PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32527}

Sygnał ostrzegawczy

Warning Sign
6,3 884
oceny
6,3 10 1 884
Sygnał ostrzegawczy
powrót do forum filmu Sygnał ostrzegawczy

Byłem wtedy jeszcze w podstawówce, a wszedłem dzięki temu że mama kolegi była kierwoniczką tego kina...ale nie oto,nie oto... Film zapadł mi głęboko w pamięci, wiele wątków pamiętam do dziś, a to że kumpel mnie zostawił (bo musiał coś załatwić...hehehe) samego w kinie-oprócz mnie siedziało raptem parę osób!!! Ludzie o mało się nie... w majty no i w efekcie tez ucikłem hihihi( do domu leciałem jak perszing!!!) .Potem namówiłem drugiego kumpla i poszlismy i obejżelismy-ten nie uciekł....no i ja tez nie. Reasumując obok Obcego 2, Elektronicznego mordercy i Brudnego Tańca (ach te komunistyczne tytuły....) najlepszy film jaki w tamtych latach ogladałem.... Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 7
aproxx

Nie wiem co to jest wiocha.pl Nie spedzam zycia w internecie, przyjacielu. Jesli chcesz upublicznic te korespondencje, wyrazam zgode, ale robisz to na wlasne ryzyko ;D Wiem, ze nie bardzo zdajesz sobie sprawe z tego jaka role tu pelniles, ale moze intuicja ci podpowie, skoro rozum nie moze.
Jezeli chodzi o samobojstwo, to ta rozmowa nie powinna miec zadnego znaczenia. Wyluzuj, przyjacielu. Nie bierz tego do siebie. To tylko internet, to tylko forum internetowe, zblazniles sie, ale pamietaj, ze najwazniejszy jest real, tam dbaj o swoje zycie i swoje sprawy. Samobojstwo to jest zle wyjscie. Na pewno masz jakichs ludzi wokol siebie, ktorzy ci pomagaja. Nie wiem jaka muzyke tworzysz, ale dobrze, ze masz taka pasje. Samobojstwo jest glupia ucieczka przed zyciem.
Owszem, troche sie zabawilem twoim kosztem, widze, ze straciles kontrole nad emocjami, ta kwestia samobojstwa zaczela mnie lekko uwierac. Twoje autoprojekcje sporo o tobie mowia a ja sie zaczalem troche bac odpowiedzialnosci...

ocenił(a) film na 4
per333

,,Twoje autoprojekcje sporo o tobie mowia a ja sie zaczalem troche bac odpowiedzialnosci...,,

Zenada skladnia, brak przecinkow ...NIe spedzasz zycia w internecie hahaha, a co ty ku...wa robisz niedoj.eba.ncze ?? Komputer od ciebie nie moze sie odpedzic ... Skoro czlowiek spedza pol zycia na filmweb to nie chce wiedziec ile czasu spedza na reszte rzeczy na kompie ... Zenada

ocenił(a) film na 7
aproxx

Aproxxie, twoje oceny, wizje i wyobrazenia sa twoje i nikt ci nie moze ich odebrac ;) Twoja wiedza o moim zyciu, o mojej matce czy o moich zarobkach w swiecie twoich wizji zapewne jest ogromna :D Natomiast temat samobojstwa moglbys pozostawic na boku, bo, jak mowie, jestem dla ciebie obca osoba i za nic nie odpowiadam. Poruszylem zapewne pare czulych strun, wyprowadzilem cie z rownowagi, ale pamietaj, ze to TYLKO net. Nie bierz na powaznie slow jakiegos anonimowego internauty, nawet jezeli jego anonimowosc jest ograniczona, bo przeciez ty w swoim urojonym swiecie, gdzie jestes geniuszem, wszystko o tym internaucie wiesz, poczawszy od jego zeznania podatkowego i imienia jego matki ;)

ocenił(a) film na 7
aproxx

P.S. poza tym chcialem tobie, czlowieku ewidentnie opozniony intelektualnie, wyjasnic, ze moje oceny oparte sa o MOJE kryteria. Wysokie noty dostaja te gry, ktore tworzyly kanon gatunku, ktore przecieraly sciezki. W przypadku Blizzarda byl to Warcraft, ktory zreszta korzystal z dorobku gry Dune. Starcraft jako zwyczajny rts byl powieleniem pewnych rozwiazan i pomyslow znanych z Warcrafta i jest klasycznym przykladem klasycznego rts-a, czyli gry bardziej zrecznosciowej niz strategicznej. Takich gier, o takim modelu sterowania, zrobiono setki, a Starcraft ani nie byl tytulem pierwszym, ani ostatnim.

Jagged Alliance, niedorozwiniety Aproxie, bredzacy cos jak zwyrodnialy kibol pilkarski o "piknikach" i rozsmieszajacy ludzi do lez sformulowaniem "poziom swiatowy" jest gra zupelnie innego rodzaju i z innego gatunku. Przede wszystkim jest gra taktyczna, z podzialem na tury. Wszystkie najbardziej szanowane prawdziwe gry strategiczne sa turowe, choc rozne systemy turowe sie do nich implementuje. W swiecie milosnikow gier strategicznych rts-y nie sa traktowane powaznie. W kazdym razie tak bylo, kiedy jeszcze siegalem po gry komputerowe. Obecnie robie to bardzo rzadko.

Rozumiem, ze jestes osoba z jakims stopniem uposledzenia umyslowego, trudno tego nie zauwazyc, a ja absolutnie sie z ciebie nie nabijam, ale twoj post jest tak porazajaco glupi, ze az wywoluje konsternacje.

Twoja ortografia i gramatyka potwierdzaja, ze jestes opozniony, ale to i tak cud, ze z takim poziomem intelektualnym nauczyles sie pisac i czytac. Czy moge zapytac czy masz zespol downa?

ocenił(a) film na 4
per333

Co ty niedorobie spiewasz ?? O jakich Jagged Aliancach pajacu ?? Liga w Starcrafta 1 ciagle na topie po 16 latach od premiery gry i ty mi tu pajacu mowisz, ze to nie jest gra znana hahahaha. Nie wiem kto cie wyskrobal ale wyjatkowo mu sie to nie udalo ...
Starcraft to najtrudniejsza gra na swiecie bo zarowno majac tysiace taktyk, ktorymi mozna pokonac przeciwnika trzeba tez myslec o 100 sposobach defensywy i robic to najlepiej w 260 APM ... i do takiego tempa ty mule porownujesz gry turowe mowiac, ze sa lepsze i trudniejsze ?? Jestes zwykly 15 pajac ... Jak zaczynalem grac w strategie Dune, Z, Settlers 1,2, to ty dopiero pewnie sie wyklules ... Powiem ci jedno chodz zmierzymy sie w jakiejs z tych twoich mulowatych gier cie pocisne w te twoje legendy, ze az milo ... bo w starcrafcie takie muly jak ty nie maja co szukac tam trzeba myslec z predkoscia swiatla ...

ocenił(a) film na 4
per333

... a po drugie skoro mule piszesz, ze twoje oceny sa tylko i wylacznie twoja opinia oparta na twoich kryteriach, a w innym zdaniu wysmiewasz malolatow, ktorzy wychwalaja byle gowno ... Ty pajacu masz wogole pojecie co to jest obiektywizm ?? Sam sie gubisz w tym co piszesz ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Aprox, ja mam spore poklady wyrozumialosci dla osob niepelnosprawnych. Trudno nie zauwazyc, ze sie do nich zaliczasz. Wybacz, ale nie mozesz byc dla wiekszosci ludzi partnerem do dyskusji. Twoje groteskowe okreslenia sa przezabawne, ale ja staram sie z ciebie nie nabijac. Rozumiem, ze nie masz lekko. Te gadki o ligach, o grze "najtrudniejszej na swiecie", te okreslenia rodem z meliny pijackiej, albo innego patologicznego srodowiska, mowia wszystko. Przysiegam, ze nigdy w zyciu nie czytalem takich glupot na temat gier turowych, poczawszy od szachow. Mozna za nimi nie przepadac, mozna sie tym nie pasjonowac, ale twoje okreslenia nie pozostawiaja watpliwosci, ze ma sie do czynienia z osoba uposledzona umyslowo. W dodatku kaleczysz polszczyzne niemilosiernie. Te twoje przezabawne "wogole", to jest po prostu piekne. Na co dzien nie mam kontaktu z osobami uposledzonymi, wiec musze przyznac, ze takie doswiadczenia wydaja mi sie byc interesujace i na swoj sposob egzotyczne.

ocenił(a) film na 4
per333

Rozumiem z twojej gadki, ze twoja stara popelnila samobojstwo przy twoim porodzie skoro nie masz kontaktu z osobami uposledzonymi ? Mozesz sie smiac pajacu z czego chcesz ale prawda jest to, ze to ja moge kupic ciebie razem z twoimi smiecmi razem ... Ja kalecze po polsku ?? Hahaha co za glab moze chcesz pogadac po angielsku albo niemiecku ... Chetnie podyskutuje z takim blaznem jak ty ... Po twojej gadce slychac jaka z ciebie je...ana lajza ... W szkole pewnie pieniadze nosiles mlodszym, zeby cie nie bili ... Znam ten material takich pajacow na strzala ... Szachy hahaha ... Widac, ze nigdy williego nie miales zamoczonego ...W jaka gre ci wrzucic laleczko ?? Podaj tytul

ocenił(a) film na 7
aproxx

Aprox, pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale ludzie, ktorzy pija cos do matek innych forumowiczow, ktorzy uzywaja takiego wulgarnego slownictwa na forach publicznych, ktorzy traca kompletnie nad soba kontrole uwazani sa powszechnie za najgorszy sort czlowieka. W twoim przypadku jest to o tyle zrozumiale, ze jestes bez watpienia osoba uposledzona umyslowo, co udowadniasz kazdym swoim kolejnym postem. Masz ogromne problemy z kontrolowaniem wlasnych emocji, co wsrod osob uposledzonych jest raczej przypadloscia czesta. Bardzo mozliwe, biorac pod uwage okreslenia, ktorych uzywasz, ze pochodzisz ze srodowiska patologicznego, z nizin spolecznych. Tacy ludzie czesto uciekaja w fanatyzm. Jedni bronia krzyza na Krakowskim Przedmiesciu, inni sympatyzuja z neonazistami, sa dresiarzami, o krotko obcietych wlosach i tepym wyrazie twarzy, jeszcze inni wtapiaja sie w krajobraz kiboli sportowych. Ty akurat wybrales inny rodzaj fanatyzmu - fanatyczna milosc do jakiejs gry komputerowej...
Sa to ogolnie ludzie o najmniejszych mozliwosciach intelektualnych i ty tutaj jestes swietnym przykladem.
Przykro mi to powiedziec, ale niewiele mozesz na to poradzic. Z takim stopniem niedorozwoju prawdopodobnie przez cale zycie bedziesz musial byc pod fachowa opieka specjalistyczna. Nie ma takiej mozliwosci bys mogl byc spolecznie samodzielny.
Szczerze tobie wspolczuje, bo zycie z pewnoscia bedziesz mial ciezkie. Uciekanie w gry komputerowe moze nie byc takim zlym rozwiazaniem, w twoim przypadku. Bo co innego moglbys robic?

Ktos kto nie zauwazy twojego uposledzenia w necie, czytajac twoje posty moze wysnuc wniosek, ze jezyk polski nie jest dla ciebie jezykiem ojczystym. Poslugujac sie lamana polszczyzna mozesz udawac cudzoziemca. Moja dobra rada: mow, ze polski jest dla ciebie jezykiem "nabytym".

ocenił(a) film na 4
per333

Popracuj nad skladnia pedale bo robisz z siebie pajaca wypominaja bledy innym ...

,,Aprox, pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale ludzie, ktorzy pija cos do matek innych forumowiczow, ktorzy uzywaja takiego wulgarnego slownictwa na forach publicznych, ktorzy traca kompletnie nad soba kontrole uwazani sa powszechnie za najgorszy sort czlowieka.,,


skladnia !! skladnia !! skladnia !!

Udajesz intelektualiste, a zlepienie jednego debilnego posta zajmuje ci pol dnia imbecylu ... Wpisz sobie w google aproxx to mnie znajdziesz i przekonasz sie, ze jesli ktokolwiek z nas jest zyciowym frajerem to jestes nim ty panieno. Widac z ciebie jaka lala haha... Bijesz po kibolach, nazistach i innych, a nawet zadnemu z nich nie mialbys odwagi spojrzec w twarz przestraszona ofiaro slabego wytrysku ...

Moge sobie ciebie wyobrazic fanie GTA i innych gowien ... Po samych filmach widze jaka z ciebie zyciowa lajza fan hobitow, harry poterow i innych niedoje.banstw tego swiata dla synkow mamusi z syndromem niedopchniecia ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Nie denerwuj sie tak, opozniony przyjacielu. Nie interesuje mnie twoj nick, a juz przez mysl by mi nie przeszlo by wyszukiwac nicki w internecie. Jako osoba uposledzona masz sklonnosci do zachowan obsesyjnych. Pewnie siedzisz w necie i wyszukujesz rozne bzdety, ktore nikogo, poza toba, nie obchodza. Twoja polszczyzna dowodzi, ze prawdopodobnie uczeszczales do szkoly specjalnej. Byc moze chodziles do klasy integracyjnej, ze zdrowymi uczniami. Jak kazda osoba ze srodowiska patologicznego cenisz sobie przemoc, chetnie bys wbil komus noz w brzuch, w ten sposob rozwiazujac z nim "konflikt". Nie jest wykluczone, ze zycie swoje skonczysz w wiezieniu. Sek w tym, ze dla sadu zawsze okolicznoscia lagodzaca bedzie twoja oczywista niepelnosprawnosc intelektualna.
Wspolczuje tobie, bo, jak mowilem, zycie na pewno bedziesz mial nielekkie. Do tego pochodzenie ze srodowiska patologicznego raczej nie jest dobrym prognostykiem na przyszlosc. Te i podobne uwarunkowania czynia z ciebie jednostke spolecznie bezwartosciowa, niestety.

ocenił(a) film na 4
per333

Tak tylko moj majatek jest 10 x wiekszy od majatku twojej calej rodziny haha ... Jezdze Mitsubishi Evo IX, ty pewnie nieletnia lajzo nawet prawa jazdy nie masz ... Jak wchodze do klubu to moge z niego wyjsc prawie z kazda, ktora mnie zainteresuja, ty mozesz jedynie wyjsc na spacer ze swoim latlerkiem ... Znam 3 jezyki z polskim, twoj poziom inteligencji konczy sie na komentowaniu debilnych filmikow ala Hobit, ktore w pelni oddaja rzeczywistosc, ktora panuje w twojej glowie ... Zarabiam w miesiac o wiele wiecej oddajac sie tylko swojej pasji niz twoja cala rodzina razem wzieta ... Jeszcze jakies pytania jednostrzalowcu ?

ocenił(a) film na 7
aproxx

Opozniony przyjacielu, skad ty mozesz wiedziec jaki jest majatek anonimowych dla ciebie internautow? Jak wiele osob niedorozwinietych uciekasz w konfabulacje. Zyjesz w jakims swiecie wlasnej wyobrazni. Jak kazda osoba niedorozwinieta nie kierujesz sie w ocenie i opisie FAKTAMI (o ktorych nic nie wiesz) zastepujesz je swoimi wizjami, urojeniami i dopowiedzeniami. Jakim cudem mozesz znac jezyki obce, skoro w stopniu chocby podstawowym nie opanowales jezyka ojczystego? Ciagle cos piszesz o swoich rzekomych zarobkach, jakby to byl temat naszej pogawedki. Rozbawiasz ludzi do lez deklarujac, ze z klubu wyjdziesz z kazda laska, ktora ci sie spodoba. To sa wypowiedzi infantylnego niedorozwoja, ktory ma ogromna potrzebe by sie jakos dowartosciowac. Jest to poziom intelektualny zakompleksionego 10-latka.

Nietrudno sie domyslic, obcujac z toba, ze ma sie do czynienia z osoba z powaznymi zaburzeniami psychicznymi. U osob uposledzonych zaburzenia sa zjawiskiem powszechnym. Zyjesz w innej rzeczywistosci, w ktorej jezdzisz wypasionymi samochodami, masz majatek wiekszy niz Kulczyka, najpiekniejsze kobiety przy sobie, grasz w najlepsze na swiecie gry i prezentujesz w nich "poziom swiatowy"... Ciezko sie nie smiac, ale ja staram sie z ciebie nie smiac, mimo wszystko. Jestes, wybacz przyjacielu, osobnikiem absolutnie zalosnym. Obawiam sie, ze w realu mogles byc powszechnym posmiewiskiem, aczkolwiek z drugiej strony, skoro wywodzisz sie ze srodowiska patologicznego, byc moze twoj niedorozwoj umyslowy nie kontrastowal az tak bardzo w patologicznym otoczeniu...

ocenił(a) film na 4
per333

Po twojej cieplym sposobie pisania stwierdzam z cala stanowczoscia, ze jestes pedalem, a ja z takimi cweluniami nie mam najmniejszej przyjemnosci pisac ... Takie lajzy jak ty eliminuje sie ze spoleczenstwa, a nie z nimi pisze czy przebywa ... Duzo piszesz o patologii zapewne wyniosles ja z dzeicinstwa nic dziwnego skoro twoja strara polegla z toba na poczatku drogi ...

Nie pisz juz do mnie wiecej ofiaro miekkiego c.uja o nie mam czasu bo pomysle, ze szukasz kolegow, a tu juz bedzie bardzo zalosne z twojej strony. Mam jednak nadzieje, ze pojdziesz po rozum do glowy i zrozumiesz, ze twoje mizerne proby nic nie zdzialaja ...

PS. Ja na kasety wideo wydaje miesiecznie wiecej niz ty zarabiasz dziecinko tobie pozostaja streamy dla plebsu ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Aprox, to jest dosc typowe dla kryptohomoseksualistow, ze doszukuja sie homoseksualizmu u innych. Klilnalem na twoj profil a tam na zdjeciu widac klasycznego ulizanego homosia. Jestes osoba uposledzona umyslowo i zapewne nie umiesz sobie radzic z kwestia wlasnej orientacji homoseksualnej.

Jestes jedna z najbardziej zalosnych postaci jaka "spotkalem" na Filmwebie. Szczerze to przyznaje. Uposledzony intelektualnie osobnik, orientacji, jak sam sie posrednio przyznal, homoseksualnej, ktory bredzi cos o zarobkach, o samochodach i "poziomie swiatowym". Ty, ze wzgledu na niedorozwoj umyslowy, kompletnie nie zdajesz sobie sprawy z wlasnej smiesznosci. Jezeli kazdemu napotkanemu czlowiekowi sypiesz cos o zarobkach, jezeli przed kazdym stroisz piorka jak osoba ewidentnie opozniona, jezeli zachowujesz sie jak zakompleksiony 10-latek, to BEZ WATPIENIA musisz byc ogolnym posmiewiskiem. Starasz sie dowartosciowac tymi przezabawnymi tekstami o zarobkach, ale zamiast tego nieswiadomie kreujesz sie na bezradnego, slabego pedalka, ktory nie radzi sobe ze soba, z wlasnym zyciem i z wlasnymi emocjami.
Wybacz, zabawny przyjacielu, ale twoje zachowania i reakcje sa absolutnie groteskowe. To jest dramat, ze tego nie zauwazasz.

ocenił(a) film na 4
per333

No i odpisales czyli potwierdziles to co napisalem ... Szukasz przyjaciela i wyraznie dajesz to zrozumienia innym nazywajac mnie ,,moj przyjacielu,,. Musze cie rozczarowac ale nie szukam przyjaciol na filmweb szczegolnie z tak rozwinietymi gustami filmowymi jak ty ... Hobit hahaha trzymajcie mnie narody !!

Zamykam ten temat tu i teraz bo ciagle sie powtarzasz o uposledzeniach, patologii i intelekcie jakby twoj jezyk ograniczal sie tylko i wylacznie do tych trzech slow ... Jestes zwyklym nudnym padlem, na ktorego z pewnoscia zadna jeszcze nie spojrzala i juz nie spojrzy ... Zegnam i nie odpisuj bo wystawisz sie juz na kompletne posmiewisko szukajac kolegow ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Homoseksualny Aproxxie, poniewaz jestes osoba uposledzona umyslowo nie potrafisz zrozumiec, ze nie masz zadnej wladzy nad innymi uzytkownikami Filmwebu. Jestes tylko bezradnym pedalkiem, z jakims stopniem niedorozwoju, obsesyjnie uciekajacym w konfabulacje.
Mozesz blagac i skomlic by ktos przestal pisac, mozesz kazac ludziom miec inne zainteresowania niz maja, inny gust, inna wrazliwosc, ale ludzie zawsze beda patrzec na takie twoje postulaty z konsternacja, a na ciebie beda patrzec jak na idiote, zwlaszcza gdy zaczniesz belkotac cos o swoich zarobkach, palacach, ktore posiadasz we Francji i trzech smiglowcach, ktorymi podrozujesz po Europie. Ludzie uposledzeni czesto uciekaja w inna, zastepcza rzeczywistosc i ty jestes tu naprawde swietnym przykladem. Czlowiekiem reprezentujacym w grze komputerowej "poziom swiatowy". Juz samo to nieprawdopodobnie zabawne okreslenie cie jakos definiuje.
Nigdy w zyciu w realu nie spotkalem postaci tak zalosnej, miotajacej sie od sciany do sciany. Problemy z tozsamoscia seksualna, niezwykle niskie mozliwosci intelektualne, nieumiejetnosc opanowania jezyka ojczystego w stopniu podstawowym, urojenia i konfabulacje na temat stanu majatkowego, projekcje rzucane na zupelnie obce sobie osoby, wypowiedzi na poziomie 8-10 letniego chlopca, ktory musi sie dowartosciowac za wszelka cene, kompleksy wyzierajace z kazdego zdania, wulgarne okreslenia swiadczace o niskim pochodzeniu spolecznym i pochodzeniu ze srodowiska, prawdopodobnie, patologicznego, gdzie sa inne normy obyczajowe i gdzie mowienie cos o matkach innych ludzi uchodzi za dopuszczalne...
To wszystko tworzy portret czlowieka w zasadzie bezwartosciowego. O takich ludziach jak ty mowi sie, ze to najgorszy sort czlowieka. Cale zycie bedziesz nosil ten bagaz, zabawny przyjacielu. I to juz takie zabawne nie jest, bo ja nikomu takiego losu jak twoj nie zycze.

ocenił(a) film na 4
per333

Hahahaha pol godziny pisania w jednym poscie o tym co juz pisales we wszystkich innych. Jak mozna byc tak plytkim frajerem piszacym o tym samym na okraglo ... Twoj belkot kojarzy mi sie z wyciem do ksiezyca jakiegos wilka, ktory dzisiaj nie upolowal zadnej zdobyczy ... Twoja elokwencja moze robic wrazenie jedynie na takich frajerach na strzala jak ty, ktorzy sa na tyle niedorozwinieci zeby nie zauwazyc, ze kazdy twoj post jest skomleniem o tym samym ...

Z kazdym twoim odpisem uswiadamiasz wszystkich tutaj, ze szukasz przyjaciela ale we mnie niestety go nie znajdziesz ... Dlatego wyp...dalaj frajerze do rownych sobie pokemonow bo w moim zyciu nie ma czasu na takie zyciowe niziny jak ty ... Mam lepsze rzeczy do roboty niz odpisywania zagorzalym fanom hobitow i innych niedoj.ebanstw tego swiata ... Jak patrze na twoje posty i twoj sposob wypowiadania sie jestem pewien, ze teksty o wladcy pierscieni w filmie ,,Clerks 2,, odnosily sie do ciebie bo tylko pedaly moga jarac sie je...anymi hobbitami, ktorzy pod koniec jakiejs czesc wszyscy razem wskoczyli do jednego werka ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Homoseksualny Approxie, znowu dales dowod swojej niestabilnosci emocjonalnej. Wyzej sie ze mna zegnasz, oznajmiasz, ze "zamykasz temat" i konczysz ze mna rozmowe.
W kolejnym poscie piszesz ponownie, ze nie zamierzasz komus takiemu jak ja odpisywac. Ludzie opoznieni intelektualnie slyna z tego, ze sa calkowicie niekonsekwentni. Co innego piszesz, co innego robisz. Zupelnie nie kontrolujesz swoich emocji. I znowu uciekasz w jakies urojenia, konfabulacje i projekcje. Jestes przezabawnym osobnikiem, przyjacielu, ale ze swojej smiesznosci zupelnie ale to zupelnie nie zdajesz sobie sprawy. Moze to i dobrze, bo gdy ludzie sie z ciebie nabijaja zapewne nie wiesz o co chodzi, a dzieki temu nie cierpisz tak bardzo.

ocenił(a) film na 4
per333

Your predisposition toward the never ending responding suggest me either your unresolved problems from your past nor seeking new friends at any cost ... Ill tell you again ... Do not anwser me anymore cus Im sick already of your spastic way of talking, your cocky behaviour and full mouthed sluty face which I would be more than grateful to shut down for good in real ...

Why not go any gay webside to keep your further seeking of fags with equall priorities ?? Saying that Starcraft is most disregarded genre in the game industries you just realize me how big moron you are ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Wybacz, opozniony przyjacielu, ale nie oczekuj, ze opanujesz jakikolwiek jezyk obcy w takim stopniu by sie nie kompromitowac. Zle trafiles. Pewna czesc zycia spedzilem w kraju angojezycznym, tak mi sie kiedys ulozylo zycie. Ale ani sie tym nie chwale, ani nie jest to zadna moja zasluga. Po prostu tak sie stalo. Gdy czytam twoje przezabawne wypociny mam absolutna pewnosc, ze jestes osoba nie tylko uposledzona umyslowo, ale tez cierpiaca na powazne zaburzenia psychiczne. Przysiegam, ze nigdy kogos tak groteskowego jak ty w realu nie spotkalem. Z drugiej strony jedna z moich siostr konczyla pedagogike specjalna i miala z takimi ludzmi jak ty sporo do czynienia.

ocenił(a) film na 4
per333

Too bad you have never learned any other language but your native especially if you lived some periode in other country ... That makes you a moron in my eyes and nothing will change it ... From now on Ill cut the crap off here so pls get lost ... I aint got no time for more this shit ... Got it ?

ocenił(a) film na 7
aproxx

Homo Aproxxie, twoje projekcie na temat mojego zycia, mojego statusu majatkowego i na temat mojej zdolnosci do nauki jezykow, sa tyle samo warte co twoje deklaracje, ze nie zamierzasz mi wiecej odpisywac. Jestes czlowiekiem chorym, przyjacielu, a za ten stan rzeczy odpowiada jakis stopien trwalego uposledzenia umyslowego.
Po angielsku zas piszesz - na pewno juz ci inni o tym powiedzieli - na zasadzie "kali doic krowa". Czego mozna oczekiwac po czlowieku, ktory nawet jezykiem ojczystym nie potrafi poslugiwac sie poprawnie?

ocenił(a) film na 4
per333

Hahahaha ty jeb.any debilu ... ,angielski i niemiecki mam opanowany od malego, a ty lajzo smiesz mi mowic, ze mowie kali jesc kali mowic , podczas gdy samemu nie mozesz najprostszego zdania z siebie wydusic w innym jezyku ... W sumie sie nie dziwie bo kazdy wie jakby to sie skonczylo i twoja prowokacja nie mialaby juz najmniejszego sensu ... Hahaha normalnie zareklamuje ten temat wszedzie gdzie tylko sie da bo takiej zywiowej szmaty nie majacej pojecia o niczym jeszcze w zyciu nie spotkalem ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Biedny, opozniony Aproxxie, zyjesz w swiecie, w ktorym musisz sie dowartosciowac i cos udowadniac innym. Ale rezultat jest marny niebywale. Swoich ograniczen intelektualnych nie przeskoczysz. Az zrobilo mi sie ciebie zal, bo dawno nie widzialem, by ktos sie tak pograzyl. Wzbudzasz we mnie wesolosc i sympatie, ale mimo wszystko odczuwam pewien niesmak, bo moje zachowanie wobec ciebie jest jednak troche nieetyczne.

PS. i wierz mi, opozniony przyjacielu, ze po angielsku piszesz koszmarnie niegramatycznie. Lepiej nie chwal sie znajomoscia tego jezyka na forach publicznych, bo ludzie ciebie zjedza na sniadanie. Nie kazdy jest tak szlachetny jak ja.
Pamietaj, ze zawsze jest pewna prawidlowosc - jesli ktos nie opanowal ojczystego jezyka w stopniu dostatecznym, to nigdy nie opanuje dobrze jezyka obcego. Tak to dziala.

ocenił(a) film na 4
per333

There is one major thing about it kid ... English is my primary/native language, secondary is polish and german third.

Keep making a clown of yourself you foolish twat, you are pretty good at it ... Im sure crowd will appreciate it ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Angielski jest twoim ojczystym? O Boze, Aproxxie wspanialy, przechodzisz samego siebie... Mozesz pretendowac do miana najwiekszego debila w historii Filmwebu.

ocenił(a) film na 4
per333

Kazdy kto zna angielski w stopniu zaawansowanym wysmieje cie synku ... Moze po niemiecku teraz troszke, moze cos z siebie w koncu wydusisz, czy nie ma na to co liczyc ?? Twoja inteligencja jest ponad wszystkimi jezykami swiata ?? Hahaha


Wiem, ze nic nie wydusisz z siebie w zadnym innym jezyku bo wydaloby sie, ze zadnego jezyka nie znasz i dalsza prowokacja z twojej strony nie mialaby juz najmniejszego sensu tak jak juz to wspomialem wczesniej po angielsku ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Approxxie, prezentujesz poziom swiatowy i znasz angielski w stopniu zaawansowanym. To jest absolutnie piekne :D

ocenił(a) film na 4
per333

You f.ucking moron. I can speak advanced english and german since I was a kid ... so how dare you say I cant ?? Im looking forward to see what grammar mistakes I have made in your opinion ... This is gonna be an epic fail of yours I cant wait hahaha ... On the other hand I trully doubt you will ever try to mention any ,,grammar mistakes of mine,, cus trully there are none and your further provocation wouldnt have any further point ... Ill spread the word about this conversation anywhere I can cus I have never seen any losser like you who aint got no clue bout anything in my entire life ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Nie, biedny uposledzony, czlowieku. Mowilem ci juz, ze nie wyjde naprzeciw twoim oczekiwaniom. Niczego ci nie udowodnie, nie mam 10 lat by to robic. Ty natomiast, biorac pod uwage stopien uposledzenia, zapewne cale zycie bedziesz mial 10 lat i cale zycie bedziesz cos udowadnial.
A propos gwary - sprobuj pisac gwara, moze bedzie poprawniej :D

ocenił(a) film na 4
per333

Hahaha wogolen ie zrozumiales co napisalem ... Masz powiedziec jakie bledy niby robie, a ty mowisz, ze nie wyjdziesz naprzeciw oczekiwaniom hahaha. Witamy przedszkole na kanale hahahahahahahahahahaha ... Wogole tego nie zrozumiales pajacu ...

10/10 !!

Wyladujesz na wiocha.pl typie ... Tam jest miejsce na takich klaunow jak ty ... ,, WIEM ALE NIE POWIEM,, hahahaha 10/10

Dla twojej wiadomosci ... Gdybys znal chociaz w stopniu srednim jezyk angielski to wiedzialbys dobrze, ze nie ma tam zadnych bledow ale ty grasz klauna ...

Zal patrzec, ze osoba legitymujaca sie jako osoba dojrzala intelektualnie i wiekowo robi z siebie takiego klauna ,, WIEM ALE NIE POWIEM,, . Zreszta czego oczekiwac po takich jednostkach, ktore w zasobie filmow obejrzanych i do ogladniecia maja glownie same padaki dla niedorozwojow

ocenił(a) film na 7
aproxx

Tak, niesamowity Aproxie, nie zrozumiales ;) Gdy ty czegos ode mnie oczekujesz, np. zebym ci wskazal bledy,napisal cos po angielsku, albo podal tytuly gier, to moja odpowiedz jest prosta i brzmi: nie wyjde naprzeciw twoim oczekiwaniom.

Zatem, skoro nie rozumiesz nawet tak prostego przekazu, jaki przekaz jestes w stanie zrozumiec?

Odpowiedz mi na jedno pytanie, przyjacielu (oczywiscie, jesli wyjdziesz naprzeciw moim oczekiwaniom :D). Komu probujesz udowodnic, ze jestes przecietny intelektualny? Mnie? Prozny trud, nie mowiac juz o tym, ze nie rozumiem sensu takiego dzialania. Ja jestem tylko anonimowym internauta. Nie lepiej bylo udowadniac swoja wartosc w realu, na roznych etapach edukacji szkolnej? Czy niepowodzenia, ktore niewatpliwie musialy byc twoim udzialem, nie odpowiedzialy ci na pytania w ktorym miejscu stoisz i jakie jest twoje miejsce w szeregu?

ocenił(a) film na 4
per333

You wish to have as highlife as I do have kid ... I dont need to work I just do what I like to do and I get money for it ... Unlike you I can speak 3 languages ... Im well educated, smart, handsome,with great taste, I have beauty women and you are just blank face out there amongst the other ... Keep it for you, its all grist to the mill.
You can dish it out but you cant take it ...You are wrong fool thinking that your silly provocation will bent me out of shap ... I know my worth ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Nigdy nie widzialem, by ktos sie tak meczyl ze swoim jezykiem ojczystym :D Robisz tutaj za translator internetowy i jestes w tym rownie zabawny.

Masz dziecko? Sam jestes jak dziecko, biedny Aproxxie. Udowadniasz to kazdym swoim postem. Piszesz, wyrazasz sie jak klasyczny idiota. Kto normalny wystawia sobie laurke i pisze o sobie na forum publicznym, ze jest przystojny i madry? Ja rozumiem taki tekst w wykonaniu osmiolatka, ktory jest po prostu dzieciakiem i wiele mu mozna wybaczyc. Jakim cudem ty nie zdajesz sobie sprawy z groteskowosci wlasnych wypowiedzi? Powiedz mi prosze szczerze, jaki stopien uposledzenia u ciebie stwierdzono? Czy masz wiedze na ten temat, czy posiadaja ja twoi prawni opiekunowie?

ocenił(a) film na 4
per333

NO LIFE DISORDER

ocenił(a) film na 7
aproxx

Nie krzycz, przyjacielu. Uspokoj sie, wciagnij gleboko oddech. Wyluzuj. Jestem ci wdzieczny za te rozrywke, ktorej mi dostarczyles. Wiem, ze to niezbyt etyczne, ale ty raczej nie rozumiesz co sie dzieje, a mnie poprawiasz nastroj. Moge ci tylko podziekowac.

ocenił(a) film na 4
per333

NO LIFE DISORDER hahaha

10/10

ocenił(a) film na 7
aproxx

Alez ty sie denerwujesz, przyjacielu.

ocenił(a) film na 4
per333

NO LIFE DISORDER ... Skoro nie masz co zrobic ze swoim zyciem to sie utop ... , bo watpie, ze znajdziesz drugi taki okaz, ktory moglby sie z toba zaprzyjaznic hahaha.

ocenił(a) film na 7
aproxx

Po sprawdzeniu mojego zeznania podatkowego, teraz przeswietliles moich znajomych. Brawo, Aproxxie, czlowieku uwazajacym sie za inteligentnego, przystojnego, znajacego 2 jezyki obce (polski i niemiecki, bo angielski to twoj ojczysty przeciez). W dodatku prezentujesz w grze komputerowej poziom swiatowy, masz niebotyczne zarobki, robisz to co lubisz, a nie to co ci kaza robic, mimo orientacji homoseksualnej wyrywasz laski w klubach i masz dziecko.

Na litosc boska, kogos takiego tu chyba jeszcze nie bylo... Jestes wyjatkowy, Aproxxie :D

ocenił(a) film na 4
per333

per333

Occupation - Troll/Hobbit spending days on trolling.
IQ - before taking MEDS -10, after takin MEDS+10
Best Movie - Hobbit
Extra Skills - Trolling

Hahaha. Zero

ocenił(a) film na 7
aproxx

I znowu zyjesz w swiecie swoich wrazen i wyobrazen, uposledzony Aproxxie. Wczesniej uroiles sobie, ze jestem od ciebie mlodszy, teraz w swoich urojeniach uznales, ze Hobbit to jest film, ktory najwyzej ocenilem.

Mam prosbe - czy moglbys zalozyc konto na YT i wrzucac tam filmiki ze swoimi rozwazaniami na temat zycia, swiata i gier komputerowych? Kononowicz juz nie jest modny, moglbys go godnie zastapic...

ocenił(a) film na 4
per333

Jestes zerem i zdechniesz bedac zerem ... Wogole nie mam szacunku do takiego nachalnego smiecia co pokroilby swoja matke zeby tylko ktos go wysluchal ... Przewaznie takie smiecie koncza samobojstwem albo jakims innym debilizmem ale kogo to wogole obchodzi ?? Kogo ty wogole obchodzisz ?? Z twojego nachalstwa widac, ze nikogo bo nikt madry podajacy sie za osobe 30+ nie mialby ochoty pisac nawet 10 minut w taki sposob ale ty jestes zwyklym internetowym smieciem bez zycia, ktory chce byc wysluchiwany ...

Takze zadna osoba podajaca sie za osobe madra nie wyskoczylaby do kogos z tekstem, ze jest osoba niedorozwinieta ... No ale coz nie moge miec ci tego za zle bo pewnie osoby niedorozwiniete to jedyne osoby, ktore widujesz na codzien na swoim oddziale ... I to by wszystko wyjasnialo, a glownie ten twoj wybuch w stosunku do mojej osoby w czwartym komentarzu w tym temacie ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Ja mowie ci, ze jestes niedorozwiniety, bo jest to zwykla prawda. Trudno tego nie zauwazyc. Gdybys nie byl niedorozwiniety, gdybys wypowiadal sie jak normalny czlowiek, to w zyciu nie nazwalbym cie niedorozwojem. To jest prosta zaleznosc. Te twoje projekcje na moj temat tylko utwierdzaja mnie w tym przekonaniu. I te twoje nerwy. Nazywasz mnie smieciem, ale jest to przeciez w jakims stopniu status ludzi takich jak ty, o takich ograniczeniach intelektualnych jak twoje. W jakis sposob sam siebie nazywasz smieciem, sam siebie ponizasz, choc tego nie rozumiesz. Do tego po polsku piszesz jak polanalfabeta, a potem twierdzisz, ze polski nie jest twoim jezykiem ojczystym, tylko angielski.
Moze sie kiedys, opozniony czlowieku, nauczysz, ze "w ogole" pisze sie oddzielnie...

ocenił(a) film na 4
per333

Nazwalem cie smieciem dopiero wczoraj po twoim ataku na moja osobe ... No ale coz trzeba wybaczyc to osobie nie majacej zadnego kontaktu ze swiatem zewnetrznym ... Wy najzwyczajniej inaczej odbieracie rzeczywistosc ..., a w stosunku do twojego niekontrolowanego wybuchu zlosci i zenady powinienem poprostu zachowac sie biernie ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Aproxxie, biedny opozniony czlowieku zyjacy swoimi wizjami, wyobrazeniami i w swojej urojonej rzeczywistosci - gdy mowisz innym ludziom o uciekaniu od swiata zewnetrznego to wydaje sie to po prostu boskie.

ocenił(a) film na 4
per333

Jakim trzeba byc zyciowym dnem, zeby pisac ciagle to samo w kazdym komentarzu do kogos kto nie chce tego sluchac i jeszcze miec z tego przyjemnosc ... Ty frajerze szczescia w zyciu nie odnajdziesz, zdechniesz samemu ... Zeby twoje komentarzy byly chociaz rozwojowe, nowe, orginalne ale szczerze to nei widzialem tak zenujacej osoby nawet za czasow dzieciaka w przedszkolu ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Aproxxie, okreslen, ktorych uzywasz, zapewne nasluchales sie w realu. Smiec, frajer, zenujaca osoba. Napisalem juz tobie, ze jestes postacia niebywale zalosna i nic tego nie zmieni. Nigdy w zyciu nie spotkalem kogos kto by sie tak sam ponizal. Ja tu tylko asystowalem, troche prowokowalem, ale te wszystkie bzdury pisales przeciez sam z siebie. Przysiegam, ze w realu nigdy nie spotkalem osoby tak skretynialej. Moje skojarzenie z zespolem downa bylo uzasadnione. Moja przyjaciolka ma syna z zespolem downa. To jeszcze maly chlopiec, ani mysle cokolwiek o tym mowic, ale problemow i obowiazkow z nim zwiazanych jest mnostwo. Nie mam z tym bezposredniego kontaktu. Poza tym nie obcuje z ludzmi uposledzonymi. Ty jestes dla mnie fenomenem. Umiesz wlaczyc komputer, napiszesz jakis post. Nie zdajesz sobie sprawy z wlasnej nieprawdopodobnej glupoty wylewajacej sie z kazdego twojego zdania. Robisz z siebie posmiewisko, bo to nie jest tak, ze jestes posmiewiskiem w wyniku dzialalnosci innych. Sam siebie wystawiasz na strzal.

ocenił(a) film na 4
per333

Buahahaha

http://www.myspace.com/aproxx

a strone kto mi zrobil skoro ja tylko umiem wlaczyc komputer ?? Kto robi za mnie muzyke podpisana jako moja i ja wydaje ?? Hahaha tabletki nie pomoga na to co ci jest hahahahaha i kazdy to zobaczy kto tu wejdzie ... Dlatego kompromituj sie dalej ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones