Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

Niestety, ktoś kto dał temu "artyście" ocenę wyżej niż 7 jest żałosny. Ten "aktor" w każdym filmie jest taki sam! Czy horror, czy komedia, ten sam wyraz twarzy, te same ruchy... itd. Jak w ogóle można nazywać go aktorem. Aktor to ktoś kto wciela się w role. A Willy niestety tego nie potrafi.

vadio

Ja nie mówiłem nigdy że jest słaby.
Słabo dobiera filmy wg mnie ale talent ma http://www.youtube.com/watch?v=dLwjEtY4uas

emix33

ja oceniłem willa na 8 i nie mam nic do zarzucenia sobie
ma kilka naprawdę fajnych ról np.siedem dusz,w pogoni za szczęściem
ale ktoś kto ocenia go na 10 to lekka przesada ;D

emix33

emix33 przez takie idiotyczne wypowiedzi odechciewa mi sie czytac jakiekolwiek komentarze na tym filmwebie

mosticzci

Z całym szacunkiem, nie musisz czytać, ani komentować mojego wątku. Może lekko przesadziłem z atakami na Willa, jednakże twoja ocena jego umiejętności aktorskich też jest znacznie przekroczona.

emix33

Ten "uszatek" zawsze byl, jest i bedzie kiepskim aktorem! A teraz jeszcze wciagnal do tego synalka, vide "1000 lat po Ziemi". Nie wroze mu wielkiej przyszlosci....

emix33

Mistrzem to może nie jest ale każdy ma swoje zdanie i to że ktoś mu dał wyżej niż 7 nie oznacza że jest żałosny. To raczej ty jesteś żałosny jeśli myślisz tak o innych.

emix33

oceniasz aktora bardzo źle to napisz że go nie lubisz i tyle a nie próbujesz coś udowodnić ps dla przykładu dałeś 9 dla
Louis de Funès dlaczego? wszystkie twoje dziwne argumenty nie mają sensu

użytkownik usunięty
hakkar

Cóż, ideałem na pewno nie jest, ale do pewnych ról pasuje bardzo dobrze, a to już coś, bo jest spora liczba takich, którzy się nie nadają dosłownie do niczego, a jednak grają w filmach. ;-)

emix33

O nie!
Dałem 8!
Czy to znaczy, że będę potępiony na wieki?


Mort_1

Tak. Czeka Cię ogień piekielny i takie duże czerwone cosie z widełkami ;]

emix33

Hehe koleś pomylił aktorów. Chciał napisać o Stevenie Seagal'u. Nie wiem jak można było ich pomylić, a jednak się udało :)

Chmx

I tu muszę się zgodzić!

emix33

Jest żałosny to fakt...a kto daje gimbusy i dlatego tak wysoko jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones