PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 062
oceny
6,1 10 1 37062
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

wlasnie pokazuje ze nie ma juz o czym robic filmow, no naprawde nie mogli juz wspasc na inny pomysl, to niech zrobia jeszcze film o dzielnych policjantach z mojej wioski ktorzy zawsze tak dzielnie co wieczor nas spisuja, nie mam pytan normalnie, porazka wielka bedzie tym filmem i juz wam mowie ze nie bedzie w nim nic odkrywczego poza aktorami i efektami specjalnymi a jak te wieze juz beda sie burzyc to puszcza jakas smutna piosenke dla podtrzymania klimatu i oczywiscie dodadza jeszcze ze w samolocie dzielni amerykanie walczyli z porywaczami ale im sie oczywiscie nie udalo, oraz w filmie nie bedzie tez zadnej wzmianki o jakiejs konspiracji i araby znowu beda blee i dalej ta spirala klamst bedzie nakrecana dzieki temu filmowi, a najbardziej wkurza mnie to ze wieksze grono widzow filmu po ogladnieciu sie wzruszy i napała nienawiscia do muzułmanów.
Tak juz na zakonczenie, nie mowie ze arabowie sa bez winy bo nie sa ale amerykanie tez nie sa czysci tak wiec ta cala niewyjascniona sytuacja nie zasluguje w pelni na opis historyczny.

to_jo

Wiesz co, zalamalem sie jak to przeczytalem. Nie wiem kim jestes ale prosze zebys wiecej sie nie wypowiadal na ten temat.

dybus_3

A to czemu ma sie nie wypowiadac- bo Ci jego wypowiedzi nie w smak?

D23

"Tak juz na zakonczenie, nie mowie ze arabowie sa bez winy bo nie sa ale amerykanie tez nie sa czysci tak wiec ta cala niewyjascniona sytuacja nie zasluguje w pelni na opis historyczny" Człowieku a co cię obchodzi kto jest czysty a kto nie !!! 300 policjantow i strazakow zginelo chociaz wcale nie musialo ale poswiecili swoje zycie dla innych i o to chodzi a ty ze swoja wypowiedzia jestes zalosny

użytkownik usunięty
lotnik123

A porównujesz czasem liczby? W Libanie zginęło juz około 1000 niewinnych ludzi przez pieprzonych Żydów.

a w Iraku ile do tej pory zginęło ?!

Ja tam obejrzę kolejny film o WTC, bo 11. wrzesien to dla mnie dzień, w którym doszło do pięknego, genialnego, największego ataku terrorystycznego w dziejach ludzkości. Brawo arabowie, dostarczyliście nam niezapomnianych wrażeń ;*

Grek

Libanczycy to moga miec pretensje jedynie do swojego rzadu a nie do Izraela, oni teraz prosza o pomoc ale kiedy terrorysci sobie rozwijali sie militarnie w ich kraju to jakos ich premier nie chcial pomocy a kiedy przyszlo placic za bledy to oczywiscie zwala sie na Zydow

użytkownik usunięty
Grek

Do niejakiego greka.

"Ja tam obejrzę kolejny film o WTC, bo 11. wrzesien to dla mnie dzień, w którym doszło do pięknego, genialnego, największego ataku terrorystycznego w dziejach ludzkości. Brawo arabowie, dostarczyliście nam niezapomnianych wrażeń ;*"

Szkoda słów... Chciałbyś synku, żeby to twój stary zginął w takim zamachu?
Albo żeby twoja mamusia wyleciała w powietrze w jakimś hipermarkecie ponieważ jakiś (brak mi słów uznanych za nieobraźliwe) postanowi się tam zdetonować?
Gratuluję.
Oczywiście bardzo łatwo wygłasza się takie hasła kiedy się siedzi bezpiecznie przed telewizorem i prawdziwych ofiar nie odróżnia się od tych z filmu z Majkelem Dudikofem.

Teraz napisz jeszcze, że gratulujesz Hitlerowi pieknej, genialnej, największej w historii fabryki śmierci Oświęcim. Albo, że Stalinowi gratulujesz pięknegej, genialnej klęski głodu, która spowodowała to, ze ludzie pożerali trupy swoich bliskich. A zresztą... Po dlaczego się rozdrabniać. Napisz od razu że gratulujesz Pol-Potowi tego pięknego placu zabaw jaki urządził swoim rodakom w Kambodży.

Sam nie wiem co mogę ci tu napisać, żeby mi tego posta nie usunęli.

NIE pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones