PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 062
oceny
6,1 10 1 37062
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

"Film ten zapewne pełen jest patosu i patriotycznych przemów w amerykańskim stylu ale biorąc pod uwagę że opisuje autentyczne i co tu dużo mówić tragiczne wydarzenia to jednak można to scenarzystom/twórcom wybaczyć" ale po seansie myślałem już inaczej: "Oglądając ten film miałem wrażenie że oglądam film 3D ale nie potrzebowałem okularów bo z ekranu nie wylatywały przeróżne elementy scenografii lecz wylewający się z co drugiego kadru patos i kicz". Przede wszystkim film jest nudny jak flaki z olejem i pokaźną jego część zajmują ociekające kiczem rozmowy przygniecionych gruzem ludzi,przerywane rozpaczaniem czekających na nich bliskich...co do tego kiczu to prym wiedzie tu scena kiedy jednemu z poszkodowanych osób objawia się Jezus...skoro Amerykanie mają tendencję do robienia z siebie tragicznych bohaterów w filmach to niech lepiej w ogóle przestaną je kręcić bo nie szanują widza a przy okazji robią z siebie idiotów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones