KajolI

Kajol Mukherjee

8,5
4 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajol

i jestem troszkę zaskoczona tymi zachwytami nad jej osobą. Oczywiście dziewczyna ma talent, ale osobiście nie uważam jej za cud Bollywoodu...

natalushka

Ja tam ją uwielbiam ;D Ale wiesz to jest już kwestia gustu, ja ją strasznie polubiłam od pierwszego filmu, więc no inaczej na nią patrzę a tym bardziej lubię ją za to jaka przynajmniej mi się wydaje, że jest czyli taka wariatka :D A Anjali z K3G przypomina mi trochę mnie, ja też pewnie przed takim Rahulem wystrzeliłabym z wierszykami i pomyliłabym go z kimś innym ;P Pozdrawiam!!!

LeNa__

Chciałabym ją zobaczyć w negatywnej roli. To by było ciekawe! Z aktorek zdecydowanie bardziej urzeka mnie gra Rani Mukherjee, ale jak wiadomo - O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE :)

natalushka

Całkowicie zgadzam się z Tobą...dużo oglądałam wywiadów i programów z Kajol, czytałam dość sporo o niej. I szczerze mówiąc nie lubię jej. nie podoba mi się jej styl wypowiedzi.Wiem, ze mnóstwo osób ja kocha. Uważam ze jest dobrą aktorką...ale sądzę że jest wiele od niej lepszych w Indiach.

Edyta713

Szczerze mówiąc ja za jej wypowiedzi ją uwielbiam :D Jest taka zwariowana no ja np. nie rozumiem jak można jej nie lubić ;P Ale to już tylko kwestia gustu :D Pzdrawiam!!!

LeNa__

Zgadzam sie z toba. Kajol jest bardziej zwariowana, mowi to co mysli, jest szczera, a przykładowo Rani jest bardziej spokojna i opanowana, zanim cos powie przemysli to. Ale to juz jest sprawa gustu i czesto tego jaki film obejrzymy pierwszy, poniewaz zawsze inne filmy i innych aktorow porownujemy do tych w "pierwszym filmie".W Polsce najpopularniejszy bollywoodzki film to K3G a tam glowna role gra Kajol wiec zapewne dlatego w Polsce wiekszosc fanow uwaza ja za najlepsza aktorke bollywoodzka, bo wiekszosc widzialo ten film jako pierwszy. Pozdrawiam:)

Jacky_Firth_Northam

Ja też jako pierwszy film widzialam K3G, ale nie zarzutowal on na moje spojrzenie o zdolnosciach poszczegolnych aktorów.Choc nie mam nic do zarzucenia umiejętnościom Kajol, to uważam, że jej role sa bardzo podobne do siebie. Z reguły gra szalone, energiczne dziewczyny o wielkim sercu- a to troche za mało na aktora światowego formatu.Oglądając film oceniam kreowaną postać,a nie to,że ktoś jest kochany i słodziutki w wywiadach np. osobiscie nie przepadam za Aishwaryą Rai, ale trzeba przyznać, że ma talent, a do tego rewelacyjnie tanczy.Uważam, że jest próżna i zadziera nosa, ale niewątpliwie potrafi babka grać! rani może i jest spokojna ,ale kiedy oglądam film mało mnie to interesuje- oceniam film i jej grę ( z reguly bardzo wysoko!!!)To tyle mojej opini . Pozdrowionka ;)

natalushka

To wszystko juz kwestia gustu. Ja osobiście uważam Kajol za znakomita aktorkę, najbardziej zaimponowała mi w filmie Fanaa, wg mnie zagrała genialnie do tego wyglądała bardzo ładnie. Nie przepadam natomiast za Rani, znaczy sie gra ok ale jak oglądam z nią filmy to ona mnie usypia.

natalushka

nie lubię Rani, co innego Kajol^^.Chociaż gra zawsze podovne role.

fgety56yu67u

No jak tak czytam te wypociny niektórych osób to aż mnie skreca;) Ludzie nie mają pojecią a gadają takie glupoty ze aż bania mała;)

"i jestem troszkę zaskoczona tymi zachwytami nad jej osobą. Oczywiście dziewczyna ma talent, ale osobiście nie uważam jej za cud Bollywoodu.."

moze i ty nie uważasz jej za cud bollywoodu za to bollywood, wrecz cale indie mają inne zdanie, co wiecej uwazana jest za jedną z najlepszych aktorek wszechczasów, a mysle ze ludzie z indii maja na temat aktorów troche wiecej do powiedzenia niz osoba co widziala 3 filmy na krzyż i zgrywa wielką mądrale ;)

"...dużo oglądałam wywiadów i programów z Kajol, czytałam dość sporo o niej. I szczerze mówiąc nie lubię jej. nie podoba mi się jej styl wypowiedzi"

Tak kolejne ładne zdania no ale cóż to twoje zdanie, jednak w Indiach myslą troche inaczej, każda firma marzy aby Kajol zagrała w reklamie, każdy producent filmowy próbuje sciagnąc ją do swojego filmu. wszystkie programy telewizyjne chca przeprowadzic z nia wywiad. Wiec wiesz szanuje twoje zdanie jednak dla wiekszosci osób jej styl wypowiedzi i zachowania są wrecz idealne;)

"osobiscie nie przepadam za Aishwaryą Rai, ale trzeba przyznać, że ma talent, a do tego rewelacyjnie tanczy.Uważam, że jest próżna i zadziera nosa, ale niewątpliwie potrafi babka grać!"

Hmm kolejne zdanie które az mnie zbija z nog, babka ma talent do czego ?? żeby nie to ze byla wice miss india i miss swiata nie zrobilaby zadnej kariery, dzieki swojej pieknej twarzy udalo jej sie zachwycic kilku producentow bollywoodu potem hollywoodu gdzie graja same takie sztuczne lalki barbi, jednak mowic ze ma talent to lekka przesada, Moge przyznać ze swietnie tanczy, w tym mnie zachwyca, jej uroda tez mnie zachwyca jednak jej aktorstwo juz nie tak bardzo, miala w całej historii jakies 3-4 filmy w ktorych zagrala nieźle jednak w niektórych to pozal sie boze ;) np jej wystep goscinny w filmie "Hum Tumhare Hain Sanam " gdyby nie napisano ze jest niewidoma nigdy bym do tego nie doszedl po jej grze, jak Kajol zagrała niewidomą w Fanaa to bylo to widac czy Rani w Blacku to sa gwiazdy z talentem ale asha niestety do nich nie nalezy. Gwiazdą która rozwija teraz swoje skrzydła jak Asha na pcozatku jest Priyanka Chopra, u ktorej talentu tez trzeba szukac ze swiecą, nawet taniec ktory jest podstawa bolly jest u niej słaby wiec co ona robi w gronie slaw? czyzby znowu tylko uroda i wybory miss swiata?

"nie lubię Rani, co innego Kajol^^.Chociaż gra zawsze podovne role."

Jak ma niegrać podobnych rul skoro bollywood opiera sie głownie na 4 historiach które sa przedstawiane na miliony sposobów. W 90% filmu pojawia sie wątek miłosny przedstawiony tylko w inny sposób. Wiec nic dziwnego ze wszsytkie role kajol są podobne, ale jak wezmiemy dowolną bollywoodzką gwiazde to zauwazymy ze taki aktor/aktorka równiez ma wszystkie role podobne moze raz na 100 filmow sie zdarzy wyjątek ale to zadkosć .

rahul2

Rahul2 zgodziłabym się z całą twoją wypowiedzią :D Ale ja uważam, że Aishwarya jest dobrą i wciąż obiecującą aktorka popatrzeć można tylko jak genialnie zagrała w filmie "Devdas" no poprostu cudowna rola :D Chociaż ma niewypały jak sam napisałeś ja dodam jeszcze jeden film "Dil Ka Rishta" :/ Film tragiczny i rolę aktorów również.
A tak do wszystkich Kajol ma przynajmniej dwa przykłady nie tych samych ról np. w "Fanaa" gra Zooni której postać jest inna niż np. Anjali x2 czy Simran. A tym bardziej, że grała jeszcze ciemny charakter w jednym z filmów za który nawet została nagrodzona no za "Fanaa" też tak wogóle :P
Co do Kajol to do Rahula nie było ja chciałam cię tylko poprzeć w tym przypadku :D
Co do Rani cóż lubię ją ale nie jest tak żebym za nią przepadała :P Uważam, że jest świetną aktorką ale według mnie nie ma tej magii przyciągania co według mnie ma Kajol, Preity czy Kareena.
A odnosząc się do Priyanki cóż nie wiem czemu robią z niej aktorkę jeżeli nie dość, że nie umie grać to jeszcze jak już napisałeś tańczyć (co według mnie w bolly filmach jest to ważne). Może sama zrozumie, że się nie nadaje na nic więcej niż zaszczyt bycia Miss Świata :P Chyba, że jeszcze nas zaskoczy :P
Pozdrawiam!!!

LeNa__

Jak teraz przemyslałem swoja wypowiedz to rzeczywiście lekko przesadziłem odnośnie Aishwaryi, i teraz czas to poprawic:D. A wiec tak uważam ze Aishwarya ma troche talentu napewno nie tyle co inne gwiady wymienione w poście powyzej, ale jednak ma. Napewno trzeba zaznaczyc ze jej rola w Devdasie została zagrana perfekcyjnie o czym wspomiała juz LeNa_, ja dodam jeszcze ze według mnie swietnie wypadła również w provoked i Umrao Jaan w tym ostatnim mogła sie wykazac swoimi ogromnymi zdolnościami tanecznymi i sie wykazała:) Jednak w wiekszosci filmów cos jej te role nie wychodzily, jakby jej nie pasowały, nie wiem czy po prostu źle dobiera sobie role filmowe, czy po prostu zależy jej zeby grac w jak największej lości filmów co nie wychodzi potem najlepiej. Myśle ze gdyby Asha skupiła sie na miejszej ilości filmów, oraz dobrała sobie role bardziej pod siebie, miałbym o niej lepsze zdanie. No to byłoby takie ma sprosotowanie :)

A tak przy okazji to jak długo bawicie sie w bollywood?

do LeNy
ps. switna strona w profilu, ładnie przedstawione filmy aż milo bylo poczytac:D. I tych studiów to ci szczerze zazdroszcze:D:D

rahul2

Co do Aishawryi to trzeba dodać jeszcze rolę z "Guru" bo także świetni zagrała :D A co do tańca to i tak uważam, że Madhuri to nikt jeszcze nie przebił :P A i lubię jeszcze Aish w "Bride and Prejudice" słaby film bolly ale według mnie fajne przedstawienie książki w naszych realiach.
Ja "bawię się"(fajnie napisane:P) a bollywood od paru miesięcy więc nie tak długo. A ty? Tak wogóle to jesteś moim ulubieńcem bo strasznie mi się podoba jak faceci też tym się interesują to jest takie fajne, wiedzieć, że nie tylko kobiety tym się interesują :P
Dzięki za wstąpienie do mnie na profil, ale musisz zostawić jakiś ślad po sobie w formie postu :P Mnie moje studia też się podobają no są poprostu cudowne! No może prócz pisania arabskiego ;( Ale jest świetnie :D Pozdrawiam!!!

LeNa__

Mogłabym napisać- Mnie też skręca gdy czytam:
"moze i ty nie uważasz jej za cud bollywoodu za to bollywood, wrecz cale indie mają inne zdanie, co wiecej uwazana jest za jedną z najlepszych aktorek wszechczasów, a mysle ze ludzie z indii maja na temat aktorów troche wiecej do powiedzenia niz osoba co widziala 3 filmy na krzyż i zgrywa wielką mądrale ;)"
Widziałam zdecydowanie więcej filmów niż trzy na krzyż, i dlatego ośmiele sie powiedzieć,że nawet jeżeli Indie,USA, czy nawet cały świat będzie zachwycał się talentem Kajol- ja nie. A warsztat aktorski Ash jest zdecydowanie bardziej bogaty niż pani Devgan. Przynajmniej moim zdaniem.
Ale nie o to chodzi... Szanuje,że ktoś lubi i ceni Kajol, a ma prawo do swojego zdania!!!
Czasami warto się zastanowić zanim się pojedzie komuś na forum, bo nigdy nie wiadomo, czy nie widział więcej filmów od Ciebie, i czy jest laikiem!

natalushka

Natalushka a ty wiesz ile rahul2 oglądnął tych filmów? Może on oglądnął więcej niż ty tego nie wiemy. A twoja wypowiedź była trochę wrednawa. Ja uważam, że Kajol jest lepsza od Aish ale nie myślę, że Aish jest zła. I wypowiedź co do Indii, że uważają Kajol za "cud" jest jak najbardziej poprawna. Bo oni ogólnie aktorów uważają aktorów za bogów.

LeNa__

Hehe no takich rzeczy sie nie spodziewałem zeby ktos mnie bronił na forum:)
No i rzeczywiscie widziałem dosyc sporo filmów wiec uwazam ze moge sie wypowiedziec na dany temat:) Historie z bolly zaczołem jakis 1,5 roku temu a to jak na moje ładny kawałek czasu, w czasie którego wiele rzeczy sie człowiek dowiedział :)

do Leny
ps. napewno zostawie jakiegos posta na twoim blogu ale to jak bede mial wiecej czasu zeby to wszystko dokładnie przejzec:) i dzieki za akcje obronną :D ale ten cytat "Tak wogóle to jesteś moim ulubieńcem bo strasznie mi się podoba jak faceci też tym się interesują to jest takie fajne, wiedzieć, że nie tylko kobiety tym się interesują :P " to troche przesadziłes:P sporo jest facetów którzy sie bawia w oglądanie tych peknych filmów, Po prostu niektórzy boją sie wyróżnic w tłumie przez co bolly tak wolno sie rozwija w Polsce jednak liczba facetów stale rosnie sam znam kilku :P

rahul5

To był cios za cios:)- wypowiedź Rahula5 także nie należała do przyjaznych.To On niestety pierwszy osądził, że widziałam trzy filmy na krzyż.A ja starałam się kulturalnie wyrazic swoje zdanie. Nie mam zamiaru nikogo obrażać:) ale kazdy ma prawo do swojej opini na dany temat.
Kinem Bolly interesuję sie ponad dwa lata- a fakt, że nie przepadam za Kajol.... No, cóż- gusta są różne :)

natalushka

Zdecydowanie masz racje, gusta są różne:D Ja tez nie rozumie jak mozna sie tak zachwyac SRK, nie wiem za co go w Indiach tak lubią, no ale to jest pewnie dokładnie tak jak u ciebie z Kajol :)A za ten hamski post to sorki, troche mnie poniosło :P

rahul2

Na początku chciałbym sie przywitać z całą męską częścią "bawiących się w bolly" ;)

A teraz kilka uwag do "natalushki" ;)
Ocenianie talentu aktorskiego bynajmniej nie jest kwestią gustu, albo aktor umie utożsamić sie z odgrywaną rolą, albo mu to po prostu nie wychodzi, i na ekranie doskonale to widać. Kajol idealnie wpasowywuje sie, stwarza klimat doskonale oddający zamierzenia reżyserskie, oczekiwania wobec postaci jakie ma przedstawiać swoją grą. Mimika twarzy, gesty, ruchy, a przede wszystkim naturalność,lekkość oraz niesamowita dokładność w każdej odgrywanej scenie czynią Kajol doskonałą aktorką, tak docenianą na wschodzie, jak i na całym świecie.
Natomiast Aishwaryia odgrywa swoje role najczęściej bez polotu, z ta swoja posągową miną, tam gdzie powinna uwodzić spojrzeniem, tam stoi jak posąg, w ogóle zero koordynacji mimicznej z dziejącymi sie w okół niej wydarzeniami. Taka prześliczna "laleczka" błyszcząca uroda na ekranie, ślicznie tańcząca, natomiast najczęściej z maska rodem z teatru Greckiego, albo wesoła, albo tragiczna, i nic ponad to ;) Oczywiście nie przeczę, zdarzają się jej przebłyski.
I pisanie że "warsztat aktorski Ash jest zdecydowanie bardziej bogaty niż pani Devgan" jest czysta herezją :D
A teraz kwestia gustów. Mówi się że o gustach sie nie dyskutuje, zgadzam sie z tym, ja tez tego nie będę roił, jak najbardziej szanuję to że nie przepadasz za Kajol. Zapewne masz swoje powody ;)
Osobiście sam niespecjalnie przepadam za SRK, chodź mimo to uważam go za doskonałego aktora ;) Po prostu chyba go wszędzie za dużo, to jego wszędobylstwo, wciskanie się do każdej, rozreklamowanej i komercyjnej produkcji zaczyna mnie do niego zrażać. Ot takie siłowe kręcenie jak największej liczby filmów :(
Na sam koniec chciałbym za wczasu przeprosić "natalushke" jeżeli w czymkolwiek ja uraziłem.

a teraz moja dewiza ;)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi.
Jedni twierdzą, że nie lubią Bollywoodu,
drudzy zaś wiedzą, że tym pierwszym tak się jedynie wydaje :D

starbearer

Starbearer chciałam tylko napisać, że świetne podsumowanie :D
Co do Aishwaryi ja uważam, że dobra aktorka z niej jest ale już chyba się powtarzam Kajol jest według mnie jedną z najlepszych obok Kareeny Kapoor, Rani i Preity :D Za to w życiu Aish nie porównam do Priyanki która jest tak sztuczna, że jak ją oglądam to aż mam ochotę zapłakać nad jej "kunsztem" aktorskim, jedynie w Donie mnie tak nie denerwowała bo ta rola nie wymagała jakiś większych poświęceń. Za to jej taniec w Donie to było wielkie NIC.
A co do Shahrukha jak już napisałeś i ja też - uważam, że to świetny aktor :D Ale to jego wszędobylstwo raczej mnie jeszcze bardziej fascynuje, że znajduje tyle czasu na to i tamto :P Ale to jest też już kwestia gustu :D
Pozdrawiam!!!

rahul2

Gusta są różne jak już powiedzieliście :P Ja np. uwielbiam Shahrukha i Kajol, ale przy tym zauważam również innych aktorów i nie jest tak, że tylko i jedynie Shahrukh :P I przytoczę twoje słowa rahul które były co do Kajol - ty nie wiesz czym się zachwycają w Indiach odnośnie Shahrukha ale dla nich jest to wielki King Khan i oni widocznie wiedzą nad czym się zachwycać :D :P
Fajnie wiedzieć, że faceci lubią to kino i jak przesadziłam to sorry, ale czasami mnie ponosi :P A co do bronienia zawsze bronię tych co uważam, że powinnam ;P I zmieniasz się jak kameleon raz rahul2 raz rahul5 w pewnym momencie nie byłam pewna czy dobrze widzę ;P
W każdym razie bo zboczyłam trochę z tematu ja uważam, że Kajol jest świetna :P

LeNa__

rahul2= rahul5 :P to tylko nie na to konto wszedłem :)

Apropo SRk to wiem ze jest to wielki King Khan, i ze jego talent aktorski jest ogromny, jednak podobnie to jego przebywanie i pchanie sie w kazdy film troche mnie irytuje :D chociaz ostatnio jak go dawno nie widzialem to w Om shanti om mi sie podobał jego wystep :D

rahul2

Niestety Starbearer, nie zgodzę się z Tobą!!!
Po pierwsze nie twierdze, ze Kajol nie umie grać- tylko,że jej gra mnie nie urzeka! Nie widzę tej doskonałości u Kajol...:)
Za to bardzo podziwiam i cenie Rani, ona jest dla mnie aktorką światowego formatu przy której Kajol ( przynajmniej moim zdaniem) blednie!!! A co do Ash- fakt,że posągowato wypadła w Dhoom 2, czy Mohabbatein,ale ... idealnie wcieliła się w kreowaną bohaterkę min. w Umrao Jaan,Hum Dil De Chuke Sanam- nikt mi nie wmówi,że tam Ash była drętwa i nienaturalna:) A np. Karishma Kapoor: co prawda widziałam z nią tylko jeden film -Shakti:The Power,jednak w tej produkcji jej "warsztat" powalił mnie na kolana. Talentu nie odmawiam także Kareence. Gra tych aktorek zdecydowanie bardziej do mnie przemawia niż Kajol.
A co do Shahruka, za dużo ma dobrych, płaczliwych rólek, w których nie ma takich szans by popisać się swoim talentem.Ale ogladając Dona, czy Asoke nie mogłam mu odmówić tego,że nie jest rewelacyjnym aktorem!!!
Jak świat światem, różne są punkty widzenia i na tym polega dyskusja.... a to co napisałam we wcześniejszych postach podtrzymuje i nie ma w nich nic z heretycznego :D

natalushka

Mnie się Karisma straaaasznie nie podoba :P I widziałam ją w Shakti myślę, że to co zobaczyłam było okropne i gdyby nie Shahrukha rola i Ishq Kaminaa to bym całkowicie skreśliła ten film. Ale Kareene uwielbiam i myślę, że jest świetną aktorką. Tyle, że ja uważam, że raczej Kajol jest aktorką światowego formatu niż Rani :P Ale to już kwestia gustu...ja Kajol będę chyba zawsze bronić bo jest moją ulubioną aktorką. A co do Aish z jej wspaniałych ról nie można zapomnieć o Paro z "Devdas" :D

LeNa__

Dla mnie Shahrukh w Shakti- porażka;)A Ash w Devdasie , moim zdaniem wykazała się, ale według mnie nie była to rola jej życia.Ogólnie zawiodłam się na Devdasie, może dlatego taka ocena...Co do Rani- uwazam ją za nabardziej utalentowaną aktorke Bolly, która jest ambitna i wybiera sobie róznorodne role. Uwielbiam ją w Laaga Chunari Mein Daag,Bunty Aur Babli,Chori Chori itp.

natalushka

Pani Rani jest aktorka raczej średniego formatu, czasem zdarzy jej sie zagrać źle, dobrze a czasem genialnie. Przypomina mi ona takie małe rozwydrzone, humorzaste dziecko, które gra w filmach bo musi, wcale tego nie chce i na złość gra przeciętnie :/ Nie wiem, ale osobiście mam takie właśnie odczucia. Pomijam już fakt że ludzie grający u jej boku opowiadają że jest strasznie wyniosła w stosunku do ludzi gorszych od niej, najczęściej odnosi się to do statystów i różnych innych ludzi spełniających na planie ważne, aczkolwiek poboczne role ;) Musze się przyznać że strasznie, ale to naprawdę strasznie zauroczyła mnie w filmie "Ta ra rum pum" i tutaj ma ode mnie wielki plus :D
A teraz Pani Kapoor ;) Wspaniała wyśmienita i genialna aktorka. Aktorka o specyficznym talencie. Stworzona do ról ciężkich, mocno rozbudowanych emocjonalnie, strasznie trudnych do zagrania i za każdym razem wyśmienicie udaje się jej udźwignąć te role. Niestety ostatnimi czasy gra w filmach strasznie głupkowatych jak np. "36 China Town". Film cienki więc i ona wychodzi tam cienko :/, albo np. "Don". Gra tam niesamowicie płytką role, mały epizodzik, łatwy do zagrania, a jednak zagrany przeciętnie. Ona potrzebuje filmów w których mogłaby się wykazać, wtedy dopiero "rozpościera skrzydła" i pokazuje na co ja stać. Wyśmienitym przykładem tutaj jest "Asoka" czy "Yova"
Wracając jeszcze na chwilkę do Szarusia, chciałem dodać że to jego wciskanie się do różnych produkcji zaczyna mnie podwójnie drażnić. Wszelkie przesłanki świadczą że zagra w kolejnej części Dhooma, co jest już kompletnym przegięciem. Mam dziwne przeczucie że film okaże się jedna wielką porażką :P. Zdecydowanie SRK nie jest stworzony do ról superbohaterów o czym świetnie świadczy jego rola w "Donie" :P
I żeby za bardzo nie odbiegać od tematu to jeszcze kilka słów o Kajol. Niedawno miałem okazję zobaczyć "Om Shanti Om", naprawdę wspaniały film, nie sądziłem że o reinkarnacji można nakręcić coś innowacyjnego a zarazem coś naprawdę dobrego. Przeżyłem miłe zaskoczenie :D. W filmie jak wiadomo pojawia się plejada gwiazd, w tym między innymi Kajol. Oczywiście są to wszystko zaledwie występy gościnne. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zawieść na Kajol w tych krótkich i uroczych momentach w jakich pojawiała się już w kilku filmach. Niestety tym razem jest inaczej :(, wyszła cienko i jest mi smutno z tego powodu, bo tak czekałem na ten moment. Natomiast bardzo mnie ucieszył występ Preity Zinty, wyszła uroczo :D
Z aktorów których nie lubię: Salman, Sunil Shetty, Ritesh Deshmukh.

starbearer

Ja co do Rani uważam, że złą aktorką nie jest. Zmieniałam o niej zdanie po Bunty aur Babli, gdzie nie grała, że tak powiem chodzącego smutasa. Jako aktorkę ją lubię ale jako osobę to ona moim zdaniem nie ma w sobie tego przyciągania co Kajol, Kareena i Preity.
Co do roli Kareeny w "Don" uważam, że pomimo wszystko, że zagrała gościnnie i jej rola jest krótka to uwielbiam oglądać ją w tych scenach :D Jest poprostu świetna i jej rola jest najbardziej wyrazista! Gdyby Priyanka się tam cały czas nie kręciła to skora bym była stwierdzić, że z pań to Kareene najbardziej da się zapamiętać. Ale, że niestety Priyanka jest w tym filmie to jest jak jest...Kolejna świetna kreacja Kareeny "Omkara" - no gra popeorstu genialnie :D
Co do Shahrukha on podobno w "Dhoom" ma grać negatywną postać chyba, że mi się pomieszało z "Krrish"...ale ja mam nadzieje, że to będzie zła i cyniczna postać bo on gra świetnie takie kreacje :D I jeszcze raz napisze, że to jego wciskanie się we wszystko to mnie nie razi raczej cieszy :P Ja lubię jakoś takie wszędobylstwo ;P
Co do Kajol jej krótki występ w Om Shanti Om mnie nie zawiódł :D Raczej bardziej mnie zawiódł w Kal Ho Naa Ho bo zawsze myślę jedno - czemu ona jest tak krótko?!- tutaj było trochę więcej i mi się podobała :D Ale Preity też w swoim krótkim aczkolwiek dłuższym występie jest świetna :D
Co do aktorów których nie lubię ja to także Salman Khan i wiecznie płaczący Roshan :P (mam nadzieje, że się ktoś na mnie nie obrazi za tego Roshana ;P) Pozdrawiam!!!

LeNa__

No jesli temat przeszedł na Rani to tez wcisne swoje 2 grosze:D. Według mnie Rani jest swietną aktorką, moze nie tak dobrą jak Kareena czy Kajol. Jednak potrafi zagrac praktycznie każdą role czego przykładem jest zagranie niewidomej,niesłyszącej, zamknietej we własnym swiecie postaci z filmu Black, zagrałą również swietnie w filmach Ta Ra Rum Pum, Baabul czy Yuva. Jednak ogromną jej wadą jest jej płacz, który nigdy nie wygląda prawdziwie, co czesto psuje scene w filmie. Troche jej brakuje do najlepszych aktorek jednak, nazwanie jej przecietną jest moim zdaniem niewłasciwe :D Jaka jest na planie czy w życiu codziennym nie wiem, wiec nie bede tego komentowal na podstawie plotek ktore rpzeszly przez wiele osob :D


Apropo Kareeny to sie zgodze ze Starbearerem ze jest to aktorka najwyższej klasy. Oczarowała mnie swoja wspaniałą gra w wielu filmach czego przykładem jest np Asoka, Mujhse Dosti Karoge, czy Omkara, Jednak najbardziej mi sie podobała jej gra w filmie Aitraaz, który mi sie bardzo podobał, mimo tego ze bardzo przeszkadzały mi sceny z Priyanka, która jako ozdoba robila bardzo dobre wrażenie jednak jako aktorka fatalne :D.

Co do Om shanti om, to nie wiem czemu starbearerowi nie podobal sie wystep gościny Kajol, bo mi naprzykład bardzo sie podobał, bym rzekl ze zrobila to w swoim swietnym stylu, no ale to juz rzecz gustu:). Wystep
Preity tez był swietny, no ale ta aktorka zazwyczaj dobrze wychodzi wiec nie ma co sie dziwic :D


Jeśli chodzi o aktorów to uwielbiam Kajol, Aamira ( który we wszyskich filmach zachwyca mnie swoją wspaniałą grą czego przykladem są jego role w filamch: Lagaan, Rebeliant czy Rang De Basanti jak rowniez Fanaa)Lubie tez Hrithika, za co zaraz ktos mi nawżuca:P Jednak swojego zdania nie zmienie, bo go poprostu uwielbiam :D

Lubie jeszcze wiele innych gwiazd jednak ta trójka jest dla mnie na szycie rankingu, A jesli chodzi o tych co nie przepadam to ciezko mi powiedziec, jednak jak bym musiał wymieniac to podałbym pewnie pana Salmana, i pania Priyanke, która swoim aktorstwem czesto pusje mi ogladanie filmu ;)


rahul2

Bette Davis też była wyniosła, i kręciła nosem kiedy nie odpowiadał jej partner filmowy. Nie zmienia to faktu, że jest ikoną światowego kina, i wielu krytyków uważa ją za jedną z najlepszych aktorek Hollywood- to taka mała dygresja:) A co do Rani- owszem, ma swoje lepsze i gorsze występy, ale sadzę,że jest aktorką światowego formatu. Za najzdolniejszego aktora uważam Abhishka. W swojej karierze odgrywał wiele różnorodnych postaci, i jest w tym świetny. Bije innych na głowę!!! Jest świetny zarówno w rolach komediowych jak i dramatycznych. Oczywiście jestem fanką jego wdzięków:) Ale oceniając go staram się na to nie zwracać uwagi!!!
A Kareena - nie lubię jej w rolach słodkich, pewnych siebie i płytkich laseczek. Zgadzam się,że świetnie wypada w złozonych rolach. Bardzo lubię i cenię także: Ajaya Devgana, Salmana Khana( jest naprawdę dobrym aktorem), Vivka Oberoi, Sunila i oczywiście Szaruczka:)Mimo wszystko nie uwazam Priyanki za złą aktorkę! Za to za bardzo kiepską, wręcz załosną uwazam Katrinę Kaif(to co zaprezentowała w HDKG...) Słabym aktorem jest John Abraham . Moim zdaniem gra tak kiepsko,że nawet wygląd go nie ratuje. Wiele zastrzeżeń mam także do Bipashy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones