PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1000}

Twierdza

The Rock
7,5 122 163
oceny
7,5 10 1 122163
6,8 20
ocen krytyków
Twierdza
powrót do forum filmu Twierdza

Właśnie obejrzałem go w telewizji i muszę przyznać że film jest absolutnie genialny.Na początku
można by się spodziewać że to kolejna amerykańska chała, że od razu znasz zakończenie. Film
jednak cały czas trzyma w napięciu. Gra aktorów jest znakomita zarówno jak muzyka. Zakończenie
jest SUPER.

W pewnym momencie jakoś automatycznie skojarzyłem Generała Francisa Hummela z postacią
Porucznika Muldoona z Grindhouse : Planet Terror (Obaj są niedocenionymi bohaterami
wojennymi. W Grindhouse też był motyw z zabójczym gazem oraz tym że żołnierze cierpią na jego
skutki) - Co o tym sądzicie ?

ocenił(a) film na 9
SirUrias

Tzn wiem, że to nie może być ta sama osoba z wiadomych względów, ale jakoś samo nasunęło mi się to skojarzenie. Myślicie że trafne?

ocenił(a) film na 10
SirUrias

Ten film ma w sobie to coś, widziałem go tyle razy i dziś także nie odpuściłem sobie tego seansu... dokładnie tak jak napisałeś trzyma w napięciu, wspaniała gra aktorów i muzyka. Do tego bardzo ciekawy scenariusz a duet Cage-Connery wypada znakomicie. Bardzo dobrze zrealizowane sceny związane z militariami a scena w łaźni po prostu czapki z głów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones