Aidan TurnerII

8,4
10 322 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Turner

Kocham się w nim od pierwszej części. Po prostu straciłam dla niego głowę! Liczę, że mój przyszły mąż będzie równie przystojny!!!!!!! W drugiej części,jak są w beczkach ,Kili będzie tak słodko wyglądał , że chyba się rozpuszczę !!!

boogiebooo

No to żółwik!
Ja się w nim bujam odkąd w Dynastii Tudorów zagrał Bedoliego .A w ,,Desperate Romantics" po prostu mnie podbił!

Zrobili trzy części, aby więcej zarobić.

Kililove

Znając życie Trauriel zginie razem z nimi

Kililove

ale Aidan ma przecież brązowe oczy....:_:

Velice

Wiem,ale zielone bardziej mi pasują

Velice

Ale brąz też jest uroczy XD

Velice

10 points goes to... ;)
nareszcie ktoś ogarnięty.

Kililove

Ja też :)

Opheliac89

ROMANTYCZNIE I SŁODKO!!! Tak oceniam film!

Kililove

Dzięki wam pierdzielnęłam ze śmiechu o ziemię :D

Annqa

Niby to dlaczego?

Kililove

Bo deklarowanie miłości komuś, kto ma was głęboko w czterech literach jest głupie i żałosne!

Annqa

Poza tym bądźcie szczere: która z was ma więcej niż 12 lat i wie o Aidanie więcej niż to jak się nazywa?
I która trwałaby przy nim nawet, gdyby okazało się, że jest innej orientacji?
Ano żadna. Bo wy tak nie potraficie.

Annqa

Mówi to osoba, która dała 10 "Barbie i magicznym baletkom" Rzeczywiście, arcydzieło - Kochana ile masz lat? :P

Anabea

Już za moment 15, ale mogę chyba ocenić dobrze bajkę z dzieciństwa, czyż nie?
P.S: Ja rozumiem zażenowanie własną głupotą, ale nie musisz na mnie najeżdżać.

Annqa

Nie najeżdżam na Ciebie, po prostu staram się zwrócić uwagę na to, że skoro Ty chcesz oceniać jakąś bajkę to one mogą piszczeć z zachwytu na aktorem. Tyle. Dużo zdrowia w Nowym Roku. Pozdrawiam.

Anabea

Tak, nawzajem.
Ja rozumiem zwykły zachwyt, ale one zachowują się, jak gdyby przy spotkaniu go zamierzały zaciągnąć go w ciemny kąt i zgwałcić..

Annqa

A niech gwałcą, może facetowi się to spodoba:P

Anabea

Tu zaprzeczyć nie mogę, nie wiemy jaki jest w rzeczywistości.

Anabea

Ej no,weźcie się ogarnijcie i dajcie nam chociaż pomarzyć. Po prostu nie ogarniacie tego ,że nawet w moim wieku można się total zabujać. Każdy ma kręćka na jakimś punkcie.KAŻDY. Marzymy i to się kiedyś może zakończy,a może nie. Marzyć nie zabronicie. A co do tego ,,gwałcenia" to od razu mówię,że coś niechalo z głową masz . My po prostu gadamy o tym co lubimy. Filmweb jest chyba po to nie? Żeby sprawiać sobie przyjemność. A nie żeby hejtować czyjeś pasje.

Kililove

Marzyć to można sobie na priv albo na łóżku gapiąc się w zdjęcie aktora . Tutaj na filmwebie dyskutuje się o filmach , grze aktorów itd . ;_;

Kililove

Przepraszam, teraz rozumiem..
Też mam jedną skrytą miłość.
Masło. Konkretnie z Mlekovity.
Czuję, że do siebie pasujemy, chociaż ta miłość to śliska sprawa.
Masło jest seksowne, przystojne i wspaniałe, a do tego takie przystojne *-*
Zabujałam się *-*
Masło, loffciam ciem! <33 ;***

Annqa

Serio? OK jesteście na tym forum ,żeby nabijać się z innych , czy po to ,żeby się wyżyć?

Kililove

Jesteśmy na tym forum po to, aby uświadomić wam wasz debilizm.

Annqa

A może to wasz życiowy cel? Udawać fajne i takie niby mądre,nabijać się z innych itp... Chyba dla osób z waszym poziomem inteligencji nie ma szans na poprawę...

Annqa

Lepiej niech życie ich uświadomi, bo na forum to przypomina walkę z wiatrakami.

Kililove

A w ogóle macie jakieś kompleksy czy co?Wybieracie dyskusje i jeździcie po innych? Fajne Hobby

Kililove

Dobrze mówisz. Chyba w życiu każdej nastolatki chwilowe zauroczenia czy fascynacja aktorem/ piosenkarzem to normalka :) Taki przywilej młodości.
Byłam dzisiaj w kinie na ''Hobbicie 2''. Obok mnie siedziały dwie kobietki po 30-stce i zachwycały się Thorinem, i tym kumplem Kiliego (chyba Fili, tak?). Mimo, że brzmiało to zabawnie, to słuchałam ich z przyjemnością, bo były wprost urocze :)

Blau95

Nom. To oczywiste ,że każdy ma zauroczenia.Moja sist po 20 ma chopla na punkcie Legolasa.Kiedy widzi jego focie dostaje czegoś na wzór spięcia

Kililove

To pozdrów swoją sis ;)
Mam dokładnie tak samo (chopla od 3 lat *.*)
Ale Kiliego też kocham ♥ Jest zaraz po Legolasie <33
A no i Barda pominąć nie można ;33
Kurdę, mimo, że koleś innej orientacji, jaram się nim ;P
Nie mam nic do homo ani bi, człowiek jak każdy inny...
I mam 14 lat ;D

Olcia_60

W kazdym wieku mozna sie zabujac-jak pisala Blau95
PS-moja sist tez CB pozdrawia i poleca obejrzec WP

Kililove

Zgadzam sie :-) mam 14 lat i baaaardzo spodobal mi się Kili w filmie . Nie ma chyba nastolatki ktora nie zabujała by się w jakimś aktorze:-) a Aidan jest szczególnie przstojny
Ps. Myślałam ,ze jestem sama a tu nagle trafiłam na tą stronkę i widze że Kili ma jednak wiele fanek:-)

Anabea

Ahahahaha :)

Annqa

Bajkę z dzieciństwa wyprodukowaną w 2013 roku. Ogarnij dupę.

Merkura

To już chyba znam twoje drugie konto.

Annqa

Mam jeszcze 12 kont, jakbyś chciała wiedzieć.

Merkura

I już wiadomo kto niszczy forum PzM.

Annqa

No ba. Zniszczę nie tylko forum PzM, ale i cały Filmweb!!

Merkura

Puknij się w łepetynę. Najlepiej młotkiem. Thora.

Annqa

I tak nie powstrzymasz tego co jest nieuniknione!! Filmweb przepadnie!!

http://www.youtube.com/watch?v=CFg7esxnrXs

Annqa

A skąd niby wiesz?Po pierwsze mam 17 lat. Po drugie ty nic o mnie nie wiesz. . I po trzecie jeśli chcecie mnie wkurzyć to wam się nie udało

Kililove

I jeszcze coś:
Aidan Turner,
19 czerwca 1983r. 30 lat
wzrost: 178(wg statystyk)
pochodzenie:Clondalkin 10 km od centrum Dublina w Hrabstwie Dublin Południowy

Wystarczy?

Kililove

Skopiować i ja potrafię :3

Kililove

Powiadasz , że masz 17 lat .... A zachowujesz się jak dwunastoletnia faneczka One Direction .

Fantasty

Ona jest na niższym poziomie. Tak PS.

Fantasty

Wypraszam sobie.A poza tym,mówi do mnie dziewczyna ze zdjęciem Filiego na profilowym?

użytkownik usunięty
Kililove

Nie było mnie rawtem tydzień a tu takie rozmowy. Po pierwsze, co was opchodzi to jakie jesteśmy ? Ja mam 15 lat. I co z tego, że jestem zauroczona aktorem czy postaciom z filmu to normalne chyba żadna mi niepowie że nigdy nie była kimśzauroczona. To przechodzi każdy ie ważne w jakim wieku. A że podoba naqm się ten aktor to odrazu wyzywać nas od dzieci, debilek itp. My też mamy uczucia. Nie powinno was to obchodzić kogo kochamy, albo zakim szalejemy. To nasza tylko i wyłącznie sprawa. Kocham Aidana Turnera. Możliwe i jestem tego świadoma że nigdy nie zobacze go w realu. Jestem tego świadoma. Uwielbiam go po prostu i tyle. Pisząc tutaj wyrażam swoją opinie. NIKT mi tego nie zabroni. Mieszkamy wolny kraju i każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Szanuje to u innych i oczekuje to od tych co czytają czy słuchają. Ale jeśli chcecie nas obrażać, czy wytykać to lepiej zostawcie nas. Postawcie się na naszym miejscu my sobie piszemy, dajemy swoje zdanie na jakiś temat. A wy wchodzicie i piszecie nawet nie znając nas że jesteśmy dziećmi i debilkami itd. Na drugi raz się zastanuwcie, dopiero piszcie. Bo śmiejecie się znas a wy wcale lepsze nie jesteście, a nawet gorsze. Bo to co tu robicie na 100% w przyszłości odegra się na was.
Życzę wszystkim tu Szczęśliwego i pijanego sylwka.

Popieram :-) wedlug mnie Kili jest meega przystojny. Wiele osób się smieje ale przciez kazdy ma wlasne zdanie:)

Kililove

Mam taki avatar , ponieważ bardzo lubię Filiego. A jak widzę ty też masz avek Kiliego . ;p

Fantasty

Nie przeczę,ale nie udaję ,że mnie on nie obchodzi :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones