PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 065
ocen
6,1 10 1 37065
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

oj...

ocenił(a) film na 5

Coś się boję, że będzie bardzo bardzo sentymentalnie z flagą amerykańską trajkoczącą na wietrze przy każdej scenie... Stawiam na totalny pompatyzm :/

wanhicks

chyba nie widziałeś żadnego filmu stone'a;) ja się raczej obawiam, że zrobi z tego antybushowską agitkę;]

pablo_yabollo

Ja właśnie mam taką nadzieję, ze zrobi z tego "antybushowską agitkę" :)
Oliver Stone rzadko robi filmy złe, a prawie zawsze kontrowersyjne :)
Na pewno się nieźle dostaanie władzom amerykańskim... W końcu to ich wina ze do zamachu wogole doszło.
No cóż, "Alexander" to była kpina, ale może się zrehabilituje :)

Albertino

wina władz USA nie polega na tym, że nie zapobiegła tragedii WTC, ale na tym że ją spowodowała. Polecam "911 IN PLANE SITE" - amatorski minidokument. I wnioski do samodzielnego wyciągnięcia...

siriah

Może bez przesady, że oni to spowodowali, ale to niezaprzeczalnie wina władz.

A tak poza tym to Stone ponoc powidział, że w filmei tym kompletnie odcina się od polityki, szkoda, bo mógł być śiwetny film spekulacyjny, a to przecież jego specjalność (patrz: "Urodzony 4 lipca", "JFK", "Nixon" itp.)

Albertino

wy wszyscy tacy slepi jestescie... za paredziesiat lat wszyscy poznają prawde i zobaczycie jak to latwo bylo was oklamac.

Tak bylo z lotem na ksiezyc ...z atakiem na pearl harbor i tak samo bedzie z WTC... tylko na to trzeba czasu. Ile ? tego nie wiem.

siriah

dorzucam jeszcze jeden dokument, o wiele lepszy od 911... - Loose Change. mało znany, a szkoda. otwiera oczy na wydarzenia z 11 września. no i plus towarzysząca muzyka w tle.rewelacja, świetnie się ogląda!!!

wanhicks

Ależ sztuczne problemy robićie z tym czepianiem się flag... Nie lubisz, nie oglądaj. W.łącz sobie von Triera albo Moore'a... Tam nic nie trajkocze.

Inchabod_Crane

Może i będzie antybushowski ale kurcze i tak przekłamany!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones