PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616115}

Doktor Hart

Hart of Dixie
7,5 17 018
ocen
7,5 10 1 17018
Doktor Hart
powrót do forum serialu Doktor Hart

kochani w tym temacie dzielmy się wszystkim na temat naszego ulubionego serialu:)

ocenił(a) serial na 9
anka16

Pytanie tylko czy przyjdzie nam poczekać czy sie nie doczekamy:( kto wie co wymyśla scenarzysci moze sie okazać ze zoe skończy z georgem a Lemon z wadem. Kurcze mało w którym serialu az tak iskrzy miedzy bohaterami i naprawdę nie moge sobie wyobrazic wade'a z inna kobieta bo zoe choćby miała stu facetów to jak widać z żadnym nie ma takiej chemi. Nie wiem czym kierują sie scenarzysci bo chyba nie oglądalnością wtedy by zauważyli ze ludzie chcą oglądać zoe i wade'a a nie co sezon zoe z innym facetem. Serial oglądam bo na początku zapowiadał sie inny od reszty a tu widać ze zaczyna być kopia takich seriali jak 90210 wszyscy ze wszystkimi tylko zamiast snobistycznego beverly hills mamy małe miasteczko bluebell. Nie lubie oglądać zawirowań miłosnych pani doktor z innymi facetami i jak dla mnie kiepsko byłoby jakby dopiero w ostatnim odcinku całego serialu sparowali ja z wadem. Chciałabym oglądać z nimi cos wiecej niż kilkunastominutowe aczkolwiek szczęśliwe zakończenie:)

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

Popieram Twoją wypowiedź w całości :) Zresztą fani generalnie czują się oszukani i strasznie psioczą. Może chcieli przyciągnąć widzów, ale nie bardzo rozumiem czemu robiąc z mojego serialu kolejną durnowatą operę mydlaną. Ten film miał niepowtarzalną atmosferę, a teraz ją traci.

ocenił(a) serial na 9
anka16

szkoda że opinie fanów nie są brane pod uwagę przy pisaniu scenariusza:) wiedziałam że z nowym sezonem zoe nie rzuci się w ramiona wade'a (choć po cichu na to liczyłam) ale nie przypuszczałam że wróci z nowym facetem (choć w takim przypadku wolałabym żeby wróciła z kuzynem Lemon) , myślałam że wyznanie wade'a da jej do myślenia.

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

W 4 odc Wade z jakąś babą :( Słowo daję, chyba nie mam już ochoty na ciąg dalszy

ocenił(a) serial na 9
anka16

Streszczenie 3x06
Zoe (Rachel Bilson) i Joel (gościnnie Josh Cooke) są gotowi, aby znaleźć bardziej stałe miejsce do życia i odkrywają, że idealne miejsce jest faktycznie własnością krewnego biologicznego ojca Zoe. Po wyśledzeniu krewnego, Zoe nie ma pewności czy jest gotowa stawić czoła swojej rozszerzonej rodzinie. Ze względu na sukces jaki Lemon (Jaime King) i Wade (Wilson Bethel) mieli z Rammer Jammer, Lemon otrzymuje ofertę, której może nie być w stanie odmówić. AnnaBeth (Kaitlyn Black) wydaje się być entuzjastyczna, że Lavon (Cress Williams) opuszcza miasto, co sprawia, że zastanawia się co ona będzie robić. Tymczasem powiązanie George'a (Scott Porter) i Lynly (gościnnie Antoinette Robertson) nadal rośnie, ale Geeorge wciąż jest niechętny, aby wykonać ruch.

Krzysia12

Mam nadzieję, że to słowo obok Josh Cooke a mianowicie "gościnnie" jest dosłowne, bo nie wiem jak długo jeszcze będę miała ochotę oglądać jego obok Zoe.
Śledzę oficjalną stronę serialu na fb i pod każdym niemal postem znajduje się komentarz w stylu " I want Zoe and Wade together" mający czasem kilkaset łapek w górę.. Coś to musi znaczyć i nie wierzę, że twórcy serialu tego nie widzą. Obawiam się jednak, że jeżeli coś się ma zmienić w relacjach Zoe i Wade'a to stanie się to pewnie w kilka odcinków przed końcem sezonu, niestety.

ocenił(a) serial na 9
ewelinciaaa

3x07
Zoe (Rachel Bilson) staje się nieufna wobec tego jak wiele czasu Joel (gościnnie Josh Cooke) i Wade (Wilson Bethel) spędzają razem, zwłaszcza kiedy to zaczyna przeszkadzać pisaniu Joela. Gotowa, aby obwinić o wszystko Wade'a, Zoe robi co w swojej mocy, aby zachęcić Joela do powrotu do pisania. Lavon (Cress Williams) używa wymówki trenowania swojego zespołu biegaczy, aby uniknąć rozmowy z AnnaBeth (Kaitlyn Black). Tymczasem Lemon (Jaime King) zachęca Bricka (Tim Matheson), aby znów zaczął się umawiać. George (Scott Porter) i Lynly (gościnnie Antoinette Robertson) rozmawiają o tym czy chcą porozmawiać z Lavonem o swoich uczuciach do siebie.

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

ILE TEN JOEL BĘDZIE TAM JESZCZE SIEDZIAŁ? -,- siódmy odcinek ?! Najdłuższy związek Hart w tym serialu, jak na złość z kimś tak wkurzjacym...

ocenił(a) serial na 9
Anonimka100

Jeszcze trochę posiedzi bo święta bedą spędzać razem i zoe pozna jego rodzine:(

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

"Doktor Hart" (CW) obejrzało 1,03 miliona wszystkich widzów, w tym 0,4 miliona widzów w grupie docelowej dając stacji 1 procent udziału w rynku. Serial utrzymał oglądalność na podobnym poziomie co tydzień temu.

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

3x08
Kiedy Zoe (Rachel Bilson) odkrywa, że leczy swojego wujka, wykorzystuje szansę i zaprasza do na obchody święta Hanukkah, które wyprawia. Jednak to umieszcza ją w tarapatach po raz kolejny z Vivian Wilkes (gościnnie Lauren Bittner). Lemon (Jaime King) werbuje George'a (Scott Porter) i Lynly (gościnnie Antoinette Robertson) do pomocy w odkryciu kluczowej informacji o jednej z byłych Bricka (Tim Matheson) zanim zrobi coś pochopnie. Tymczasem Wade (Wilson Bethel) ma straszny ból zęba, ale nie chce iść do dentysty, do czasu aż Tansy (gościnnie Mircea Monroe) interweniuje i pomaga mu otworzyć oczy na jego przyszłość.

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

mam nadzieje, ze to bedzie tylko przyjacielska pogawedka...największa glupotą scenarzystów bylby powrot Tansy i Wade'a...

ocenił(a) serial na 9
UckerLove

i mam tez nadzieje, ze Tansy przekona Wade'a do walki o Zoe...:)

ocenił(a) serial na 8
UckerLove

To by było świetne... Ale wątpię, w końcu jest ona wściekła na Zoe za te całą zadymę z George'em...

ocenił(a) serial na 9
Anonimka100

myślę że nie połączą Wade'a z Tansy i rzeczywiście raczej Tansy nie będzie miała dobrego zdania o Zoe więc obawiam się że będzie radziła mu żeby ruszył dalej, żeby dał sobie spokój z dr hart i znalazł sobie inna kobietę:(

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

Oby jej nie posłuchał...

Anonimka100

A ja trzymam kciuki za powrót Georga i Tansy. George straszliwie irytował mnie w pierwszym sezonie jako zwodzący i niezdecydowany Golden Boy. No ale kiedy w drugim sezonie pojawiła się sympatyczna i zwariowana Tansy, miałam wrażenie, że uruchomiła jakąś lepszą, mniej ciapowatą i spiętą stronę jego osobowości. U jej boku stał się nie tylko znośną, ale nawet jedną z fajniejszych postaci drugiego sezonu. Obecnie w trzecim, kiedy brakuje przy nim Tansy, stracił dużo uroku i znów jest okropnie irytujący. Jeżeli scenarzyści chcą, żeby ta postać budziła jeszcze jakieś pozytywne emocje, powinni zwrócić mu jedyną dziewczynę, przy której był normalny! :)

ocenił(a) serial na 9
serialoholiczka

W zagranicznych komentarzach pojawiają sie wpisy o tym ze ludzie nie sa zadowoleni z tego ze wade bedzie z kuzynka zoe bo chcą wade z zoe i szukam informacji potwierdzającej niestety takiego spoilera nie znalazłam. Jesli ktoś z was znajdzie takie info to wstawcie link:)

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

Znalazłam tylko spojlery 7 i 8, na temat 9 nic, oprócz tytułu "Something To Talk About".
Nie znalazłam żadnej konkretnej informacji o tym, co powie mu Tansy., a komentarze fanów zawsze dotyczą tego samego: Zoe należy do Wade`a, po prostu strach uniemożliwia jej podjęcie decyzji o powrocie do niego. Nikt nie dopuszcza innej opcji.
Nigdzie nie znalazłam nic o kuzynce. Który odcinek miałby to być??

ocenił(a) serial na 9
anka16

Nie wiem tylko na instagramie hart of dixie znalazłam komentarze typu szkoda ze wade bedzie z kuzynka zoe bo maja juz dosyć czekania na zoe i wade'a itp i chciałam sprawdzic czy to informacja potwierdzona i czy juz sie załamywać;)

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

Szukam, szukam, ale jedyne co znajduje to wkurzone komentarze fanów :)
Ten mnie rozwalił " Wade and Zoe should be together and get married :). Fingers crossed. I don't really care for Joel, I am just waiting for them to break up "

ocenił(a) serial na 9
anka16

Kurcze ja tez po cichu liczę ze oni wezmą ślub:) a nie tylko zejdą sie na koniec:) mogliby ich połączyć dużo wcześniej tak żebyśmy dostali i zaręczyny i ślub:) cos mi sie wydaje ze w tym sezonie sie nie zejdą. Pewnie zoe zerwie z joelem ale wade bedzie w poważnym związku z jej kuzynka. Wyglada na to ze tansy rzeczywiście powie mu zeby ruszył dalej i przestał wzdychac do pani doktor. Ale w sumie lepiej kuzynka niż Lemon bo szkoda mi by jej było jak kolejny facet zostawiłby ja dla zoe dlatego mam nadzieje ze tych dwoje nigdy nie połączą:)

ocenił(a) serial na 9
anka16

Kurcze ja tez po cichu liczę ze oni wezmą ślub:) a nie tylko zejdą sie na koniec:) mogliby ich połączyć dużo wcześniej tak żebyśmy dostali i zaręczyny i ślub:) cos mi sie wydaje ze w tym sezonie sie nie zejdą. Pewnie zoe zerwie z joelem ale wade bedzie w poważnym związku z jej kuzynka. Wyglada na to ze tansy rzeczywiście powie mu zeby ruszył dalej i przestał wzdychac do pani doktor. Ale w sumie lepiej kuzynka niż Lemon bo szkoda mi by jej było jak kolejny facet zostawiłby ja dla zoe dlatego mam nadzieje ze tych dwoje nigdy nie połączą:)

ocenił(a) serial na 9
anka16

Kurcze ja tez po cichu liczę ze oni wezmą ślub:) a nie tylko zejdą sie na koniec:) mogliby ich połączyć dużo wcześniej tak żebyśmy dostali i zaręczyny i ślub:) cos mi sie wydaje ze w tym sezonie sie nie zejdą. Pewnie zoe zerwie z joelem ale wade bedzie w poważnym związku z jej kuzynka. Wyglada na to ze tansy rzeczywiście powie mu zeby ruszył dalej i przestał wzdychac do pani doktor. Ale w sumie lepiej kuzynka niż Lemon bo szkoda mi by jej było jak kolejny facet zostawiłby ja dla zoe dlatego mam nadzieje ze tych dwoje nigdy nie połączą:)

ocenił(a) serial na 9
anka16

Tez po cichu liczę ze pokażą ich ślub a nie tylko zejdą sie na zakończenie serialu. Wyglada na to ze tansy rzeczywiście powie wadeowi zeby ruszył dalej i przestał wzdychac do pani doktor. Ale zawsze lepiej jak wade zwiąże sie z kuzynka zoe niż Lemon bo szkoda mi by jej było kiedy kolejny facet zostawiłby ja dla zoe. Mam nadzieje ze tych dwoje nigdy nie połączą. Pewnie zoe zerwie z joelem( albo on z nią) a wade bedzie juz wtedy w związku z kuzynka:( och cos mi sie wydaje ze oni w tym sezonie sie nie zejdą:(

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

Ok, zrozumiałam za pierwszym razem :))))))))))))))))))) A tak poważnie...zapłaczę się, jeśli zafundują Kinselli jakąś babę. Zresztą obawiam się o losy serialu, bo masa fanów straszy, ze jeśli scenarzyści dalej będą tak kombinować to przestaną oglądać. A wiesz, co się wydarzy, kiedy spadnie oglądalność :(

ocenił(a) serial na 9
anka16

jak zwykle psikus elektroniki:) albo moje rozpaczliwe nadzieje przedzierają się z podwójną siłą:) ale byłaby szkoda jakby zniknął nasz serial po tym sezonie. przyzwyczaiłam się tak do tego ich miasteczka że ciężko byłoby mi znaleźć sobie zamiennik:( a nas w tym sezonie chyba czeka masa kombinowania bo mamy już 6 odcinek i prawie zerowe sceny zoe i wade. zaczynam myśleć że grają na zwłokę bo planują połączyć wade'a z lemon i czekają na powrót jaime king do seralu.

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

Powiedzmy sobie szczerze, ostatni odcinek był nudnawy :( Lemon i Wade???? porażka. Podobnie jak ta kuzyneczka Lavona. Rozbili najciekawsze wątki, wciąż nie rozumiem czemu.
Brakuje mi porannych rozmów Lavona i Zoe, jej przekomarzania z sąsiadem i nawet wywalonych korków xD

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

W sumie mamy do czynienia z twórcami The O.C i Plotkary, a na końcu obu tych seriali był ślub :D mi by właściwie wystarczyły zareczyny ale weseliskiem w Bluebell na koniec bym nie poradziła:). A niech Wade serio ruszy dalej, teraz czas na Zoe która się za Kinsella ugania xD.

ocenił(a) serial na 9
Anonimka100

"Doktor Hart" (CW) obejrzało 1,16 miliona wszystkich widzów, w tym 0,4 miliona widzów w grupie docelowej dając stacji 1 procent udziału w rynku. Serial utrzymał oglądalność na podobnym poziomie co poprzedni odcinek.

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

Musiałam Ci to pokazać xD Najlepszy komentarz jaki miałam okazje spotkać:))))
"When are Zoe and Wade getting back together? Make Joel either disappear or into a serial killer like he was on Dexter... That would be an interesting exit." :))))))))

ocenił(a) serial na 9
anka16

Niezle:) och juz widać wszyscy na swiecie mamy dosyć:)

ocenił(a) serial na 9
anka16

Cos mało spoilerow mamy w tym sezonie, ciagle tylko spoilery z arrow lub the carrie diaries czyżby tak mało ciekawych rzeczy nas czekało w tym sezonie ze nawet nie maja nam co zdradzać?

Anonimka100

Według mnie właśnie tak będzie. Wade zwiąże się z Vivian, a mniej więcej w tym samym czasie Zoe zerwie z Joelem. Następnie zobaczy że Wade dojrzał i potrafi stworzyć udany, zdrowy związek, przez co zechce z nim być. Wiem że to troche naciągane, jednak pasowałoby do stylu serialu. W końcu scenarzyści kochają Zoe zmieniającą zdanie co sekundę :p

ocenił(a) serial na 10
paalita

to co napisałaś jest straszne, zamiast podgrzewać atmosferę między Zoe & Wade w pierwszych odcinkach to wieje nudą i chłodem,
ale zimno, a 6 odc. to zapchaj dziura jakaś ......... :(((((((

ocenił(a) serial na 9
paalita

O rany to juz byłoby w zoe nie do zniesienia jakby nagle zapragnela rozwalić związek kuzynce, i czy po czymś takim ktokolwiek mógłby w tym mieście lubić zoe ktora najpierw trochę przyczyniła sie do rozbicia związku Lemon z georgem pózniej namieszała w związku tansy z georgem oj chyba na stałe przylgnelaby do niej opinia niszczycielki związków tego naprawdę byłoby za wiele jak na jedna bohaterkę. Skoro tyle zmian to moze scenarzysci w koncu sięgnęliby po postać zoe zeby stała sie bardziej dojrzała a juz napewno mogłaby być mniejsza egoistką i mogłaby bardziej liczyć sie z uczuciami innych:)

ocenił(a) serial na 7
Krzysia12

Racja Zoe potrafi irytować, mam nadzieje ze z ta kuzynka to nie jest prawda, jeśli to faktycznie ostatni sezon to ja się pytam po co tyle nowych postaci? chyba żeby namieszać nam w głowach, przesada, niech się skupia na relacjach głównych bohaterów;) ostatnio wszystko jakieś takie rozsypane;(

ocenił(a) serial na 9
justiii_2

Ostatnio czytałam ze serial raczej na dana chwile nie jest zagrożony i jak tak dalej pójdzie to bedzie kolejny sezon.wszystko tez zależy od tego jak sie przyjmą nowe seriale stacji cw i czy wygryzą nasze bluebell. Na dana chwile zagrożone sa the carrie diaries czyli tak jak w poprzednim sezonie i Beauty and the Beast ale to początki sezonu wiec zobaczymy jak to bedzie, jesli hart of dixie bedzie dalej wyglądało tak jak 6 odcinek to moze on zniechęcić widzów do dalszego oglądania.

ocenił(a) serial na 7
Krzysia12

Oby bluebell się obroniło;)

beeti95

czekaj , czekaj sobie w nieskończoność

ocenił(a) serial na 9
marta1_2_3

W miasteczku pojawi się bardzo przystojny poeta - Enrique.
Mężczyzna nie tylko uwodzicielski ale bardzo romantyczny i namiętny szybko stanie się atrakcją w Bluebell. Bohater będzie pojawiał się w późniejszych odcinkach “Hart of Dixie”, kiedy będzie zabiegał o względy jednej z mieszkanek.

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Oby nie o względy Zoe, bo stawianie jej na piedestale już mi bokiem wychodzi

ocenił(a) serial na 9
Katerinaxoxo

http://m.enstarz.com/articles/29973/20131130/hart-dixie-season-3-spoilers-zoe-ge orge-come-together-try.htm

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Czeka nas jedno z najbardziej epickich zdjęć policyjnych w telewizyjnej historii. Jeden z naszych mieszkańców Bluebell spędzi trochę czasu w pierdlu, a to może być przyczyną różnego rodzaju chaosu. Poważnie, każdy w Rammer Jammer będzie mówił o tej zbrodni. Ciekawy? Cóż, powiedzmy, że to jest związane z chłopcami, samochodami i kradzieżą własności...

ocenił(a) serial na 10
Krzysia12

o rany, umiesz podnieść napięcie..... a coś więcej?

ocenił(a) serial na 9
izanici

Enrique zagra aktor Eddie Matos

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

Mam nadzieję, że do "pierdla" trafi chłoptaś Zoe :D Ok, nie wierzę, aby ta pierdoła była zdolna do takich akcji, ale pomarzyć można.

ocenił(a) serial na 10
anka16

też mam taką nadzieję, albo mógłby już wyjechać no NY

ocenił(a) serial na 9
izanici

Streszczenie 3x09
Kiedy Zoe (Rachel Bilson) dowiaduje się, że Wade (Wilson Bethel) jest zainteresowany randkowaniem z kimś bliskim jej, próbuje wszystkiego co może zrobić, aby to zatrzymać. Lavon (Cress Williams) werbuje George'a (Scott Porter), aby ocalić BlueBell przed połączeniem z innym miastem. Aby pomóc utrzymać miasto w niewiedzy o planowanym połączeniu, Zoe używa Joela (gościnnie Josh Cooke) i AnnaBeth (Kaitlyn Black), aby stworzyć skandaliczne rozproszenie, które odciągnie ludzi od tego. Tymczasem Brick (Tim Matheson) znów zaczyna się umawiać, ale znajduje się w trudnym położeniu, kiedy ktoś z jego przeszłości ponownie się pojawia.

ocenił(a) serial na 8
Krzysia12

czyli już wiadomo o co chodzi z Joelem i AnnaBeth w promo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones