PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 584
oceny
7,5 10 1 44584
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Z racji wyczerpania ostatniego tematu lexusa bla bla bla, otwieram nowy temat, który najpewniej będzie o sezonie 3, co w nim będzie, najnowszych informacji. Premiera sezonu 3 odbędzie się 6-9 Października, dokładnej daty nie znam.

Azazel94

Jest juz promo 15 odcinka

https://m.youtube.com/watch?v=FLlbW-PLr5k

Widac wrzucanie czegos do speed Force, oraz widac wizje matki Wallego

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

https://youtu.be/YmjXt9cmgIM

Tu jest rozszerzone promo w lepszej jakości.

użytkownik usunięty
dunio_4

Ale zwalili troche tego savitara bez cgi xd

Niestety, kostium nigdy nie dorówna wersji zrobionej komputerowo, a widać że starali się odtworzyć kostium w 100%

Azazel94

Chyba jeszcze poczekamy, aż flash będzie działać sam albo sam z małą ekipą :(

Przecież tam działa sam Cisco + HR coś dodaje od siebie, reszta siedzi sobie na dupie i komentuje co się da tylko ...

Niech kuźwa zostawią samego barrego, cisco i albo wellsa/Wallego, ta coraz większa gromadka mnie już wnerwia

Sezony pierwsze gdzie arrow działał sam były najbardziej klimatyczne NIE BEZ PRZYCZYNY CW

Ej, ej ej. Tak się zastanawiam, co by było gdyby to wally przez wizję stał się savitarem!? W New 52 Future Flash cofnął się w czasie, aby zabrać speed force flashowi. A teraz rzućcie okiem na scenę, gdy savitar klęczy przed barrym. Przecież to wygląda jakby wally przeklinał siebie, że stał się savitarem. OMG To by było mega, to by tłumaczyło jakim cudem zna savitar ekipe flash

Niech się to okaże prawdą!

dunio_4

Wątpie, ponieważ na zdjęciach z planu odcinka 18 Wally był normalnie w kostiumie Kid Flasha. Ale teoria ciekawa

ocenił(a) serial na 9
KyloRen_fw

Właśnie. Dlaczego odkręcenie Flashpoint sprawiło odnalezienie Kamienia Filozoficznego z Savitarem i/lub powstanie Savitara. I dlaczego na Ziemi Jaya była legenda o Savitarze? Watpie zeby wyjaśnili. Fajnie gdyby ten Wally okazał się złym Flashem :) tylko Iris musiałaby mieć kolejne rodzeństwo albo Wally syna żeby był kolejny Wally speedster.

KyloRen_fw

@karol Bo flashpoint stworzył Juliana Alberta, dzięki któremu znalazł kamień i savitar sie obudził

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Wiem efektem motyla. Tylko co dokładnie krok po kroku tego nie pokażą ;). Znalezienie kamienia to jedno ale pytanie czy efekt motyla też stworzył Savitara czy już wcześniej istniał. Ale dość o tym

karol3w

Ze słów Garricka wynika, że istniał wcześniej ;P

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Ciekawe czy jest więcej Savitarów że Jay o nim słyszał i od kogo o nim słyszał, bo ktoś kto znał Savitara musiał rozsiać mit o nim i kim byl ten ktoś. I z której Ziemi pochodzi Savitar. Teraz mi przyszła taka myśl że Savitar to Jay albo jego zła wersja Time Remnant, skoro Jay coś o nim wie.
Ale teoretycznie czyny Flasha mogły spowodować to że Savitar jako normalna osoba znalazł się w przeszłości i stał się Savitarem. To tak jak wskutek odkrecenia Flashpoint RF zabił Rexa w latach czterdziestych.
Przed Flashpoint ani we Flashpoint nie pokazano Savitara,, więc skąd on wie kto miał moce, teoretycznie tylko w tej linii został uwolniony przez Juliana przez efekt motyla (a Legendy za każdym razem powodują spore zamieszania w przeszłości a brak efektu motyla oprócz córki Steina)

karol3w

Jezu, ale ty karol tylko sobie utrudniasz życie tymi swoimi teoriami z kosmosu -,-

1. Savitar to nie Barry Allen, gdyż to Barry zw przyszłości pokonał Savitara.


Origin savitara. Jay wspominał że Savitar to był pierwszy sprinter. Jednak później spotkał kamień, który połączył się z nim, pewnie przypakował jego szybkość, zmienił ciało. Później na jakiś wydarzeniach, kamień został zapomniany, więc Savitar nie mógł wydostać się na wolność.

Jednak flashpoint dzięki efektowi motyla, sprawia że rodzi się Julian który znajduje kamień. Przez co uwalnia savitara, ten idzie do przyszłości i walczy z barrym allenem, następnie po pokonaniu postanawia się cofnąć w czasie by dopaść mniej doświadczonego i młodszego barrego. I mamy wyjaśnienie

Skąd Jay znał legendę o savitarze? Od innych sprinterów, którzy podróżując do innych ziem rozpowiadali plotki, o potężnym savitarze i tyle


Polecam zacząć oglądać odcinki z napisami polskimi, serio to dużo pomaga ;d

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Zwykle oglądam z napisami. I nie stawiałem na Barryego a na Jaya, że Savitar to jego zła pozostałość czasowa. To tylko teoria, która wiem ze nie ma poparcia ani w komiksach ani w serialu, a w komiksach to był pilot z II WŚ o nieznanej tożsamości.
Julian urodził się przed Flashpoint (jednak mógł spowodować jego narodziny przez działania RF). Flashpoint spowodował albo powstanie Savitara albo Savitar istniał a Flashpoint spowodował to że Julian znalazł kamień z Savitarem.

karol3w

Julian nie narodził się przed flashpointem. Skąd ty to wziąłeś karol? o_O

Przecież dopiero po flashpoint Julian zaczął pracować z barrym, więc taka osoba w ogóle nie powinna istnieć. Nie ma żadnej wzmianki o nim :P

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Flashpoint 2000 wtedy Barry ratuje matkę. Po Flashpoint 2016. 2016-2000=16. Julian ma więcej niż 16 lat. Ewentualnie działania RF albo działania Legend przez RF spowodowały narodziny Juliana jak córki Steina.
Flashpoint zaczął się w 2000 roku a Julian urodził się przed 2000, a mógł istnieć a efekt motyla sprawił że odnalazł kamień. stracił ekipę i to go skłoniło do wejścia do policji tak chyba tłumaczył.

KyloRen_fw

Wally nie musi sie stawiać savitarem od razu. Ssvitar tez musi miec gdzies swój początek histori, a twórcy po prostu będą pokazywac wizjami ze to on staje sie savitarem

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

Jakiś tydzień temu, po ukazaniu się opisu 3x15 toczyła się na reddicie rozkmina na ten temat.
W końcu Wally to twór Alchemy'ego, a właściwie Savitara, bo Alchemy to marionetka. Po coś to robi, po coś daje tym meta z Flashpointu moce i to jest bardzo prawdopodobne.
Tym bardziej, że w komiksach jest przecież zły West, Daniel West. W serialu nie mają jak go wprowadzić (chyba, że byłby jak Zoom, z innej Ziemi), więc może będą kombinować w tę stronę.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Zawsze moga wprowadzic Daniela Westa. Wystarczy ze byłby trochę młodszy od Wallyego i synem o którym Joe nie wiedział. W ten sposób mogliby wprowadzić Daniela RF.

ocenił(a) serial na 6

Aktualnie kręcą 3x19, którego reżyserem jest... Tom Cavanagh.
Gość gra/grał 4 różnych Wellsów, a teraz stanie za kamerą.

Oficjalne zdjęcia promujące 3x15: http://imgur.com/a/M4EXQ
Barry dostanie chyba ostry wpier*ol od Savitara. Wygląda na pazur Savitara.
Nie wiem czy dobrze widzę na małym ekranie w telefonie, ale zdaje się, że Iris ma pierścionek na palcu. No jakżeby inaczej.

Porównanie CGI Savitar vs. Kostium Savitara: https://i.redd.it/whgfjcvytriy.png
Dopiero teraz dostrzegłem, że ten nowy kostium ma błyskawicę.
Słabo wygląda. Taki plastikowy, ale ostatecznie ujdzie. Zdechli chyba przez te goryle w CGI skoro zrobili Savitarowi ten karnawałowy kostiumik.

Azazel94

Ten stary kostium w CGI też ma błyskawicę, przyjrzyj się ;) Ale faktycznie, wygląda to słabo, kiedy stawia się obok siebie te zdjęcia.

Azazel94

Reżyseruje Cavanagh - jestem zaintrygowany, poważnie :)

Co do porównania: omb, nie ma w zasadzie porównania.. inna sprawa: może wyjaśnią w serialu, jak Savitar wróci do 'żywych', dlaczego wizerunek mu się nieco zmienił :P Wiem, wiem, pewnie to pobożne życzenia ale zadaję sobie pytanie: nie mogli od początku używać kostiumu zamiast cgi ALBO, co lepsze (albo gorsze, zależy jak spojrzeć na sprawę podmiany ubranek..) zrobić cgi kostium w drugiej połowie sezonu/pod koniec? Interesuje mnie już tylko to, jak to będzie wyglądać w 'ruchu'.. (pomijam fakt, że wizualnie Savitar się nieco zmniejszy - za dużego w cgi go zrobili, za dużego, nawet przypakowany koleś w ubranku nie zrobi takiego wrażenia, ehh)

ocenił(a) serial na 6
matiiii

Stawiam, że aktor, który jest pod tym kostiumem był zajęty i nie mogli wcześniej go użyć, stąd CGI.
Ciężko znaleźć takiego wielkiego i przypakowanego gościa. Wrzucałem kiedyś w tym temacie jego nazwisko. Gość mierzy 210 cm i grał m.in tego blaszaka w Deadpoolu (nie pamiętam imienia tej postaci).

Azazel94

To prawda, zwłaszcza, że cgi Savitara zrobili, wg mnie, za 'duże'. Nie wiem czy taki wielki 'aktor' będzie się prezentował tak samo jak to, co stworzyli w cgi (nie chodzi mi nawet o porównanie 'jakości'). Czas pokaże..

btw. a ja się zgadzam z Tobą z powyżej, jak sobie pewnie pisałeś pół żartem pół serio tj. że używali CGI ale 2 odcinki Grodda i już nie mają kasy na cgi Savitara :P

użytkownik usunięty
matiiii

Nie wiem czy na pewno ale Zooma nie zrobili na początku też z CGI?

ocenił(a) serial na 6

Nie. Zoom to od początku był dubler w kostiumie.

użytkownik usunięty
Azazel94

Ok, bo troche inaczej wyglada w 6 odcinku i np. juz w 18 inaczej

Inaczej? Raczej nie, kwestia swiatla, efektów itd

ocenił(a) serial na 6

OPIS 3x17 „DUET”:
DARREN CRIS („GLEE”) ZAGOŚCI JAKO MUSIC MEISTER W MUSICALOWYM CROSSOVERZE WE FLASHU I SUPERGIRL – Barry (Grant Gustin) i drużyna są zaskoczeni, gdy Mon-El (gościnnie Chris Wood) i Hank Henshaw (gościnnie David Harewood) przybywają na ich Ziemię z Supergirl (gościnnie Melissa Benoist) w stanie śpiączki, która padła ofiarą klątwy rzuconej przez Music Meistera (gościnnie Darren Criss). Nie mogąc jej wybudzić, zwracają się do Team Flash po pomoc.

Tymczasem, Music Meister zaskakuje Flasha i wprowadza go w identyczny stan śpiączki, z którym Team Flash nie potrafi sobie poradzić. Kara i Barry budzą się bez swoich mocy w alternatywnej rzeczywistości, gdzie życie jest jak musical i jedyną drogą ucieczki jest podążanie za scenariuszem wypełnionym śpiewem i tańcem, do końca.

Aktorzy, których udział potwierdzono w crossoverze:
Grant Gustin, Jesse L. Martin, Carlos Valdes, Melissa Benoist, Jeremy Jordan, John Barrowman, Victor Garber.
Piosenki do tego odcinka zostały napisane przez Rachel Bloom, która pisała chyba coś przy La La Land.

Reżyseria: Dermott Downs
Scenariusz: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Aaron Helbing, Tood Helbing.
Premiera: 21/03/2017


ocenił(a) serial na 6
Azazel94

Wg IMDb po tym crossoverze będzie miesięczna przerwa i serial wróci dopiero 18/04/2017.

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

Co do powrotów Eddiego i Raya, wrócą pewnie w jakichś iluzjach Barry'ego. W 3x16 uda się do Speed Force, więc to idealny moment, żeby ich tam ujrzeć jak w ostatnim tego typu odcinku, kiedy widział m.in zmarłą matkę.

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

Ja gdzieś czytałam że Eddie ma wrócić w finałowym odcinku dopiero

ocenił(a) serial na 6
PesiTorres

Był jakiś miesiąc temu na planie. Kręcili wtedy 3x16 lub 3x17 (raczej ten pierwszy), więc wróci wcześniej.

ocenił(a) serial na 6

Podobnie jak ja, w USA obudzili się, że Savitar ma na zbroi/kostiumie odwróconą błyskawicę jak ta Reverse-Flasha (on miał pionową, Zoom miał nieco przechyloną), więc zaczęły się rozkminy, że Savitar, to jedna z wersji Reverse-Flasha, którą Barry wymazał, ale utknęła ona w Speed Force i stąd wziął się Savitar.
Nie chcę mi się teraz tego rozkminiać, ale może i ma to jakiś sens.

Azazel94

Wszyscy zły sprinterzy mają odwróconą błyskawicę, po prostu dzięki temu jest pokazane ze to anty-flashowie

Ja bym w ogóle nie sugerowałbym się tym

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

Wszyscy, ale tu chodzi o to, że ma identyczną jak RF czyli ustawioną w pionie, a np. taki Zoom miał przechyloną. W USA tyle im wystarczy, żeby zacząć rozkminę na jakiś temat.
Nie twierdzę, że to mądra teoria, ale na upartego coś tam logicznego z niej można wyciągnąć. Wrzuciłem to w ramach ciekawostki.

ocenił(a) serial na 6

Niedługo koniec LoT, więc RF na pewno wróci do Flasha i tak sobie myślę, że może zrobią w finale mały team-up Reverse-Flasha i Flasha, a raczej po prostu Eobard uratuje Allenowi dupę.
Po co miałby to robić? Ano po to, że to największy nemezis Flasha i nie będzie chciał się nim "dzielić" z jakimś tam Savitarem.

W Arrow robią podobny myk i Prometheus ostatnio zaatakował Vigilante, bo "Queen jest jego".
W S2 Reverse-Flash nie mógł pomóc Allenowi przy Zoomie, bo go wtedy nie było. Teraz jest, Flashpoint go przywrócił, więc może RF wpadnie w finale, pokona Savitara, wszyscy będą mieć jeden wielki WTF na twarzy, Allen będzie mu chciał podziękować, a potem Eobard zrobi to, co miał zrobić Savitar czyli zabije Iris i dostaniemy komiksowe zakończenie S3, bo w komiksach Thawne zabił Iris.
Pewnie Eobard będzie wkur*iony po finale LoT, bo nie uwierzę w to, że to Legion of Doom wygra i zgarnie Włócznie. W końcu w DCW zawsze dobro zwycięża.

I wtedy w S4 głównym villainem będzie znów Reverse-Flash, ale tym razem ten prawdziwy, a nie Wellsobard (który IMO przy prawdziwym Thawnie wypada gorzej) albo dadzą dwóch villainów jak w S5 Arrow i oprócz RF będzie też np. Abra Kadabra, a takiego Inertię zostawią sobie na S5, gdzie pewnie wprowadzą postać Barta Allena, bo prędzej czy później musi się on pojawić w serialu.

Dla mnie takie zakończenie byłoby zajebiste. Teraz każdy spodziewa się, że Barry uratuje Iris przed śmiercią, niektórzy myślą, że Savitar zabije kogoś innego. Gdyby jednak Thawne to zrobił wyszedłby z tego niezły twist i myślę, że Barry byłby bardziej zdruzgotany, gdyby to RF ją zabił, niż Savitar.

użytkownik usunięty
Azazel94

"Teraz każdy spodziewa się, że Barry uratuje Iris przed śmiercią, niektórzy myślą, że Savitar zabije kogoś innego. "
No teraz to już tak nie myśle haha :D
Nie no, ogólnie nieźle by było gdyby tak było ;p

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

Taki twist bylby mega tylko problem jest taki, ze RF nie ma zadnych szans z Savitarem (z Zommem tez by nie mial raczej)

Ale znajac ten serial to oczywiscie dostalby jakies powerupa nie wiadomo skad i rozwali kazdego wokol x D

ocenił(a) serial na 6
Wariat_11

Nie mówię tu o pojedynku rodem z Mortal Combat.
Flash też nie mógł pokonać Reverse-Flasha. Udało mu się to tylko raz z zaskoczenia, kiedy utworzył Flashpoint zamykając Reverse-Flasha w klatce. RF też może bez problemu pokonać Savitara jeżeli uderzy z zaskoczenia.
Savitar będzie skupiony na Barrym, więc nie będzie ogarniał wszystkiego dookoła, wtedy wpada RF i go zabija.

A co do Zooma, to Zoomowi też by dał radę skoro nawet taki głupiutki Allen go obił.

Wariat_11

Jak nie mógł pokonać RF? O_o Przecież w 2 sezonie pokonał RF

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

Dobra, zapomniałem o tym.

użytkownik usunięty
Azazel94

Jak niby rf miał zabić savitara? Jedynie gdy ten nie miałby zbroi bo inaczej nie dałoby rady :D

użytkownik usunięty

http://www.filmweb.pl/serial/Flash-2014-694518/discussion/The+Flash+-+Naj%C5%9Bw ie%C5%BCsze+informacje+cz.4,2874727
Nowy temat, ten zaraz padnie :s

Generalnie Barry i RF są podobnej szybkości. Raczej RF nie ma szans pokonać Savitara, myślę że tylko Black Flash miałby szansę pokonać 1v1, chociaż nie do końca wiadomo czy dałby radę

ocenił(a) serial na 7
dunio_4

RF zostal pokonany przez Barrego jakby byl jakims meta-leszczem (nawet czas tego "pojedynku" byl krotszy niz niektorzy meta) a wtedy Barry byl niczym przy Zoomie wiec nie wyobrazam sobie zeby RF mialby Zooma jakos pokonac.

No ale tak czy siak w tym serialu logika juz dawno nie wystepuje wiec wszystko sie moze zdarzyc

ocenił(a) serial na 6
Wariat_11

Ta walka była do dupy rozpisana.
Jak dla mnie RF skopałby wtedy Allenowi dupę. Tak sobie myślę, że może celowo przegrał i dał się zamknąć? Przecież chciał poznać nazwisko Flasha, to był więc plan idealny. Mógł z nim porozmawiać, dowiedzieć się o nim czegoś, to tu np. poznał Wellsa, wiedział, że Flash mu ufa itd. a i tak miał zabezpieczenie w postaci Cisco, który zaczął znikać.
RF przecież nawet siedząc w celi zgrywał pewnego siebie i mówił do Barry'ego, że wie z którego czasu pochodzi i teraz go dojedzie. To wiele mówi o RF i całej tej "walce". Po prostu dał sobie skopać dupę, nie chciał tu wygrać z Flashem, a poznać jego tożsamość/z jakiego czasu pochodzi.

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

W momencie jak RF dostawal oklep to nie wiedzial co sie dzieje z Cisco (ale nie pamietam juz tego wiec moge sie mylic)

ocenił(a) serial na 6
Wariat_11

Ale siedząc w celi był dziwnie spokojny i pewny, że i tak ją opuści, więc pewnie taki był jego plan - dać się złapać, żeby Flash nie ogarniał i go wypuścił. Wtedy mając informacje z jakiego czasu pochodzi Flash mógł sobie na luzie wrócić do swojego czasu.

ocenił(a) serial na 6

Barry to leszczyk i nawet nie drasnął Savitara, więc nie wiadomo w sumie nic o nim.
Ma zbroję, ale nawet najlepszy rycerz ma słaby punkt i Savitar też na pewno taki posiada.
RF wpadając z zaskoczenia, na pewno jakieś szkody by mu wyrządził. Przypominam tylko, że to dużo inteligentniejszy facet niż wiejski głupek Barry Allen, który biegnie na goryla bez przygotowania i dostaje tarczą w łeb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones