PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 064
oceny
6,1 10 1 37064
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

3/4 TEGO FILMU DZIEJE SIę JAK BOHATEROWIE LEżą POD GRUZAMI I GADAJą. a MIAł TO BYć DOBRY FILM...

ocenił(a) film na 10
jack3322

No to w takim razie czego oczekiwales po tym filmie. ! Kolejny raz
pokazania jak ARABY szykuja sie do ataku na wtc. ?

ocenił(a) film na 7
Jaquu

Mogli skrócić troszkę gadki,kosztem np:perspektywy ujęcia ludzi od środka w biurach gdy zblizały się Boeingi.
Taka moja opinia i nie chodzi mi tutaj o efekty specjalne,a bardziej o pokazanie tragedii tych ludzi,którzy wiedzieli że za chwile zginą.

Demolo

Film jest o tych policjantach z PAPD więc co mają ludzie w biurach do ich historii. To jest film oparty na przeżyciach i relacjach z tego wydarzenia dwóch policjantów, a nie o całej tragedii z 11.09. Czy w ogóle oglądaliście ten film uważnie? Ja wiem że film napakowany efektami może być przyjemniejszy przy oglądaniu dla nastolatków ale Oliver Stone to taki reżyser, który nie kręci bajek dla dzieci tylko poważne filmy.

ocenił(a) film na 7
jack3322

Film ukazuje przeżycia policjantów - którzy za chwilę mogą zginąć i też mają śmierć w oczach - a także, co czuły ich rodziny..
Wg mnie film był bardzo dobry i jestem skłonna dać 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones