PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33240}
7,5 2 321
ocen
7,5 10 1 2321
The Commitments
powrót do forum filmu The Commitments

Ha, nareszcie jakis optymistyczny film! Alan Parker jest WIELKI! Co prawda możliwe jest, ze patrze na ten film przez mój pryzmat uwielbienia dla filmow irlandzkichangielskich, ale mam to gdzies. Jestem calkowicie bezkrytyczna jeśli chodzi o 'The Commitments'. Wspanialy. Zaraza optymizmem jak malo który film (skojarzenie - 'The Full Monty' i 'Billy Elliot') i po prostu chce się zyc dla takich filmow. Już pomijam fakt, ze wprost SWIETNA muzyka (przez cala msze w kosciele sobie w glowie nucilam 'A Little Bit Of Tenderness') - czy to w ogole jest dostepne w muzycznym? Uwielbiam filmy muzyczne, uwielbiam filmy o mlodosci, uwielbiam filmy o wybijaniu się ponad przecietnosc. Boski boski boski boski. No, wprost brak mi slow.
Male pytanko - czy wokalista nie był przypadkiem parodia Joe Cockera? Bo wykrzywial się zupelnie jak on, ze o ruchach scenicznych nie wspomne (swietny aktor, nawiasem mowiac - tak wspaniale zagrac oblesnosc... :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones