Zobacz "Szybkich i wściekłych 8", wygraj drift taxi z Pilarczyk

  • Inne
Multikino z okazji premiery filmu "Szybcy i wściekli 8" przygotowało konkurs, w którym nagrodami są: dzień z teamem, przejazdy drift taxi z Karoliną Pilarczyk oraz głośniki Bose Sound Link mini II.  Konkurs jest prowadzony na fan page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com.

Multikino Szybcy i Wściekli 8 - zdjęcie do newsa.jpg
 


Od 21 kwietnia "Szybkich i wściekłych 8" będzie można oglądać na ekranach kin. W ósmej części kultowej serii Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (laureatka Oscara Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. 

Dla osób, które nie boją się ryku silnika, uwielbiają zapach palonej gumy i marzą o spotkaniu z Królową Polskiego Driftu Multikino przygotowało na fan page’u Multikino Polska konkurs. 


Zadaniem konkursowym jest opublikowane w poście konkursowym kreatywnego zdjęcia z wykorzystaniem biletu na seans filmu "Szybcy i wściekli 8" w Multikinie. Jeden bilet może zostać wykorzystany tylko raz.

Uczestnicy konkursu mogą wygrać: dzień z teamem Karoliny Pilarczyk, przejazdy drift taxi z Karoliną Pilarczyk oraz głośniki Bose Sound Link mini II.

Konkurs na fan page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com trwa do 3 maja br. Po zakończeniu konkursu zwycięzcy zostaną poinformowani poprzez komentarz umieszczony pod zwycięskimi zdjęciami. Link do regulaminu TUTAJ
Informacja sponsorowana

zobacz też: