Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

Zapalam wirtualną świeczuszkę na twoim grobie Paulu Walkerze. Byłeś świetnym aktorem i cudownym człowiekiem !

Czekam na wasze świeczuszki :)

http://pu.i.wp.pl/k,MjMyMzY1MjIsMTU2NTY=,f,swieczka.jpg

WielkiSzuM

Wesołych Świąt :)

Strength

Już po świętach, ale dziękuję i wzajemnie życzę ;)

Spokooooojnie, nie róbmy tu rynsztoku.

:)

Camilla3

Jezeli ktos chce to czemu nie. Ja tez nie pale wirtualnych zniczy ale nie rażą mnie. Liczy sie pamiec o zmarłym, niewazne czy w internecie czy w domu.

Camilla3

Gdybym mogła być w LA też zapaliłabym prawdziwą świeczkę, ale jestem tutaj i jeśli mogę wyrazić współczucie i żal z powodu śmierci tego aktora chociażby wirtualną swieczką to to robię. ;)

Robaczek_12

Mądra wypowiedź :)

użytkownik usunięty
tomucho77

myślę, że modlitwa za tych ludzi więcej przyniesie dobra, tam gdzie są, aniżeli jakaś wirtualna świeczka.

sorry, ale wirtualna świeczka? kojarzy mi się z dniem wszystkich św, grobami oblepionymi zniczami - u kogo więcej, u kogo droższe.
gdzie w tym sens?

modlitwa i tylko modlitwa, świeczka prawdziwa tak przy okazji.

niech spoczywają w pokoju!

dontcha

Jeszcze raz powtórzę czy jedno drugie wyklucza ? a może pomodliłem sie za niego i zapaliłem mu świeczkę.

użytkownik usunięty
tomucho77

http://www.youtube.com/watch?v=o8UCI7r1Aqw

Niech pamięć o Nim trwa wiecznie.

Ezix

Nic tylko wpaść w refleksję i delektować się jego rolami.

tomucho77

Ludzie ja rozumiem, że to jest przygnębiające, ale bez przesady.

SweetArtist

Dlaczego współczucie i smutek nazywasz przesadą ?

tomucho77

Nie chciałem nikogo urazić. Macie do tego prawo ,każdy ma, żeby wyrazić współczucie i szacunek zmarłemu.

tomucho77

http://www.youtube.com/watch?v=Kgl2zjR4zrY

[*]

Slowianin

dzieki za ten filmik! łza się w oku kręci - wszystkie piosenki, które juz będą się kojarzyć z F&F i z Paulem.
ostatnie minuty rewelacyjne, widać jakim był człowiekiem i jaką miał zabawe na planie.
bedzie ogromnie brak tego śmiechu, spontaniczności i zero udawania. nie można go nie lubić.

Slowianin

Po raz kolejny się wzruszyłem genialny aktor !

tomucho77

Żeby nie wyjść na bezdusznego egoistę, dorzucam coś od siebie.

http://www.youtube.com/watch?v=uuskL6i67n8

SweetArtist

Z jakiego to filmu ?

tomucho77

''Hours'' z 2013r. Jeden z jego ostatnich filmów. Teledysk i piosenka została nagrana ku jego pamięci.

SweetArtist

Nie powiem że nie,chwyta za serce...ale najgorsze że tak ma być,że piosenka wyszła krótka po jego śmierci i została przedstawiona w ten sposób aby...po prostu,rozejść się w milionach i zarobić fortunę.Czyż sławni nie zarabiają najwięcej pośmiertnie?Gorzkie ale prawdziwe...takie chwyty są niesmaczne,w dodatku ten pośpiech w którym została nagrana... ;-/ Nie jestem zwolenniczką takich chwytów marketingowych,obojętni o kogo (zmarłego) by nie chodziło...

Tamilina

Masz racje, ale te wszystkie klipy co zostały nagrane po jego śmierci można uznać też za niesmaczne, bo pewnie zarabiają na nim bajeczne kokosy.

SweetArtist

A czy tego typu klipy gdy się nagra przed czyjąś śmiercią to już nie będą niesmaczne ?

tomucho77

Jak niżej.

tomucho77

Zależy jak na to spojrzeć. . Co do tych klipów to zarzuciłem ironią . Przecież wiadomo, że człowiek nie myśli tylko o sobie...

SweetArtist

Nie chodzi o wszystkie klipy nagrane po czyjejś śmierci.Chodzi o klip do filmu który miał światową premierę 10.03.2013 a klip zostaje nagrany kilka dni po śmierci P.W ku ego pamięci....być może nie powstałby wcale....tu już nie chodzi nawet o próbę obrony zmarłego,ale o kasę...podobnie było w przypadku śmierci innych sław (niekoniecznie aktorów/aktorek).

Tamilina

Gdyby nie umarł to by nie było tego klipu na pewno. Za życia też zarabiali na nim kasę wykorzystując jego wizerunek.

użytkownik usunięty
tomucho77

Ku jego pamięci [*]

Ku jego pamięci co? Dwa nawiasy kwadratowe i gwiazdka... Od życia jak najdalej...

użytkownik usunięty
WielkiSzuM

Te dwa nawiasy kwadratowe i gwiazdka to tylko symbol znicza, który , gdybym mogła zapaliłabym na jego grobie...ale zresztą co ja ci tu będę tłumaczyć... Życia nikt mu i tak nie przywróci..

Nie zwracaj uwagi na tego prowokatora.

użytkownik usunięty
tomucho77

Nie zamierzam już więcej :)

To nie ma sensu... a może wręcz przeciwnie ;-)

WielkiSzuM

No raczej prawdziwej świeczki nie wrzucisz w neta.

SweetArtist

Jak to nie? Wkleiłbym zdjęcie, ale to się mija z celem ;-)

WielkiSzuM

No to wklej fotę jpg własnej świeczki którą zapalisz u siebe na chacie.

SweetArtist

Oczywiście, może być zapachowa? Bo w domu innych nie odpalam...

WielkiSzuM

Obojętnie jaką chcesz, byle żeby się paliła dosyć konkretnie.

SweetArtist

W jakimś konkretnym celu? Bo póki co takiego nie mam...

WielkiSzuM

Jak masz na siłę zapalać, to lepiej wcale nie zapalaj. Chyba, że Ci prąd wyłączą.

SweetArtist

Chyba, że konkretnie miało znaczyć coś po złej myśli ;)

WielkiSzuM

Mam nadzieję, że nie masz chaty z drewna. Jak nie umiesz obsługiwać świeczki to najpierw przeczytaj instrukcje obsługi. Tam jest też pilot dodawany do zestawy, trzeba włożyć do niego baterie i wcisnąć przycisk "Light". Potem podchodzisz do gazówki i kładziesz świeczuszkę do piekarnika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones