PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10381}

Wyzwanie

The Gauntlet
6,5 3 193
oceny
6,5 10 1 3193
Wyzwanie
powrót do forum filmu Wyzwanie

Umieściłem ten temat tutaj, bo tematycznie podobne, choć to nie ten... tam grał facet przystojny, młody, coś w typie J.C. Van Damme..... może ktoś pomoże bo bardzo mi zależy.... Szukam filmu, który oglądałem kilka lat temu. Pamiętam tylko kilka szczegółów: główny bohater filmu przewoził/uciekał z jakąs kobietą, któś chciał ich zabić, oni często się kłocili, ona była bardzo pyskata, uciekali motorem. Pamiętam też, że uciekając przed bandytami ukryli się w jakiejś fabryce. Na końcu okazało się, że dowódca głównego bohatera kazał ich zabić, to on okazał się zdrajcą.. i pamiętam, żę już mieli zabić głownego boh. ale ta kobieta go uratowała. Nie jestem pewien, ale to były jakieś służby, nie FBI może wojsko? Ten bohater bardzo ufał dowódcy i w ogóle "wierzył w system" nie chciał uwierzyć, że ten go zdradził. Na początku mi się zdawało, że główną rolę grał J. C. Van Damme, ale przeczytałem opisy wszystkich jego filmów i nic... Długo już szukam tego filmu i nic, może ktoś oglądał? Szczegółów niedużo, ale może jednak? Z góry dzięki

ocenił(a) film na 8
jaroslaw8891

Brzmi trochę jak "Cobra" , ale to chyba nie jest to , tam była sekta

ocenił(a) film na 6
jaroslaw8891

A mnie to pachnie jak "Uciec, ale dokąd" i to właśnie z Van Damme. a zwłaszcza ten motocykl o którym piszesz;d tylko tam były jeszcze dzieci...

ocenił(a) film na 8
Wojen1

A mnie to pachnie jakąś tandeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetą

schiz

A nie jest to Ptaszek na uwięzi z Gibsonem? Oglądałem dawno, dawno temu, więc nie pamiętam dokładnie, ale coś tak mi się kojarzy.

miczum

Siemka, dawno mnie tu nie było... Niestety nie jest to żaden z powyższych filmów... ale dzięki wszystkim za chęć pomocy... Ptaszek na uwięzi ma elementy komediowe, tamten to była sama akcja... jeden z najlepszych filmów akcji jakie widziałem, a widziałem sporo :P nie żadna tandeta :D

schiz

ale wniosłeś do tematu jak zawsze

jaroslaw8891

takic filmów to jest od liku najbardziej pasuje Ptaszek na uwięzi ale jak wiesz, że to nie ten to:
Chase, Big Hit, Catchfire
jeszcze chyba z Brooke Shields był taki film.
Ja widziałem takich filmów masę ale nie potrafię przypomnieć sobie je wszystkie

markin

True Romance, Wild at Heart, Married to the Mob, Conspiracy Theory, Frantic, Fugitive, Presumed Innocent, Tequila Sunrise, Getting Straight, Witness
właśnie nie pamiętam tytułu ale był taki jeden ona miała zeznawać w sprawie mafii przewozili ją z więzienia na salę rozpraw kojarzy mi się ona, że to była Brooke Shields

markin

no i jeszcze Gauntlet

markin

o i ten mi jeszcze się przypomniał tutaj motocykl to TriumphT "Coogan's Bluff"

ocenił(a) film na 8
markin

..ich wszystkich. naucz sie koniugacji.

schiz

dobrze nauczę się a ty wypeirdalaj

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

cos taki drobiazgowy , wybitny jestes czy cóóś?

jaroslaw8891

a to przypadkiem nie TRANCERS?

jaroslaw8891

A może "Joshua Tree" z Dolphem Lundgrenem - młody wtedy Dolph porwał przypadkiem laskę -policjantkę, sporo akcji w starym dobrym stylu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones