PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Nie wiem jaki miało sens przekładanie najnowszych filmów na odcinki i dodanie tego jak się to wszystko zaczęło? Teraz kiedy fabuła dzieje się po filmach, można wręcz stwierdzić że od nich seria się zaczyna. Walka między dwoma wszechświatami, to coś interesującego, w przeciwieństwie do GT gdzie mieliśmy podróż po jakichś prymitywnych planetach

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Jakby co choć na mój blog by pogadać na forum o db .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

To konto Marek Rudziński z awatarem goku to NIE jestem ja . To inna osoba niż ja różnimy sie od siebie , np w kwestii star wars . Mi 7 część sagi sie nie podoba a jemu tak . I jemu sie wydaje że TFA jest udane równie dobrze co poprzednie części a ja sie z tym nie zgadzam

Na razie wypowiedziały sie tylko 4 osoby a reszta ,sie zastanawia nad tym .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

zasumitra za star wars wogóle nie przepada woli inne gatunku filmy . I jemu dbs sie nie podoba a mi tak

Napisałem do samego akiry w sprawie trylogii db w formy książkowej i czekam na odzew .

Jak do grona mych kumpli nie należysz ,to NIE MASZ nic do gadania .

Gokussb

"Napisałem do samego akiry w sprawie trylogii db w formy książkowej i czekam na odzew . "

Najpierw stwierdziłeś, że napisałeś do Akiry, a ten nie miał nic przeciwko, a teraz piszesz, że dopiero czekasz na odzew. Hm, bardzo ciekawe ;)

"Jak do grona mych kumpli nie należysz ,to NIE MASZ nic do gadania ."

No i co z tego, że nie należy? To tak samo, jakby stwierdzić, że to TY nie masz w większej mierze nic do gadania, kiedy piszesz z użytkownikami, których nie masz w znajomych. To tak kierując się twoją logiką. Bez sensu.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

wiem już kim jesteś na serio . Nie spodziewałem sie że denisie że powrócisz

Gokussb

Dobra, nie zmieniaj tematu znowu. Według ciebie już byłem kilkoma osobami naraz, więc daj sobie spokój, bo nie jestem żadnym z nich.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

mam potwierdzone info od jednego z mych kumpli co udziela sie na mym blogu na forum ogólnym

Gokussb

Ktoś sobie zażartował, a ty znowu dałeś się nabrać (o ile w ogóle tym razem prawdę piszesz), więc gratuluję. Tak jak pisałem, nie jestem żadnym z tych użytkowników, których wymieniłeś. To jak to jest z tym Akirą? Czemu najpierw piszesz jedno, a potem coś innego?

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Nie jesteś dla mnie wogóle partnerem do dyskusji

Gokussb

Tylko dlatego, że spostrzegłem coś dziwnego w twoich postach? Mianowicie to, że ciągle piszesz coś innego.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Nie . Od dnia kiedy powróciłeś na Filmweb to zalatuje mi twymi wykrętami z konta yodazgredek

Gokussb

Od dnia kiedy powróciłem na Filmweb? Nie rozumiem o co ci chodzi, ponieważ ja tak naprawdę zarejestrowałem się jakoś w październiku i nie miałem wcześniej żadnych innych kont. Przestań wymyślać i pisz na temat :)

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

już nie pamiętasz jak z konta yodazgredek latałeś za mną i Ryloth po całym portalu ?? Obrażałeś nas pisząc wyzwiska i twe konto usunął Wizarrd . Każdą negatywną opinie o TFA odbierałeś jako prowokacje i uważałeś ; prequele są słabe .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

I jak zwykle szybkie przejście na inny temat, bo ktoś zaczyna wygrywać kłótnię...
Marek Rudziński to nie ty? Dziwne, ma bardzo podobny sposób wypowiedzi i taką samą nazwę jak twoje usunięte konto.

Zasumitry nie liczyłem , bo jest twoim wielkim fanem i to oczywiste, że będzie cię popierał.
Więc wciąż masz 2 pozytywne głosy i mój jeden negatywny...

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

delcarde jest znany moderacji multikontiarzem , za każdym razem gdy miał nóż na gardle usuwał konta i zakładał nowe .

Kolejny przykład masz że Marek Rudziński to nie ja że data konta założenia jest inna

Gokussb

Skąd taki wniosek w ogóle? To już prędzej można stwierdzić, że to ty jesteś multikonciarzem ;) I zresztą nie jest to w żadnym wypadku dziwne, bo sam pisałeś jakiś czas temu z konta, gdzie miałeś nick "Marek_Rudziński", a dziwnym trafem akurat taka osoba się u ciebie na blogu wypowiedziała.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

A jaki masz na to DOWÓD że to konto Marek Rudziński jest moje ?? Green 5 myślał podobnie i nawet zgłosił to konto do sprawdzenia , czy to moje multi . Jakby było moje to to konto było by odrazu usunięte a skoro nie jest to nie moje

Gokussb

Już napisałem, poczytaj sobie uważnie.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

i to ma być realny dowód co napisałeś ??? To ty oprzytomnij

Gokussb

Po prostu dosyć dziwny przypadek, że miałeś nick Marek_Rudziński, a taka osoba się wypowiada akurat u ciebie na blogu. Nie sądzisz? :) Jeżeli jednak to nie jesteś ty, to nie wiem, może brat? Nie wnikam.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

I po tym wnosisz że to moje drugie konto ?? To nie opiera sie ani troche na prawdzie ,Green 5 myślał podobnie i nawet zgłosił to konto do sprawdzenia , czy to moje multi . Jakby było moje to to konto było by odrazu usunięte a skoro nie jest to nie moje.

Marek Rudziński to inny Marek Rudziński niż ja .

Gokussb

Tak samo ja nie jestem żadnym z tych userów, których podałeś ;)

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

w takim razie jak mi udowodnisz że z kontem yodazgredek nie miałeś nic wspólnego ???????

Gokussb

A jak mam ci to udowodnić? Po prostu - nie mam nic wspólnego z każdym z userów, których wymieniłeś i nie mam pojęcia, skąd taki pomysł :) A ty jak udowodnisz w takim razie, że nim jestem? Jakiś dowód na to? Bo wiesz, już kilku użytkowników wymieniłeś, którymi niby JA miałem być :)

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

od gościa matysek 150

Ghost - Co się z Tobą dzieje?! Nieustannie spamisz na blogu Oro, choć pisałeś, że nie będziesz się tam już wypowiadał. Ty jednak nadal napierd*lasz tam post za postem i w praktycznie każdym wyzywasz innych od p*pek. Chcesz dostać bana? Jeśli nie chcesz już przesiadywać na tym portalu to znam o wiele łatwiejszy sposób, zgłoś swoje konto do usunięcia i po kłopocie. Jeśli jednak chcesz dalej się tu udzielać to radzę Ci się ogarnąć, bo poziom jaki teraz prezentujesz jest równy zeru i zaczyna spadać jeszcze niżej. Z tego co wyczytałem to nawet życzyłeś komuś śmierci! Pisałem Ci już wcześniej udaj się do psychologa, bo masz poważne problemy, które mają wpływ na sposób wyrażania się na forum! Wyżywasz się na panu R, który Cię ignoruje. Latasz za nim i pod każdym jego postem nazywasz go p*pką. Czemu to ma służyć?! Zdajesz sobie sprawę, że tylko gimbusy tak postępują? Potrzebujesz pomocy i im szybciej zdasz sobie z tego sprawę tym lepie

ten post mówi wszystko

Gokussb

Yyy, no i? Zacytowałeś komentarz kogoś, kto odnosi się do jakiegoś usera, którego nawet nie znam :)

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

to określenie pasuje idealnie do ciebie

Gokussb

Jeśli już mam być szczery, to to określenie o wiele bardziej pasuje właśnie do ciebie. Tak można się w nieskończoność licytować, no ale po co? Jaki jest tego sens? Po prostu przyjmij do wiadomości, że nie miałem nigdy wcześniej więcej kont i to wszystko :)

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

A widziałeś może kiedy kolwiek bym sie tak zachowywał , jaki jest opis z matysek150 ??

Gokussb

Ja już w wielu sytuacjach widziałem, że się dziwnie zachowujesz. Poza tym, to, co ja wyżej napisałem, to był jedynie przykład z mojej strony, właśnie po to, byś dał sobie spokój z przypisywaniem mojej osoby do kogoś, kim nie jestem.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

złóż swe podejrzenia o me dziwne zachowanie do szefostwa portalu , a oni ocenią czy masz racje , choć prawdopodobne jest że szefostwo portalu to oleje

Gokussb

Ale ja nie muszę składać żadnych podejrzeń o dziwne zachowanie, bo ja po prostu widzę, co się dzieje w tematach, w których się wypowiadasz.

Przykładowo, najpierw piszesz coś o trylogii DB, pytasz o zdanie, a później twierdzisz, że ktoś jest ograniczony, bo się z tobą nie zgadza. Następnie uważasz, że Akira nie ma nic przeciwko, a potem jednak, że czekasz dopiero na odzew od niego. Nie jest to dziwne? To jest jeden przykład z wielu.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

wiec potrzebne ci są okolary bo NIC SIE WOGÓLE nie dzieje

Gokussb

Taak, bo napisałem, jak jest, to potrzebuję okularów, oczywiście :D Nie pisz, że jest inaczej, bo wystarczy cofnąć o jedną stronę do tyłu i tam wszystko jest jak na tacy. Wystarczy poczytać to, co piszesz.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Już próbowałeś sprawić bym znalazł błędy w swej postawie i nie udało ci sie , a ty zamiast W KOŃCU odpuścić kontuujesz to dalej .

Więc po co to ? nie mam w sobie błędów i nigdy nie miałem i nie podsiadam .

Gokussb

Ja po prostu przyłączyłem się do dyskusji, bo skłamałeś na poprzedniej stronie i myślałeś, że nikt tego nie zauważy ;)

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Tak naprawdę nikt nie zagląda na to forum ,więc swe podejrzenia o mych kłamstwach wsadź w sobie w buty . Jeśli potrzebujesz potrzebę pomagania komuś i przekazywania swej wiedzy to na realu sie skup .

Gokussb

No tak się akurat składa, że właśnie z kimś piszesz (nie piszę jedynie o sobie, tak dla jasności), więc jednak zagląda. To samo było w innym temacie, gdzie jeden z użytkowników właśnie ciebie skarcił, bo chciał poczytać coś o DB, a musiał niestety przebijać się przez twoje posty. Bo to ty ciągle piszesz o czymś innym, czepiasz się każdego, z kim się nie zgadasz. No a tych argumentów, dlaczego uważasz, że ktoś pisze bezsensownie według ciebie, wypowiadając się negatywnie na temat DBS do tej pory nie podałeś.

Gokussb

To nie jest denis/ghost/zgredek/inne jego multikonta - tamten typ to patologia, a Delcarde pisze zbyt kulturalnie i zbyt poprawnie gramatycznie, by być denisem. Dajcie sobie spokój.

ocenił(a) serial na 10
Ryloth

ok dzięki że mnie poprawiłeś ,i wyprowadziłeś z błędu . Ale spróbuj mu wytłumaczyć by sie o demnie raczył odczepić . On postawił sobie za cel ; uświadamianie mnie że błędy robie

Gokussb

Nie myl pojęć. Ja po prostu włączyłem się normalnie do dyskusji i odniosłem do tego, co pisałeś na poprzedniej stronie. Każdy ma prawo się wypowiedzieć przecież :)

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

nie zauważyłeś że Ryloth napisał ?? ; Dajcie sobie spokój . Miał nas obu na myśli a nie tylko mnie

Gokussb

Zauważyłem. Jednak skoro na poprzedniej stronie napisałeś coś, co nie jest prawdą, postanowiłem to także uwzględnić. No a przecież nie zrobiłem tutaj nic złego, tylko napisałem, jak jest. A wtedy akurat ty znowu coś o multikontach zacząłeś pisać :) Ja zwyczajnie włączyłem się dyskusji, no bo przecież mam do tego prawo.

Gokussb

To jest forum i stety lub niestety każdy ma prawo do ciebie napisać. Jak nie chcesz z kimś rozmawiać, to nie odpisuj.

ocenił(a) serial na 10
Ryloth

ok tylko to delcarde siły nie mam

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Znanym moderacji? No proszę, a podaj zrzut ekranu czy jakiś dowód że tak jest.

Data założenia konta o niczym nie świadczy. Konto można założyć kiedy tylko się chce. Marek Rudziński to ty.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

poproś o szczerą rozmowę gości np matysek150 jest na forum łotr 1 gwiezdne wojny historie . I jego o to spytaj i pogadaj o tym

I nie masz dowodu racjonalnego ze to konto Marek Rudziński to ja

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Ale to ty masz dać mi taki dowód.

Nie mam? Czyli twoje imię i nazwisko się nie liczy? Awatar z Goku i podobne pismo też?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

odnośnie twych pytań ; Nie gdyż jest to inna osoba niż ja . I do drugiego pytania ; Takiego awatara nigdy nie miałem na koncie i pismo też NIE jest podobne .

przykład kolejny ; Ten Marek Rudziński ma swe życie i synka co mu puszcza DB . Wiem to bo mi pisał gdy sie poznawaliśmy , a ja jestem kawalerem .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Awatara można zmienić.
Pismo jest bardzo podobne, gdyby nie to że tam jest mniej błędów byłoby identyczne.

Aha. Zrzut ekranu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones