PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 240
ocen
7,3 10 1 63240
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Przejrzałam tematy z całego forum. Nie było tego dużo jak na razie, 11 stron. Zauważyłam, że nie ma tematu ze spoilerami i postanowiłam go założyć. Przeważnie nie lubię wiedzieć co będzie dalej, ale Arrow mnie wciągnął i szukam nowinek o nim.

Na pierwszy ogień spoiler, że tak napiszę kobiecy, bo akurat na taki się natknęłam.


W odc. 02x13 dojdzie do pocałunku jakiś postaci, który wpłynie na fabułę serialu. Ponieważ w tym odcinku ma być dużo scen z wyspy fani spekulują, że chodzi o akcję z tamtymi postaciami.


ocenił(a) serial na 6
Raister

Wszystko jest ok tylko Helena nie jest stałym wątkiem ,ani postacią przewodnią serialu i mylicie się mówiąc że jest inaczej.Nie ma tu nic do rozumienia .Stałym wątkiem jest wyspa i postacie z nią mniej lub bardziej powiązane.W zasadzie odpowiedź miała być do Ciebie ale drzewka się pomieszały.Równie dobrze można powiedzieć że coś stałego to Robert Queen ,bo wpłyną na Olivera w pierwszym sezonie choć wystąpił raczej gościnnie.

ocenił(a) serial na 10
piekielny84

Motyw Heleny i jej zemsty jest jednym ze stałych wątków pobocznych przwijających się co parę odcinków :)

ocenił(a) serial na 6
bambi_8

Co to Oracle?

ocenił(a) serial na 10
piekielny84

Wyrocznia. W komiksach była nią córka Gordona z Gotham.

ocenił(a) serial na 6
Raister

Wyrocznia ,a nie Bat Girl.

ocenił(a) serial na 10
piekielny84

Gdy Bat Girl została cięzko ranna przez Jokera (uszkodził jej kręgosłup) to została Wyrocznią ;)

ocenił(a) serial na 6
bambi_8

Huntress była postacią w Justice League, prócz WIELKIEJ SIÓDEMKI, więc możemy się spodziewać jej odkupienia... Ale w czasie. To dziwne, że chcą sklepać Oracle... Każdy wie, że nie ma innej niż Barbara Gordon, ale biorac poprawkę na to... Arrow musiałby być młodszy od batmana, a przecież mniej więcej byli rówieniśnikami.

ocenił(a) serial na 8
czesiol

No tak ale pewnie połączą w Arrow Felicity(która będzie Oracle) z Huntress i Lauriel i to one mogą tworzyć Birds of Prey. A po drugiej stronie będzie Green Arrow, Arsenal i Diggle. Jeśli do tego by dążyli producenci to strzelą sobie w stopę, spadnie oglądalność i będzie dupa z 4 i 5 sezonu ;)

ocenił(a) serial na 6
Ra_s_al_Ghul

Arsenal to ostatnia forma Speediego... Więc przeskoczą prawie większość Uniwersum Arrowa...

ocenił(a) serial na 8
czesiol

No ale w komiksie :) niekoniecznie tak musi być w serialu.

ocenił(a) serial na 6
Ra_s_al_Ghul

Trochę tak jakby nie mieli planu co zrobić z Royem...

ocenił(a) serial na 8
czesiol

Właśnie też to zauważyłem że ten Roy tam na siłę jest, tak się dziwnie przeplata przez odcinki, czasami w ogóle go nie ma.

ocenił(a) serial na 6
Ra_s_al_Ghul

Teraz może coś zaskoczy w końcu Roy stracił Speedy, komuś zrobi krzywdę i zauważy, że nie jest taki kozak jak myśli i posłucha swojego mistrza... Ale to tak być może będzie. W końcu jedyny może Deathstroke'a pokonać...

ocenił(a) serial na 8
czesiol

No niby tak ale zobacz jak Arrow w zwiastunie odcinka "Deathstroke" Olivier walczy na pięści na równi ze Slade. Co mnie dziwi. Kto wie może Arrow też ma w sobie te świństwo co Roy tylko bardziej potrafi kontrolować to.

ocenił(a) serial na 6
Ra_s_al_Ghul

Z Salomonem Grundym też walczył. To nic nie znaczy na dobrą sprawę.

bambi_8

kim jest Oracle?

ocenił(a) serial na 10
mania19

Specem od komputerów. W komiksach była nią Barbara Gordon a np w Tajemnicach Smallville Chloe Sullivan ;)

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Pewnie i masz rację. Ja Arrow oglądałem jednym ciągiem aż do s2 odc 15 więc troszkę inaczej to postrzegałem.
Huntress (podobnie jak ta białowłosa z Triady) to wątki poboczne przewijające się przez sezony ;)

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

znany jest już tytuł odcinka 22 Arrow, " STREETS OF FIRE " :)
zapowiada się gorącoooo!!!!!

ocenił(a) serial na 3
bzyczek881126

czy ktoś wie czemu między odcinkiem 18 a 19 jest dwutygodniowa przerwa

ilona1239

znowu?? no ja pitole...

ocenił(a) serial na 3
asusRM

piszą że w 19 odcinku ktoś z drużyny Arrow trafi do szpitala! Może już ktoś coś słyszał kto to będzie ?

ilona1239

Nie Roy, bo on się szybko leczy, poza tym nie ma go w opisie walki Slade'a z drużyną. Pozostają Oliver, Diggle, Felicity, Sara. Jeśli to koś z tej pierwszej 3 nic poważniejszego w 19 odcinku im się nie stanie, bo grający ich aktorzy nagrywają już odcinek 22.


Na wczorajszym Emerald City Comicon Stephen Amell powiedział, że akcja 3 ostatnich odcinków będzie rozgrywała się w jedną noc.

Jest pewna plotka podobno z planu, jednak może być całkowicie fałszywa, co do tego kto zginie przed finałem. Podobno Slade ma kazać wybrać Oliverowi między życiem Moiry i Theii. Wtedy Moira zgłosi się jako ochotniczka. Jednak tak jak piszę to może być tylko specjalnie puszczona plotka.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1471705343060636

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1471644349733402&set=a.1435578746673296. 1073741829.1435210100043494&type=1&theater

fotki z odc 2x22, słabo wyraźne ale drugie zapowiada niezłą walkę :)

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

sorki linki nie chcą się załadować, polecam wejść na Facebooku na konto Arrow CW i tam są :)

bambi_8

Iść tokiem rozumowania tej plotki <xd> to prędzej uwierzyłbym, że Slade karze wybrać Olliemu między Laurel a Sarą, dwoma ukochanymi aniżeli matką a córką <ale to już moje gdybania xd>

matiiii

Matka i siostra zawsze będą bliższe Oliverowi niż jakakolwiek inna kobieta. Mimo różnic jakie ma Oliver z Moirą. Drugie połówki przychodzą i odchodzą, miłość tak samo, ta do rodziny bywa niezmienna. Gdyby Oliver faktycznie miał podjąć taką decyzję żaden wybór nie byłby mniej bolesny.

Zdjęcia Roya i Sin w 2x20

http://canadagraphs.weebly.com/9/post/2014/03/photos-of-colton-haynes-bex-taylor -klaus-shooting-scenes-of-episode-2x20-for-arrow-titled-seeing-red.html

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Dobry motyw z tym wyborem między Theą i Moirą, a w szpitalu pewnie się pojawi Sara ;) która pod koniec sezonu umrze i dlatego to się wydarzy w jedną noc ;)

Ra_s_al_Ghul

Nie wiadomo czy to będzie. Wolałabym nie, postać Moiry jest ciekawa, ma silną osobowość.

Albo Isabel naprawdę jest córką Slade'a, albo wszyscy z jego armii będą mieć takie same kostiumy.
http://www.spoilertv.com/2014/04/arrow-season-2-set-photos-of-ravager.html

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Z tego co tam sugerują to może być jego córka. Jestem świeżo po odcinku Deathstroke i jak na razie jest to najlepszy odcinek ale mam mieszane odczucia co do pewnych scen. Te sceny Oliviera z Moirą i Theą są takie jakieś dziwne i oklepane. Sebastian Blood tak jak mówiłem jest tylko kukiełką ;) Slade żyje i będzie żył :) i super że w końcu Thea zna prawdę. Oraz że Lauriel poznała tożsamość Arrow'a ;) w końcu zaczyna się coś dziać.

Ra_s_al_Ghul

Sebastian jest marionetką Slade'a i dlatego byłoby ironią, gdyby on przeżył ten sezon, a Slade nie. Zobaczymy jak to scenarzyści rozwiążą. Na razie Blood żyje do 22 odcinka, bo Kevin Alejandro nagrywał w tym tygodniu. Do obsady na finałowe odcinki wrócił John Barrowman grający Merlyna.

bambi_8

" Do obsady na finałowe odcinki wrócił John Barrowman grający Merlyna. "
Moja reakcja, jak to czytam: "O bosheeeeeee" xDXDXDXDXD Szykuje się rozpierpapier na całego, over 9000 na koniec niesamowicie dobrego 2-iego sezonu <3<3

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Wiem, że to marne szanse ale mam nadzieje że w ostatnim odcinku jeśli się pojawi Merlyn to pojawi się i Ra's al Ghul ;) A tak już realniej patrząc to pewnie Merlyn będzie chciał wykorzystać to że Thea dowiedziała się kto jest jej ojcem. Slade to niezły skurczybyk ;) nie wiadomo co mu w głowie siedzi szczerze mówiąc. Może nawet scenarzyści do końca nie wiedzą w którą stronę on ma iść. Wiem jedno byłbym zawiedziony gdyby Slade miał się pobratać z Olivierem i byłbym też zawiedziony gdyby Slade zginął co jest w sumie nie wykonalne, na pewno nie przez Arrow Team.

P.S. Fajne by było połączenie Deathstroke'a i Deadshote'a ;p obaj nieźle tyłek by mogli wszystkim skopać ;)

Ra_s_al_Ghul

A co Wy na to, że może Thei będzie grozić śmierć z reki DS w finale, a tutaj nagle pojawia się Merlyn co by ratować swoja córę? I tylko z tego powodu włącza się do walki ze Sladem? Nie wiem czemu, ale podoba mi się motyw tatko-obrońcy xP

matiiii

Ostateczna walka mogłaby być między Sladem i Merlynem i obaj by zginęli. Tak, aby finał był bardzo mocny i widzowie zszokowani. Nie jestem jednak przekonana, że twórcy Arrow pozbędą się obu tych postaci. Niedawno czytałam coś o możliwym udziale Merlyna w 3 sezonie. Nie wiem jednak czy to były nadzieje fanów czy coś bardziej konkretnego.

Marc Guggenheim, jeden z producentów Arrow zaprzeczył na swoim twitterze, w odpowiedzi na czyjeś pytanie, że Isabel jest córką Slade'a.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Absurd z tą walką Slade'a i Merlyna, no chyba że Merlyn też ma w sobie ten stuff Mirakuru ;) Slade będzie żył, gdyby zginął to był by to cios dla DC a DC nie pozwoli sobie na zabicie istotne postaci gdzie może być wykorzystana gdzieś jeszcze w jakimś nawet spin offie. Poza tym tak jak mówiłem Slade'a nie pokona ani Team Arrow ani Merlyn, są za słabi na niego.

A co do Isabel to może po prostu Slade wyciągnął do niej rękę i traktuje ją tylko jak córkę, przekonamy się o tym po następnym odcinku.

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Motyw dobry, ale myślę że Slade nie zabije jednak Thea, bardziej mu chodzi pewnie o to by Arrow wybrał pomiędzy Sarą a Lauriel no i wybierze Lauriel i Slade zabije Sare. A dlaczego tak myślę bo to taki sam wybór padł przed nim na wyspie, dwie osoby które kochał jedną bardziej a w drugiej się zakochał na wyspie(mówię o Shado) i wybrał tą którą kocha bardziej.

Szczerze to nawet mi się nie chce wierzyć że Deathstroke'a może pokonać taki Roy, poczytajcie komiksy i obejrzyjcie animacje z Deathstrokiem gościa jest trudno ubić, on ma strasznie wyczulone zmysły i jest strasznie inteligentny już nie wspominając o tym że się potrafi regenerować.

ocenił(a) serial na 10
Ra_s_al_Ghul

No,też odniosłem wrażenie,że Slade'owi zależy bardziej na "pomęczeniu" Oliviera.Chce,żeby wszyscy się od niego najpierw odwrócili,więc chyba nie ma powodu,by zabijać Theę,czy też Moirę,bo chyba bardziej zależy mu na tym,żeby Olivier został sam,odtrącony przez rodzinę,przyjaciół itd. niż żeby pozabijać bezmyślnie wszystkich.Jedynie może zginąć któraś z sióstr,jak piszesz,bo to ma sens,przypomina to najbardziej sytuację z wyspy.Co do śmierci Deathstroke'a,to też bym tego nie chciał.Sensu w tym nie widzę,a postać faktycznie może zostać wykorzystana w innym serialu,bo takie seriale raczej zaczną powstawać,to jest naturalna kolej rzeczy,bo apetyt rośnie w miarę jedzenia.Osobiście opowiadał bym się za opcja,żeby Deathstroke został osadzony w jakimś super więzieniu,o czym raz już pisałem,a wiadomo,że na długo go to nie utrzyma,bo pomijając jego siłę,jest też sprytny i inteligentny,więc ucieczka nie stanowił by dla niego większego problemu.Było by to lepsze wyjście,gdyż dałby wtedy spokój Olivierowi,przynajmniej na jakiś czas,a jednocześnie nie pozbywano by się trwale tej postaci.Wilk syty i owca cała.Skoro A.R.G.U.S go obserwowali,to być może mogli by się troszkę w to wmieszać i pomóc go schwytać.

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

No ale pytanie jest dlaczego tak na prawdę A.R.G.U.S go obserwowało. No faktycznie mogliby go w więzieniu osadzić np w Arkham ;) byłoby takie cameo Gotham City, albo po prostu ucieka i zostawia właśnie Oliviera którego rodzina się wyrzekła itd itp. Bo Slade raczej chce właśnie by on cierpiał psychicznie a nie fizycznie. Stawiam na to że Sara zginie.

Ra_s_al_Ghul

Slade chce, aby bliscy Olivera cierpieli, odwrócili się od niego, został sam. Na koniec chce umieścić strzałę w jego oku, czyli go zabić. Deathstroke taką strzałę przeżył, dla normalnego człowieka oznacza śmierć. Chodzi mi o przemowę Slade'a z 2x09.

Zakładam, że śmierć Slade'a, że jest możliwa przez stwierdzenie producentów, że każdy sezon ma jednego wroga głównego. Może nie będzie tej śmierci, tylko wymyślą coś takiego jak z Merlynyem . Albo zginie Slade, a później będzie inny Deathstroke, np syn Slade'a.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Slade w ostateczności odejdzie z miasta i tyle, on nie zginie na bank. A co sądzisz o tym jakby zrobili tak że Slade chce oczyścić miasto z "brudu" działając w imię Ligi Zabójców? Może poznał samego Ra'sa

Ra_s_al_Ghul

Nie mam pojęcia co dalej zrobią z Ligą Zabójców. Czy będzie coś więcej w 3 sezonie, czy planują to na później. Producenci, przynajmniej tak mówią, mają wszystko rozplanowane na sezony.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Coś nie do końca mają rozplanowane, bo nawet Bennett mówił że ciągle coś zmieniają nawet w tym sezonie.

Ra_s_al_Ghul

W tym na pewno musieli zmienić przez odcinek 20, bo miał być Flash, a nie będzie. 2 bohaterów z tamtego serialu będzie w odcinku 19. Ale sądzę, że ogólne założenia muszą mieć stałe, jak mówią. Wiedzą kogo wprowadzą, jakie będą organizacje, w którym sezonie. Coś mogą przyspieszyć, ale wyeliminować całkowicie nie sadzę. Producenci ciągle powtarzają, że mają pomysł na "drogę Olivera, aby stał się bohaterem", na Black Canary, pozostałe postacie. Już teraz mówią, że w 3 sezonie będzie więcej o H.I.V.E.
Z tego co mnie bardziej interesuje, mówią, że pomysł na rodziców Felicity mieli już od 1 sezonu. Już wtedy dawali tropy, które będą jasne, jak widzowie poznają przeszłość Felicity.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

No spoko ale kurcze skąd mogą mieć pewność że oglądalność 3 sezonu będzie taka dobra że powstanie 4 i 5 sezon? Myślę że chodzi im tylko o to że wiedzą jak chcą to pokierować ale też są elastyczni i na pewno spoglądają co tam fani mają do powiedzenia. Już nie jeden odcinek głośno zapowiadany był troszkę inny niż był zamysł twórcy. Poza tym strasznie nierówne są te odcinki, oby teraz końcówka była rewelacyjna i żeby zachęciła do 3 sezonu.

Ra_s_al_Ghul

Patrząc na oglądalność, mimo spadków i tak są najchętniej oglądanym serialem na The CW. Poza tym mają oglądalność z nagrywarek, serial jest sprzedawany do wielu krajów. Nawet jak sezon 3 będzie słabszy, prawdopodobieństwo, że spadną na tyle, aby wylecieć z ramówki jest właściwie żadne. The CW aktualnie nie ma żadnego przebojowego serialu, poza tym i SN. Lepszy może być tylko The Flash. Powinni dostać 4 sezon, a wtedy 5, który przyniósłby im 100 odcinek. Poza tym Warner Bros powinno chcieć utrzymania się Arrow w ramówce ze względów prestiżowych przynajmniej te 5 sezonów.

ocenił(a) serial na 9
Ra_s_al_Ghul

Hm... JA mam wręcz przeciwnie. Chwilami odnoszę wrażenie, że Slade szykuje coś większego od samej rodziny Oliviera, że wrócił nie po to, aby się zemścić (choć na pewno tego pragnie), ale z jakimś większym planem. Nie czytałam komiksów, więc moje rozumowanie może być całkowicie błędne, jednak ostatnie odcinki Slade jedynie się z Olivierem bawi, jakby grał na zwłokę z jakimś większym projektem (jak Merlyn z tym trzęsieniem ziemi).

ocenił(a) serial na 8
Karo152

Ja myślę że Slade także poznał Ra's al Ghula i właśnie Slade wypełnia jego wole, stworzenia armii która mogłaby zajmować miasta i niszczyć zło tych miast. To może być to.

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Przeglądałam ostatnio strony z informacjami o "Arrow" i znalazłam informację ( nie wiem czy jest prawdziwa, czy to tylko plotka) ale podobno w trzecim sezonie ma pojawić się Harley Quinn :)

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

Oby to była prawda ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones