Aidan TurnerII

8,4
10 310 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Turner

Kocham się w nim od pierwszej części. Po prostu straciłam dla niego głowę! Liczę, że mój przyszły mąż będzie równie przystojny!!!!!!! W drugiej części,jak są w beczkach ,Kili będzie tak słodko wyglądał , że chyba się rozpuszczę !!!

Kililove

zachowam się teraz jak typowa małolata i powiem, że ja też bo jest po prostu prześliczny!

użytkownik usunięty
Kililove

Zgadzam się jest bardzo przystojny, jeszcze te jego loki. Uwielbiam po prostu mężczyzn z lokami!!!!!

No to piątka!Ja też. Do szczęścia potrzebny mi mężczyzna z loczkami(kolor :brąz),zarostem(niezbyt mocnym) i zielonymi oczami!!!!!!!!!!!!!!! Mój mężczyzna marzeń to Aidan Turner.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kililove

Na trzecią część bierzemy z kumpelką duże pudło popcornu i żelki.Żelki będą na osłodę łez ;(. Czytałam książkę. Thorin , Fili i KILI umierają ;( ;( ;(. A szkoda,że najczęściej ci NAJPRZYSTOJNIEJSI umierają :(.

użytkownik usunięty
Kililove

Zgadam się, mi też podobają się mężczyźni z brązowymi lokami i zielonymi oczami. A co do Hobbita to też go czytałam i bardzo mi się podobała ta książka, i zgadzam się również co do śmierci. DLACZEGO UMIERAJĄ CI NAJFAJNIEJSI I NAJPIĘKNIEJSI?!!!!! WHY?!!!

Zawsze tak jest. We ,,Władcy Pierścieni" w pierwszej umiera Boromir, w drugiej części umiera Haldir. Peter nie szczędził wrażeń i smutku. Kto wie , czy skoro wcześniej popłakałam się dwa razy ,to może teraz będę RYCZEĆ!!!!!!!!!!!!!Kocham się w Kilim i nic tego nie zmieni!

Kililove

Oglądałam zapowiedzi. Peter Jackson ZCHRZANIŁ ten film.Po pierwsze:podzielił cienką książkę na trzy części.Po drugie:Dodał nieistniejące postacie tj;Tauriel,żona Barda,Bain, jeszcze Legolas.Po trzecie: w scenie z pająkami to Bilbo ocalił kompanię , a nie Legolas i Tauriel.Po czwarte Thorin zbyt wcześnie chce zabić Bilba.Ten film na prawdę to jakaś POMYŁKA.

użytkownik usunięty
Kililove

Bo wiedział, że w pierwszej części za dużo szczegółów pokazał i chciał pewnie tak samo zrobić kolejne dwie. Druga część będzie nawet znośna ale w trzeciej na pewno będzie za dużo tych rzeczy. Ponieważ w trzeciej będzie tylko do pokazania wojna 5 armii oraz ten dom z pół człowiekiem, pół niedźwiedziem, jak dobrze pamiętam. Więc pewnie i tu pozmienia trochę i doda kilka nowych scen. Mógł zrobić tylko 2 części, to w tedy dwa razy lepiej by to wyglądało. Nie rozumiem czemu zmienili to że Legolas uratował ich a nie Bilbo, przecież ta scena miała pokazać jak odważny i lojalny jest ten hobbit dla tej kompani.

Zgadzam się! Peter Jackson przesadził,ruszając,,świętość" tej sceny.

Kililove

I jeszcze Tauriel łamie Kiliemu serce!!!!!!!!!! I na dodatek flirtuje z Legolasem!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem jedno: NIENAWIDZĘ Tauriel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Kililove

Ja tak samo, Peter naprawdę już przesadził nie potrzebnie dodał tą Turiel. Bez niej film by był lepszy i to wiele

Tauriel jest głupia!Nie nawidzę jej! Łamie Kililemu serce!.Nie mogę wytrzymać na myśl , że ona tak nim zaszargała.GŁUPIA ELFICA.!!!!!!!!!!!!!!

Kililove

Oki.Wiem, że się powtarzam,ale po prostu na samą myśl,że Kili umiera ze świadomością,że ona go olała ogarnia mnie biała gorączka .

Kililove

NA SERIO!!!!!

użytkownik usunięty
Kililove

Mnie tak samo , jak czytałam książkę i była śmierć Killiego to się popłakałam. A teraz to po prostu będzie fontanna. Jak będę to oglądać i jeszcze ta świadomość że umiera on i jeszcze dostał kosza od głupiej Tauriel to masakra !!! Po prostu moim zdaniem dodanie ją do tego filmu było błędem.

No to przybij piątkę! Jak doczytałam do fragmentu śmierci Kiliego ryczałam jak bóbr-bez nadużycia! Na powagę! Mam czasem ochotę wskoczyć do filmu,pobić Tauriel i ofiarować nieco ciepła Kiliemu! To by było przepiękne,gdyby było możliwe:(

użytkownik usunięty
Kililove

Zgadzam, się też bym wskoczyła do tego filmu i wpier*oliła bym tej Tauriel. No ale niestety jest to nie możliwe. Mam nadzieje że chociaż jego śmierć po tylu przeżyciach będzie chociaż mniej bolesna. Bo chyba bym nie wiem co zrobiła jak by miał długą i bardzo bolesną śmierć .

Możliwe , że Peter Jackson oszczędzi nam bólu , chociaż szczerze w to wątpię.We ,,Włądcy Pierścieni" , w momencie śmierci Boromira było dość smutnie,albo śmierć Haldria ( z tego samego filmu).
Ja przy tym RYCZAŁAM. Może Peter coś zmieni , a może nie.Chociaż może lepiej by było , gdyby nie było Tauriel...Ale zbyt dużo rzeczy dodał i za dużo odjął.Po prostu ten film odbiega trochę(bardzo)od książki.

użytkownik usunięty
Kililove

Źle zrobił zmieniając film. Sama książka w sobie jest fantastyczna. Zabawna, ale też smutna. Niczego w niej nie brakuje jest dużo śmiesznych scen, poważnych, wojennych. Bez zmian film by zdobył wielką sławę. Teraz na pewno będzie sławny, ponieważ jest bardzo rozgłaszany ale też przez 1 część jest jednym z najbardziej oczekujących filmów. Bez sensu jest to że film został podzielony na 3 części. Jak by nie było tych 3 części to znając życie nie było by nic zmienione. Lubię powieści Tolkiena. Władcę Pierścienia wyreżyserował tak , że film jest dwa razy straszniejszy niż książka. Zmyślą że reżyseruje Hobbita myślałam, że film będzie fantastyczny i pierwsza część filmu była, ale druga po tylu zmianach nie będzie tak dobra jak pierwsza.

Masz ŚWIĘTĄ rację.Zawiodłam się na Peterze.Spodziewałam się czegoś takiego jak LOTR , a tu klops.Tylko pierwsza część była fajna.Druga też pewnie będzie,ale bez porównania do książki.Po pierwsze Tauriel - coś do BANI.Po drugie Bain - syn Barda. Po trzecie ork w królestwie elfów. Po czwarte Thranduil oferuje krasnoludom pomoc.OK.Już stopuję , bo bym mogła wymienić jeszcze z dwadzieścia rzeczy. Po prostu Peter lubi przesadać. Jego zdaniem ,,Nie ma filmu , bez romantyzmu"Nie wystarcza to , że Kili zabujał się w Tauriel.Ale nie! On musiał dodać jeszcze Legolasa,żeby była zakazana miłość.Wkurzył mnie kawałek w zapowiedzi , w którym Thranduil zabrania Tauriel dawać Legolasowi nadzieję na związek.I dobrze jej tak .Rurze jednej.Krowa.Woli wymuskanego ,idealnego elfa , od kochającego ,przeprzystojnego krasnoluda.

użytkownik usunięty
Kililove

Masz rację. Jak bym mogła to bym pojechała tam i bym "wpier*oliła" temu Peterowi. Ten film miał być o przyjaźni a nie o miłosnych rozterkach. Kurczę może i film wyszedł fantastycznie, nw jeszcze bo nie wyszedł, ale jednak jest to zboczenie z książki. Bo jak krasnoludy zostały uwięzione to miały być uratowane przez Bilba a nie ELFY. Ten czyn miał pokazać jak odważny jest Bilbo. Tak jak ty pisałaś jest wiele zmienionych rzeczy. Ale czy na dobre ? Tego jeszcze nie jestem wstanie napisać. Zauważyłaś, że piszemy coraz dłuższe teksty?

Nom. To chyba przez to , że mamy takie samo zdanie .Po prostu dobrze nam się pisze. Zauważyłaś , że tylko my już komentujemy ?

użytkownik usunięty
Kililove

No właśnie, był jeden komentarz innej osoby, a teraz tylko my piszemy. Może są osoby które podzielają nasze zdania, tylko boją się tu napisać?

Masz rację,chyba dlatego,że mamy to samo zdanie. Mam radę. Obejrzyj na you tubie film o tytule ,,Kili Tears of An Angel". Poryczałam się przy tym. Obejrzyj i odpisz.

Kililove

Albo ,,Kili s Sleeping Song. To po prostu piękne

użytkownik usunięty
Kililove

Obejrzę na 100% w sobotę, bo jak na razie mam zapełniony grafik. Przez durną szkołę. Ale jak obejrzę to od razu napisze co myślę o tym.

użytkownik usunięty
Kililove

Widziałaś zdjęcia z czerwonego dywanu z premiery. Aidan rewelacyjnie wyglądał.

NOM! Po prostu miałam wrażenie,że zemdleję!Wyglądał oszałamiająco!Kocham go!!!

użytkownik usunięty
Kililove

Ten pierwszy film który powiedziałaś mi bym obejrzała, jest spaniały. Ten kto to zrobił zrobił to rewelacyjnie. Również się popłakałam jak tylko sobie przy pomne o tym filmiku to łzy mi w oczach stoją .
Drugi filmik, też jest spaniały, oraz bardzo smutny. Ta piosenka robi taki klimat, że człowiek oglądając te zdjęcia i ta muzyka. Po płakałam się, i nadal płaczę.
Teraz nie mogę się do czekać zobaczyć, tego jak Peter to wyreżyseruje. Nie mogę się do czekać.

Mam nadzieję,że chociaż ich śmierć będzie piękna

użytkownik usunięty
Kililove

Też mam taką nadzieje. Na to ile się ten Kili na cierpiał, niech jego śmierć będzie najbardziej zruszającą sceną na świecie.

Pozwolicie, że się włączę do dyskusji...
1. Co tu dużo mówić Kili jest piękny. Zakochałam się
2. Ile to ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć. Nie wiedziałam o Kili&Tauriel ani o tym, że zamiast Bilba, to Tauriel i Legolas uratują krasnoludów. Co do tego drugiego, to naprawdę mi się to nie podoba...
3. oglądałam te dwa filmiki wspomniane wyżej (,Kili Tears of An Angel, Kili s Sleeping Song) :C
4. Jak można się w nim nie zakochać oglądając TO! --> od 3:45 do 3:50 http://www.youtube.com/watch?v=eHqn46BBZOw

użytkownik usunięty
Kasia1199

Kochana, ten film będzie pewnie wspaniały, ale jakim kosztem. Wyrzucanie scen gdzie Bilbo ma wykazać się odwagą i lojalnością do kompani. Książka sama w sobie jest wspaniała. Film bez zmian też by zrobił furorę. Nie potrzebna jet w tym filmie Turiel i tym bardziej Legolas. Bez nich też by było bardzo fajnie. Mam nadzieje , że dodanie tej dwójki bardzo nie zmieni tego filmu, że jednak zostanie utrzymany przekaz i historia z książki.

Ja też mam taką nadzieję.Peter na serio przegina,ale może w 3 części będzie jak w książce,bo nie zostanie dużo do zmieniania

Kililove

Ale wiecie,że miło mi tak czasem siąść i z Wami popisać?Na prawdę,super jest gadać z takimi jak wy , osobami które też mają zaineresowania podobne do moich.Ekstra mi się z wami piszę i serdeczne DZIĘKI ,że znosicie moj tematy :D

użytkownik usunięty
Kililove

Odkąd pierwszy raz ci odpisałam, to poczułam się lepiej w moim otoczeniu nikt nie ma takich samych zamiłowań jak ja. Oprócz mojej nauczycielki od polskiego i mojej mamusi. Uwielbiam tak wejść i popisać z kimś co zna i lubi to co ja. Wiem że mogę z tobą i innymi pogadać. To bardzo fajne. Lubię tu wchodzić gdy mam ciężki dzień, bo ta wymiana naszych myśli, bardzo mnie od stresowuje i pozwala nie myśleć o tym co mnie gryzie.

Mam tak samo. Czasem ( jak jestem wkurzona ) siadam przed kompem i czytam nasze dotychczasowe rozmowy . To mnie uspokaja.Lubię z wami pisać, bo dowiaduję się wielu ekstra rzeczy

użytkownik usunięty
Kililove

Ja też tak mam, nie wiedziałam kilku rzeczy i wiele się dowiedziałam. Jak ktoś coś mówił o tym filmie to wszystko mówiłam to co tu się dowiedziałam. Uwielbiam tu pisać.
Wybierasz się na Hobbita: Pustkowie Smauga, jeszcze w tym roku ? Ja właśnie przekonuje rodziców, mam nadzieje że się zgodzą.

Moi już się zgodzili!Jadę 27 grudnia(pierwszy dzień premiery-przed zmianą)Biorę qmpelę nawet!A ty?

użytkownik usunięty
Kililove

Jestem chora, mam grypę więc mama z tatą powiedzieli, że jak wyzdrowieje to pojedziemy więc mam nadzieje, że również 27 pojadę.

Zdrówka!Jak obejrzę to opiszę Ci ogólne wrażenie!Zdrowiej!

użytkownik usunięty
Kililove

Dziękuje!!! Już nie mogę się doczekać tego opisu :) heh
A tak przy okazji chcę Ci życzyć Wesołych Świąt!!!
Pozdrawiam serdecznie.

nie Ty jedna, obledne oczy.

ensoleillee_2

UWAGA!!!
Dziewczyny mam ekstra newsa!!!
Wczoraj(26 grud) moja sist była na hobbicie dwójce(ze znaj)I powiedziała mi , że ...
Pati-to dla nas-
Tauriel będzie z Kilim!!!
Miała wybór : Legolas VS Kili (Kili był ranny,bo zraniła go zatruta strzała orków,a Legolas miał ich zabijać) ,a Tauriel wybrała Kiliego! Ocaliła mu życie!!!I jeszcze słołdko na siebie patrzą i prowadzą romantyczną rozmowę!!!
Nasze prośby zostały wysłuchane,a tamte plotki unieważnione!!!

Kililove

przecież na koniec ona poszła za nim na ostatnią walkę i on o tym wiedzial bo uratował jej życie i umarł na nią patrząc a ona oplakiwała go , i poznała uczucie miłości w wielkim bólu a Legolas też woli krasnoludy tylko jeszcze nie trafił na swój ideał czyli gimliego

ANULKA870

po 1 -Nie wiem , czy patrzysz na daty , ale to było 2013 roku
po 2.- Ideałem Gilmliego jest Galadriela , więc Leggy musi spadać

Kililove

wiem o datach dlatego napisalam że Legolas jeszcze nie wie co tkwi w krasnoludach ale póżniej sie dowie

Miłośc miłością, ja darzę nią Aidana od co najmniej 4 lat. Ale nie zgodze sie, ze wątek Tauriel jest niepotrzebny. Moim zdaniem akcja filmu jest tak zagęszczona, ze wątek niemożliwej miłości mega wszystko zrównoważył, był to miły przeskok od genialnej akcji samego filmu, której było dużo, bo bardzo duzo się działo. Dodatkowo drogie panie, gdyby nie motyw elficy, wiele cudownych usmiechów Kiliego i figlarnych spojrzeń nie ujrzałoby światła dziennego.

O. ;)

boogiebooo

Tu się z tobą zgodzę jego spojrzenia,które słał Tauriel ( niestety nie mnie XD) , jak go zamknęła jest urocze.

boogiebooo

http://www.silverpetticoatreview.com/2013/12/28/romantic-moment-of-the-week-taur iel-and-kili/-obejrzyjcie te focie. Kili po prostu wygląda bosko zwłaszcza w momencie jak uśmiecha się trzymając kraty w drzwiach!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones