Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Szperam właśnie po forum, czytam blogi niektórych użytkowników i nagle zdziwiła mnie jedna rzecz - Trafiłem na człowieka, który miał w ulubionych dokładnie te same filmy co ja. No to se myślę, że nie jestem na filmwebie sam z moim dziwnym gustem. Czytam dalej i wchodzę na jakiś inny profil... O dziwo, kolejny...

Drodzy Admini!
Na Filmwebie panoszy się wciąż ten chamski i prostacki osobnik. Obraża dobrych aktorów na forach Anthonego Hopkinsa czy też Al Pacino. Ubliża także innym użytkownikom. Kilkakrotnie był już stąd wyrzucany, ale ciągle wraca z jeszcze większym chamstwem. Sądzę, że to on zaczynał swój proceder jako Tsavong...

więcej

Ban dla Albertino

użytkownik usunięty

Zastanawiam się dlaczgo użytkownik Albertino tak spamuje filmweb, czy to z braku zajęcia?

Albertino, jak masz zamiar śmiecić, to tylko na swoim podwórku. A żeby to chociaż jakieś godne tematy...

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to teraz jest z kolejką weryfikowania kontrybucji ? Bo z tego co widzę to chyba te "nieszczęsne" obsady są szybciej weryfikowane niż zwykle kontrybucje np. nowo dodane filmy :)
Bo ja tak patrze i moje kontrybucje z dodanymi nowymi filmami czekają już dosyć długo a obsady zostały...

osobnika o tymczasowej ksywce "palacz.", i jego klonami - "ramon cota.", "lew jaskiniowy.", "alekow.4", "billy drago.", "what an excellent." itd, itp, cała litania - wszystkie z małych liter i kończą się kropką.;-)
Gość przyznał się nawet do tego!:-)
Robi tylko cały czas rozp*** na...

Jak w temacie, chciałbym spytać czy możliwe jest dodanie takiej opcji. Skoro przy filmach jest, to i przy osobach powinna być. Zwłaszcza, że oceny dla osób czasem wystawiają się same, o czym niedawno ktoś wspominał.

.chodzi mi tu o weryfikatorów..
.otóż tydzień temu jeden wer odrzucił mi kontrybucję, opis osoby, bo tytuły ,w których aktor zagrał były po angielsku (zmieniłam i wysłałam 'poprawione'..
.dzisiaj sprawdzam stronę - inna kontrybucja i inny wer zaakceptował nie zmieniony opis do innego aktora z angielskimi tytułami...

więcej

Jak mam poznać, które role zostały w danej obsadzie zaakceptowane, a które odrzucone? Może to jest jakoś oznaczone, tylko ja jestem mało spostrzegawczy?

Niestety FW jest coraz wolniejszy, co dzień jest gorzej.
Niby redakcja przeprowadziła się na nowe serwery ale to nic nie dało a nawet jest coraz gorzej, choć na poczatku było dobrze.

Redakcja powinna coś z tym zrobić bo niedługo cały portal stanie.

Chciałbym poruszyć ten temat, gdyż jest on według mnie troszeczkę marny... Otóż mamy 10 możliwych ocen do wystawienia, ale co z tego jeżeli większość korzysta tylko z max. 5 ocen? Co Chciałbym poruszyć ten temat, gdyż jest on według mnie troszeczkę marny... Otóż mamy 10 możliwych ocen do wystawienia, ale co z tego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones