak to wszystko wygląda w Twojej głowie, jak bardzo są głupiw przeciwieństwie do Ciebie, oczywiście].
Zastanów się zanim następnym razem napiszesz taki żałosny komentarz i idź pooglądać supermęskiego Matrixa czy cośtamcośtam.

użytkownik usunięty
Dixiee

nie rozumiem cię. bawisz się w psychologa? napisał to napisał, poszło w eter.

ocenił(a) film na 1
Azrael_9

Kładę na tacy swoje jaja, że po obejrzeniu filmu nie wystawiłbym mu więcej niż 2 - po prostu wszystko wskazuje na to, że ten film będzie - w moim mniemaniu - gniotem: od obsady, po zwiastuny, galerie i przede wszystkim opis i tytuł. Także co za różnica czy teraz, czy później? Ubolewam jedynie nad tym, że dzisiaj powstaje coraz więcej tego typu filmów (patrz również Aronofsky).

ocenił(a) film na 10
TyskiDaro

Azrael--Nie oglądałeś to się nie wypowiadaj GNIOCIE!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
saskialove

No dobra... temat filmu jest banalny i z tym się zgodzę aczkolwiek w tej banalności jest coś innego... Dawno nie było takiego filmu (jeszcze go nie widziałam, ale zaintrygował mnie trailer *.*), porusza bardzo ważną sprawę, uzależnienia. Tym razem od internetu. Nastolatki często wpadają w te cyber sidła i nie potrafią normalnie funkcjonować i tak powstają jakie np emo dzieci ;D haha nie no przesadzam, ale ludzie często nie potrafią odróżnić co jest prawdą a co fikcją... Porównałam bym go do Requiem dla snu... choć nie wiem czy to dobre porównanie, skoro jeszcze go nie obejrzałam. Oba filmy opowiadają o uzależnieniach i skutkach jakie za sobą niosą. Bardzo życiowe i prosze mi nie mówić, że to jakiś gnoit, bo po prostu, wolę takie filmy niz jakieś tanie komedie romantyczne (szczególnie polskie oO) albo jakiś obcy czy predator pff tak to są filmy z przesłaniem i dające do myślenia -.- rzeczywiście ;/ obcy atakują nasza planetę... i to nie jest oklepane ;/ a to że w "sali samobójców" występuję emo... w sumie to chyba lepiej, że tą rolę odegrał jakiś pseudo-emo koleś, bo nie wyobrażam sobie łysego dresa, który by się tak zachowywał i ciął sie np XD A że na ten film polecą też sweet emo i tym podobne to już inna sprawa... każdy chce zarobić, czyż nie? Ja osobiście nie uważam, że to film tylko dla małolatów, dorośli też chętnie go obejrzą aby zobaczyć jak tak naprawdę wygląda świat z perspektywy nastolatka :) Ale ocenię dopiero po obejrzeniu....

ocenił(a) film na 5
punkbitchxd

W tym, że o uzależnieniu od internetu, strachu przed wyjściem z domu itp już było. Z pamieci moge spokojnie 1 przykład rzucić.

saskialove

no właśnie, jak chce obejrzeć jakiś film wchodzę na filmweba i szukam jakiś fajnych filmów ale jak niektórzy oceniają film nawet go nie oglądajac to ja dziękuje,bo nie raz się na tym przejechałam szukając jakieś filmu

ocenił(a) film na 10
vanessa0005

ja tak czy siak obejrzę ten film, nieważne co o nim mówicie, ważne że mi sie podoba i tyle ;D bardzo mnie cieszy, że nareszcie powstają takie filmy, trochę psychologiczne i mroczne ;> a to, że to POLSKI film, to już kompletnie mnie zszokowało :O oby więcej takich! naprawdę jestem pod wrażeniem :)

Azrael_9

Przed chwilą wyczytałam w necie , że emo to muzyka... A w filmie , z tego co rozumiem z opisów , chłopak sam nie popada w tą "paranoję" . Jest jakby pod wpływem tej tajemniczej dziewczyny , którą poznał i to ona go zmienia . Zresztą - zobaczymy ;) Mnie zwiastun zainteresował i wybiorę się z ziomkami na ten film .

ocenił(a) film na 4
Azrael_9

a tam ,obejrzyj a nie.. pierdupierdu... może ten film pokaże jakie głupie są emosy ?? I co, wtedy ? HĘ??

Azrael_9

prawisz niczym ograniczony ignorant, smutne

ocenił(a) film na 10
majek69

Sorki że przeszkadzam ale prześlijcie linka do filmu Azrael :)


P.S Smutny jest fakt że nie macie szacunku do ludzi którzy są INNI niż wy.

ocenił(a) film na 6
malamyszka1991

Dokładnie, jest wiele subkultur i tzw. Emo jest jedną z nich, prawie każdy do jakieś należy i to przygnębiające że zamiast się szanować wyśmiewacie innych, tak jakby mnie miano negować za to że jestem skate-erem i słucham reggae, ktoś by powiedział że mieszam dwie subkultury i to wcielone ZUO :) Po za tym pomyślcie jacy Ci ludzie są odważni skoro 90% społeczeństwa ma do nich taki stosunek, trudno teraz być sobą...

ocenił(a) film na 4
OneManAmry1991

nie są odważni, tylko są nijacy, skoro muszą podkreślać swoją inność. Co ty gadasz "trudno jest być sobą :/ ? Dlaczego? Podaj mi przykłady.

ocenił(a) film na 10
Azrael_9

Ogarnijcie się

ocenił(a) film na 9
anold233

tu nie chodzi o subkulture.... wychodzi POLSKI FILM ( HURRRA NIE KOLEJNA KOMEDIA ROKU) i osoby na dzien obry wala oceny "1" mimo tego ze go nie widzieli "BO EMO" ....
zalosne
najlepiej takich trollow stąd OUT "BO TAK"

użytkownik usunięty
jacekserwanski

dokładnie. jak można oceniać, nie oglądając filmu? dla mnie to jest żenada. puknijcie się w te puste główki, trolle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones