PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 212
ocen
7,3 10 1 63212
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Przejrzałam tematy z całego forum. Nie było tego dużo jak na razie, 11 stron. Zauważyłam, że nie ma tematu ze spoilerami i postanowiłam go założyć. Przeważnie nie lubię wiedzieć co będzie dalej, ale Arrow mnie wciągnął i szukam nowinek o nim.

Na pierwszy ogień spoiler, że tak napiszę kobiecy, bo akurat na taki się natknęłam.


W odc. 02x13 dojdzie do pocałunku jakiś postaci, który wpłynie na fabułę serialu. Ponieważ w tym odcinku ma być dużo scen z wyspy fani spekulują, że chodzi o akcję z tamtymi postaciami.


ocenił(a) serial na 8
bambi_8

bambi ... my tu wiemy na co czekają kobiety:P Zresztą sam im kibicuję, nie ma lepszej postaci kobiecej od Felicity. Ta zasrana pani prokurator to jakieś nieporozumienie.

użytkownik usunięty
straightlines

Dokładnie czytasz mi w myślach :)

ocenił(a) serial na 8

Ogólnie to rzecz ujmując wygląda to tak: Pani prokurator - żenada, siostra Olivera strasznie irytująca, siostra Pani prokurator - jałowość, matka Olivera - co ona myśli, że gra w Ojcu Chrzestnym?, ta laska co udaje CEO - trochę wyrazista ale i tak do 4 liter. Kogoś pominąłęm z drugiej serii??

użytkownik usunięty
straightlines

Ja osobiście lubię tylko Felicity i siostre Olivera

ocenił(a) serial na 7

Poczekajcie, aż w serialu pojawi się Dick Grayson, wszystkie panny oleją Oliviera i będą chciały mu się oddać.

ocenił(a) serial na 8
barry4500

Who the f*ck is Dick Grayson (imię wielce znaczące ale sama persona?)?

ocenił(a) serial na 6
straightlines

:O Nie znać Nightwinga...Nightwing - doroślejszy Robin. Tzn. Nightwing to Robin( pomocnik Batmana ) lecz gdy już wyrósł, i przestał być nastolatkiem a dorosłym mężczyzną stał się właśnie Nightwingiem. Bardzo lubiany bohater w dzisiejszym DC.

ocenił(a) serial na 8
Bartonson12

No stary ja nie siedze w komiksach od 25 lat a może i więcej lat:D Na cholerę mi wiedzieć kto to jest Barry Grayson...:)

ocenił(a) serial na 6
straightlines

Dick*. W sumie takie postacie się powinno pamiętać ;e. Od siebie jeszcze dodam że po śmierci Batmana, zajął jego miejsce i wychowywał jego syna - Damiana na nowego Robina. Ogólnie całkiem pokręcone. Polecam obejrzeć świetną animację ,,W cieniu Czerwonego Kaptura''.

ocenił(a) serial na 7
Bartonson12

Najlepiej całą tą zawiłość obrazuje ten obrazek -> http://cdn3.whatculture.com/wp-content/uploads/2013/01/Bat-Family.jpg

Oto obecny skład Bat Family. Od lewej:
- Tim Drake pod pseudonimem "Red Robin", wcześniej znany jako robin, był trzecim Robinem, ale postanowił zmienić pseudonim i strój by się usamodzielnić.
- Kate Kane, inaczej "Batwoman" .
- Damian Wayne, znany jako "Robin". Syn Bruce'a Weyne'a, czwarty i obecny Robin.
- Bruce Wayne, znany jako "Batman".
- Dick Grayson znany jako "Nightwing", był pierwszym Robinem, ale zmienił pseudonim, gdy dorósł, tak samo później zrobił Tim Drake. Postać Dicka Graysona pojawiła się w filmach "Batman Forever", oraz "Batman i Robin".
- Barbara Gordon, znana jako "Batgirl", córka komisarza Gordona.
- Jason Todd znany jako "Red Hood", był drugim Robinem. Został zabity przez Joker'a. Później został wskrzeszony przez Ras'al Ghul'a, szefa ligi zabójców w której szkolił się Batman w pierwszym z filmów Nolana (postać była w tym filmie głównym złym). Liga Zabójców pojawiła się też już w Arrow, kiedy jej nindża chcieli zabić Czarnego Kanarka za zdradę. Ras chciał odkupić dawne winy, i krzywdy, które w przeszłości wyrządził Batmanowi, wiedział, że Bruce traktował Jasona jak syna, więc wykradł ciało z kostnicy i zamoczył je w tych całych łaźniach łazaża, w komiksie zwracały mu one młodość itd. Nie przewidział jednak, że ożywiony do życia Jason będzie parał nienawiścią godną potwora. Jason uciekł z bazy ligi zabójców, wrócił do Gotham i pod pseudonimem Red Hood zaczął mordować bandytów w imię zemsty. Walczył tam z Batmanem i Nightwingiem, później chciał zabić Jokera. Kiedy Batman mu na to nie pozwolił, Jason zaczął krzyczeć, że Bruce woli uratować życie psychopaty od pomszczenia własnego syna. Na co Bruce stwierdził, że Jason niczym nie różni się od Jokera i ich życie jest dla niego równie cenne. Ostatecznie nikt nie zginął, ale nienawiść pozostała.

barry4500

W komiksach origin Red Hooda było bardziej pokręcone (nawet nie mam ochoty tego wszystkiego tutaj tłumaczyć, ale z ciekawości można poszukać ), jednak twórcy starając się uniknąć ciągłości fabularnej z innych serii zmienili je.

ocenił(a) serial na 4
barry4500

Serio ma się pojawić? Skąd takie info i kiedy i w ogóle jak się da to poprosze jakieś informacje :P

ocenił(a) serial na 7
HankMoody

Jakiś czas temu jakiś aktor młodego pokolenia wrzucił na tweeterze info, że był na kastingu do roli Nightwinga w Arrow i teraz po tym kastingu musi sporo przypakować do roli, było wklejone jego zdjęcie jak pakuje na klatę na siłowni.

ocenił(a) serial na 4
barry4500

Dzięki, czyli zapowiada się coraz lepiej przyszłość tego serialu. Mam tylko nadzieję, że nie zrobią z niego pomocnika Olivera, tylko raczej gościnny występ, jakiegoś innego mściciela, którego zasady będą kłócić się ze Strzałą ;)

ocenił(a) serial na 4
HankMoody

w sensie wiem, że Nightwing i GA nigdy nie współpracowali etc. więc mam nadzieję, że żaden ze scenarzystów nie wpadnie na taki plan :D

ocenił(a) serial na 7
HankMoody

Podejrzewam, że będą walczyć wspólnie z jakimś przedstępcą. Może pomoże im rozpieprzyć tych złych nindża bo ta cała Liga Zabójców ma genezę w komiksach o Batmanie, a nie komiksach o Arrow, więc napewno zarówno Batman, jak i Nightwing w świecie serialu mieli z tą Ligą wcześniej do czynienia. Pomocnikiem Oliviera to raczej zostanie w 3 sezonie ten chłopak jego siostry. W komiksach nosił pseudonim Czerwona Strzała i był jego pomocnikiem.

ocenił(a) serial na 7
barry4500

Doczytałem jeszcze na Hataku, że mają się też poza Flashem i Nightwingiem pojawić Red Hood, The Question, a ze złych Solomon Grundy.

ocenił(a) serial na 4
barry4500

Taa, na Red Arrowa wpadłem, to jest raczej oczywiste. Question :3 Uwielbiam gościa.
A Grundy nawet przez sekundę się pojawił, kiedy Blood zwrócił się do jednego z "królików doświadczalnych" Bracie Cyrus, czy jakoś tak.
Po prostu trochę się obawiam o gościnne występy innych bohaterów DC po tym, jak scenarzyści skopali postać Huntress. Chyba gorzej się nie dało. Chociaż z kolei Black Canary wypada całkiem nieźle, więc zobaczymy

Nie wiem co ty takiego widzisz fajnego w siostrze Olivera...dawno nie widziałem tak drewnianej aktorki...

straightlines

Na to pewnie poczekamy. W odcinku 13 bardziej prawdopodobni są Shado i Slade. Spokojnie, tylko spekuluję.

bambi_8

Może było już na forum, w którymś temacie, ale nie pamiętam:

W 02x13 pojawi się po raz pierwszy Nyssa al Ghul.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bartonson12

Przyjmuję gratulacje, ale będę pisała co mi do głowy przyjdzie w związku z tym serialem. Dopiero się rozkręcam.
Swoją drogą to żałuję, że w Arrow nie ma przynajmniej jednej pary homoseksualnej. Producenci powinni iść z duchem czasu i w tej materii.

ocenił(a) serial na 6
bambi_8

O tak. Moim zdaniem świetnym również ruchem byłoby dodanie troszkę rasizmu, bo jak wiemy to również wielki problem dzisiejszych czasów. Myślę że wprowadzą Ku-Klux-Klan w następnym odcinku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
Bartonson12

Albo okaże się, że pan policjant/ojciec jego byłej zmieni płeć i jako kobieta poderwie matke Olivera, zostaną szczęśliwą lesbijską parą.

A tak na serio to wydaje mi się, że on tak nie będzie mógł się zdecydować, którą kocha przez cały sezon. A w 3 sezonie podjedzie Bruce Wayne, wyrwie wszystkie laski na Batmobil i przedmucha na raz Laurel, jej siostrę, Felicity i jeszcze panią prezes na jednej imprezie.

bambi_8

Oni wszyscy wygladaja jak geje, jak ktos napisal wyzej panie w tej produkcji sa takie, ale nie dziwilabym sie, gdyby sie z przymusu przerzucili na facetow, a glowny badass z pierwszego sezonu to w cywilu supergej, wiec nie jest tak zle...

ocenił(a) serial na 6
bambi_8

No to proponuję, żeby Malcolm posunął chłopaka swojej córki, Roya.
Aktor John Barrowman to i tak gej, więc zagra to bez problemu. Zresztą wystarczy zobaczyć co wyczyniał w serialu Torchwood hehe.

bambi_8

W drodze jest nowa para- Laurel i Sebastian Blood.

bambi_8

To się dopiero dziewczyna pogrążą :)

ocenił(a) serial na 7
Bojczew

Blod Srod, ja chce Doomsdaya w kinie.

barry4500

Ale o co chodzi xd

bambi_8

Tytuł 2x14 "Time of death". Czyjaś śmierć w tym odcinku jest więc raczej pewna. Czyżby Sary, bo odcinek wcześniej w Starling City pojawi się Nyssa, córka Ra's al Ghul'a. Ma być też Dinah, matka Laurel i Sary. Być może dojdzie do rodzinnego spotkania. Prawda o Sarze może wyjść na jaw. Jakby Sara miała zginąć tak szybko po tym byłaby szkoda.

bambi_8

Chyba, że tytuł odnosi się do tylko do Clock Kinga, którego to postać ma się pojawić w odcinku 14.

bambi_8

W 2x14 odcinku cała rodzina Lance będzie wiedziała, że Sara żyje. Zostaną wtedy ujawnione też inne rodzinne sekrety.

bambi_8

Wkrótce w Arrow znowu pojawi się postać Amandy Waller. Będzie to powiązane z odcinkiem, w którego centrum znajdzie się Diggle. W najbliższych 4 odcinkach będzie więcej postaci Laurel, która ma wrócić do używek. Będzie retrospekcja z Laurel sprzed wydarzeń z Wyspy. Slade dalej będzie realizował swoją zemstę przeciwko Oliverowi. W związku z tym ma być zwrot akcji, który zaskoczy widzów. W odcinku 13 ma być retrospekcja z przeszłości Felicity.

bambi_8

http://www.tvequals.com/2014/01/14/arrow-interview-emily-bett-rickards-talks-fel icitys-past-and-future/

bambi_8

http://www.hypable.com/2014/01/14/arrow-season-2-midseason-spoilers/

bambi_8

W 2x15 akcja ma się rozgrywać przede wszystkim na Wyspie, gdzie dojdzie do rozstrzygających wydarzeń.

http://popwrapped.com/2014/01/25/arrow-star-teases-upcoming-island-centric-episo de/


Według słów jednego z producentów serialu szykuje się nowy romans, bezpośrednio powiązany z fabułą.

" Newsarama: Romance was a big part of season one, and has been downplayed considerably for season two. Why is that, what has changed about the show for you that has moved it in that direction?

Guggenheim: It’s a good question. We have some romance coming up, we’ve had a little bit in season 2. It wasn’t romance per se that we were trying to steer away from, it was the way we were doing romance. I think if you look at all the “romantic” storylines last year, we sort of felt like they were siloed off from the main action of the episodes. Whenever we went to a “Thea and Roy” or “Laurel and Tommy,” their romantic storylines felt separated out from everything else that was going on in the episode with the Arrow and everything else. One of our big goals in season 2 was to avoid those sort of separated off storylines.

The result is that maybe we haven’t had quite as much romance, but each episode has been better for not feeling so schizophrenic. It’s been better for not feeling like we were suddenly a different show when we got to the C story.

But for people that are fans of romance on the show, there is quite a bit of romance coming their way. The difference between this year and last year is that the romance will be integrated into the body of the series."


W jednym z ostatnich wywiadów Stephen Amell mówił, że dla jego postaci szykuje się "nowy romans", ale nie będzie się to wiązało z pojawieniem nowej bohaterki.

bambi_8

Tytuł 2x17 to "Birds of Prey". W nim ponownie pojawi się Huntress. Tytuł odcinka 16 na razie jest tajemnicą. Podobno dlatego, że jest on tak charakterystyczny, że od razu byłoby wiadomo dokąd zmierza fabuła.

https://twitter.com/mguggenheim/status/427928756271865856/photo/1

Trochę innych spoilerów o najbliższych odcinkach.
http://www.mtv.com/news/articles/1721501/arrow-six-spoiler-secrets-stephen-amell .jhtml?utm=share_twitter

bambi_8

http://www.digitalspy.co.uk/ustv/s206/arrow/news/a548193/arrow-exec-talks-season -two-reveals-slade-suicide-squad-birds-of-prey.html Slade, Suicide Squad, Birds of Prey

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

W serialu pojawi się T-Bag !!!!!!!!!!!!!!!!!

Arrow 2x14 Promo
https://www.youtube.com/watch?v=ubx0cflf-p8

Slavic

Jako Clock King.

Tytuł odcinka 16 to Suicide Squad. W tym odcinku będą min. retrospekcie z Diggle z Afganistanu i oczywiście początek Suicide Squad.
17 to Birds of Prey.. W tym odcinku Laurel zostanie wplątana w konflikt Heleny z Sarą. Helena będzie chciała zabić ojca, a Sara jej w tym przeszkodzić. 18 na razie jest tajemnicą. W tym odcinku ponownie pojawi się Isabel Rochev.

bambi_8

Tytuł 2x18 "Deathstroke".

bambi_8

Thea
http://instagram.com/p/kbYXlQpGzc/#

bambi_8

Thea z tatusiem ? ;P

ocenił(a) serial na 6
Kelia

raczej nie

piekielny84

Na pewno też nie Roy, bo jest dużo niższy.

http://tvline.com/2014/02/19/arrow-season-2-spoilers-reader-questions-answered/# !1/thescientist/

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Sądzę, że to Blood. Ze względu na maskę :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones