PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201190}
6,6 140 954
oceny
6,6 10 1 140954
6,3 37
ocen krytyków
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

DC wstaje z kolan.

użytkownik usunięty

Wygląda na to, że otrzymaliśmy pierwszy dobry film DC od czasów "Mrocznego Rycerza Powstaje". Nie wiem jak wy, ale ja otwieram szampana.
https://www.rottentomatoes.com/m/wonder_woman_2017/
http://www.metacritic.com/movie/wonder-woman?ref=hp

ocenił(a) film na 7

film,który większość skazywała na porażkę najprawdopodobniej okaże się punktem zwrotnym w DCEU

ocenił(a) film na 8

[ https://www.youtube.com/watch?v=3GwjfUFyY6M ]

użytkownik usunięty
ash_williams85

Oficjalnie można zapomnieć o tych 3 poprzednich porażkach. To nowy start dla DC i nowa szansa dla nadchodzących filmów z tego uniwersum. Wystarczyło nie wpieprzać się reżyserowi na plan co 5 minut i dać filmowi trochę luzu i nadziei dla ogólnej tonacji produkcji. Teraz z kredytem zaufania Warner może bez przeszkód kontynuować swoją krucjatę i stanowić konkurencje dla Foxa i Disneya. Piękne jest też to, że to bodajże pierwszy film z żeńską superbohaterką, którego nikt nie będzie mieszał błotem.

ocenił(a) film na 8

Niestety, nie jest cukierkowo jakby mogłoby się wydawać, albowiem film stał się celem ataku jednego z tych ruchów społecznych, który jest najgłośniejszy w każdej debacie, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie przejmuje się jego postulatami ( ͡° ͜ʖ ͡°) [ https://www.youtube.com/watch?v=rN1cbMBJ-dk ]

użytkownik usunięty
ash_williams85

[http://aszdziennik.pl/120183,panika-w-dc-comics-wszystko-wskazuje-na-to-ze-udal -im-sie-nowy-film] [ZOBACZ MEMY]

A otwierasz szampana bo .. ? Oglądałeś już film? Masz SWOJĄ opinię? Rzeczywiście jest tak dobry jak mówią?

użytkownik usunięty
DroMak

A otwieram szampana, bo recenzje przyczynią się do sukcesu finansowego filmu, przez co Warner da kolejnym reżyserom wolną rękę. Również pokazują, że mogę spokojnie iść do kina i nie wyjść zażenowany jak przy okazji BvS.

Od kiedy byle cyferki wyznaczają jakość kina? Od kiedy dobre recenzje = sukces finansowy filmu?

użytkownik usunięty
DroMak

"Od kiedy byle cyferki wyznaczają jakość kina? " Od zawsze. Napisałem, że się przyczynią, a nie będą o nim stanowić. Czytaj ze zrozumieniem.

Od zawsze?? Cooo? XDD większej bzdury nie słyszałem xD rozumiem, że nie masz swojego zdania na temat filmu i wystawiasz ocenę zgodną z cyferkami na portalach? Jawny przejaw komformizmu ....

Przyczyna - początek łańcucha zdarzeń prowadzący do jakiegoś skutku.

Skoro skutek - sukces finansowy filmu. A mówisz "przyczynia się". To z Twojego zdania wynika, że: dobre recenzje są przyczyną sukcesu finansowego filmu.

O nie mój drogi. Sukces finansowy filmu zależy głównie od marketingu. Dobre recenzje nie wpływają znacząco na sukces filmu ani odwrotnie.

Bo idąc twoim tropem rozumowania to najbardziej kasowe filmy świata powinny mieć analogicznie najwyższe oceny. A wcale tak nie jest.

Czytam ze zrozumieniem. I wyciągam odpowiednie wnioski

użytkownik usunięty
DroMak

"że nie masz swojego zdania na temat filmu i wystawiasz ocenę zgodną z cyferkami na portalach? Jawny przejaw komformizmu .... " - Ale skąd takie wnioski?

"Skoro skutek - sukces finansowy filmu. A mówisz "przyczynia się". To z Twojego zdania wynika, że: dobre recenzje są przyczyną sukcesu finansowego filmu. " - Na sukces finansowy przyczynia się wiele czynników i zdecydowanie jednym z nich są recenzje.

"Bo idąc twoim tropem rozumowania to najbardziej kasowe filmy świata powinny mieć analogicznie najwyższe oceny. A wcale tak nie jest." - Nic takiego nie napisałem, a Ty nadal nie czytasz ze zrozumieniem.

DroMak

Sakuy to idiot, przyzwyczajaj się. ;)

użytkownik usunięty
Szejku

Powiedział Szejkuś, który neguje prawdziwe informacje :D

Powiedział ssak, który ssie i wymyśla zarzuty bo nie ma co odpowiedzieć. :)

użytkownik usunięty
Szejku

No racja, jestem ssakiem jak ja i Ty (chyba). Zarzuty to mogę mieć jedynie co do Twojej egzystencji na tym świecie.

Ty ssiesz w przeciwieństwie do większości ssaków i nie neguj prawdziwych informacji. :D

użytkownik usunięty
Szejku

"Ty ssiesz w przeciwieństwie do większości ssaków" Ale większość ssaków ssie mleko matki. Jako, że Ty wyklułeś się z jaja i zostałeś porzucony przez matkę to możesz o tym nie wiedzieć.

No tak, mleko, ty natomiast ssiesz co innego. Trochę to przypomina mleko, ale niewiele!

ocenił(a) film na 7
Szejku

Riposta na poziomie gimnazjalisty z burzą hormonów, który kona ze śmiechu gdy usłyszy słowo "seks" i wykazuje obsesyjne zainteresowanie genitaliami.

użytkownik usunięty
SzalonyGoblin

Domena prawiczków to są właśnie żarty takie jak prezentuje Szejku.

Kolejny przykład tego jak nie wiesz o czym mówisz. Jesteś już nudny kolego. :)

ocenił(a) film na 6

Masz jakieś potwierdzenie na to, że te recenzje mają wpływ na BO czy po prostu powtarzasz tezę zasłyszaną gdzieś w internetach?
Ale co niby wskazuje, że można iść spokojnie do kina? I co to właściwie znaczy? To kino nagle stało się miejscem, gdzie świadczona jest usługa, którą można ocenić za pomocą słów "dobrze" i "źle"?

użytkownik usunięty
katedra

A masz jakieś potwierdzenie na to, że nie wpływają? "To kino nagle stało się miejscem, gdzie świadczona jest usługa, którą można ocenić za pomocą słów "dobrze" i "źle"? " Co? Niby.. ale jak...? Zresztą, czego ja po Tobie oczekuje, bo na pewno nie sensownej rozmowy.

Suicide Squad, mówi ci to coś?

ocenił(a) film na 6

:D Wysuwasz jakąś tezę, więc to ty musisz ją potwierdzić. Ponawiam pytanie.

W końcu pozytywne recenzje krytyków. Mnie co prawda one niespecjalnie obchodzą, ale fajnie, że w końcu jakiś film DC został doceniony. Myślę, że poniżej 80 % nie powinien spaść na RT.

kamilxxx09

Poniżej 90% nie spadnie patrząc na wysokie oceny.

Szejku

No jeszcze może być tak, że spadnie, ale oby nie

Lepiej sam wyrób swobie zdanie po seansie. RT pierwszy raz nie wlazi w zad Disneyowi gniojac Piratów i gloryfikujac WW, dziwna sprawa ,dziwny portal do ktorego dystans lepiej miec ;) Poprzednie 2filmy mialy kiepskie recki a zarobily kupe szmalu, konkrencji pokazujac ze recki reckami a gdy kasa sie zgadza to srudiu one wisza. Tu moze recki dla WW pozytywne a wynik finansowy moze byc kiepski jak u pierwszego Thora i Capa ;p Ghost in the Shell slabe recki dobry film i wtopa finansowa. Recki to zloooo ;P
...hmm chyba lepiej obejrzec i samemu sobie zdanie wyrobic.

użytkownik usunięty
hudylobo

Tylko, że RT po prostu zbiera recenzje i je agreguje. Nie ma w tym większej filozofii.

ocenił(a) film na 6

Nie tylko agreguje, ale również komasuje opinie do jednej skali, mimo że recenzenci np. nie używają jej, nie operują na skali liczbowej albo używają form oceny na podstawie "tak" i "nie".

użytkownik usunięty
katedra

Oczywiście, ale z treści recenzji jednoznacznie można stwierdzić czy film mu się podobał, czy też nie. Zresztą większość serwisów zagranicznych posiada oceny liczbowe. RT to rzecz świetna.

ocenił(a) film na 6

Dobre recenzje mają to do siebie, że nie sprowadzają filmowych przeżyć do skali liczbowej, a seansu uznać za dobry lub zły

użytkownik usunięty
katedra

Czyli te Twoje są słabe :D? No proszę, w końcu sam się przyznałeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Lachim_fw

Chciałem dać minusa, ale okazało się, że już wszędzie dałem.

ocenił(a) film na 6

Ja nie sprowadzam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Lachim_fw

No już, już, to konto też ci zbanują;)

ocenił(a) film na 9
hudylobo

WW nie ma co porównywać z Capem czy Thorem TO JEST KOBIETA na 100% nieźle zarobi ;D

hudylobo

Disney przestał płacić i taki mamy efekt. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
roach22

Spokojnie, bo ci cukier skoczy synku!

Szejku

Widzę kolejny entuzjasta teorii spiskowych zabiera głos. Ruch oporu filmów klasy G ci płaci za te śmieszne komentarze? Siedzieć tu tyle lat i nadal być postrzeganym za dno intelektualne to nie może być po prostu hobby! =) =) =)

roach22

No i ci skoczył. LEKARZAAAA! :)

użytkownik usunięty
Szejku

Spokojnie, bo ci cukier skoczy synku!

roach22

Żalosna to masz wiedze o RT, lepiej szybciutko tam zajrzyj bo cos mi mowi ze Trylogia Nolana i kilka innych filmow z DC ma wysoke noty w przeciwienstwie to filmow z DCEU, wykluczajac WW, żałosny człeku.

hudylobo

Cóż za riposta. Pewnie gasisz ludzi tym TDK od lat...

To disney nie kupił recenzentów żeby zjechali tdkr? Przecież rok premiery ma taki sam jak Avengersi! Skandal, ten disney nie wie nawet jak spiskować poprawnie przeciw takim inteligentom jak ty...

roach22

Zniżyłem się tylko do twego do poziomu dna ,czasem tak mam ;p

Do reszty: Kupowanie recenzentów? ja tego nie stwierdziłem, wiec żenujący kłamczuszku nie zmyślaj bo to widać.

hudylobo

A teraz najlepsza część zabawy z hudymlobo - łapanie za słówka. Ty serio musisz mieć problemy z głową =D

Pozdrawiam i żegnam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones