PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 999
ocen
7,2 10 1 157999
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Jednak nawet Keaton nie przyciągnie do kina. Tak jak myślałem, Marvel kompletnie nie wie, co robić dalej z uniwersum. Nawet jak włączą X-Menów, Muminki i Pokemony to nadal będzie to działać na zasadzie: mamy dużo bohaterów, więc niech sobie docinają dowcipasami. Bojkotuję!

katedra

Vulture zostal zajebiscie przestawiony przeciez, a to jest duza nowosc. Chyba gosciu nie wiesz, o czym mowisz

ocenił(a) film na 6
dunio_4

Nie mówię o wyglądzie...

ocenił(a) film na 10
katedra

a o czym?

katedra

Właśnie fajnie ze Vulture. Nie było go wcześniej w filmie, a to jeden z głównych Villainów. Po co po raz kolejny Green Goblin ?

ocenił(a) film na 6
Pijany_Mistrz

Nie mówię o idei: Hej, zamieńmy Goblina na innego "latacza". Chodzi mi bardziej o tę randomową gadkę o cierpieniu osób najdroższych dla Petera

katedra

Fajnie jedna gadka i już oceniasz Vulture?? nie lepiej zobaczyć jednak cały film ?

ocenił(a) film na 6
wort801

DOKŁADNIE TAK SAMO gadał villain z: Irona 1,2, 3, Thora 1,2, Avengers 1,2, Ant Mana, GotG...

katedra

Nie wiem co masz do Lokiego, ale wyszedł zajebiście w Avengers. :v

katedra

akurat w ustach Keatona brzmi to kozacko. Pająk powinien uważać bo będzie miał przepi3rdolone.

ocenił(a) film na 10
Anakin_Skywalker

Jeszcze Shocker

ocenił(a) film na 10
katedra

O jejku

ocenił(a) film na 10
katedra

Bo to zawsze była głównym punktem jego postaci?

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Takich postaci w MCU jest na pęczki, nie potrzeba kolejnego śmieszka, zwłaszcza, że dopiero co jedna seria się z nim skończyła

ocenił(a) film na 10
katedra

Fajnie mieć komediową postać o bok mega poważnego Kapitana, Falcona, Pantery czy Hulka

katedra

Niestety, ale zgadzam się, Vulture wygląda jak kompletna kalka wszystkich poprzednich villainów i jego jedynym wkładem w całość będzie efektowna rozwałka gdzieś w środku filmu i pod koniec.

W dodatku ten wygląd mnie nie porwał. Wygląda jak jakiś transformer ze skrzydełkami. Marvel natrzepał już tyle filmów z ogromnym sukcesem, że mogli nie iść na łatwiznę z tą maską tylko animować twarz Keatona.

ocenił(a) film na 8
majinus

Birdman :D

ocenił(a) film na 10
majinus

W bajce i komiksach wszyscy przeciwnicy Pająka byli jakos modyfikowani przez sprzęt kostiumy, to ma sens

użytkownik usunięty
katedra

Głupi komentarz Katedry nr. 4672

Marvel wie jak zarządzać uniwersum

ocenił(a) film na 6

Rozwiniesz czy dalej będzie to gimb zaprzeczenie pozbawione sensu?

ocenił(a) film na 9
katedra

No cóż ja też się podpisuję.Sam zwiastun filmu jest całkiem niezły niestety Vulture był największą wadą tej atrakcji.Kostium jest okropny i jak to powiedział jeden z użytkowników wygląda jak jakiś transformer.Kolejny villain,który jest tutaj by pogrozić i zrobić porządną rozwałkę.Ciekawe jak wyjdzie Shocker i Trinkerer

ocenił(a) film na 10
roman876

Wygląda bardzo fajnie

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Vulture nie wyglądał jak transformer.

użytkownik usunięty
katedra

MCU istnieje już od 2008 roku i wciąż bawi, Avengers rozkręciło to uniwersum na dobre i nadało mu kierunek a jest nim Infinity War i zakończenie trzeciej fazy

Na pierwszym miejscu zawsze był protagonista, złoczyńca jest głównie po to by bohater mógł błyszczeć na jego tle, dlatego też tutaj złoczyńca nie będzie jakiś skomplikowany, poza tym kurde śledzenie Marvela od lat i wciąż narzekanie i dziwienie się że złoczyńca jest słaby robi się już nudne

Spider Man Homecoming ma szansę być najlepszym Spider Manem ze wszystkich bo wreszcie główną rolę gra prawdziwy nastolatek a nie 30 latek udający nastolatka jak Garfield

ocenił(a) film na 6

:D
Nie byłoby takie nudne, gdyby od 2008 roku MCU w końcu miało porządnego villaina.
No tak, bo największą wadą poprzedników był odtwórca głównej roli...

użytkownik usunięty
katedra

Nie największą ale wciąż wadą - Tobey Maguire był mięczakiem przez wszystkie 3 filmy (czy muszę mówić o jego głupiej przemianie w trójce ?) a Garfield od razu zaczynał jako wygadany cwaniak stający w obronie słabszych (czy to on nie powinien być tym słabszym ?)

ocenił(a) film na 9
katedra

Słucham??A co z Lokim,Iron Mongerem czy Kingpinem?

ocenił(a) film na 6
roman876

Filmy, nie seriale...

ocenił(a) film na 9
katedra

To jest to samo uniwersum,ale ok co Lokim i Iron Mongerem

ocenił(a) film na 6
roman876

Jakim Iron Mongerem?
No tak, przecież jest Loki - jeden villain na całe uniwersum, którego trzymają się tak usilnie, że nie wiedzą, kiedy go uśmiercić

ocenił(a) film na 9
katedra

Iron Monger był w pierwszej części Iron Mana i był świetny!!

ocenił(a) film na 6
roman876

Aha, Obadiah, zapomniałem, że w komiksach te postaci mają debilne ksywki.
To po prostu rewers Starka, dobrze zagrany, ale niewykorzystany - walka na dachu facepalm!

ocenił(a) film na 10
roman876

Iron Monger był mega nudny

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

To jest twoje zdanie.Na pewno był najlepszym villainem z całej trylogii Iron Mana

ocenił(a) film na 10
roman876

Ale on był tylko kilka minut na ekranie, zero rozwoju charakteru, ot taki pan który chce zniszczyć Starka

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Jak tak ot? Przecież on miał plan

ocenił(a) film na 9
roman876

Juz od dawna

ocenił(a) film na 10

True

ocenił(a) film na 8
katedra

Ogłaszasz upadek Marvela już od kilku filmów a oni jak na złość nie chcą ci przyklasnąć tylko dalej pną się w górę. Może odpuść sobie bajdurzenie rodem z Jackowskiego i weź się za coś pożytecznego, np. naukę do egzaminu gimnazjalnego ;).

ocenił(a) film na 6
Mlodzik91

O tym już wielokrotnie pisałem, widocznie nie załapałeś się na moje teksty, a ja nie mam zamiaru się powtarzać.

ocenił(a) film na 10
Mlodzik91

Hahahah dobrze napisane :)

ocenił(a) film na 10
katedra

Nie wiem o co Ci chodzi zupełnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
dziuzeppe

Straszni ludzie, 50 na karku i dalej czytają komiksy. Na dodatek mają pościele komiksowe...

ocenił(a) film na 8
katedra

Metryka nie ma tu nic do rzeczy, gamerów też masz w różnym wieku. Już nie wspominając o S. Lee, który ma 93 lata.
Nie da się ukryć, że obaj kolesie wiedzą o czym mówią no i mają rację.

ocenił(a) film na 6
dziuzeppe

Niestety jeśli chodzi o medium filmowe ci kolesie kompletnie nie mają pojęcia o czym mówią. Ich można zapytać o komiks do polecenia, a nie, co sądzą o danym pomyśle filmowym czy filmie

ocenił(a) film na 8
katedra

Kiedy mowa o filmach na podstawie komiksów to są to spece, zwłaszcza Oskar! Niemniej wystarczy wejść na jakikolwiek archiwalny materiał ichaboda w którym prognozuje daną produkcję i okazuje się po czasie, że miał rację. Bez urazy, ale tak jak wspomniał ktoś wyżej ty zapowiadasz upadek MCU od kilku lat i jak na złość sytuacja jest odwrotna na każdej płaszczyźnie (artystycznie-finansowej). Strach pomyśleć co się stanie z tym uniwersum jak zaczniesz je doceniać...

ocenił(a) film na 6
dziuzeppe

Oskar nie ma kontekstu i jego wypowiedzi o filmach brzmią jak dużego dziecka, które poza filmami Marvela w kinie bywa rzadko albo wcale.
Doceniam je, ale upadek jest nieunikniony. Oczywiście nie będzie to olbrzymie jeb! i nagle przestaną kręcić filmy na podst. komiksów, tylko z czasem będzie ich po prostu mniej i ludzie nie zaczną zwracać uwagi na Inhumans 5 czy Thora 14

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
dziuzeppe

Wskazują na to coraz niższe zarobki wielkich hitów, które miały zarabiać coraz więcej (Avengers 2), odwracanie się ludzi w kierunku innych blockbusterów (casus Parku Jurajskiego), kończące się kontrakty gwiazd, które przyciągają ludzi do kin oraz zużyta formuła serialowa, która nudzi już nawet zatwardziałych fanów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones