PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31670}

Tam, gdzie rosną poziomki

Smultronstället
7,9 32 033
oceny
7,9 10 1 32033
8,4 32
oceny krytyków
Tam, gdzie rosną poziomki
powrót do forum filmu Tam, gdzie rosną poziomki

bardzo chciałabym obejrzeć ten film ale nie mogę go nigdzie znaleźć..:(
gdzie można go dostać?

ocenił(a) film na 9
dziki_pylek

http://www.gutekfilm.com.pl/aktualnosci/gora.php?id=241d21977175c4d [www.gutekfilm.com.pl/ak ...]

użytkownik usunięty
dziki_pylek

Ja "Tam, gdzie rosną poziomki" obejrzałam w gdańskim kinie "Neptun" w ramach przeglądu "W zwierciadle Bergmana" (etap ogólnopolski XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie) wraz z "Jak w zwierciadle", "Gośćmi Wieczerzy Pańskiej", "Milczeniem" i "Fanny i Alexander". Gdzie można obejrzeć filmy Bergmana - nie mam pojęcia. Myślę, że na kanale Europa Europa od czasu do czasu powinien pojawić się jakiś film Bergmana.

ocenił(a) film na 9

Ja tak samo:D Co prawda nie wkazałam sie na Konkursie rewelacyjną wiedzą, ale przynajmniej dobre kino miałąm okazje obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 9
dziki_pylek

Film można ściągnąć na eMule.Ja już mam. Jak bardzo potrzebujesz to napisz maila do mnie :someone81@op.pl.Dogadamy się , mogę Ci nagrać i wysłać. Pozdrawiam Magda

ocenił(a) film na 9
dziki_pylek

Film można ściągnąć na eMule.Ja już mam. Jak bardzo potrzebujesz to napisz maila do mnie :someone81@op.pl.Dogadamy się , mogę Ci nagrać i wysłać. Pozdrawiam Magda

ocenił(a) film na 9
dziki_pylek

w tym tygodniu przeglad 'w zwierciadle bergmana' jest w toruniu. od przyszlego weekendu filmy powinny trafic do kin.. data premiery to 13 pazdziernik 2006.

pytanie czy trafia. zapytaj w lokalnym kinie ;)

swoja droga to niesamowite ze tak pozno..

dziki_pylek

W Poznaniu można będzie go obejrzeć dokładnie za tydzien ;) Zapraszam Poznaniaków do kina Muza, ja idę

dziki_pylek

Kino Paradox, Krakow, Krowoderska 8, http://www.bci.pl/cmk/kino/index.html [www.bci.pl/cmk/kino/ind...] od czasu do czasu pojawia sie :)

mathauson

Odwołali seans...I nie obejrzę Bergmana. Trzeba czekac na wznowienie

tunia




Ktoś wie gdzie grają w Łodzi ten film ?

donZabol

W Łodzi w Muzeum Kinematografii... grali, bo na dzień dzisiejszy to chyba już "Siódma Pieczęć" leci. ;)

Szkoda że wcześniej tematu nie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones