PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 012
ocen
6,1 10 1 37012
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

NEW world Order

ocenił(a) film na 1

Nie mam zamiaru tego szajsu oglądac!
to jest amerykański kłam na temat zamachów które sami zrobili!

ocenił(a) film na 1
m_adasko

wyprać ludziom mózgi i odciągnąć sprawę od istotnych spraw to podstawa... leci jedyneczka.

ocenił(a) film na 8
antyromantyczka

Jakich spraw? :)

antyromantyczka

ciężka sprawa odciągnąć taką sprawę od innej sprawy, to prawie jak odciągnąć buhaja od czegokolwiek co się rusza.

ocenił(a) film na 8
m_adasko

tyle że... przecież tam był pokazany dramat ofiar i rodzin a nie kolejna szmira typu niewinni amerykanie i reszta świata

ocenił(a) film na 6
karollo24

Gdyby nie żydo-masoński spisek, nie byłoby ofiar i ich tragedii.

staszpio

Jesteś tego pewien, bo sam osobiście brałeś udział w tym " spisku"?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
staszpio

tylko dlaczego dałeś 6 gwiazdek ? ten film to pranie mózgów jakich mało.

ocenił(a) film na 6
chinski_ryz

Bo film jest ok. Głównie dlatego.

staszpio

NEW world Order boje sie tego zdania,nie wiem czemu

ocenił(a) film na 6
BloodyMaja

Bo to straszne, o ile to prawda...

staszpio

co więcej - jak mogli znaleźć paszporty i twierdzić że spaliły się tytanowe silniki?

ocenił(a) film na 6
Rukiija

Ściema na gigantyczną skalę. Wykiwali białych ludzi. Żydzi, psie krwie!

staszpio

Ciężko mi wysnuwac tak radykalne wnioski, natomiast zbyt dużo jest pytań i wątpliwości, aby przyjąć bez zastrzeżeń wersję z zamachem. a tak przy okazji to czy widział ktoś zdjęcia z pensylwanii? Ją chyba widziałam jakieś podrobione bo widać było wielką dziurę w ziemi a nie było widać samolotu. Czy to prawda że Osama Ben Laden miał nieźle kontakty z administracja Busha?gdzieś słyszałam że mieli kontakty a nie wiem czy to prawda.

ocenił(a) film na 6
Rukiija

Prawda, firmy jego rodziny i Busha blisko ze sobą współpracowały; po drugie podczas pierwszej wojny w Afganistaniez ruskimi, CIA pomagało Osamie.

To pieprzenie o kryzysie, bankructwa Grecji, Cypry i praktycznie Portugalii i hiszpanii, to celowa zagrywka żydowskich banksterów. Ludzi trzeba zgnoić, żeby pracowali do śmierci na spłatę wirtualnego długu. Wtedy nei myślą o wolności i innych frykasach.

ocenił(a) film na 6
Rukiija

Po wtóre co z rzekomym ataiem na Pentagon- gdzie świadkowie, gdzie nagrania z kamer z pobliskiej stacji benzynowej, dlaczego jest tylko jedna dziura jakpo raiecie i co widać na 5 klatkowym filmiku udostępnionym plebsowi przez opanowaną przez pejsatych administrację rządową usraela??

staszpio

cała sprawa śmierdzi na kilometr.....

ocenił(a) film na 6
Rukiija

Dokładnie. Światowy, żydo-masoński spisek wkracza w kluczową faze. Dominacja nad światem to główny cel. Zaczipować ludzi, wszędzie kamery- to ich cel. Pełna inwigilacja.

staszpio

Nie mieszalabym w to żydów. Jednak co do inwigilacji to zgadzam się w 100%. A wiesz co jest moim zdaniem najgorsze? Ten bełkot że dostęp do wszystkich danych obywateli jest niby dla ich bezpieczeństwa. I to, że ludzie się na to zgadzają....

ocenił(a) film na 6
Rukiija

Grupa Rotschild- poczytaj. To nie arabusy, czy wietkongi.

Im się uwaliło, w tych chorych pejsatych łbach, że jako naród wybrany, będą władać światem. Zobacz kto jest prezesem największych korporacji medialnych; kto w większości zasiada w administracji ameryki tej na górrze mapy.

Kryzys ( tak na prawdę to wirtualny ) i całe to pieprzenie, które ma ludzi sprowadzić do roli niewoliników- tego nie wywołali rodowici amerykanie, czy azjaci.

W pewnych kręgach twierdzi się, że żydzi specjalnie wywołali pierwszą woję światową, żeby zarobić na pożyczkach krajów w to wmieszanych.

To zaraza.

A ludzie są tępe i proste, niestety; uwierzą we wszystko co pójdzie na tvn48. Bo prościej jest nie wiedzieć, nie interesować się. Nie mieć zdania.

ocenił(a) film na 6
staszpio

Dokładnie , takich spisków są miliony , mogę dać głowę sobie uciąć, że większość opisanych informacji w podręczniku od historii to przekłamane , lub wymyślone głupstwa...

ocenił(a) film na 8
Rukiija

wiesz, jak samolot lecący z pełną prędkością walnie w ziemię, to właśnie zostaje tylko dziura.

ocenił(a) film na 7
staszpio

to tak samo jak z Bin ladenem, rzekomo go zabili a zwłoki gdzieś tam utopili w oceanie. Bajeczka dla gimbusów. hehehe Bin Laden albo dawno umarł, bo chorował na nerki albo żyje nadal i to na terenie USA i ma się dobrze.

staszpio

Jak znaleźli paszporty skoro strażacy mówili, że byli w szoku, że w miejscu gdzie były biura największy fragment sprzętu biurowego, który znaleźli to telefon? Wszystko inne paliło się, stal się wyginała, a oni znaleźli papierowe paszporty?:)

ocenił(a) film na 8
alien_2

Prosty powód. Papiery są lekkie. Obejrzyj jakiekolwiek nagranie, to zobaczysz, że tam fruwały całe chmary papierzysk, niesione wiatrem na sąsiednie ulice. Po każdej katastrofie samolotu znajdywane są nadpalone paszporty, notatki, gazety itp. bo po prostu zostają zdmuchnięte zanim zdążą się spalić.

Agness_92

W Pentagon rzekomo uderzył samolot a na zdj żadnych kawałków samolotu nie było widać to nie dziwne,i tylko jedna kamera była włączona to nie dziwne

ocenił(a) film na 8
janosik_filmaniak

są fragmenty samolotu, tylko w drobnych kawałkach. Obejrzyj sobie odc katastrof w przestworzach "samobójstwo pilota" i zobacz co zostaje z samolotu, który przy pełnej prędkości walnie w ziemię (lub coś innego).

Agness_92

Mnie to jakoś nie przekonuje,ale każdy ma prawo do swojego zdania pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
staszpio

Twój komentarz był zacny - abstrachując od teorii spiskowych, zaplułem się ze śmiechu czytając twoje pytanie "gdzie były F-16te?" :D Idź do szkoły, może nabierzesz tam trochę wiedzy na temat naszego języka. I rozumu przy okazji też ;]

ocenił(a) film na 7
staszpio

Żydów w to nie mieszaj.

ocenił(a) film na 6
TheAmazingPudding

Józef Retinger, Rotschild, bildenberg, Wolfensohn, Wolfowitz, Krug, to jakie nazwy i nazwiska?

Afrykanerskie czy syryjskie?


Pzdr.

staszpio

ale ty zdrowo pierd.....ty jesteś

m_adasko

wiem ze niedawno wyszeł film o spisku...ale nie pamiuetam tytułu znacie może??

ocenił(a) film na 8
m_adasko

Przerażające.

ocenił(a) film na 8
m_adasko

Również nie wierzę, że WTC zawaliły się od uderzenia samolotów. Wiele rzeczy wskazuje, że osoby przy dużej władzy w tamtych czasach wiedziały o planowanych zamachach a palcem nie kiwnęli by powstrzymać tą tragedię. Było im na rękę - przynajmniej mieli okazję by wejść do Iraku, bo tam ropa. Jednak co do filmu, to ukazuję ludzi - strażaków, policjantów, cywilów itp. którzy na dobra sprawę nie są niczemu winni. Nie wiedzieli nic o tym, że służby wywiadowcze były powiadamiane o możliwościach przeprowadzenia ataku w Nowym Jorku i o wielu innych czynnikach. Zawiniła góra władzy - która była jedynie nastawiona na zyski. Po trupach do celu i to w dosłownym znaczeniu jak się okazało. A ci policjanci, strażacy itp.? chcieli pomóc ludziom, uratować ich i to jest pokazane w filmie - bohaterstwo tych osób i cierpienie niewinnych przez to że ktoś chciał większej władzy i pieniędzy. Nikt w chwilach, które przedstawione są w filmie nie myślał o niczym innych, jak tylko ratować ludzi z tych budynków. Oni nawet - jak czytałam wywiady ze strażakami - nie dopuszczali myśli, że to wszystko szlag trafi. Reżyser pokazał jak ludzie się zjednoczyli i pomagali innych, a także historię dwojga ludzi zapewne podoba do tysiąca innych tamtego dnia. Banalny film? może ale prawdziwy.

ocenił(a) film na 7
m_adasko

Skoro nie obejrzałeś to nie powinieneś oceniać... Już pomijając fakt rozgraniczenia polityki i filmu, bo jasne jest czego powinna dotyczyć ocena na tym portalu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones