PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 062
oceny
6,1 10 1 37062
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

Hmmm

ocenił(a) film na 1

Płytkie, denne, jedno wymiarowe, totalnie amerykańskie brakowało sceny z armagedona jak turbo kozacy szli w zwolnionym tępie na tle flagi.......
ale przyznam że płakałem na tym filmie... płakałem strasznie żałując tych 16zł na bilet do kina

moryc

taaa bo lepiej isc na 12-sta czesc pily i sie podniecac latajacymi flakami. nie rozumiesz takiego kina to nie
ogladaj

ocenił(a) film na 1
moryc

zgadzam sie z morycem. filmowi brak wszystkiego. wspomniana została przez drugiego kolegę piła. piła to syf, ale już wolę piłę niż coś tak niepotrzebnego jak ten film. żal.

ocenił(a) film na 1
Indrid_Cold_84

I jeszcze chyba Jezus się tam ukazywał lub jego matka czcigodna. ŻENUJĄCY FILM. Trudno zresztą potraktować to jako film, ja nie wiem co TO jest. T0 jest o niczym i po nic. To się nie nadaje do komentowania.

0/10.

ocenił(a) film na 7
moryc

To jest tępaki nie film o niczym tylko o PRAWDZIWEJ tragedii World Trade Center.

"sceny z armagedona"
"T0 jest o niczym i po nic"

Niech ten film będzie najbardziej debilny - choć taki nie jest, to on jednak opowiada historie którą debilni ludzie już zapomnieli, nie wzięli z tego ataku nauczki i dalej jak by mogli to by się pozabijali.

Namir89

Fakt, że film jest o prawdziwej tragedii (nie wnikając w to kto za nią stoi) nie czyni go automatycznie arcydziełem... dla mnie to niestety chała była i tyle...

moryc

i te teksty jak z telenoweli brazylijskiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones