PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce
girl_with_tattoo

Bo tylko on może ją nazywać nieporządną! :D Co za patologia :D

ocenił(a) serial na 1
girl_with_tattoo

Oktawiusza już dawno powinni zabrać na oddział bez klamek.

I uważam, że to przedstawianie Alfonso w złym świetle to przesada. Zaproponował temu biedakowi 20 tysi, to bardzo dużo jak na osobę, która nie ma za co żyć. Facet mógł negocjować i dostałby pewnie z 50 000. Niestety prawda jest taka, że gdyby nie Alfonso, to ten biedak nie miałby możliwości zarobienia więcej niż tyle, ile ludzie daliby mu za ten bohomaz na targu. Jasne, Alfonso zarobiłby na tym X razy więcej, ale cóż... lajf is brutal. Taki jest biznes. Jak widać na przykładzie Alfonso, nie wszyscy są tak bezmyślni i zwyczajnie głupi jak Maricruz, która zaczęła bawić się w wolontariat i przep********* miliony na pomoc obcym ludziom nie myśląc o przyszłości własnego dziecka i swojej. Jeśli Alfonso mógł sam zarobić a przy okazji pozwolić zarobić temu malarzowi to co w tym złego? Wilk syty i owca cała. Ale nie. Pewnie byłoby lepiej, gdyby cały zysk oddał malarzowi, sam nie dość, że nic by z tego nie miał, to jeszcze narażałby dupę, bo ktoś mógłby go wsypać i powiedzieć, że prace nie są jego. Mógł jedynie zaproponować temu biedakowi więcej, ALE w każdej pracy pracodawca/pośrednicy biorą jakieś 75% zysku, a w przypadku malarstwa, wielu znanych dzisiaj artystów żyło w biedzie, bo nikt ich nie doceniał.


Tak sobie teraz pomyślałam... co stało się po śmierci Miguela? Inteligentny inaczej Oktawiusz zawiadomił chociażby policję, że Miguel został zamordowany? Zadzwoniono może po karetkę albo przyjechał prokurator? Czy po prostu scenarzyści olali ten wątek i nikomu nie przeszło przez myśl, że wypadałoby zgłosić gdzieś to, że facet został zastrzelony i morderca nie poniósł żadnych konsekwencji?

anita368

było. Horacio czy jak mu tam było zabił Miguela na oczach świadków. Potem pił sobie piwko i tak do niego przyszła policja...
Jak to napisałam, to zabrzmiało jeszcze bardziej absurdalnie niż wyglądało w serialu...

girl_with_tattoo

a policjanci tacy wyrozumiali byli,że mu jeszcze pozwoli dopić piwko do końca;)miło z ich strony.i przyszli po jednego parobka w czwórkę z kałachami,haha;)

bishop_filmaniak

A po MC też przyszli uzbrojeni, jakby nie wiadomo jak niebezpieczna była haha

jagodajulia

rzeczywiście.i jeszcze ją przewozili jak jakieś zwierzę albo terrorystkę z całym zastępem policji a raptem naszyjnik ukradła.oj Meksyk-dziki kraj.

anita368

jakby nie patrzec, to nie jego obraz. Wiele ludzi juz sie tak zrobilo, przykladowo sprzedalo pomysl komus pod warunkiem brania procentu od zyskow z wprowadzenia go w zycie, a ten kto taki pomysl kupil, zgarnial potem fortune. Niby biznes to biznes, ale dorabianie sie "po trupach" nigdy nie jest dobrze widziane. Gdyby Alfonso mial troche charakteru to by przeksztalcil ta wystawe w pokazanie dziel artystow, ktorzy nie maja tyle kasy co on. Kazdy faktycznie dostalby procent, doswiadczylby satysfakcji itp, a on zachowalby twarz i nie byl zwyklym podlym oszustem ;)

anita368

fakt,Alfonso jest wyrachowany i zbyt pewny siebie,dąży po "trupach do celu" itp itd ale nie jest znowu taki najgorszy a MC zrobiła z niego potwora a Octawiusz co,niby lepszy?notorycznie nazywa ją dzi...ką, 2 razy ukradł jej dziecko,po raz kolejny się żeni bez miłości,nie jest przy niej w najgorszych chwilach,że już o ogromnej głupocie nie wspomnę ale jemu wybacza -przecież tak go kocha.a Alfonso specjalnie takim wrednym zrobili bo gdyby był przystojny i dobry to jak wtedy mogłaby chcieć Octawiusza?!jak nie stare dziadki z dobrym sercem to młody i zły.ehhh te telki.

bishop_filmaniak

przygłup Octavio jest tak głupi ,że nawet skrawków obrazu dokładnie nie posprzątał z podłogi.haha.i zapewne na pomysł by list do Alfonso napisać na komputerze wpadła pewnie Doris.Octavio jest na to zbyt głupi.a o odciskach palców na resztkach obrazu to zapomniał?!chyba nawet nie wie co to takiego;)

bishop_filmaniak

uśmiałam się fest jak z tą nawiedzoną miną rozrywał obraz, Octavio to już jakiś podczłowiek jest, zrobili z niego amebę. Arenas to musiał mieć jaja, żeby zagrać takie coś, pewnie pod koniec dnia się upijał, bo na trzeźwo to wątpię.

ocenił(a) serial na 1
bishop_filmaniak

Szczerze mówiąc wolałabym Alfonso ze wszystkimi jego wadami niż Oktawiusza. Z dwojga złego wolę w tę stronę. Jeśli już miałabym wybierać pomiędzy wyrachowanym psem na baby Alfonso, a Oktawiuszem, który jest nieprzewidywalny, bezdennie głupi, chory psychicznie, z każdą chce się żenić, a swoje byłe nazywa dziwkami ot tak bez powodu, no to cóż... wolę Alfonso.
Nie wiem co scenarzyści musieliby zrobić z postacią Alfonso, żebym wolała Octavio od niego.

ocenił(a) serial na 4
girl_with_tattoo

zeby tak spi.zdzic telenowele szok

ocenił(a) serial na 4
girl_with_tattoo

po 1 skad Doris wie ze MC byla dywikuska??? po2 gdzie mieszka Mc ze pod oknem ma zaw7ze pelno ludzi

darjaa

Chyba dowiedziała się o tym jeszcze jak była na wyspie.

darjaa

też na to zwróciłam uwagę. Jak one się przebierają ? haha.

lubo_filmweb

przecież MC to dzi..ka więc pewnie kręci ją paradowanie nago na oczach widzów;)

ocenił(a) serial na 4
girl_with_tattoo

a po 3 oni nigdy ze soba nie spedzili duzo czaru wiec trudno uwierzyc w ta wielka milosc

darjaa

te odcinki od wyjazdu do stolicy są jeszcze durniejsze niż sądziłam, że mogą być. Totalne zapychadło. Kończcie to

girl_with_tattoo

I oderwane od fabuły. Właśnie jakby dodane, aby tylko przeciągać historię, bo wyniki były dobre...

jagodajulia

naprawdę? to miało dobrą oglądalność? wow...

girl_with_tattoo

Ta telka to jest hit Televisy ostatnich lat. Nawet te końcowe i absurdalne odcinki miały bardzo dobre wyniki. Jak znajdę cyfry to dopiszę.

jagodajulia

Znalazłam: średnia z sierpnia: 22.4 września: 22.5 października: 23.6 (ale w październiku był koniec telki i leciała tylko kilka dni, więc ten wynik wg mnie jest tak jakby trochę zawyżony). A telka z godziny 16 jak ma 16-17 pkt ratingowych to jest uznana za hit.

jagodajulia

O_O aż chce się rzec: ale jaja

ocenił(a) serial na 3
girl_with_tattoo

Dla mnie odcinki miały jeszcze sens jak MC poznała ojca ale pozniej z odcinka na odcinek coraz gorzej....a teraz to juz tragedia...więc czasami zerkne chwile na odcinek ale zeby cały obejrzeć to podziękuję :)

ocenił(a) serial na 5
Aniucha30

Aż sobie konto założyłam,żeby móc skomentować ten serial.
To co się teraz dzieje z dzikiem sercu to gniot na gniocie...
Podobno jest to remake "marimar",tam były tylko 74 odcinki,szkoda,że tutaj tego nie zastosowali tylko ciągną tę historię.
Octavio to już wgl mnie osłabia. Jak na niego patrzę to cukier mi spada.
I ktoś tu wcześniej wspomniał,że Alfonso przypomina Mikołaja Krawczyka-zgadzam się! :D

Aniucha30

nooo szkoda, ze tak szybko zakonczyli watek z ojcem... A ta Solita w tych kitkach, niby taka bogata teraz, drugie dziecko w drodze... Masakra xD

Samarrita

racja ,Cesar Evora super aktor,pierwsza liga,mógł uratować ten serial a tak to lipa.

ocenił(a) serial na 3
Samarrita

Dla mnie też szkoda i jeszcze myślałam ze wątek Teobaldo i Raizy sie fajnie rozkręci a tu nic

girl_with_tattoo

Maly spoilerek, uwaga:

Z opisu poniedzialkowego odcinka na teleman.pl: "(...) Octavio zgadza się wyjść za Doris w zamian za wynajęcie dla Maricruz najlepszego adwokata."

Dobrze powiedziane :D

Samarrita

buhahahahahahahahahaha wybuchnęłam śmiechem ;)))
Tak napisali? haha
To rzeczywiście dobrze powiedziane. To głupkowate zdanie świetnie pasuje do Octavia :D

Vanessa100

slowo daje!! :D dowod: http://www.teleman.pl/tv/Dzikie-Serce-149-1382077

Samarrita

Doris ma większe jaja niż Octavio dlatego to on zgodzi się za nią wyjść a nie na odwrót;)

bishop_filmaniak

same hermafrodyty tam :D

Samarrita

haha no tak;)MC choć bardzo ładna ma raczej męski typ urody.za to Octawiusz ma delikatne rysy jak baba(celowo nie piszę kobieta)i tak też się zachowuje.ogólnie w tej telce faceci są ładniejsi niż kobiety.a już nazywanie Doris ślicznotką jest grubą przesadą.zwykła laska jakich wiele:)

bishop_filmaniak

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś :D

Vanessa100

Trochę mi szkoda Alfonos, no ale cóż: Alfonsił wilk razy kilka, wyalfonsili i wilka :P

SlodkaZmijka

hahahhaha ;)

Właśnie przed chwilą napisałam do dominika na 9 stronie , że "Źle skończył Alfonso. Ale tak to jest, jak się jest alfonsem ;)))"

Vanessa100

hahahaha :P Zachciało mu się abstrakcji :D

SlodkaZmijka

Wybuchnęłam śmiechem z powodu naszej dyskusji o Alfonsie ;))

Tak się alfonsił, że aż się przekręcił :D

Samarrita

Ja naprawdę nie rozumiem. Wszyscy pracują - nikt nie ma pieniędzy. Jak oni żyją? Pilot od razu wydaje całą kasę czy zarabia grosze? jedno mniej prawdopodobne od drugiego

girl_with_tattoo

Może jakieś marne pieniądze zarabiają..?

jagodajulia

pracujący mają grosze, a niepracujący pławią się w luksusach. I weź tu zrozum

girl_with_tattoo

Ja tej telki od dawna nie rozumiem. Dla mnie ta telka pozbawiona jest logiki.

jagodajulia

zwlaszcza teraz :D nie ma dowodow, ale na pewno Octavio(ana) lub Maricruz zamordowali Octavia :D Slowo sie rzeklo, sledztwo niepotrzebne :D

Samarrita

Teraz to już kulminacja :D :P Nie zebrali odcinków palców z noża, który leżał obok Alfonsa, bo o co.

jagodajulia

a Octavio wszedl chwile po tym zabojstwie do mieszkania i od razu uznal, ze gosciu nie zyje wiec po co pogotowie :D

jagodajulia

Nie zebrali odcisków palca z noża? hahahahhahaaha
Ta telka to jakieś cyrki ;))

Vanessa100

Jak oglądałam w oryginale to tak zapamiętałam. Chyba, że mi coś umknęło, bo te odcinki były tak absurdalne, że oglądałam, aby skończyć.

Samarrita

ranyyy... Alfonsa* xD

Samarrita

Po pierwsze: buahahahahahhahaha :):):)

Po drugie: Dlaczego oskarżyli Maricruz? Gdy oglądałam fragment jakiegoś tam odcinka, to widziałam, że oskarżają Oktawiusza, a teraz już Maricruz? O LOL :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones