PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Nie wiem jaki miało sens przekładanie najnowszych filmów na odcinki i dodanie tego jak się to wszystko zaczęło? Teraz kiedy fabuła dzieje się po filmach, można wręcz stwierdzić że od nich seria się zaczyna. Walka między dwoma wszechświatami, to coś interesującego, w przeciwieństwie do GT gdzie mieliśmy podróż po jakichś prymitywnych planetach

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

nie będę dyskutował z gimnazjalistą

ocenił(a) serial na 3

Mam dłuższy nick od ciebie, więc powinieneś siedzieć cicho ( odpowiedź zgodna z twoją logiką ).

użytkownik usunięty
Goku_from_DBZ

Nick nie ma znaczenia, gdyż Król ma mniej liter niż książę, a wiadomo kto jest istotniejszy.
Vegeta - Goku: policz sobie litery w ich imionach.

ocenił(a) serial na 10

Nie gadaj z Goku From dbz . Mało sie udziela na forum , nie oddaje żadnych głosów na filmy .

I wydaje mu sie że ten portal jest tylko do dyskusji

Gokussb

Kolejny idiotyczny argument, ciekawe co wymyślisz jeszcze.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

idiotyczne to sa twoje poglądy na dane tematy .

I najwyraźniej ty i Gokufrom DBZ i green 5 oraz Shined nie zapoznaliście sie z regulaminem portalu .

Gokussb

Oraz milion innych użytkowników, którzy mają zupełnie różne zdania, a nie zgadzają się z tym co ty? Jak już piszesz coś o regulaminie, to napisz również, gdzie został złamany, bo póki co, to ty pytasz o opinię na temat czegoś, a potem najeżdżasz, gdy ta ci nie odpowiada.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

jesteś altrekontem sirkris800 zdemaskowałeś sie . Tylko poczekać aż posuniesz sie do wyzwisk i będziesz zgłoszony .

Jesteś tak naprawdę dzieciakiem któremu sie wydaje ,że zabawa polega na ten temat . Jakbyś był dorosły nie postępowałbyś w ten sposób

Gokussb

Dla ciebie to już byłem altkontem także innych użytkowników. Kto będzie następny? Poza tym, nie widzę powodu, dla którego miałbym się posunąć do wyzwisk, bo dostarczasz tylko i wyłącznie rozrywki, pisząc coraz to bardziej dziwne rzeczy :D

"Jesteś tak naprawdę dzieciakiem któremu sie wydaje ,że zabawa polega na ten temat "

Zabawa? Jaka zabawa? Nie wiem do czego zmierzasz, ponieważ jak zwykle nielogicznie to napisałeś.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

jak już twierdzisz że pisze nielogicznie to pochwal sie jakie masz wykształcenie , czy jesteś profesorem języka polskiego . To ma WIELE do rzeczy

Bo sądząc po twoich wypowiedziach jesteś gimnazjalistą , któremu sie nudzi , i z nudów wypisuje takie brednie .

Gokussb

A co ma wykształcenie do tego? Po prostu napisałeś coś, co brzmi nielogicznie i nie trzeba być profesorem, żeby to zauważyć. Oświeć mnie więc, co miałeś na myśli.

Niestety nie trafiłeś. Już dawno po. Nie baw się w zgadywanki, bo kiepsko ci to wychodzi.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Jesteś świeżakiem tego portalu więc nie idzie z tobą dyktować wogóle . Jedynie tylko tobie Gokufrom DBZ Green 5 shined i kilik 17 wydaje sie ze sie ośmieszam . Przebywacie TYLKO tu na forum a nie na Każdym .

Więsli ktoś tu ma problem to nie ja a zdecydowanie wy

Gokussb

O tym też już była mowa :D Tylko żeby to dostrzec, trzeba najpierw umieć czytać ze zrozumieniem. Zastanów się więc, kto faktycznie jest gimnazjalistą. Śmiem nawet twierdzić, że emocjonalnie w podstawówce siedzisz, po poziomie twoich wypowiedzi. Ale spokojnie, wszystko się zmieni z czasem :D

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Jeśli sie spodziewasz że z czasem twe posty mnie zmienią to SIE MOCNO I DEFINITYWNIE KATEGORYCZNIE rozczarujesz .

Nikt z całego portalu nie ma takiego zacofanego myślenia jak ty Goku From DBZ kilik 17 i green 5 shined .

Przebywacie tylko tu a to błąd .

Gokussb

Niekoniecznie, że moje posty cię zmienią, ale że sam po prostu zwyczajnie dorośniesz, jak każdy normalny człowiek i zaczniesz dostrzegać coś, czego nie widzisz teraz. Myślisz, że tylko garstka użytkowników ma coś do zarzucenia twojej osobie, a tak naprawdę gdzie byś się nie zachowywał w ten sposób, zostaniesz zgnojony. Takie zachowanie jest potępiane po prostu. Nie szanujesz cudzej opinii? To naprawdę masz duży problem. Tylko i wyłącznie ty.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Jesteś i pozostaniesz dzieckiem , które ma problemy PSYCHICZNE . TY i TYLKO TY masz problem nie ja a TY I TYLKO TY .

Gokussb

No widzisz, znowu odpowiedź całkowicie bez sensu. To tylko ja, czy także inni użytkownicy? Bo przed chwilą pisałeś coś innego, a to właśnie z tego względu, że nie szanujesz cudzych opinii. Ojj :DD Uspokój się, bo to co tu odwalasz, staje się coraz bardziej żenujące.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

jeśli ktoś tu musi sie uspokoić to nie ja a garstka osób do których TY należysz


Gokussb

Zresztą wytykanie innych użytkowników przez ciebie, którzy ci coś napisali, jest naprawdę głupie. Nie bez powodu ktoś ci zwraca uwagę.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Chcesz abym wezwał karetkę pod drzwi twego domu ?? I ona zabierze cie do psychiatryka .

Wystarczy że podam twój nick a sami cie znajdą . I lepiej sie tak NIE wymądrzaj bo to uczynię .

Gokussb

Aha. Piszesz o tym psychiatryku tak, jakbyś sam się tam znajdował w tej chwili. To już jest nudne. Zresztą, nie wymądrzam się, a skoro nawet to miałoby być powodem napisania przez ciebie komentarza powyżej, to szczerze ci współczuję. Ja po prostu stwierdziłem fakt, a ty znowu odpowiadasz nonsensem. Nic nowego. Zastanów się, dlaczego już tyle osób miało coś do zarzucenia właśnie tobie. Tylko proszę, wysil się tym razem choć trochę i naprawdę się zastanów nad tym, zanim znowu odpiszesz czymś nie na temat.

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Oddałem kilkanaście głosów na filmy, ale jeżeli według ciebie to się zaokrągla do zera, to powodzenia na matematyce :)
Ten portal służy tylko do dyskusji? Przypomnę ci, obecnie znajdujemy się na FORUM, które służy do wymieniania się poglądami oraz do dyskusji na dane serie / seriale / anime / filmy itp.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

na twoim profilu NIE widać żadnych głosów oddanych na żadne filmy . Więc nie ściemniaj że oddałeś głosy

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Ja na moim profilu widzę 50 ocen filmów... Może nie możesz ich po prostu zobaczyć, nie sprawdzałem swoich ustawień profilowych.

A, Vegeta jest moim ulubionym, ale Goku jest prawie że na równi, więc postanowiłem wybrać jego nick ( także dlatego, że to główny bohater serii ).


Wiesz, pisząc kilka wyrazów samymi wielkimi literami wychodzi się na osobę niestabilną emocjonalnie. Rozumiem, jeśli się chce coś podkreślić, ale co za dużo to niezdrowo.
Oraz jeśli 4 osoby z 5, które rozmawiają ( bo jesteś jeszcze ty ) mówią, że się mylisz, to jest 4 do 1. I jest bardzo duża szansa, iż się mylisz :)

Ach, mówisz, że nie będziesz rozmawiał z gimnazjalistami? Ciekawe, skoro sam nim jesteś...

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

''Ach, mówisz, że nie będziesz rozmawiał z gimnazjalistami? Ciekawe, skoro sam nim jesteś.''

Zły adres ja od długich lat nie jestem gimnazjalistą . Już nie jedni przed tobą uważali mnie za gimnazjalistę i ponieśli , za to konsekwencje w postaci ban na konto . Nawet nie raczysz sie dowiedzieć kto z moderatorów fw jest najaktywniejszym i spełnia prośby użytkowników .

Gokussb

W takim razie, według twojej logiki, powinieneś go dostać w pierwszej kolejności, bo to właśnie ty nazwałeś nas gimnazjalistami :D Eh, ty chyba nie masz pojęcia o czym piszesz.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

chcesz dołączyć do grona swych poprzedników ,którzy dostali bany na konto ?? . Nazywanie kogoś gimnazjalistą NIE poodpada pod łamanie regulaminu tego portalu .

Gokussb

"Już nie jedni przed tobą uważali mnie za gimnazjalistę i ponieśli , za to konsekwencje w postaci ban na konto"

Zacytowałem ciebie, napisałeś to dosłownie kilka minut temu. Albo masz tak krótką pamięć, albo nawet nie myślisz nad tym co piszesz.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Nie ma takiej obcji byś był o demnie mądrzejszy w jakiej kolwiek sprawie a jeśli sie uważasz za mądrzejszego to jesteś idiotą .

Gokussb

Zresztą nic dziwnego, że ktoś jeszcze uważał cię za gimnazjalistę, bo tak się właśnie zachowujesz. To tylko i wyłącznie wynika z twojego zachowania, więc potem się nie dziw. Ja po prostu odpowiadam na twoje komentarze, a ty się już sam gubisz.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Wogóle sie w tym nie gubię .

Gokussb

Nie no, gdzie tam. Najpierw piszesz jedno, a kilka minut później już zupełnie coś innego. I zamiast dyskutować na temat, to go zwyczajnie zmieniasz. Oprócz tego jesteś wrogo nastawiony od każdego, kto nie poprze twojego zdania.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Chcesz miec godnego rozmówce ?

napisz do niej
http://www.filmweb.pl/user/sentia .

Uważaj na nią bo to szefowa bandy troli .

Gokussb

Jakbym chciał, to bym napisał. Nie musisz mi polecać poszczególnych użytkowników.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

ty nawet nie umiesz szukać danych użytkowników ,więc nie ściemniaj . Tylko wiedz jedno ; ona w swe szeregi nie przyjmuje fanów DB .

Gokussb

Akurat wyszukanie danego użytkownika to żadna filozofia, więc nie wiem skąd takie stwierdzenie. Oczywiście musiałeś napisać coś napisać, co nawet w żaden sposób nie pokrywa się z prawdą, bo bez ataku na poszczególnych użytkowników z twojej strony się nie obędzie, prawda? To świetnie, że nie przyjmuje fanów DB, tylko szczerze mówiąc nie wiem do czego zmierzasz, ponieważ nie za bardzo mnie to interesuje.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Jak już twierdzisz że robię ataki na twoją osobę udowodnij to ,któremuś z adminów tego portalu . Choć szansa na to by ci ktoś z adminów uwierzył to 0 % szans .

''To świetnie, że nie przyjmuje fanów DB, tylko szczerze mówiąc nie wiem do czego zmierzasz, ponieważ nie za bardzo mnie to interesuje.''

dla niej DB jest papką z mózgu

Administracja mnie zna ciebie jeszcze nie . I nie widzą w mych postach niczego złego jak ty .

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

i to mój JUŻ ostatni post do ciebie był

Gokussb

Ile razy już nie respektowałeś totalnie czyjejś opinii i stwierdzałeś, że ktoś powinien się znaleźć w psychiatryku? Różnymi epitetami rzucałeś w stronę użytkowników - i zresztą bez sensu, bo jak się z czymś nie zgadzasz, to już lepiej jest milczeć niżeli pisać właśnie coś takiego. Albo jeśli już, to dyskutować, ale bez zbędnych głupot, tj. odbiegania od tematu i tym podobnych.

"dla niej DB jest papką z mózgu"

Nie znam jej nawet i nie będę oceniał w żaden sposób. Skoro tak twierdzi, to ma do tego prawo. Ja lubię DB i w żaden sposób nie neguję tego, co ona uważa na temat tej serii. Ma swoje zdanie i ok.

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Gubisz się we własnych słowach.

Tak w ogóle to teraz zauważyłem, że twój nick ma SSB, a masz na awatarze Blue przekolorowanego na zieleń. Ale nie czepiam się, miej co chcesz.


Całkiem ciekawie czytało się twoją kłótnię z Delcarde. Przypominało mi to szachy z gołębiem... Nie ważne co zrobisz, gołąb wywróci pionki, narobi na plansze i odleci, zachowując się jakby wygrał :)

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

''Tak w ogóle to teraz zauważyłem, że twój nick ma SSB, a masz na awatarze Blue przekolorowanego na zieleń.''

Mylisz sie to nie jest Blue przekolorowane na zielono .

To jest Green ssj god . Skopiuj green ssj god do gogle a znajdziesz mase ,informacji na ten temat .

SSB oznacza super sayian bóg

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

i wcale sie nie guvie we własnych słowach

Gokussb

Gubisz, gubisz. I chociażby ja już ci to udowodniłem.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Nie udowodniłeś tego wcale a wcale . I łaskawie już sie zatkaj ok ??

Gokussb

W takim razie nie zrozumiałeś, o czym pisałem wcześniej. Cóż. Nic złego nie robię, więc też nie widzę powodu, dlaczego miałbym nic nie pisać. No a skoro tak ogólnikowo wskazujesz moją osobę w swoich komentarzach, mam prawo się odnieść.

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

nie chciałem WCALE dyskusji rozwijać .

Gokussb

A wyszło zupełnie odwrotnie - tak jak byś chciał. Wytłumaczę. Zapytałeś o coś użytkownika na temat Dragon Ball'a, no a jak nie poparł twojego pomysłu, zacząłeś od razu kierować obelgi w jego kierunku. Nie tylko zresztą to, bo też ciągle piszesz jacy to ludzie są źli tutaj, w tych tematach, a chyba nie patrzysz na swoją postawę. I proszę cię, tylko nie pisz, że nie widzisz niczego złego w swoim zachowaniu, bo tak na zdrowy rozsądek już widać, że to jest nie w porządku, jak się rzucasz na każdego, kto odpowie na twoje pytanie nie wedle twojej woli.

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

myśl sobie co chcesz totalnie mi to wisi ,, i nie widze nic złego w swym zachowaniu .

Gokussb

Nie widzisz niczego złego w kierowaniu się zwyczajną bezczelnością w stosunku do innych? Ciągle właśnie to robisz. Taki przykład podałem wyżej - jak ci coś nie pasuje, to zamiast dalej jakoś sensownie prowadzić dyskusję, od razu przechodzisz do ataku na tę osobę. Potem właśnie inni odbierają cię jak odbierają i nie jest to wcale dziwne. Mógłbyś jednak wyciągnąć odpowiednie wnioski z tego, co ktoś ci pisze. Uwierz, że to nie po to, by robić ci na złość, tylko dlatego, żebyś się opamiętał w niektórych kwestiach. Skoro tyle osób miało na uwadze właśnie twoje zachowanie, no to jest coś na rzeczy. I od razu uprzedzam, że to nie z nami jest coś nie tak - gdyby wszystko było w porządku z twojej strony, to nikt by nie zwracał ci uwagi. Pomyśl, po prostu.

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

niech dotrze do twego łba ; Net nie służy do typu działań jakie ty prowadzisz ,i daremny jest twój trut jak masz nadzieje że mnie zmienisz . I nie realne jest abym krytykę tutejszej garstki ludzi przyjął do siebie .

Nie wygracie ze mną jestem geniuszem . I kończę z tobą te gadkę .

To już jest problem twój i garstki ludzi jeżeli dostrzegacie problemy w mych postach .

Nie ma tak że wy macie racje a ja sie mylę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones