PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1000}

Twierdza

The Rock
7,5 122 163
oceny
7,5 10 1 122163
6,8 20
ocen krytyków
Twierdza
powrót do forum filmu Twierdza

4/10

ocenił(a) film na 3

Nawet gdybym lubil filmy o trepach,bohaterach wojen wietnamskich,chinskich,hiszpanskich i co tam jeszcze wymysla,i nawet gdyby nie draznili mnie tajni agenci,oddzialy specjalne,FBI,CIA,SAS itp.bzdury to i tak byloby tylko 4,bo to chlam;plytki i tepy film z dialogami okraszonymi zabawnymi tekstami z ktorych smieja sie chyba tyko 12-latkowie i akcją z poziomu gimnazjum.Ujdzie to tylko dlatego,ze dali rade z obsada,ale ja i tak wytrzymalem tylko 53 minuty.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 10
libertyn_24

hahaha ale z ciebie idiota! Najlepszy film kina akcji obok Szklanej Pułapki...

ocenił(a) film na 2
libertyn_24

trafnie ujęte .
Dodam jeszcze że od bohaterskiej miny Cagea i wszechobecnego patosu brało mnie na wymioty.
Byłem na tym tworze w kinie w 90-tych latach i szczerze myslałem że po tym gniocie widzowie nie zostawią suchej nitki, a okazało sie że dziś dla niektórych owe gniocisko to FILM KULTOWY.

I DONT UNDERSTAND !!!

ocenił(a) film na 10
libertyn_24

Bando zmurszałych dziadków ten film jest genialny a wasze gusta są chore - ciągła akcja, napięcie, teksty (a w szczególności kiedy nicolas leży w celi zamknięty przez najemników, i powtarza z takim przekąsem, sarkazmem i ironią WYBEBESZĘ CIĘ), kreacje aktorskie i muzyka mistrza zimmera razem dają nam nieziemski film akcji który można oglądać do znudzenia.

ocenił(a) film na 9
tomucho77

zgodzę się z tobą, no ale co z tego że nam się podoba skoro oni i tak wiedzą lepiej co jest dobre, są ludzie i ludziska i nic na to nie poradzimy... ja osobiście film wszystkim polecam bo jest to najlepszy film zaraz po szklanej pułapce.

ocenił(a) film na 8
libertyn_24

TAAA, ZOSTAŃ LEPIEJ PRZY KOGEL-MOGEL, BO WIDAĆ ŻE THE ROCK CIE PRZERÓSŁ :D

ocenił(a) film na 8
libertyn_24

CO ZA IDIOTA OCENIA I KOMENTUJE FILM, KTÓREGO NIE OGLĄDAŁ DO SAMEGO KOŃCA - TRZEBA MIEĆ Z GŁOWĄ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones