PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32527}

Sygnał ostrzegawczy

Warning Sign
6,3 882
oceny
6,3 10 1 882
Sygnał ostrzegawczy
powrót do forum filmu Sygnał ostrzegawczy

Byłem wtedy jeszcze w podstawówce, a wszedłem dzięki temu że mama kolegi była kierwoniczką tego kina...ale nie oto,nie oto... Film zapadł mi głęboko w pamięci, wiele wątków pamiętam do dziś, a to że kumpel mnie zostawił (bo musiał coś załatwić...hehehe) samego w kinie-oprócz mnie siedziało raptem parę osób!!! Ludzie o mało się nie... w majty no i w efekcie tez ucikłem hihihi( do domu leciałem jak perszing!!!) .Potem namówiłem drugiego kumpla i poszlismy i obejżelismy-ten nie uciekł....no i ja tez nie. Reasumując obok Obcego 2, Elektronicznego mordercy i Brudnego Tańca (ach te komunistyczne tytuły....) najlepszy film jaki w tamtych latach ogladałem.... Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 7
banio13

Mam cholernie podobne wspomnienia i doswiadczenie z tym filmem. Zapamietalem go jako obraz swietny, zestawialem go w jednym szeregu z takimi dzielami jak Obcy czy The Thing Carpentera. Bylem w kinie na tym dwa razy, rowniez bylem dzieciok i rowniez emocje siegaly zenitu.

Dlatego tak bardzo zalezy mi na tym, by go obejrzec ponownie, ale nigdzie nie moge nan trafic. Nie istnieje w filmotece internetowej, nie pojawia sie w tv. Chcialbym skonfrontowac swoje obecne, raczej juz wyrobione gusta z tymi, ktore mialem wowczas, bedac malym chlopcem. Filmweb jest swietnym przykladem na to jak dzieci idealizuja filmowe obrazy, jak niewiele od filmow wymagaja, jak przeszacowuja oceny, jak sa w stanie zachwycic sie byle chlamem.

ocenił(a) film na 4
per333

,,jak dzieci idealizuja filmowe obrazy, jak niewiele od filmow wymagaja, jak przeszacowuja oceny, jak sa w stanie zachwycic sie byle chlamem.,,


No w twoim przypadku jest tak samo odnosnie gier wideo ... Niewatpliwa legenda, ktora jest STARCRAFT, ktora daje najwiecej mozliwosci taktycznych w czasie rzeczywistym do pokonania przeciwnika ma u ciebie najnizsza ocene, a debilne, turowe JAGGED ALLIANCE, ktore wogole nie stalo kolo takiej serii gier jak COMMANDOS juz nie mowiac o STARCRAFCIE ma najwyzsza ocene .... haha ... Jestes dla mnie wlasnie takim przykladem dzieciaka o jakich piszesz ... No ale zeby grac w takie gry jak starcraft na poziomie swiatowym w pojedynkach z najlepszymi to nie wystarcza umiejetnosci byle piknika, ktorego najlepszym rodzajem gier sa gry turowe bo ma sie tam mnostwo czasu na myslenie ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Dziwny czlowieku, Ty mowisz o jakims rts-ie czyli gatunku powszechnie pogardzanym w swiecie milosnikow strategii. Jagged Alliance zas to taktyczna turowka. Lubisz rts-y? Twoja sprawa. Ale od moich zainteresowan i preferencji wara.

I co to znaczy "piknik" w przypadku gier komputerowych, ktore zwykle sa zwyczajna domowa rozrywka? Czy ty jestes niedorozwiniety umyslowo? Jakim cudem osoba niedorozwinieta moze pouczac ludzi w co maja grac i jakie maja miec w tej materii zainteresowania?

ocenił(a) film na 4
per333

RTS powszechnie pogardzany hahahaha ?? Czy dlatego najwiecej na swiecie ludzi gra aktualnie w Starcrafta 2 bo jest on powrzechnie pogardzanym gatunkiem ??

... a co do tego twojego rozpoczecia wojny w sensie wyzywania od niedorozwojow [na filmweb] to bym cie zgasil jedyn strzalem cioto polska...
Tylko najwieksze zyciowe lewe lajzy, ktore prawdopodobnie nosily pieniadze do szkoly dla mlodszych zeby ich nie bili sa do tego zdolni ... Jak patrze na ta dzisiejsza polska mlodziez, ktora rodzi sie z myszka w reku zamiast pilka przy nodze lub rekawica bokserska na rece to plakac mi sie chce ... Sport przy was karykatury lezy i kwiczy w kazdej dziedzinie i osiaga coraz wieksze dno ... Wy do niczego sie nie nadajecie ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Jestes niesamowity, homoseksualny Approxie. Pozwolisz, ze ciebie zacytuje.

"Zamykam ten temat "
"Zegnam"
"Mam lepsze rzeczy do roboty niz odpisywania"

Usposledzony przyjacielu, naprawde jestes jedyny w swoim rodzaju.
Te twoje urojenia i projekcie to juz jest inna materia rozrywki. Przyznam, ze "rozmowa" z toba daje mi spora radoche. Trudno uwierzyc, ze z takim poziom intelektualnym jestes zdolny samemu uruchomic komputer. To jest jakis fenomen, a jednoczesnie masz u mnie z tego powodu duzego plusa, bo doceniam twoj wysilek.

Co do strategii, przyjacielu, to oczywiscie niewiele o nich wiesz. Utknales na poziomie rtsow. Ja tam do rtsow nic nie mam, ale z takich rzeczy sie wyrasta. Zajrzyj na portale poswiecone grom strategicznym, poczytaj co ludzie o rtsach pisza, jaki jest status rstow w rodzinie strategii. Zreszta mniejsza z tym, i tak pewnie niewiele bys zrozumial, albo bys uniosl sie swoimi specyficznymi emocjami.
Dajesz tez zabawny argument o milionach graczy. Coz, cale miliony ogladaja "M jak Milosc". Gry strategiczne to zabawa dla mniejszosci, to sa czesto produkcje niszowe. Ludzi uposledzonych w srodowisku milosnikow strategii raczej sie nie spotyka, wiec lepiej sie tam nie pchaj, bo niektorzy moga nie byc dla ciebie tacy laskawi jak ja. Dla mnie jestes przezabawnym opoznionym czlowiekiem, ktory sie ciagle ze mna zegna i deklaruje, ze nie widzi sensu by mi odpisywac. Dla kogos innego mozesz byc irytujacy. Znam ludzi, ktorzy nie maja cierpliwosci dla idiotow.

Gry strategiczne produkowane sa tez dla rozmaitych armii, dla sztabow szkoleniowych, dla uczelni wojskowych. Nikt nigdy nie slyszal by wyprodukowano dla nich rtsa, albo by te instytucje korzystaly z rtsow. Ty, opozniony przyjacielu, zyjesz jednak w swojej wlasnej rzeczywistosci, w ktorej prezentujesz "poziom swiatowy", jezdzisz drogimi samochodami i zarabiasz 10 razy wiecej niz my wszyscy, tu na filmwebie, razem wzieci. Tylko ty wiesz skad masz zrodla informacji o naszych zarobkach :D Wybacz, ze sie troche podsmiewuje, ale nie moge sie opanowac. Jestes po prostu debesciak.

ocenił(a) film na 4
per333

Get off you pity muffin. Im already sick of any further conversation with you. You aint know shit about anything. You always talk shit bout same things bringing nothing new to the conversation ... All I can say is I feel sorry for your mom ... She realised what she gave a born to and she decided to commit a suicide ... No wonder why you feel fine talking to me, I guess you aint no got any friends in real life ... Probably all kids from your neighborhood get beat on you everyday thats why you dont even leave your place ....

Furthermore ... I played Dune 2, Civilisation, Polanie, Z, Setllers 1,2, X-Com, Red Alert, Tiberian Sun 15-18 years ago ... I just found these games way to easy for me especially comparing them to Starcraft and so I grew out of this kind of games... Thats all about it ... If you any mature you will understand it and confirm it but if you just retarded 15 years old kid who never got his willy wet, you will still stand for your rights

ocenił(a) film na 7
aproxx

Biedny homoseksualny Approxxie, w niemal kazdym zdaniu popelniasz jakis blad. Pozwolisz, ze oba twoje "angielskie" posty wkleje na inne, niepolskojezyczne, forum. Tam bedziesz anonimowy, nikt nie sprawdzi skad pochodzisz, nikt nie bedzie cie szkalowal, ale ludzie troche rozrywki miec beda za darmo. Warto czasem uszczesliwiac ludzi.

Niesamowite jest to, jaka ty masz ogromna potrzebe by sie dowartosciowac. I jaka masz ogromna potrzebe by cos udowadniac. Musiales byc w zyciu niezle gnebiony, bo inaczej sie tego wytlumaczyc nie da. Piszesz cos o dzieciach, podczas gdy sam intelektualnie prezentujesz poziom kilkuletniego chlopca, zas emocjonalnie jestes nieprawdopodnie pokrecony. Jak kazda osoba uposledzona umyslowo, masz elementarne problemy z rozumieniem. Rzucasz na mnie jakies swoje chore projekcje, we wszystkim sie ciagle mylisz, podczas gdy banalnie latwo stwierdzic w jakim mniej wiecej wieku jestem, na podstawie postu, ktory napisalem w tym watku. Jako ze jestes niedorozwiniety, nie jestes w stanie przeprowadzic zadnej prostej syntezy czy analizy danych, nie jestes w stanie wyciagnac zadnych spojnych wnioskow na zaden temat. Jedyne co mozesz zrobic, to oznajmic, ze nie widzisz sensu by mi odpisywac, by nastepnie napisac do mnie nastepnych kilka postow.
Jestes klasycznym niedorozwojem, sympatyczny Approxxie. To nie ulega watpliwosci.

ocenił(a) film na 4
per333

Well ... Saying I write in incorrect english you end up as uneducated, pity dumb here... If I speak incorrect as you say pls tell us all where have I made any grammar mistakes you wanker ? Unlike you I can speak well 3 different languages with pure native accent ... All you can do is get jelous now ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Hahahahaha. Piszesz po angielsku jak translator internetowy. Jestes boski, Aproxxie. Istny kabaret.

Ty nie byc oczekiwac ja tobie mowic ze popelnianie blad gramatyczny. Zrobic nie blad jakikolwiek jest opoznienie twoja ponad sila. Ty moze rozmawianie w trzecim jezyka twoja wyobraznia jest. Choroba i niedorozwoje klamra wirtualnie inny swiat ponad.

Aproxxie, to jest mistrzostwo swiata. Robic z siebie nieustannie debila i kompletnie nie zdawac sobie z tego sprawy...

ocenił(a) film na 4
per333

To napisz jak powinno byc napisane ... Czekamy debilu ... Kazdy widzi, ze wpisales pojedyncze slowa do translatora i przepisales ... Jestes zerem nie majacym pojecia o niczym i pewnie jest to u ciebie rodzinne dlatego nie mozna ci o to winic ...


,,Ty nie byc oczekiwac ,, ?? NIezly z ciebie frajer nie wiem skad ty bierzesz takie pomysly ... Ale bedzie tuba ...

Speaking of the moron hahahaha

ocenił(a) film na 7
aproxx

Opozniony sympatyczny Aproxxie, ciagle czegos ode mnie oczekujesz, a ja tobie nie moge nic dac. W przeciwienstwie do ciebie jestem czlowiekiem dojrzalym, a wiec konsekwentnym. Gdybym ja powiedzial, ze koncze z toba rozmowe, to bylaby ona zakonczona. Gdy osoba niedorozwinieta oznajmia, ze nie widzi sensu by odpisywac na posty, to moze sie zdarzyc w jej wykonaniu cokolwiek. Taka jest roznica.

Ty ciagle probujesz cos udowodnic, co jest zachowaniem typowym dla kilkuletniego, moze maks 12-13 letniego dziecka. Ja nie mam potrzeby by ci cokolwiek udowadniac, a widzac jak ty tego oblakanczo oczekujesz, jeszcze bardziej trzymam dystans. Mam z ciebie po prostu polewke, manipuluje toba, gram na twoich emocjach, owinalem sobie ciebie wokol palca.

Po tych twoich niewiarygodnych stwierdzeniach o poziomie swiatowym w grze komputerowej i o wlasnych zarobkach blyskawicznie pojalem, ze mam do czynienia z "czlowiekiem z problemami". Tutaj nie ma miejsca na normalna rozmowe, moze byc natomiast miejsce na zarty i drobne prowokacje. Sam sie zapedzasz w kozi rog, sam sie osmieszasz, a potem masz wobec mnie jakies "roszczenia". Wybacz, przyjacielu, ale jestes naprawde biednym czlowiekiem, nieszczesliwym. Nie znam w swoim srodowisku ludzi tak zakompleksionych, ktorzy maja tyle do udowodnienia (sobie) i musza sie caly czas dowartosciowywac. W swiecie ludzi doroslych takie osobniki to absolutna rzadkosc.

To, ze jestes niezwykle tepy, to jest oczywiste. Zyjesz zludzeniami, naprawde zyjesz w jakiejs innej rzeczywistosci. Nie ma z toba racjonalnego, zdroworozsadkowego kontaktu. Gdzies w ktoryms momencie cos sobie potrafisz ubzdurac, a potem bezmyslnie to ciagniesz. Jestes glupim czlowiekiem, Aproxxie i jestes znacznie ode mnie mlodszy. Gdybys byl przecietnie inteligentny to bys to wychwycil juz z pierwszego postu (nie do ciebie), w ktorym udzielilem informacji, ze na Sygnale Ostrzegawczym bylem w kinie jako chlopiec. Latwo wywnioskowac kiedy to moglo sie wydarzyc, kiedy ten film byl w kinach i w jakim wieku chlopiec mogl byc na seans wpuszczony. Ty natomiast z rzeczywistoscia nie masz wiekszego kontaktu, zyjesz w swiecie swoich urojonych zarobkow ;) Na pierwszy rzut oka widac, ze jestes kretynem, Aproxxie. Piszesz po polsku koszmarnie nieskladnie, natomiast po angielsku to robisz klasyczny kabaret. Ktos moglby pomyslec, ze parodiujesz translatory netowe.

Wybacz za szczerosc, ale osobiscie uwazam - wiem, ze to dosc okrutne - ze ludzie o takich ograniczeniach intelektualnych powinni byc czesciowo ubezwlasnowolnieni i czesciowo pozbawieni praw publicznych, chodzi mi scislej np. o prawa wyborcze. W niektorych demokracjach ogranicza sie ludziom uposledzonym mozliwosc udzialu w elekcji. Podczas gdy u nas kandydatem na prezydenta miasta moze byc Kononowicz, osoba o porownywalnym z toba poziomie intelektualnym.

ocenił(a) film na 4
per333

,,Opozniony sympatyczny Aproxxie, ,,,,

Nie wiesz, ze przy wymienianiu przymiotnikow stawia sie przecinki osobo wyjatkowo rozwinieta w kontekscie jezyka polskiego jak i wszystkich innych jezykow tylko nie mogaca tego udowodnic ??

Robisz postepy szczawie ... Tym razem tylko 3/4 twojego postu jest o tym samym natomiast 1/4 to nowosc ... Odnosze wrazenie, ze dopiero co zarzyles tabletki, ktore przepisal ci lekarz ...


Wracajac do twoich wysoko rozwinietych gier strategicznych to prosze o konkretne tytuly bo z tego co widze to ty w porzadna gre strategiczna w zyciu lajzo nie grales ... Diablo, Baldurs Gate, Warlords, Jagged Alliance hahahahaha zenada, zenada i jeszcze raz zenada ... Gry dla 15 letnich pajacow, ktorych jaraja miecze, smoki i ksiezniczki ... Warlods gra wysoko rozwinieta hahaha nie no blaznie przeszedles samego siebie ...

YOU HAVE OUTDONE YOURSELF YOU FOOL :D

ocenił(a) film na 7
aproxx

Tym razem, opozniony przyjacielu, oczekujesz, ze podam ci tytuly gier. Wybacz, ale znowu nie wyjde naprzeciw twoim oczekiwaniom. Dla zasady. Nie mowiac juz o tym, ze podanie tytulow nie mialoby zadnego sensu, w przypadku tej sympatycznej pogawedki, ktora ma charakter kabaretowy, a nie merytoryczny. Wybacz, wiec, opozniony filmwebowiczu, ale zabawa musi krecic sie dalej.

ocenił(a) film na 4
per333

Dumb, dumber and dumbest ...Its all about you ... You all like ,, I have played best games for smartest people on this world but I wont tell any tittles ,, , ,,I can speak speak english, german or any other language but I will never prove it ,, ...

You are fu.cking creep ... You keep frightened me for real ... You make me sick of your either childish and foolish behaviour. No wonder why you have none friends in your life. People would say dont meassure the people by thier taste in either movies, music but in your case, considering the movies you have already watched I can trully say what a piece of handicap you are... I aint feel any further sorry for your life because people gets what they deserve ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Strasznie sie meczysz z tym swoim jezykiem ojczystym :D I znowu, jak kilkuletni chlopiec, stroisz sie w piorka. Niesamowite jest to, ze nie zdajesz sobie sprawy z tego jak to jest zalosne. Gdy osoba taka jak ty czy Kononowicz mowi o sobie, ze jest jedna z najbystrzejszych ludzi na swiecie, to mamy smiech na sali. Jest tu jednak watpliwosc natury etycznej, na ile my mamy prawo sie z was smiac?
No i na koniec te twoje projekcje o moim zyciu czy o moich przyjazniach. Czlowiek przecietnie inteligentny nie wypowiada sie na tematy, o ktorych nie ma pojecia. Ty nieustannie snujesz projekcje na temat anonimowych dla ciebie ludzi. Piszesz o ich zarobkach (jakbys pracowal w urzedzie skarbowym), piszesz o ich matkach, (jakbys je znal osobiscie), piszesz o ich relacjach z ludzmi (jakbys byl czescia ich zycia). Nazywanie ciebie osoba uposledzona nie jest inwektywa, przyjacielu. W swietle twoich wlasnych slow, zachowan i reakcji jest to zwyklym, prostym stwierdzeniem faktu.

ocenił(a) film na 4
per333

Mr no balls to the wall called Hobbit is back on the track ... Your bunch of crap keeps seared my reeling brain again ... You aint no worth a penny and you feel hurt with it ...

I end up this shit hereby and any further answer of yours will be taken as NO LIFE DISORDER on yours and will be not responded ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Opozniony przyjacielu, ty sie juz ze mna kilka razy zegnales. I nie potrafiles przestac. Masz zryta psyche totalnie, latwo toba manipulowac poniewaz intelektualnie jestes niebywale slaby.

Jestes bez watpienia osoba uposledzona, jestes jednym z najglupszych filmwebowiczow jakich spotkalem. Ale masz jeden atut: dajesz rozrywke. Takich idiotow na co dzien sie nie spotyka. Tak jak Kononowicz robil furore na YT, tak ty robisz ja tutaj dla mnie osobiscie ;)

ocenił(a) film na 4
per333

Hahahaha you cant prove your language abillities, you cant mention any serious stategic games but you could proved well that you are NO LIFE DISORDER CAP hahahahahaha

ocenił(a) film na 7
aproxx

Nie, opozniony przyjacielu, ja tobie niczego nie musialem udowadniac. Jestes tylko smiesznym, opoznionym czlowiekiem, ktory ciagle cos musi innym udowadniac i ciagle sie musi dowartosciowywac. Nie sadze by normalni ludzie mogli traktowac kogos takiego jak ty powaznie i ode mnie tego tez nie oczekuj.

ocenił(a) film na 4
per333

From now on I treat you as a person suffering NO LIFE DISORDER hahaha

ocenił(a) film na 7
aproxx

To nie ma znaczenia za jaka osobe mnie od teraz bierzesz, opozniony przyjacielu. Jestes chorym, uposledzonym czlowiekiem, nastepnym razem mozesz mnie wziac za Napoleona Bonaparte. Ostatnio w swojej szklanej kuli sprawdziles moje zeznanie podatkowe, pisales tez cos o mojej matce. Wszystko przyjacielu, jest w twojej chorej glowie, nic na to nie poradzisz. Rzeczywistosc ci ucieka.

ocenił(a) film na 4
per333

NO LIFE DISORDER ... Mam wrazenie, ze mieszkasz na oddziale 13 zamknietego zakladu psychiatrycznego i dostales laptopa z polaczeniem do internetu za dobre zachowanie i teraz za wszelka cene chcesz byc slyszany chociaz inni tego nie chca ... Hahahaha


NO LIFE DISORDER

ocenił(a) film na 7
aproxx

Tak, Aproxxie, trafiles w sedno. Masz wrazenie. Ty ogolnie zyjesz swoimi wrazeniami. One ci podpowiedzialy informacje o mojej matce i o moich zarobkach, oraz o moich przyjaciolach. Twoje wrazenia kazaly ci sadzic, ze jestem od ciebie mlodszy. Teraz odkryles, ze mieszkam w szpitalu psychiatrycznym. Co bedzie nastepne? Te twoje wrazenia sa jednym z fajniejszych punktow programu, przyjacielu. Zyjesz w swiecie swoich wrazen i wyobrazen. Posiadasz dziecko, masz drogi samochod, ogromne zarobki, o ktorych nam, maluczkim, sie nie snilo, angielski jest twoim jezykiem ojczystym, w grze komputerowej prezentujesz poziom swiatowy, jestes madry i przystojny. To nawet dobrze, ze wspomniales cos w tym kontekscie o szpitalu psychiatrycznym :D

ocenił(a) film na 4
per333

Same shit in each post of yours over, over, over, over and over ... you piece of boring and brainwashed trash with no life seeking new friends online and suffering NO LIFE DISORDER!

http://www.myspace.com/aproxx here

ocenił(a) film na 7
aproxx

Opozniony Aproxxie, moja pogawedka z toba ma wymiar zartobliwy. Takich ludzi jak ty czy Kononowicz nie traktuje sie powaznie. Zegnales sie ze mna, ale szybko zauwazylem, ze moge z latwoscia grac na twoich emocjach, a poniewaz jestes osoba uposledzona i nie kontrolujesz wlasnych emocji, bedziesz odczuwal przymus by mi odpisywac. Nawet jesli moje posty w warstwie tresciowej beda powtarzalne. I tak sie wlasnie dzieje. Dodatkowo gratis dostaje twoje projekcje na moj temat wyczytane ze szklanej kuli. Jestes chorym, uposledzonym czlowiekiem, Aproxxie, a biorac pod uwage twoje nerwowe reakcje, mam wrazenie, ze ty w jakis sposob masz tego swiadomosc, na jakiejs plaszczyznie ten fakt do ciebie trafia. Utrudnia ci to zycie, wiec reakcja obronna jest to dziecinne i infantylne prezenie muskulow, dodawania sobie animuszu, dowartosciowywanie sie, udowadnianie cos sobie...

ocenił(a) film na 4
per333

NIe potrafisz nic konstruktywnego i nowego napisac. Co najlepsze sam juz sie do tego przyznajesz hahaha ... Widac, ze lekarze zajmujacy sie toba jednak poczynili jakies malutkie kroczki w kwestii wyleczenia twojej choroby psychicznej ... Przeciez kazdy wie, ze najwazniejszym krokiem w leczeniu alkoholizmu jest stwierdzenie faktu przez samego zainteresowanego, ze jest alkoholikiem ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Uposledzony Aproxx ma kolejna wizje - alkoholizm. Twoje wizje chorego, uposledzonego czlowieka, to jest cos fascynujacego. Skad ty je bierzesz?

ocenił(a) film na 4
per333

Polegles w kwestii gier, polegles w kwestii zycia, polegles w kwestii jezykow obcych [chociaz stanowczo twierdzisz, ze jedyna osoba tutaj mardra jestes ty], polegles na kazdym froncie w tej konswersacjii, az mi glupio ci to wypominac z racji tej, ze niby jestes osoba ode mnie starsza ... Jak widac wiek nie zawsze idzie w parze z rozumem ale nie powinienem tego stwierdzac na przykladzie osoby spedzajacej wiekszosc zycia w zakladzie zamknietym bo to jest poporstu nieetyczne ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Aproxxie, w twoich wyobrazeniach jak nie tylko poleglem, ale tez ty zwyciezyles :D W swoich wyobrazeniach masz zone, jestes bajecznie bogaty, jezdzisz szybkim autem, angielski jest twoim ojczystym, laski same ci wskakuja do lozka, jestes madry, przystojny i zwycieski.
To jest piekne, moj uposledzony przyjacielu, ze potrafisz tak sie zatracic w swoich wizjach, wyobrazeniach i zwyciestwach :D

ocenił(a) film na 4
per333

Zone ?? Hahaha dla ciebie jesli ktos pisze, ze ma piekna kobiete to znaczy dla ciebie zona ?? Aha no fakt pisalem to wtedy po angielsku i zwyczajnie wiekszosci nie zrozumiales ... Hahahahahahahaha


Divided Attention Disorder

ocenił(a) film na 7
aproxx

Pisales, ze masz dziecko, opozniony Aproxxie, ale mniejsza z tym. Niech ci bedzie, ze masz dziecko z jedna z tysiecy swoich lasek. To nie zmienia faktu, ze jestes osoba uposledzona, uciekajaca w inna rzeczywistosc. Jestes bodaj najglubszym filmwebowiczem, mimo, ze tu udziela sie mnostwo malych dzieci. Przebijasz chyba wszystkich.

ocenił(a) film na 4
per333

,,Pisales, ze masz dziecko, ,, gdzie to napsialem zyjacy w innym swiecie pomiocie ?? Ponownie ci sie cos przewidzialo ??


... i tutaj udowodniles, ze jestes najwiekszym debilem w dziejach polskiej psychiartii i zadne lekarstwa tutaj nie pomoga ... Ciebie mozna jedynie uspac ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Teraz uposledzony Aproxx ubzdural sobie, ze jest ekspertem od swiatowej psychiatrii. Poprzednio byles swiatowej klasy graczem komputerowym :D

A oto twoje slowa, biedny Aproxxie

"I do have kid"

ocenił(a) film na 4
per333

You wish to have as highlife as I do have kid ...

Chcialbyc miec tak wspaniale zycie jakie ja mam dzieciaku... Tak to powinmno byc przetlumaczone ...

,,I do have kid,,


Hahahaha to nie bylo jedno zdanie tylko druga czesc zdania ... gdzie ty tam widziales kropke ?? Chyba czas na tabletke ...

... a wracajac do twojego udowadniania czegos zaklinales sie, ze nie bedziesz nic udowadnial, a teraz to zrobiles hahahahahahaha. Zlapalem cie w twoja wlasna pulapke i zmiazdzylem madroscia ... Dziekuje za uwage ... Teraz jak nic nie wydukasz po angielsku to kazdy bedzie wiedzial ze wyszedles na pajaca ...


ocenił(a) film na 7
aproxx

Nadal utrzymujesz, po tak razacych bledach, ze angielski jest twoim jezykiem ojczystym, opozniony przyjacielu :D

Oczywiscie, sympatyczny Aproxxie, ze ja tobie niczego nie udowadniam. Wszystko jest w twojej glowie, sterowane przez twoje urojenia. Jestes osoba chora, uposledzona i zapewne zawsze taka bedziesz. Co ja moge na to poradzic? Nie moge ci niczego dac. Nie moge sprawic, ze staniesz sie normalny czy przecietny. To jest niemozliwe. Musisz swoj krzyz niesc przez zycie, niestety.

ocenił(a) film na 4
per333

10/10 debilu, teraz ja ogranicze sie do pojedynczych zdan lub slow ... Osoby w tak zaawansowanej chorobie jak twoja zadowola sie nawet tym ... Hahahaha 10/10

,,razace bledy,, hahaha 10/10

ocenił(a) film na 7
aproxx

Aproxxie, juz "udowodniles", ze nie masz najmniejszej swiadomosci, ze robisz z siebie skonczonego tumana. Popelniasz razace bledy, piszesz nieprawdopodobne bzdury i nie zdajesz sobie z tego wszystkiego sprawy. I te dzieciece 10/10. Napisz jeszcze "żal.pl" by dopelnic obrazu niedojrzalego i opoznionego Aproxxa.

ocenił(a) film na 4
per333

10/10 twoja irytacja wzbudza we mnie coraz wiekszy usmiech z minuty na minute KID ... Hahahaha

Musze isc dziecko nakarmic popisz troche hahahahaha oj sorry zapomialem, ze ja nie mam dzieci .... Ah ten per333 jeszcze troche to wmowi mi swoja glupota, ze jednak je mam ... Hahahaha

ocenił(a) film na 7
aproxx

Aproxxie, znowu uciekasz w swoje projekcje i urojenia. Zyjesz w swiecie calkowitej fikcji, w ktorej np. twoj rozmowca poddaje sie jakiejs irytacji. Ty, przyjacielu, jestes czysta rozrywka. Jestes klasycznym przypadkiem uposledzonego czlowieka, ktorego tworczosc zostaje upubliczniona w necie. W tym wypadku sam ja upubliczniasz.

ocenił(a) film na 4
per333

MR UNPROVY hahahahaha pan nic nieudawadniajacy, ktory jednak udowadnia to co do czego byl swiecie przekonany, a okazalo sie czyms innym hahahahaha ...

10/10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EPIC FAIL

MR GROOVY UNPROVY WANKER hahahaha

ocenił(a) film na 7
aproxx

Uposledzony Aproxxie, te twoje dzieciece teksty sa rozczulajace. Na jakiej podstawie przedstawiasz sie jako osoba pelnoletnia skoro uzywasz form charakterystycznych dla malych dzieci?

ocenił(a) film na 4
per333

Brainwashed twat hahaha ... Good try. Keep it on. I got tired of your stupidity already ... Shall you bring some new ideas to conversation ... Find the power of speech in yourself cus its so far so bad ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Jednego nie rozumiem. Osmieszyles sie na plaszczyznie angielskiego, ale nadal brniesz w te niebezpieczne dla ciebie rewiry. Troche to masochistyczne. Moze ty lubisz byc ponizany?
O znudzeniu moimi tekstami pisales wiele postow temu, ale widac, znowu jestes, jak kazda osoba opozniona, niekonsekwentny. To jest fascynujace, ze w ogole nie uczysz sie na swoich bledach. Jaki normalny czlowiek wielokrotnie zapewnialby, ze zegna sie i nie widzi sensu dalej pisac - po czym dalej pisze?
Jestes Aproxxie, jedyny w swoim rodzaju a twoje zachowania sa zrozumiale wylacznie w kontekscie faktu, ze jestes osoba uposledzona umyslowo. Nic innego nie mogloby takich postaw tlumaczyc.

ocenił(a) film na 4
per333

20 raz napisales o tym samym hahaa. O bledach, ktorych nie ma, o zegnaniu sie ... Monthy Python ,, Bieg Glupoli,,

Ide obejrzec fakty bo juz sie posmialem z tego co mialem teraz odczuwam znuzenie i poczucie utraty czasu ... Beda mial jeszcze z toba stycznosc na wiocha.pl i to by bylo na tyle ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

3h temu sie zegnales, pozniej jeszcze raz i jeszcze. Masz nie tylko poczucie utraty czasu, przyjacielu. Zatraciles poczucie rzeczywistosci. Ciagle sie miotasz. Nie wiem dokladnie ile masz lat, ale jestes osoba nieprawdopodobnie niedojrzala emocjonalnie. W swoich autoprojekcjach mowiles cos o szpitalu psychiatrycznym. Moze jestes pod stala opieka specjalistyczna, to jest dosc prawdopodobne.
Temat samobojstwa poruszyles zapewne nie przez przypadek. Byc moze w tej swojej emocjonalnosci jestes tez osoba depresyjna. Co moge ci powiedziec? Nie jestem czescia twojego zycia i za nic nie odpowiadam. Jesli szukasz winnych, to nie mozesz wskazywac na mnie czy na te "rozmowe". To nie jest moja wina, ze masz takie problemy i takie ograniczenia intelektualne. Jestem dla ciebie ZUPELNIE obca osoba.
Jak chcesz, ucieknij w swoje niezwykle projekcje, w swoj iluzoryczny swiat, ale mnie nie mieszaj do jakichs kwestii samobojczych... Chcesz sie dalej dowartosciowac, cos dziecieco udowadniac, okay.

ocenił(a) film na 4
per333

Your irritation brings the bigger smile upon my face with every minute kid ...

I think I have to go and feed my child ... Keep bringing me those funny posts of yours ... Oppps I forgot I have no children at all ... Its all about per333 ... I think I start lossing my mind sharing my time with you ... You just infected me with your stupidity ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Uposledzony przyjacielu, kaleczacy jezyk angielski w stopniu nieslychanym. Nie jestem rozdrazniony, ani zirytowany, ani zasmucony, ani przygnebiony, ani lewitujacy. To wszystko to sa twoje slynne wizje czlowieka usposledzonego.
Robisz z siebie kompletnego polmozga, szczegolnie gdy probujesz konstruuowac zdania w jezyku angielskim. Probujesz uzywac polskiej gramatyki w angielskim, kompletnie mieszaja ci czasy, idiomy to dla ciebie czarna magia. Wychodzi z tego belkot rodem z translatora. A potem masz do mnie jakies pretensje i chcesz bym cos udowadnial. W swiecie udowadniania to jestes ty, uposledzony przyjacielu.

ocenił(a) film na 4
per333

Your realities have beed completaly messed up together kid ... I know none Polish who can equally speak as good english as I do ... Say whatever you want you will end up on wiocha.pl anyway ... There is no way back of your whirl of sanity ... KID hahahaha

ocenił(a) film na 7
aproxx

Aproxxie, moje zdrowie psychiczne, czy innego obcego tobie czlowieka nie powinno cie tak zajmowac, jak wlasne problemy, ktore tu manifestujesz w posredni lub bezposredni sposob. A problemow, przyjacielu, masz bez liku. Twoje projekcje maja charakter autoprojekcji, a wiec calkiem sporo o sobie mowisz. Jestes intelektualnie wyraznie ponizej przecietnej, wiec z tego wszystkiego nie zdajesz sobie sprawy. Otwierasz sie przede mna mimowolnie, wystarczy, ze pociagne za odpowiednie sznurki.

ocenił(a) film na 4
per333

LATER KID ! Ill see you on wiocha.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones