PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32966}

Szogun

Shogun
7,5 7 422
oceny
7,5 10 1 7422
Szogun
powrót do forum filmu Szogun

Jest w filmie scena w której jednego z towarzyszy głównego bohatera wrogowie gotują żywcem?
Dawno temu to oglądałem i nie jestem pewien czy to właśnie ten film a jedynie ta scena utchwiła
mi w pamięci.

ElTabasco

Nigdy nie oglądałem tego serialu w całości, ale w książce była ta scena, więc niewątpliwie tak.

ElTabasco

tak, to ten serial, scena jest w jednym z pierwszych odc.

Gaara_of_the_Desert

Ok dzięki tylko, że to film. Jest też serial z tą samą obsadą. Więc film czy serial?

ElTabasco

kurcze, film nie widzialam, wiec nie wiem :D

ocenił(a) film na 7
ElTabasco

NIc nie jest pokazane, tylko jak prowadzą go do gara z wrzątkiem, potem kamera przenosi się do piwnicy gdzie siedzi reszta uwięzionej załogi i słychać krzyki gotowanego.

ElTabasco

ta scena jest w pierwszym odcinku
wlasnie ogladam na you tube

ElTabasco

Oglądałem tez jakiś program naukowy o historii japońskiej gdzie właśnie przedstawiono historię o tym jak jakiegos przeciwnika czy grupę przeciwników gotowano. Potem także było o dwóch braciach walczących przeciw sobie i jeden z nich przegrał i został zabity przez brata ale na prośbę przegranego bez rozlewu krwi. Dlatego przerwano mu rdzeń kręgowy łamiąc mu kręgosłup na krzyżu. Może dużo namieszałem to znawców tematu przepraszam. Pisałem z pamięci. Znawców proszę o rozwinięcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones