PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11792}

Wstrząsy

Tremors
6,6 20 235
ocen
6,6 10 1 20235
6,1 10
ocen krytyków
Wstrząsy
powrót do forum filmu Wstrząsy

Zapomniany klasyk

ocenił(a) film na 8

Wstrząsy - Bardzo dobry film, po pierwsze jest lekki i ma świetny klimat. Po drugie jest bardzo dynamiczny, dużo się dzieje i nie da się nudzić no i wspaniałe aktorstwo. Dodatkowo dochodzi dobra muzyka, ładne plenery i kapitalne efekty specjalne. Odkąd po raz pierwszy wyczekałem i obejrzałem film na TVP oszalałem na jego punkcie - bardzo mi przypadł do gustu. Mocne 7,5/10.

Teraz mam na VHS od ITI.

Goro_Gondo

zgadzam się, klasyk :)

ocenił(a) film na 10
Goro_Gondo

zgadzam się również. CHoć dla mnie jest to absolutne arcydzieło w swoim gatunkui i na tamte lato. Nie ma lepszego "horroru" z elementami komedii !! Jedynie Critters mogą się równać

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Czy tę wersję czyta Borowiec? Bo jeśli tak to jest na YouTube, na kanale SCREENING ROOM, jednym z kilku kanałów filmowych.

ocenił(a) film na 8
Shiloh

W 2011 roku w TVP czytał Olejniczak z nowym tłumaczeniem, w latach 90. Janusz Szydłowski, a na kasecie od ITI Władysław Frączak.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Dzięki za info. Wygląda na to, że trafiła mi się najlepsza wersja.

ocenił(a) film na 9
Shiloh

Najlepsza moim zdaniem jest wersja z tekstem Wojciecha Pladzińskiego, którego czytał Janusz Szydłowski. Była to wersja dla TVP1. Udało mi się kiedyś nagrać ten film na VHS, a następnie skonwertować na wersję cyfrową, więc niezła pamiątka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones