PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277919}

Jesteś moim życiem

Sos mi vida
7,5 7 770
ocen
7,5 10 1 7770
Jesteś moim życiem
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

10/10

ocenił(a) serial na 10

Potwierdzenie idealnosci pary Natalia& ,Facundo- aż kipi chemią. Dojrzałości pokazują ciekawe oblicza swojego aktorstwa. Nastawienie humorystyczne serialu dostarcza dużej dawki śmiechu :-)

nakręcić argentyńską wersję "Niani"/ "Pomocy domowej"z główną czwórką z Sos mi Vida?! Chyba nie trzeba dodawać kto miałby kogo zagrać, prawda? A postać Valerie mogłaby zagrać Griselda Siciliani, czyli nasza ukochana Debbie :D Ehhh... To byłby hicior!

Nie wiem czy ktoś kto oglądał "Sos mi vida" ma podobne wrażenie. Zanim zaczęłam oglądać ten serial słyszałam, że cieszył się ogromną popularnością, że pobił chyba nawet słynnego "Zbuntowanego Anioła" itp. itd. Tymczasem serial jest OK ale nic poza tym. Podejrzewam, że nie byłby tak uwielbiany gdyby nie sprawdzony duet...

więcej

zwróćcie uwagę jak seriale argentyńskie czy brazylijskie różnią sie od tych cukierkowych telenowel rodem z Meksyku puszczanych najczęściej na TVN-nie.tam zarówno wnętrza jak i bohaterowie są bardzo sztuczni(ich wygląd,makijaże oraz sposób mówienia i grania). w serialach z Ameryki Południowej to co mi sie rzuca w oczy...

więcej

która lepsza ?

ocenił(a) serial na 6

która telenowela lepsza zbuntowany anioł czy jesteś moim życiem ? Zbuntowany anioł zajebisty, widziałam parę odcinków jesteś moim życiem i słaby.

Podobna fabuła i wątek miłosny. Recenzje zachwalały ten obraz a okazał się zwykłym średniakiem. Dla mnie nic ciekawego bo nie rozumiem tego typu kina z krajów latynowskich. Ale całe rzesze zgorzkniałych gospodyń domowych w Polsce ciężko będzie oderwać od telewizora. Takie historie robią budyń z mózgów wielu paiom....

Pytanie

użytkownik usunięty

Dzisiaj dopiero obejrzałam to pierwszy raz i mam pytanie. Ile lat mają ten zarośnięty dzieciak i ta z twarzą konia, że prowadzają się razem? On wygląda na max 16 lat ona to minimum 30 lat. Przecież przez dodanie tej brody temu chłopakowi nie dodadzą mu lat jedynie wygląda śmiesznie.

i to ja flaki z olejem!nic sie w nim nie dzieje nic!zadnych ciekawych watkow zdazen,jakby tam nie bylo glownej pary aktorow to nikt by tego nie ogldal.ciagle zapychanie czasu rozmowami kimberly z mersedes i lalo z debi.i w kolko to samo zabieraja dzieci za chwile oddaja i nic wiecej!nie chce mi sie tego ogldac bo ja...

więcej

A według mnie nie ma poprostu głupszej telenoweli no chyba, że Moda na sukces. Same Nędze artystyczne tam grały!!!!! Wielki BADZIEW!!!

telenowele na DVd

ocenił(a) serial na 9

fajnym pomysłem byłóby wydawanie najpopularniejszych telenowel na DVD:) . Co o tym sądzicie i jakie telenowele chcielibyscie zobaczyć w wydaniach DVD?:)

jak dla mnie "lo puedo tutear", pod koniec to już wszyscy chórem mu odpowiadali jedno wielkie "NO"! świetne!

Jak nazywa sie piosenka tytułowa i ta co leci na końcu terażniejszych odcinków?

jest to, że nie jest taka "na serio" i nawet negatywne postacie/czarne charaktery da się tu lubić. Szczerze to ja chyba najbardziej lubię Constace (nie wiem jak to się pisze) :D

Nie wie ktoś czy dalej gdzieś tv będzie można oglądać następne odc. Jesteś moim życiem ? Mówię o odcinkach z tv Puls tych powyżej 79 .
Ja polsat romanse nie mam a w internecie też niema możliwości oglądania .

Ktoś, coś

ocenił(a) serial na 8

Planuje ktoś nagrywać odcinki z Puls i wrzucać do sieci?

Wszystko pięknie ładnie, ale serial bywał irytujący. Głupota Quique i czasami Monity, aż raziły w oczy. A szkoda :(

muzyka

ocenił(a) serial na 6

zauważyliście, że niektóre melodie w trakcie scen są zapożyczone z filmów, np. "piratów z karaibów'
albo 'to właśnie miłość'? czy po prostu się przesłyszałam?

nie przepadam

ocenił(a) serial na 6

nie przepadam za tym serialem, ale niektóre odcinki były fajne np. jak Constanza udawała że jest ślepa, jak był pokaz sukni ślubnych i Monita była modelką, jak Monita i Martin wzięli ślub i ostatni odcinek był fajny. Możecie mi napisać w którym odcinku Constanza udaje ślepotę, jak Monita jest modelką, jak ta mała...

O 11:30. Rozumiem, że niedługo się kończy Zbuntowany Anioł, ale żeby od razu dawać kolejną telenowele z nią przesadzają. A Pewnie zamiast zbuntowanego Anioła będą dawać Kachorre To ja.

gdyby

ocenił(a) serial na 6

gdyby pozostali aktorzy ze zbuntowanego anioła zagraliby w tej telenoweli ta telenowela byłaby fajniejsza, a tak jest mniej fajna. Widziałam ponad 40 odcinków na Polsat romans, i mi nie nie podobało, a jak oglądałam kiedyś na zwykłym Polsacie te końcowe odcinki to już trochę były fajne. Jedynie mi się podobało jak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones