PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10381}

Wyzwanie

The Gauntlet
6,5 3 197
ocen
6,5 10 1 3197
Wyzwanie
powrót do forum filmu Wyzwanie

Najpierw policjanci ładują bez ostrzeżenia całe swe zapasy amunicji w autobus, który jedzie dalej niczym czołg Żaden z policjantów nie strzela w opony Gdy z autobusu wychodzi ich cel to policjanci nagle przestają strzelać W tym momencie pomyślałem że oni mieli widocznie zabić autobus a nie jego pasażerów Idźmy dalej Komisarz zabija zastępcę prokuratora - policjanci stoją jak baranki Kobieta zabija komisarza a ci dalej nic nie robią No albo otrzeźwieli albo skończyła im się amunicja Wiem że film to nie musi być dokument jak w National Geographic ale musi być w miarę logiczny No chyba że jest adresowany do nastolatków

ocenił(a) film na 4
ryan45

Tylko albo aż 4/10 ! Myślałem ze to będzie dobry stary klasyk, który można obejrzeć przy szklance jacka na kamieniach, niestety mam podobne zdanie jak komentarz powyżej - ogólnie nie logiczna końcówka i pełno "gapiów" w mundurach a nie przedstawicieli prawa (nawet w skorumpowanej wersji). Scenariusz nie dla inteligentnego widza, nawet w kwestii zwykłego odstresowywacza - szkoda.

użytkownik usunięty
ryan45

O tak, glupota tego filmu nie zna granic, akcja z helikopterem i motocyklistami tez niczego sobie ,ode mnie w pelni zasluzone 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones