PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616115}

Doktor Hart

Hart of Dixie
7,5 17 019
ocen
7,5 10 1 17019
Doktor Hart
powrót do forum serialu Doktor Hart

kochani w tym temacie dzielmy się wszystkim na temat naszego ulubionego serialu:)

ocenił(a) serial na 6
lola881

mnie prawdę mówiąc też nie podoba się nawet troszeczkę :P

ocenił(a) serial na 8
likierek22

o i to mogę zrozumieć, że TOBIE się nie podoba:) tak jak napisałam, gusta są różne. Ale stwierdzenie, że jest brzydki, jakby to była prawda objawiona jest dla mnie nieporozumieniem, bo znajdzie się mnóstwo osób które uważają wręcz przeciwnie :)

ocenił(a) serial na 6
lola881

Jak już zaczęłyśmy ten temat to może niektóre z was się zgodzą, że co jedna kobietka w tym serialu to ładniejsza : Lemon, Zoey, Cricket, Annabeth, kuzynka Zoey (nic tylko popaść w kompleksy) Mogłabym wymieniać do rana, ale jeśli chodzi o tą brzydszą płeć... To z Panów nie podoba mi się żaden....Dobra w sumie to podobał mi się Peter ale był tylko w jednym odcinku :(

ocenił(a) serial na 8
likierek22

Lemon mi się osobiście jakoś specjalnie z wyglądu nie podoba :)
Moim zdaniem najładniejsza jest Annabeth :)

ocenił(a) serial na 8
lola881

Dokładnie. To tylko moje zdanie :) Dla mnie jest brzydki, z wyglądu pijak i prostak :) A innym się może podobać.

anula_13_2

I jakas wychudzona, naciagnieta szczurza twarz

ocenił(a) serial na 10
LeiaSkywalker

No a ty pochwal nam się swoją twarzą :)

Pati353

Heh a po co?

ocenił(a) serial na 8
LeiaSkywalker

Dokładnie, po co?
Przecież, to forum o Hart of Dixie i jak już komentować, to aktorów :)

anula_13_2

Wade nie jest brzydki, tylko troche.. zdziadział :D Też to zauważyłam, ale taki jego urok, mnie się on dalej podoba tak czy siak :D

ocenił(a) serial na 9
Vesale

Jestem w ciężkim szoku czytając wypowiedzi. Brzydki Wade? Pijak i prostak? Brzydka Lemon? To ja jestem chyba mega bezguściem lub mam wykrzywiony obraz rzeczywistości bo wg mnie Lemon jest bardzo ładna i atrakcyjna. Chwilami w serialu podoba mi się bardziej niż Zoe, która czasami ma tak ciężki makijaż, że wygląda nie jak lekarka tylko jak tancerka z klubu GoGo. Z Wadem coś się stało, gdzieś podział się jego urok. Może to kwestia wieku lub trybu życia jaki prowadzi ( za dużo alkoholu, nieprzespanych nocy itd). Mi on się nadal podoba i jak widzę go w tych koszulach w kratkę to ślinka mi leci. Najmniej podoba mi się George, który w pierwszym sezonie był całkiem, nie teraz. Co do związków, gdzie temat jest bardzo gorąco komentowany. Mnie nudzą takie związki bez ikry, gdzie dwoje ludzi koegzystuje ze sobą. Między Zoe a Joelem, jak i między Zoe a Georgem, nie ma pasji, namiętności, zazdrości, uczuć, które targają bohaterami. Ja jestem jak najbardziej za stałością par, bez tych zdrad, zmian partnerów i całego łączenia każdego z każdym. Od drugiego sezonu, jak doczekaliśmy cudownego epickiego związku Zoe z Wadem, na tym powinno się poprzestać. Zamiast zdrady Wade'a powinniśmy oglądać trudy tego związku, jak Wade dojrzewa przy Zoe a ona zaczyna doceniać go takim jaki jest. Dla mnie większość wartość miałby ten serial gdyby tych dwoje musiało pracować nad sobą, żeby nie zawieść tej drugiej osoby. Ja jestem cały czas za Wadem i Zoe. Nic na to nie poradzę, kibicuję im bo widziałam potencjał tej pary i żadne inne związki tych dwojga nie kupuję!

ocenił(a) serial na 8
Katerinaxoxo

Zgadzam się z Tobą. Związek Wade i Zoe nadawał ton temu serialowi. Nieustannie coś się działo. Wszyscy fani czekali na ich sprzeczki, słowne przepychani, a odkąd doczekaliśmy się wreszcie ich związku...rany, aż przyjemnie było oglądać te próby bycia godnym swojej dziewczyny, które z taką nieporadnością serwował nam biedny Kinsella. Razem byli cudowni, w parze z innymi są nudni. Po prostu.

ocenił(a) serial na 8
LeiaSkywalker

Wade z tą kuzynką Zoe też tworzą taką normalną parę, widąć żadne głupoty mu w głowie.

ocenił(a) serial na 9
anula_13_2

Finał 3 sezonu-16.05

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

http://www.ksitetv.com/hart-of-dixie/hart-of-dixie-ring-of-fire-images/29179

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Lavon mężczyzna życia AB, Lemon kobieta życia Lavona, coś czuję że wrócą do ich wątku :(

ocenił(a) serial na 9
Katerinaxoxo

Na instagramie jest zdjęcie AB z tym nowym aktorem wiec być moze zgadlysmy ze on zakocha sie w AB:) jak myślicie czyj ślub bedzie w finale??? Jest zdjęcie grupowe na instagramie podpisane wielki dzien i są na nim George zoe wade joel lavon ubrani ładnie jak to goście na weselu nie ma AB i Lemon ale nie wydaje mi sie zeby to był ślub którejś z nich wiec moze jest to ślub kogoś drugoplanowego:) hmm i skoro jest na nim joel obok zoe wiec chyba zostanie z nami do końca sezonu:)

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Może chodzi o ślub tej, której ostatnio AB organizowała wieczór panieński? Chociaż czy gdyby to była faktycznie drugoplanowa postać, wspomnieli by o tym jakby to było znaczące wydarzenie? No chybże to ślub Shelby ;)

ocenił(a) serial na 9
Katerinaxoxo

http://www.ksitetv.com/hart-of-dixie/hart-of-dixie-carrying-your-love-with-me-pr eview-images/29383

Jaime King na instagramie napisała ze zakończyli kręcić finał i ze do zobaczenia w 4 sezonie ciekawe czyżby aktorzy wiedzieli juz ze bedzie kolejny sezon?:) i faktycznie możesz mieć racje z tym ślubem bo w da zdjęcia z finału na instagramowych kontach tych dzwoneczkow w dniu ślubu wiec moze wszystkie bedą jej druhnami:)

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

"Widziałam w ostatnim zwiastunie obrazy George'a i Lemon z "Doktor Hart" (która powróciła w piątek). Czy po prostu pracują razem jako przyjaciele czy jest nadzieja, że to przekształci się w coś więcej.

Mogę potwierdzić, że George i Lemon znajdują się w coraz większym stopniu na swoich orbitach, a iskry zaczną latać. Nie mogę jednak potwierdzić, czy to iskry miłości czy nienawiści."

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Streszczenie 3x17
Zoe (Rachel Bilson) jest przekonana, że ona i Lavon (Cress Williams) są przeklęci, a jedyny sposób, aby było dobrze, to naprawienie przeszłości. Kiedy syn Vivian (gościnnie Cole Sand) prosi Wade'a (Wilson Bethel) o pewną radę, jest szczęśliwy, że może pomóc, ale nie każdy jest podekscytowany jego metodami. Po nieplanowanym spotkaniu George (Scott Porter) i Lemon (Jaime King) starają siebie unikać, ale to jeszcze trudniejsze teraz, kiedy są partnerami biznesowymi. Tymczasem AnnaBeth (Kaitlyn Black) ma dosyć jednego z pacjentów Bricka (Tim Matheson), Davida (gościnnie Barry Watson), aż poznaje prawdziwy powód jego dolegliwości.

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Streszczenie 3x18
Zoe (Rachel Bilson) i Lemon (Jaime King) wydają się znaleźć jakąś wspólną płaszczyznę i zwrócić się do siebie po tak potrzebne dziewczęce porady. Wade (Wilson Bethel) jest podekscytowany, aby zabrać Vivian (gościnnie Lauren Bittner) na miły wieczór, ale kiedy jej były mąż zaczyna do niej pisać SMSy, Wade staje się podejrzliwy wobec prawdziwych intencji jej byłego. Lavon (Cress Williams) ma możliwość ubiegania się o urządzenie jarmarku w BluBell, ale traci skupienie, kiedy dowiaduje się, że AnnaBeth (Kaitlyn Black) teraz się umawia z kimś innym. Tymczasem Magnolia (gościnnie Claudia Lee) wymyśla plan jak pozbyć się Bricka (Tim Matheson) z jego domu, aby urządzić imprezę.

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Streszczenie 3x19
Zoe (Rachel Bilson) znajduje się w środku związku Wade'a (Wilson Bethel) i Vivian (gościnnie Lauren Bittner), stawiając ją w niezręcznej sytuacji. Sprawy między Lavonem (Cress Williams) a AnnaBeth (Kaitlyn Black) się pogarszają i zaczynają mieć wpływ na miasto. Lemon (Jaime King) jest smutna, kiedy otrzymuje mniej niż doskonałą ocenę po inspekcji sanepidu i obmyśla plan, aby to zmienić. Tymczasem George (Scott Porter) potrzebuje czegoś co odciągnie jego uwagę i niechętnie zgadza się iść na randkę z nauczycielką Szkoły Biblijnej.

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

W końcu! Związek Wade'a ma mniej polotu niż związek Zoe... chociaż trudno mi wyobrazić sobie ponowne zejście tych dwojga, to w głębi serca wciąż im kibicuję. Teraz jednak przede wszytskim moją uwagę skupia Lemon i AB. A co do Lemon http://www.cwtv.com/shows/hart-of-dixie/photos tajemiczy Peter wróci??? Och oby to był ten jedyny, w końcu jedna mogłaby ustabilizować swoje życie osobiste ;)

ocenił(a) serial na 9
Katerinaxoxo

http://www.ksitetv.com/hart-of-dixie/hart-of-dixie-spoilers-together-again/30140
Jak myślicie kto do siebie wróci w finale AB i Lavon czy Lemon i George?

Krzysia12

Ja już sama nie wiem, najlepiej niech te obydwie pary się znowu spikną. Lemon i George to dwa przeciwieństwa, które dosłownie do siebie przyciąga iii w cholerę czuć tą chemie *,* Zaś co do AB i Lavona mam mieszane uczucia, bo uwielbiałam ich jako parę i byłam wściekła na Lavona, kiedy stwierdził, że AB nie jest miłością jego życia. Zaś jak zobaczyłam AB z tym nowym ([5x17] kij z tym, że nie pamietam jak sie nazywa, mam nadzieje, że to on był tym rycerzem:D) - jezusie, ona była taka szczęśliwa <3 No i w ogóle koleś jak najbardziej na plus - miły, przystojny, nieśmiały. NO I TERAZ NIE WIEM, DYLEMAT.

/Ale jeśli miałabym zgadywać, to myślę, że będzie to Lemon i George.

ocenił(a) serial na 9
Vesale

Tez podoba mi sie Lemon z Georgem, w sumie byłoby fajnie gdyby sie okazało ze jednak są sobie przeznaczeni;) ale coś mi sie wydaje ze to AB z Lavonem wrócą do siebie. Mam tylko nadzieje ze na koniec nie zaiskrzy miedzy wadem a lemon bo jednak rośnie grono fanów serialu którzy chcą ich zobaczyć jako pare i obysmy tez nie dostali powtórki z poprzedniego finału czyli wielkie coś co nie bedzie miało dalszego ciagu w następnym sezonie.

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Wade i Lemon jeszcze tego brakuje! Scenarzystom Blubell pomyliło się z BeverlyHills

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

http://cwtvsource.com/2014/04/17/hart-of-dixie-3x21-synopsis-and-photos-stuck-sp oilers/

Hmmm coraz ciekawiej...i nie widać Vivian :D

ocenił(a) serial na 9
Katerinaxoxo

Po tych zdjęciach mam cichą nadzieję na powrot miłosnych zawirowań miedzy zoe a wadem:) oj moglibyśmy dostać w końcu spora dawkę chemii miedzy nimi juz wystarczająco długo sie naczekalismy tylko szkoda ze scenarzyści nie myślą tak jak fani serialu.

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Na stronie spoiler TV jest streszczenie 22 odcinka pt "Second Chance" i z opisu wynika że będzie coś na rzeczy z Zoe i Wadem...
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mogę się doczekć!!!!

Katerinaxoxo

A na Lemon i Georga chyba nie ma juz co liczyc :| przynajmniej po tym odcinku..

ocenił(a) serial na 9
Vesale

Doktor Hart" (CW) zdobyło odpowiednio 0,67 i 0,2 miliona widzów oraz 1 procent udziału w rynku. Serial stracił 33 procent widzów w porównaniu z poprzednim odcinkiem (0,3)

ocenił(a) serial na 9
Krzysia12

Więc, będzie czwarta seria? Wiadomo coś na ten temat?

ocenił(a) serial na 9
Vesale

Myślę że wielki come back może mieć Lavon&Lemon albo Tnasy&George, może też wrócić Joel albo Vivian, która przemyśli sprawy. Scenarzyści potrafią wszystko skąplikować i zaskoczyć niczym w thrillerze ;)

Katerinaxoxo

I tego się obawiam. A co gorsza, nie mam bladego pojęcia kogo wolę bardziej :P Lemon pasuję i do George'a jak i zarówno Lavon'a, Lavon zaś ma Lemon i A.B. I weź tu się zdecyduj, jak wszystkie cztery postacie cudowne :P Vivian nie chce, lepiej żeby nie wracała. Lubiłam ją do czasu - to zbycie Wade'a aż mnie zabolało.

ocenił(a) serial na 9
Vesale

Oby to był Lavon i AB choć przeczuwam ze to bedzie joel:( najpierw pewnie pokażą nam jak miedzy zoe i wadem zaiskrzy a potem wróci stęskniony joel:( w sumie w jego przypadku chyba mówiono ze miał być do końca sezonu tylko nie bedzie pojawiał sie we wszystkich odcinkach. Jeśli to hotel ma wrócić tylko po to zeby i tak sie go pozbyli w czwartym sezonie to scenarzyści sa coraz gorsi. Obserwujecie moze majowa listę na spoilertv tam w sześciu kategoriach ma być hart of dixie i tak zastanawiam sie bo lista wypełnia sie coraz bardziej i czy czasem w hart of dixie nie bedzie któraś z naszych bohaterek w ciąży?

Krzysia12

pewnie Wanda bedzie w ciąży :)

nojaka

Cześć wszystkim, mam do Was takie pytanie. Bo jestem dopiero na 20 odcinku pierwszego sezonu i już chcę wiedzieć czy Lemon i George będą ze sobą jeszcze kiedykolwiek? Proszę o odpowiedź bo nie mogę wytrzymać :D

Krzysia12

Cześć wszystkim, mam do Was takie pytanie. Bo jestem dopiero na 20 odcinku pierwszego sezonu i już chcę wiedzieć czy Lemon i George będą ze sobą jeszcze kiedykolwiek? Proszę o odpowiedź bo nie mogę wytrzymać :D

ocenił(a) serial na 10
evelin71

Nie :)

ocenił(a) serial na 8
evelin71

Sytuacja pomiedzy nimi jest dość skomplikowana, ale pod koniec trzeciego sezonu coś zaczyna między nimi iskrzyć ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones