PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10381}

Wyzwanie

The Gauntlet
6,5 3 193
oceny
6,5 10 1 3193
Wyzwanie
powrót do forum filmu Wyzwanie

Nawet wybitna postać musi mieć jakiś przeciętny film. To on.

użytkownik usunięty
mmalecki1984

Eastwood jako przeciętniak ? Nah, can't be :)

czytaj ze zrozumieniem: "nawet wybitna postać (...)''. Nie Eastwood jest przeciętny tylko film.
Poza tym to subiektywna opinia widza.
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
XardasFCB

"czytaj ze zrozumieniem" - dla Twojej wiadomości: potrafię czytać ze zrozumieniem kolego. A i Ty naucz się czytać fanie Gothica i Bracy ;)

Czytać umiem. Dziękuję za radę :)
Może wyjaśnisz jaki cel ma podkreślenie w Twojej wypowiedzi, iż jestem ''fanem Gothica i Barcy'' ? Nie wydaje mi się, by te słowa miały jakiś sens w stosunku do głównego tematu jakim jest postać Eastwooda i film ''Wyzwanie''.

użytkownik usunięty
XardasFCB

"XardasFCB " - żartobliwe odniesienie do Gothica skojarzyłem "Xardas" jako jedną z postaci z gry ;). P.S. Co do wypowiedzi poniżej - nie unoszę się, po prostu forma Twojej odpowiedzi była daleka od uprzejmej, stąd moja prośba. Tym bardziej też nie rozumiem czemu "prawda miałaby być dla mnie bolesna" ;>

użytkownik usunięty
XardasFCB

A i troszkę kulturalniej bym prosił na przyszłość, niestety jak widać potwierdza się styl dyskusji użytkowników na filmwebie - zarozumialstwo, brak kultury. Myślałem że się trochę zmieniło - cóż, myliłem się ;)

W którym momencie przejawia się u mnie brak kultury? Poprzez słuszne zwrócenie Ci uwagi?
Cóż, prawda boli. Chociaż tak na prawdę, nie ma powodu z Twojej strony, byś musiał się unosić.
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
XardasFCB

Skoro zaczynasz wypowiedź od zarzucania mi braku umiejętności czytania ze zrozumieniem, to ciężko uznać to za przejaw dobrej woli ;). To miałem na myśli. Złośliwość była całkiem nie na miejscu :)

Co do mojego komentarza - ja zrozumiałem wypowiedź kolegi "mmalecki1984" jako określenie aktora, nie filmu, jeśli źle odebrałem - cóż zdarza się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones