Forest Whitaker

Forest Steven Whitaker

7,7
37 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Forest Whitaker

prezentujący aktorstwo z najwyższej półki.Niestety jak widać dla większości tu komentujących poziom jaki on reprezentuje jest zbyt wysoki.

Predator10

Nic dodać nic ująć. Dla większości gimnazjalistów szczyt poziomu aktorskiego wyznaczają takie talenty jak polski Brad Pitt.

Predator10

Dokładnie. Facet jest rewelacyjny. To jeden z trzech aktorów, którzy mają u mnie ocenę 10.

Predator10

Również uważam że Forest daje radę.

Predator10

Najlepszy czarnoskóry "świr"... ;p
Chyba nawet, lepiej potrafi zagrać "świra", niżli S.L.Jackson.
To taki odpowiednik naszego J.Nicholsona ;)
Pasują do niego tego typu role...
Oglądałem:
"Ostatni Król Szkocji", "Eksperyment" - znacie jeszcze jakieś podobne?

Predator10

Rewelacyjny w "Królach ulicy", "Ghostdog-u", "Eksperymencie". Pamiętam go również z serialowego hitu "Północ - Południe" :)

jurekmazurek

No i najnowszy paragraf 44 w tym również rządzi.

Predator10

Moim zdaniem to naprawdę fantastyczny aktor, który nie dostał jeszcze szansy zagrania roli życia. "Bird" był postacią świetnie zrobioną i poruszającą - chyba to jej najbliżej do perfekcji, ale zabrakło mi trochę tego błysku geniuszu. Ten błysk widoczny jest w "Ostatnim królu...", ale niestety Whitaker nie ma szansy rozwinąć w tym filmie w pełni skrzydeł... Pech to pech. Mam nadzieję, że wyjdzie coś z projektu "What a Wonderful World".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones