PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Nie wiem jaki miało sens przekładanie najnowszych filmów na odcinki i dodanie tego jak się to wszystko zaczęło? Teraz kiedy fabuła dzieje się po filmach, można wręcz stwierdzić że od nich seria się zaczyna. Walka między dwoma wszechświatami, to coś interesującego, w przeciwieństwie do GT gdzie mieliśmy podróż po jakichś prymitywnych planetach

Gokussb

"Net nie służy do typu działań jakie ty prowadzisz"

Nie pisz do czego służy internet, bo widocznie mało go jeszcze widziałeś. Z tego co napisałeś wynika, że nikt nie ma prawa, by zwrócić tobie uwagę. I tu się mylisz. Ja cię zmieniać nie muszę, dałem tylko pewną radę. Chcesz być dalej gnojony, wyśmiewany? Do tego wystarczy, że będziesz się zachowywał jak dotychczas, no a widać tego właśnie chcesz.

"To już jest problem twój i garstki ludzi jeżeli dostrzegacie problemy w mych postach ."

Nie, po prostu zachowujesz się infantylnie i ciężko to przeoczyć.

"Nie ma tak że wy macie racje a ja sie mylę"

Tu chodzi tylko o to, że ty, powtórzę, najeżdżasz na użytkowników, w zasadzie bez powodu. Nie widzisz tego?

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

powiem ci tylko tyle ; Zagląda tu masa użytkowników z różnego forum tego portalu ,ale nie chce im sie udzielać w tej dyskusji .

I zaobserwowali że nie ze mną są problemy tylko i wyłącznie z tobą .

I wogóle sie dziwią że jeszcze na tym portalu jesteś .

Racje mi przyznali że net nie do tego służy co robisz .

Gokussb

Wskaż mi tych użytkowników, jak już o nich piszesz. Ciężko w to wierzyć, ponieważ ja wciąż nic złego nie robię. Pokaż też dowód przyznania ci tej racji, bo raczej o to ciężko. Chyba że piszesz o jakichś znajomych, którzy nieważne co byś zrobił, poprą cię i tak, ale na coś takiego nawet nie ma co zwracać uwagi.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

użyj formy grzecznościowej może ?? np proszę pokaż mi tych użytkowników ,którzy tu zaglądają .

Zgadłeś są to moi znajomi ,którzy mnie długo znają , i uznali cie za ciężkiego typa .

doradzili mi tylko
- nie wchodź z delcarde wogóle w dyskusje .

Więc żegnam

Gokussb

Formy grzecznościowej? Hah. Tobie do tego wiele brakuje, a piszesz innym, jak mają postępować? :D A to dobre.

"Zgadłeś są to moi znajomi ,którzy mnie długo znają , i uznali cie za ciężkiego typa . "

I dlatego właśnie nie warto brać pod uwagę nawet czegoś takiego, bo zawsze będą cię popierać, ślepo patrząc na sytuację.

"doradzili mi tylko
- nie wchodź z delcarde wogóle w dyskusje"

Identyczne komentarze są kierowane w twoim kierunku.

Pozdrawiam :D

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

To nie ma nic do rzeczy że garstka ludzi sie tu wspiera . Razem z nimi sobie ubzdurałeś że wasze poglądy są słuszne i logiczne ,i doszukujecie sie problemów tam ,gdzie ich nie ma .

Żegnam cie

Gokussb

Tak samo nie ma nic do rzeczy, że garstka znajomych trzyma twoją stronę, bo tacy z reguły będą cię popierać, nieważne co byś zrobił. Co ty masz z tymi poglądami? Po prostu każdy zupełnie inaczej może na coś patrzeć, a to ty robisz z tego wielki problem, gdy się z kimś nie zgadzasz, bo od razu stajesz się agresywny. Właśnie to jest infantylne. I to bardzo. Jeżeli dla ciebie najeżdżanie na użytkowników z powodu różnych opinii jest normalne, to szczerze cię pozdrawiam po raz drugi.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

moich znajomych jest znacznie więcej niż garstka ,przesiadujesz tylko na tym forum . A to błąd istny na różne fora wchodź np na forum o star wars .

Ja mam już 210 znajomych ty O więc co za tym idzie ,ludzie trzymają ze mną a nie z tobą .

Żegam

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

masz tylko 2 znajomych

Gokussb

No i? Jak sam wspominasz, są to twoi znajomi, których dobrze znasz, więc oni na pewno będą właśnie ciebie popierać, zamiast obiektywnie patrzeć na to, co tu się dzieje. To, że chwilowo przesiaduję tylko na tym forum, niczego kompletnie nie zmienia. Nie jest to żadnym błędem, ponieważ mam prawo się wypowiadać tam, gdzie chcę.

"Ja mam już 210 znajomych ty O więc co za tym idzie ,ludzie trzymają ze mną a nie z tobą"

I co w związku z tym? Znowu zmierzasz do tej większości i mniejszości? Patrz wyżej, co napisałem. Plus fakt, że dodałeś losowo osoby z filmwebu do znajomych, nie znaczy, że z tobą trzymają i popierają cię w każdej kwestii (a już na pewno nie wszyscy, co najwyżej może garstka z takim samym nastawieniem, jak twoje) :D

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

A skąd wiesz że nie każdy z pośród 2010 mnie nie popiera ???

Rozmawiam z nimi codziennie i jesteśmy w dobrych relacjach . I mnie popierają ale jak w to nie wierzysz to twój i wyłącznie problem a nie mój .

Gokussb

I pewnie jeszcze z każdym jednocześnie piszesz, pytając o opinie na temat tutejszych użytkowników? I może jeszcze każdy pisze, że to nasze zachowanie jest niewłaściwe? :DD Daj spokój, bo naprawdę aż brak słów.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

mamy ważniejsze tematy do obgadania niż tutejsze bzdury

Gokussb

Yhm, oczywiście :D

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

nie uczestniczysz w tych dyskusjach ,to ; masz jeszcze czelność w to wątpić ??

Myśl sobie co chcesz zwisa mi to ,polegaj dalej na swych poglądach,które wydają ci sie za słuszne . Ale nie zdobędziesz poparcia wysokiego ludzi jak ja

Gokussb

Oczywiście :D Chciałbym zobaczyć najpierw to poparcie, no ale przecież to nierealne :D

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Nie chce już wogóle z tobą wogóle gadać . Dziś ty pierwszy zacząłeś do mnie pisać nie ja ,gadaj sobie z tutejszą garstką co cie popierają .

Dobraliście sie jak mysz z kotem

Gokussb

Hm? Akurat to ty pierwszy napisałeś. Tak samo kiedyś skończyłem z tobą dyskusję (bo ciągle schodziłeś na niewłaściwy tor), a jednak dalej się odzywałeś, oczywiście pisząc znowu zupełnie nie na temat.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

dziś ty pierwszy zacząłeś nie ja , z tutejszą garstką ludzi dobrałeś sie jak mysz z kotem .

Gokussb

Nie ma to w sumie żadnego znaczenia, ale jak już chcesz być poprawny, to przypatrz się dokładnie, kto napisał pierwszy. Widzę, że bardzo cię zabolało zwrócenie ci uwagi właśnie przez tę garstkę osób. Tak ciągle o nas piszesz.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

mam ciekawsze rzeczy do roboty niż gadka z tobą .

Liczy sie DZIŚ a nie wcześniejsza gadka .

Jesteście jak mysz z kotem i tyle .

Gokussb

To świetnie :D

Ja wiem, że piszesz o dzisiejszym dniu - jednak tak jak stwierdziłem wcześniej, ty napisałeś najpierw.

"Jesteście jak mysz z kotem i tyle "

Powtórz to jeszcze z 10 razy.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

nie liczy sie kto zaczął wcześniej a dziś ,

Zajmij sie czymś pożytecznym zamiast do mnie pisać

Gokussb

Ty również, na przykład naucz się czytać ze zrozumieniem zamiast wszędzie wylewać swoje żale na użytkowników, bo widzę, że masz z tym problemy, a uwierz, że to ci się na przyszłość przyda. Jasno wynika, że ty napisałeś do mnie pierwszy, a się upierasz, że jest odwrotnie. Ja odpisałem tylko na twój komentarz potem. Zresztą nie rozumiem, co w związku z tym? Dalej nie wiem, do czego zmierzasz. Jaki to w ogóle ma sens.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

jeśli ktoś tu musi sie czegoś nauczyć to tylko ty a nie ja . Postawiłeś sobie za cel ; pisania DZIŚ do mnie ,mając nadzieje że znajdę błędy w swej logice ?? Jak tak to nic nie wskórasz , nie ma w mej logice błędów i nie było ich nigdy .

Gokussb

Ok, to super, bądź dalej gnojony i wyśmiewany wszędzie, jak nie trafiają do ciebie uwagi innych :D Cya.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

''Ok, to super, bądź dalej gnojony i wyśmiewany wszędzie ''

Nigdzie tak nie ma miejsca , masz problem ze sobą . Przesiadujesz tylko tu na forum a ja jestem na Każdym forum tego tematu .

Cya

Gokussb

Nie, wcale ;) Nie chcesz się uspokoić, skorzystać z dobrych rad, zamierzasz dalej w ten sam sposób działać, to proszę bardzo. Potem tylko się nie dziw, że opinia na twój temat będzie jaka będzie. Zresztą już teraz jest nieźle wyrobiona, a ty wszystko łykasz i myślisz, że ktoś twoje słowa bierze na poważnie.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

to może pofatygujesz sie łaskawie na inne forum niż to ??

opinia twoja i tutejszej garstki ludzi mnie NIC nie obchodzi . Doszukujesz sie problemu tam gdzie ich nie ma ,i nigdy nie było .

Żegnam cie geniuszu .

Gokussb

Nie widzę takiej potrzeby, by zmieniać forum ;)

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

"Net nie służy do typu działań jakie ty prowadzisz ,i daremny jest twój trut jak masz nadzieje że mnie zmienisz . I nie realne jest abym krytykę tutejszej garstki ludzi przyjął do siebie .

Nie wygracie ze mną jestem geniuszem . I kończę z tobą te gadkę

Gokussb

Nie mam więcej pytań odnośnie tej żenady jaką się wykazujesz. Kiedyś może zwyczajnie zmądrzejesz i przejrzysz na oczy.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Net nie służy do typu działań jakie ty prowadzisz ,i daremny jest twój trut jak masz nadzieje że mnie zmienisz . I nie realne jest abym krytykę tutejszej garstki ludzi przyjął do siebie .

Nie wygracie ze mną jestem geniuszem . I kończę z tobą te gadkę

I nie licz na to że z czasem dostrzege błędy w swych wypowiedziach trollu

Gokussb

A jednak jakaś tam iskierka nadziei jest, że z czasem przestaniesz robisz z siebie błazna publicznie i zaczniesz dyskutować normalnie, jak człowiek.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Net nie służy do typu działań jakie ty prowadzisz ,i daremny jest twój trut jak masz nadzieje że mnie zmienisz . I nie realne jest abym krytykę tutejszej garstki ludzi przyjął do siebie .

Nie wygracie ze mną jestem geniuszem . I kończę z tobą te gadkę

Twoje mniemanie że robię z sienie błazna jest poprostu śmieszne aż do bólu .

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

ile ty masz lat właściwie ?? Bo na pewno nie masz przekroczonych 20 paru lat a nawet nie masz 18 .

Więc masz max 15 lat . Jesteś nieletni wiec straciłem czas na dyskusje z tobą .

I nie licz że z czasem nadejdzie taka chwila czy dzień ,że zacznę PRZYJMOWAĆ krytykę z forum do siebie .

Gokussb

Skąd możesz wiedzieć ile mam lat? Sprostuję. Nie trafiłeś. Mam więcej niż podałeś ;) Pisałem ci, żebyś się nie bawił w zgadywanki, bo kiepsko ci to wychodzi? Pisałem. Określasz kto w jakim jest wieku, a sam zachowujesz się jakbyś z podstawówki nie wyszedł. Żenada :D Po prostu naucz się szacunku do innych osób i przestań atakować, jak ci coś nie pasuje, bo takim zachowaniem to raczej ty pokazujesz, że jesteś trollem. Takie wygórowane mniemanie o sobie, że jesteś geniuszem jest po prostu żałosne. Jeśli już nim jesteś, to chyba tylko w kwestii braku zrozumienia innych osób.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

"Net nie służy do typu działań jakie ty prowadzisz ,i daremny jest twój trut jak masz nadzieje że mnie zmienisz . I nie realne jest abym krytykę tutejszej garstki ludzi przyjął do siebie .

Nie wygracie ze mną jestem geniuszem . I kończę z tobą te gadkę

Żegnam cie

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Nie chce już wogóle z tobą wogóle gadać . Dziś ty pierwszy zacząłeś do mnie pisać nie ja ,gadaj sobie z tutejszą garstką co cie popierają .

Dobraliście sie jak mysz z kotem

DeIcarde

''Nie pisz do czego służy internet, bo widocznie mało go jeszcze widziałeś ''
Chłopcze kiedy ja i Gokussb używaliśmy netu ciebie JESZCZE na świecie nie było .

''Z tego co napisałeś wynika, że nikt nie ma prawa, by zwrócić tobie uwagę. ''
Bo nikt NIE miał prawa tego robić, tylko najwidoczniej TY postawiłeś sobie za cel by to robić .

''I tu się mylisz. Ja cię zmieniać nie muszę, dałem tylko pewną radę. ''
Akurat mądralo jeden on tu w błędzie NIE był, zaś swe rady zachowaj dla siebie .

''Chcesz być dalej gnojony, wyśmiewany? ''
Nigdzie czegoś takiego NIE miało miejsca,tylko ty sobie tp do łba wbiłeś .

''Do tego wystarczy, że będziesz się zachowywał jak dotychczas, no a widać tego właśnie chcesz.''
Gdzie według CIEBIE był problem w zachowaniu Gokussb ?? . Nim tu założyłem konto czytałem całość tej spiny,którą TY wywołałeś .

''Nie, po prostu zachowujesz się infantylnie i ciężko to przeoczyć. ''
Serio ?? Kit wciskałeś z KAŻDYM postem . Nie ma czegoś takiego jak zachowanie infatylne , a jak jest to daj źródło na dowód .

''Tu chodzi tylko o to, że ty, powtórzę, najeżdżasz na użytkowników ''
NIGDZIE tego najderzania NIE było szerloku był z ciebie kiepski obserwator .

''w zasadzie bez powodu. Nie widzisz tego? ''
Był powód tylko TY nie chciałeś przyjąć do wiadomości ,następującego faktu .

Ocena pozytywna dbs to 7,8 . I mimo upływu lat NIE spada ta ocena , co za tym idzie krytycy są w mniejszości .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

To jest kadr z filmu ( lub Super ) z zamienionymi kolorami... Jeśli uważasz inaczej, masz małą wiedzę i nie potrafisz rozpoznać kadru z twojego uwielbianego Super.

I nie, SSB oznacza Super Saiyan Blue, nie Bóg. To jest skrót angielski. Jest też Super Saiyan Red.
Inne nazwy to Super Saiyan God ( dla czerwonej formy ) i Super Saiyan God Super Saiyan ( dla niebieskiej ).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gokussb

Widzę, że teraz podłapujesz sobie to, co ja pisałem w twoim kierunku i piszesz to samo do innych osób. Nie miałeś racji, więc napisał, jak jest. Nie ma w tym niczego złego. Ktoś się pomyli, inna osoba może poprawić.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

to był mój cytat z własnej inicjatywy a nie od CIEBIE . Jeśli ojcem zostaniesz to ciekawe czy uda ci sie swe dzieci wychować , w taki sposób oile poparcie żony będziesz miał .

Gokussb

"Kompletny brak logiki i zrozumienia oraz wiarygodności z twojej strony"

Mhm, oczywiście.

Jak jego komentarz może nie być wiarygodny, skoro on napisał prawdę na temat tych form? Jest jak najbardziej wiarygodny, napisał z sensem i ma rację.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Prawda według ciebie ??

Twoja obrona sie NIE LICZY . Chcesz gadać w taki sposób to naucz tak swe dzieci oile żona cie poprze .

Choć prawdopodobieństwo by cie żona poparła , jest 0 % szans .

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

więc złaski swojej zatkaj sie wreszcie !!!! Nie jesteś i nigdy nie byłeś o demie mądrzejszy , a skoro wydaje ci sie że jesteś inteligentniejszy to jesteś idiotą .

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

po za tym wiem kim jesteś na serio od gościa Rac79 wiem ze jesteś innym z użytkowników inne .

Gokussb

Hahah. No ciekawe, kim teraz jestem? Ciągle zmieniasz zdanie - raz jestem jedną osobą, potem inną. Daj już sobie z tym spokój... Bo jedyne co udowadniasz, to to, że naprawdę nie masz już co robić. Ktoś ci coś napisze, a ty tak się dajesz na to złapać. I nie, nie jestem innym z użytkowników.

Gokussb

Nie będę milczał tylko dlatego, że ktoś, kto właściwie nie ma nic mądrego do powiedzenia tak chce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones