Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
85 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

Niestety, ktoś kto dał temu "artyście" ocenę wyżej niż 7 jest żałosny. Ten "aktor" w każdym filmie jest taki sam! Czy horror, czy komedia, ten sam wyraz twarzy, te same ruchy... itd. Jak w ogóle można nazywać go aktorem. Aktor to ktoś kto wciela się w role. A Willy niestety tego nie potrafi.

emix33

Dokladnie

ledzeppelin_filmaniak

Jego gra, podobnie, jak jego filmy jest prosta i dobra do glupkowatych filmow "akcji" oraz dla ludzi nieobeznanych z kinem.......cos, jak disco polo w muzyce

użytkownik usunięty
ledzeppelin_filmaniak

"dla ludzi nieobeznanych z kinem"- znalazł sie krytyk filmowy. Guzik sie znasz pisząc tak o Nim no i oczywiście o muzyce disco polo;)

użytkownik usunięty

Wiesz sokol 1993, kolega powyżej tu wyjeżdża z Disco Polo, a sam pewnie na imprezach giba się w rytm melodii Chłopa Z Mazur, szczególnie w rytm oklepanej "Szalonej". Tylko wstydzi się publicznie przyznać, bo co koledzy powiedzą? ;-)

ledzeppelin_filmaniak

Zgadzam się z przedmówcą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Arto0X

Treść twojej odpowiedzi jest równa genialności tego "mistrza kina" i wprostproporcjonalna do IQ szympansa.

emix33

Rozumiem, że możesz znać się na kinie, ale takie słowa jak "wprostproporcjonalny" zostaw w świętym spokoju.

ryniuu

Fakt "wprost proporcjonalny" bardziej pasuje. Jeśli iq szympansa maleje to wartość słów mojego adwersarza relatywnie zmniejsza się taką samą ilość razy : ). Mam nadzieje, że Twoje błędy zostaną Ci wytknięte z taką samą butą.

emix33

Żeby tu tylko chodziło o pisownie, ehh... Nie cierpię "krzykaczy", którzy używają słów, o których nie mają zielonego pojęcia. Wszystko po to, by ich wypowiedzi wydawały się bardziej inteligentne. Niestety efekt jest dokładnie otwrotny od zamierzonego.
Drobna podpowiedź: zmienne (wielkości) tudzież po prostu zajrzyj do słownika/książki.

ryniuu

Wzrost jednej wielkości skutkuje wzrostem innej taką samą ilość razy. Im więcej czytasz, tym więcej wiesz. Im większą przyłożysz dźwignię, tym więcej jesteś w stanie podnieść. itd

emix33

szympansy mają bardzo duży iloraz inteligencji

peygrejpl

Bardzo śmieszne.

emix33

Już sam fakt, że wyzywasz ludzi przez internet świadczy, że jesteś tylko głupim młodzieżowym przychlastem.

Arto0X

aaaaaaaaaa "spalam się" hahaha. Odezwał się kinomaniak!!!

użytkownik usunięty
emix33

Koledzy, może trochę więcej tolerancji, co? "Każdy, kto da temu "artyście" ocenę wyżej niż 7 jest żałosny", "dla ludzi nieobeznanych z kinem"? Ech, no comments.

"Zabawny" jesteś, jak twój ukochany Will.

użytkownik usunięty
emix33

Naprawdę, co Ty powiesz? Czep się swojej Evy Mendes.

użytkownik usunięty

widze ze sie niezła burza rozpetałaxD

emix33

Ciekawe ile filmów ze Smithem widziałeś. Nie wiem w jaki sposób chcesz porównać rolę z I'm Legend czy Seven Pounds do Man in black czy Hancock'a może mi powiesz, że role w tych filmach są identyczne?? Nie wiesz co gadasz bo widziałeś 2 filmy i to pewnie jeszcze facetów w czerni 1 i 2 i ostro cFaniaczysz , że znasz aktorstwo Willa Smitha. Wyobraź sobie, że choćbyś nie wiem co robił zawsze w lustrze zobaczysz tę samą mordę. Każdy aktor ma swoją aparycję jak każdy człowiek i moim zdaniem Will jest bardzo dobrym aktorem.

savolta

Widziałem sporo filmów z tym "geniuszem aktorstwa"

użytkownik usunięty
emix33

po prostu debil, nie dodawajcie nowych odpowiedzi bo się chłopak spuści...

emix33

cicho trollu!

ObiWanKenobi444

Wystraczy spojrzeć na zdjęcia w galerii. Na każdym wygląda identycznie, brak innej mimiki, grymasu czegoś co czyni go aktorem. Ktoś kto pisze, że jest to "dobry", lub "genialny" aktor, jest ślepy. To ma być aktor? Aktor to ktoś, kto jest inny w każdym filmie, tworzy kreację dla postaci. A ten wypierdek aktorstwa nigdy niczego nie wykreował.

emix33

Poprowadzę monolog bo poziom kontr na temat mojego posta jest "zaskakująco" niski jak średnie IQ wielbicieli Williego.

emix33

Moim zdaniem to pownieneś być w Hollywood'zie taki mądry jesteś i w ogóle. No i jakie to masz IQ??? 190? xD
Nie no ja już nic nie pisze bo jak widze waszą twórczą krytyke to mam dość xD

Rozumu życzę!

emix33

Jaki temat, takie odpowiedzi

emix33

No nie to mnie rozwaliłeś... Wszędzie jest taki sam?? To jakim cudem poradził sobie z kreacją Bena Thomasa (7 dusz), Roberta Neville'a (I'm legend), Hancocka, Lowrey'a (Bad Boys), Agenta Jay (Faceci w czerni) i Muhammada Ali'ego. Twoim zdaniem mimika z roli w I'm legend sprawdziła by się w facetach w czerni??

savolta

Według mnie to genialny aktor. 9/10

savolta

Nie poradził sobie.

użytkownik usunięty
savolta

Zgadzam się z tobą ;)

użytkownik usunięty
emix33

O stary to mnie rozwaliło " Na każdym wygląda identycznie, brak innej mimiki, grymasu czegoś co czyni go aktorem" a co ma z językiem latać ,może jeszcze niech sobie kolor skory zmieni wtedy nie będzie wyglądał identycznie hahaha a tak się zapytam ty codziennie inaczej wyglądasz :D:D:D zmieniasz wygląd twarzy czy co powiedz mi ????????

On jest aktorem. Sztuka wymaga od niego gestykulacji, odpowiedniej mimiki twarzy, a Will cóż, na każdym zdjęciu wygląda jak sr..ący kot na pustyni, ewentułalnie wymaChuje łapami jakby muchy odganiał xD

emix33

Każdy ma swój gust. A o gustach się nie dyskutuje.

emix33

To ty jesteś żałosny. Will Smith to wspaniały aktor, 9/10 i do ulubionych. We wszystkich filmach, w których gra jest genialny.
Najlepszy w Jestem Legendą i Dniu Niepodległości.

emix33

ja dałem 6. , tak wiec dobrze wiedzieć ze nie jestem aż tak żałosny, a po za tym są gorsi od Will'a

presence

Mam to rozumieć jako ironię?

emix33

nie ironie, spostrzeżenie że nie jest ze mną jeszcze tak źle:P wiem że 6/10 dla tego gościa to trochę za dużo ale musze jakoś tych wszystkich ludzi rozgraniczyć przy ocenianiu wiec u mnie tak to wygląda, jedni maja "5" , a drudzy "7" i tyle (mówię tu o swoim systemie oceniania, Ty na pewno masz inny)

emix33

Nie czepiaj się Willa bo to najlepszy aktor (według mnie , żeby nie było) .
Jak uważasz ,że we wszystkich filmach jest taki sam, to przecież nie on pisał scenariusz .
'czepiaj się gry a nie gracza'

Smithowa

Nie czepiam się tylko stwierdzam fakt.

emix33

Will jest bardzo dobrym aktorem. Sam go uwielbiam. Gadanie typu 'ma taka sama mimike' blabla glupota czlowieku. Dajac ponizej 4 emanujesz trollowaniem. Gdyby to byl aktor na 4 to nie gralby w 3 filmach kazdego roku lol. Czy czworeczka dostalaby angaz w tak wielu filmach? Idiotyzm. żenua :)

szymekhaha

to że koleś gra w 3 filmach rocznie nie koniecznie świadczy o jego umiejętnościach aktorskich,powszechnie wiadomo że koleś przynosi zyski.

presence

Gdyby Will był choć w 1/100 tak dobry jak gość którego masz obok nicka (james dean), to pewnie dostał by i odemnie "6".

emix33

spoko.

emix33

Will to bardzo dobry aktor, taki jakiego widzowie chcą oglądać a ten twój tekścik że w horrorach ma takie same gest to nie zrozumiałe. Chyba że Faceci w Czerni to dla ciebie horror. Z resztą jak oceniach powrót do przyszłości na 10 to raczej nie twoja liga filmy akcji, zostań lepiej przy sci-fi.
Aha no i jeszcze jak kolega wyżej napisał że ma angaż na wiele filmów. Tego nie ma nikt! 8 filmów do przodu do końca 2013 roku.
O czymś to świadczy, o tym że dla 90% ludzi to super aktor

t7j

Powrót do przyszłości to sentyment do filmu i nic więcej, to raz. 2 Willi robi dużo filmów, bo jest na niego popyt. Justin Biber też nie jest wybitny a się dobrze sprzedaje, to dwa. Trzy, ja zdania nie zmienię na temat tego "artysty".

użytkownik usunięty
emix33

Gościu, nikt Ci nie każe zmieniać zdania. Ale umiej uszanować fakt, że ktoś może mieć inne zdanie niż Ty.

Mam duży respekt dla fanów Willa i Justina Bibera : )

emix33

taaaa, jasne:P

emix33

co za baran, a może księżniczka która ma prawo ubliżać osobom z odmiennym gustem,jak widzę takich ludzi to mi się nóż w kieszeni otwiera,nikt tobe nie każe go wielbić ale szanuj gust innych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones