Björk

Björk Guðmundsdóttir

8,2
2 739 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Björk

Jej nietuzinkowy wokal, który co prawda może niektórych doprowadzać do białej gorączki, jest wprost niewiarygodny! Można ją lubić lub nie, ale nie sposób negować tego, że Bjork jest najbardziej oryginalną kompozytorką, wokalistką i producentką jaka w ogóle kiedykolwiek się pojawiła! Teledyski do jej utworów to prawdziwe dzieła sztuki. Jej płyty, takie jak "Homogenic", "Vespertine", "Medulla" i OST do "Tańcząc w ciemnościach" i "Drawing Restraint 9", to majstersztyki, niejednokrotnie przedzierające dopiero nieznane/mało znane muzyczne terytoria. A rolą u von Triera pokazała, że posiada również dość duży talent aktorski (wcześniejsze produkcje, w których brała udział nie pozwoliły jej się zbytnio wykazać w tej materii) na miarę europejskich aktorek. Mam do tej Artystki wielki szacunek.

JohnKlonMorfinka

https://www.youtube.com/watch?v=129kuDCQtHs

JohnKlonMorfinka

mm nadzieję że się mylę . Ale jesli ty tak na serio zachwycasz się muzyką jaką ona tworzy to z tobą jest baaaaaaaardzo zle .Musisz byc strasznie samotną , smutną , pogrążoną w głebokiej depresji osobom. Bardzo przepraszam za te słowa , ale znam twórczość Bjork te jej wycie i dlatego tak odpisałem na twój post .

trautmann88

Ktoś kto na forum publicznym odwaza się krytykować taka artystkę jak Bjork,a pisze "osobom"nie osobą, tylko się kompromituje.

roland11

A faktycznie , popełniłem błąd . Bjork tak jak napisałem wcześniej - wyje .Odważa krytykować a kimże ona jest? artystką ? no ok może dla ciebie . W/g mnie z artystką to ona ma tyle wspólnego co np. Yoko Ono - obydwie wyją , krzyczą a ludzie sie nimi zachwycają - niewielu na szczęście .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones