PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1000}

Twierdza

The Rock
7,5 122 162
oceny
7,5 10 1 122162
6,8 20
ocen krytyków
Twierdza
powrót do forum filmu Twierdza

Postanowiłem obejrzeć film ,ponieważ był 81% w moim guście, a jednak to jeden z gorszych filmów jakie ostatnio widziałem.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
student602

gustomierz się nie myli!!! "prawie" nigdy... :)
a co do oceny filmu to pozwolę się nie zgodzić :)

hugo_frugo

Nie mylił się, do czasu kiedy obejrzałem twierdzę :).

ocenił(a) film na 6
student602

wszystkie schematy hamerykańskiego kina akcji są skrupulatnie zawarte w tym filmie, mnie osobiście trafiło w końcówce jak zaczęli klaskać :D

ocenił(a) film na 5
student602

Mnie maszyna wyliczyła 45%, a dałem ocenę 5, to prawda, że po pewnym wahaniu. Myślę, że do tego filmu trzeba podchodzić z dystansem, tak jak twórcy. Ja go potraktowałem jako komedię, bo komicznych dialogów i scen jest co niemiara. To trzeba oglądać tak jak Bonda - z przymrużeniem oka. Gdzie trzeba, muzyka trąci patosem, gdzie trzeba jest ckliwa, a w kilku momentach Seanowi towarzyszy muzyka z akcentami celtyckimi. Twórcy się - jak sądzę - bawili, wiedząc dobrze co chcą osiągnąć. Albo taki tekst: "Pewno nie wiesz Angolu, że mój tata był Irlandczykiem". I to "Angolu" było nota bene do Szkota. Ja się na tym filmie kilka razy szczerze uśmiechnąłem i myślę, że Ty również, gdybyś podszedł do niego z dystansem, oceniłbyś ździebko wyżej.
Przeczytałem w ciekawostkach, że niewymienionym w czołówce współscenarzystą był Tarantino i wcale mnie to nie dziwi.

ocenił(a) film na 3
AbuKamil

Mam to samo, rekomendacji było 75% a film szit.

Mily209

No to masz gust ciekawy, bo film super...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones