PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 584
oceny
7,5 10 1 44584
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Kurde naskrobałem takiego posta i nie dodało go na forum, więc nie będę się drugi raz rozpisywał za bardzo.

Ogólnie widzę, że chyba zapomnieliście, że Flash powrócił po przerwie bo żadnego tematu :)

Co do odcinka to według mnie był on całkiem niezły, ale miał dość sporo różnych wątków i każdy był po trochę skubnięty. To co mi się podobało to końcówa i powrót RF :) Ciekaw jestem który to jest. Czy ten który pierwszy raz się rozpędził do prędkości pozwalających na podróże w czasie czy ten który planował cofnąć się by spotkać się z Barrym, ale nie za bardzo jest świadomy gdzie wylądował. No nie wiem zobaczymy.
Zdenerwował mnie męczący motyw próby Barrego wyjawienia Patty, że jest speedsterem. 3 próby i żadnego postępu, a na domiar wszystkiego Barry tak zrypał sytuację, że stracił kobitę, która była dla niego idealna. Wkurzył mnie ten wątek i mocno obniżył mój ogólny odbiór tego odcinka.
Średnio też wygląda dla mnie wątek Joe i syna. Takie jakieś to nijakie. Młody cwaniaka zgrywa i ma pretensje, że ojciec o nim nie wiedział. Jakoś to do mnie nie trafia.

Reszty nie będę komentował. Zostawię coś dla Was.

Biorę po jednej okejce od każdego kto to czyta i słucham Państwa :)

ocenił(a) serial na 10
Drake01

Po twoich lolach i xDDD i innych głupich znaczkach twierdzę że jedynym dzieckiem tu jesteś Ty. Przekleństwo było aż jedno, a Ty wytykasz że przeklinam co świadczy o twoim braku sensownej argumentacji. Dodatkowo Cytaty które są jednym wielkim spamem w twoim komentarzu, wiem do czego pijesz i nie chce mi się czytać moich własnych zdań. Upadłby na głowę? oczywiście człowiek który sobie robi helikopter z rąk, na pewno upadnie na głowę, a dodatkowo zapomniałem, że w powietrzu jesteś bezwładny i nie możesz kontrolować swoich ruchów żeby się obrócić, fizyka 2 gimnazjum.
Nazywasz mnie dzieckiem, nie wiem ile masz lat, i nie wiem czy chcę wiedzieć bo jeszcze się okaże, że próbuję coś przekazać jakiemuś gimnazjaliście. Jeśli tak cię ciekawi mój wiek to jest to 21. Trudno być dzieckiem i czytać komiksy, które nie zostały wydane po polsku. Znasz 9 latka który czyta książki i ogląda filmy po angielsku? Może drugi Einstein.

3 Sezon Arrow, jest jednym z lepiej ocenianych sezonów. Widać, że znasz się jak ja na rozmiarach staników. Polecam serwis imdb.com gdzie masz ocenę każdego odcinka po kolei. Najgorzej oceniany jest sezon 1.
Masochistą? oglądam bo daję temu jeszcze szansę, mam nadzieję że coś w końcu zrobią DOBREGO, a nie podrzędnego, jak do tej pory.

Devirginator

HA HA HA HA HA HA, kończ waść wstydu oszczędź. Mój komentarz to spam? Nie, mój kochany, ja tylko odnoszę się do poszczególnych wypowiedzi z twojego posta i dlatego je wypunktowałem, a to że ty nie lubisz, jak precyzuje moją wypowiedź to TWÓJ problem. :)

"3 Sezon Arrow, jest jednym z lepiej ocenianych sezonów. Widać, że znasz się jak ja na rozmiarach staników. "

3 sezon Arrow to dno. Każda ogarnięta osoba tobie to powie.

"Polecam serwis imdb.com gdzie masz ocenę każdego odcinka po kolei. Najgorzej oceniany jest sezon 1."

1 sezon na imdb jest najgorszy, gdyż za mało było tam wątków olicity, którym jarają się niewymagające nastolatki :)

Ogólnie cały twój post to zwykła prowokacja, bez żadnych logicznych argumentów. Gdy nazwałem ciebie dzieckiem to nie odniosłem się do wieku, lecz do twojego stanu umysłu. Jesteś bardzo niedojrzały. Dorośnij.

ocenił(a) serial na 10
Drake01

"precyzuje", fajnie masz w domu, bo to co robisz to tak zwany CYTAT uważany przez większość za spam, i nie tolerowany na wielu serwisach, nadaje twojej wypowiedzi jedynie to że wygląda na bardziej obszerną. Mój post jest nielogiczny? Nie to twój jest nielogiczny, poczytaj sobie recenzje ignorancie, i zobaczysz że nie tylko nastolatki się podniecają 3 sezonem, to czy komuś się coś podoba to nie jest sprawa ogarniętości. Kolejny spam to twoje emotki i to hahahahaahahah na początku. Ja jestem niedojrzały? A o niedojrzałości świadczą emotikonki, bo po ilości znaczków w twoim poście, można określić jak bardzo jesteś niedorosły (badania naukowe, ludzie w wieku 16+ używają emotikonków wiele mniej niż poniżej tego wieku). Samo nazywanie osób nieogarniętymi bo lubią Sezon 3 Arrowa, a tobie się to nie podoba, świadczy o twojej dziecinności. Logicznych argumentów jest wiele, ale co takie dziecko jak ty może wiedzieć, zero czytania ze zrozumieniem, różowe okularki, jednorożec i popiepszanie po tęczy.

Dodatkowo masz profil ustawiony całkowicie na prywatny, więc nie mogę się odnieść do twojej "ogarniętości". Strzelam że Mroczne Cienie i Straszny Film ocenione na 10/10.

Nie pozdrawiam, wyhoduj jaja, dorośnij. Ostatni mój post do Ciebie, szkoda mojej klawiatury, a z ignorantami nie dyskutuję.

Devirginator

Co za chamstwo i jeszcze nawet odnosisz się do mojego profilu, co lubię, a co nie. Ty naprawdę już nie masz argumentów. Zdradzę tobie sekret, mój profil jest prywatny przed takimi osobami, jak ty którzy atakują innych ludzi, bo im brak argumentów.

Zgłaszam. Nie toleruję chamstwa.

ocenił(a) serial na 10
Drake01

Zgłaszaj, a ja zgłoszę Ciebie za spam, ciekawe kto wygra. Na mój profil możesz normalnie wejść i ocenić moją osobę, nie wstydzę się swojego gustu. Jedynym chamem jesteś ty nazywając mnie dzieckiem i nie zwracając uwagi na to że ktoś ma inny gust, inne zdanie.
I tak ja nie mam argumentów, objętość mojego posta to 2x twój post, a ja nawet nic nie cytuję. To się nazywa porządny komentarz, a nie masa znaczków i cytatów, bo nie umie się skonstruować poprawnego zdania.

Tak złamałem obietnicę że nie napiszę nic, wstydzę się za siebie teraz.

Devirginator

To nie był spam, ja tylko wybrałem poszczególne wypowiedzi z twojego postu i tyle, skoro dalej tego nie rozumiesz, to współczuję. Również przeklinasz i mnie atakujesz. Zgłosiłem.

Jeśli nie potrafisz dyskutować, to nie rób tego. Lepiej skorzystaj z mojej rady.

Acha, odnosisz się do gustów zapominając, że ja też mam swój. :)

ocenił(a) serial na 10
Drake01

Tyle że nie nazwałem cię nieogarniętym bo coś Ci sie podoba. Tylko dlatego że używasz masę emotikonek... jest różnica, prawda? Ja potrafię uszanować czyiś gust, Ty najwyraźniej nie, i próbujesz mnie chyba przekonać do tego że Flash jest najlepszy.

Przeklinanie. Fajnie. Jedno przekleństwo które ocenzurowałem. Bo jak chcesz wiedzieć, filmweb nie pozwala opublikować postu z nawet 1 przekleństwem. Pozdrawiam twój bezpodstawny powód zgłoszenia. Ja tam napisałem Balladę, dlaczego cię zgłosiłem.

Devirginator

No przecież miałeś nie pisać do mnie, a wciąż odpisujesz. Piszę emotikonki, tak jak każda osoba na tej stronie, skoro nie lubisz nawet tego, to już lepiej zrezygnuj z jakichkolwiek dyskusyjnych stron.

Nie pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Drake01

KAŻDA ... aha

Devirginator

Widzę, że już wyczerpałeś temat.

ocenił(a) serial na 10
Drake01

"Widzę, że już wyczerpałeś temat."

Nooooo Teraz bawie sie w ciebie xDDDDDDDD hahahahaha

Devirginator

Życzę udanej zabawy.

ocenił(a) serial na 10
Drake01

"Życzę udanej zabawy."

Dziękuję :D xDDD :P HA HA

Devirginator

Jednak dobrze ciebie wcześniej oceniłem. Każdy twój kolejny post tylko to potwierdza.

ocenił(a) serial na 10
Drake01

"Jednak dobrze ciebie wcześniej oceniłem. Każdy twój kolejny post tylko to potwierdza."

Nie no, co ty xDDD ja tu sie tylko dobrze bawie i robie to co każdy na serwisie. :D

ocenił(a) serial na 10
Drake01

Dodatkowo Zoom który nazywa się Zoom... Zoom to był Eobard, Reverse Flash. A to co tu nazywa się Zoom, to jest Black Flash, ale chyba w tym serialu, nobody gives a f*ck, jeśli chodzi o jakąkolwiek poprawność względem mitologii/oryginału.

ocenił(a) serial na 9
Devirginator

Halo, halo. Zoom to było Hunter Zolomon, a Eobard to Professor Zoom. Serialowy Zoom faktycznie przypomina Black Flasha, ale nim nie jest.

ocenił(a) serial na 7
ZuberP2M

A ja w przeciwieństwie do większości (z tego co widzę na różnych forach) ogromnie się cieszę, że Patty odeszła :) Ogromnie denerwowała mnie jej postać w serialu, taka super policjantka, zbyt słodka jak na moje oko . Od początku nie lubiłam dziewczyny , ale nie spodziewałam się jej szybkiego odejścia , a tu taka miła niespodzianka ; ) Zgadzam się , co do Walliego i ogólnie całej rodzinki , której problemy są tak dramatyczne , że aż zasypiam. Nie mam pojęcia o co chodzi dla chłopaka i w jakim kierunku zmierza ten wątek ?! Chyba , że okaże się , iz jest on meta-human i coś się rozkręci ;p Odcinek średni jak po przerwie, spodziewałam się czegoś bardziej zaskakującego , aczkolwiek RF na koniec i odejście Patty zadowoliło mnie ; )

ocenił(a) serial na 9
deverlity

Czyli nie jestem jedyną, która nie przepada za Patty. A już traciłam nadzieję. :D

deverlity

w sumie mi tam jakos nie przeszkadzala specjalnie, ale jak dla mnie miala takie męske dłonie i w ogole jakas taka męska była. :)

ocenił(a) serial na 7
deverlity

Rownież ucieszyłam się na odejście Patty. Na początku wydawała mi się słodka, ale jakoś tak nie przypadła mi do gustu. Z wyglądu przypomina mi Diannę Agron, ale nie ma nawet połowy jej uroku i coś mnie do niej zniechęcało.

ocenił(a) serial na 7
ZuberP2M

A ja mam tylko jedno pytanie. Czemu na poczatku odcinka kiedys Flash pojawia się z palącymi kwiatami wprost na Patty która siedzi na ławce nikt nie zauważa że pojawił się znikąd? Potem w odcinku próbuje jej powiedzieć, że jest Flashem. Miałem wrażenie, że ona to widziała. Dziwna scena (ta początkowa).

ocenił(a) serial na 8
Spukk0

To sen.

ZuberP2M

Odcinek średni. Niech skończą już z wałkowaniem sekretnych tożsamości, ile można? Czy powie jej, czy nie to i tak jest w niebezpieczeństwie LOL Lubiłem ją, ale jeśli mieliby, tak męczyć widzów, jak w tym odcinku, to jednak lepiej, żeby odeszła z serialu, a szkoda, bo była spoko.

To już tylko kwestia czasu nim twórcy pogubią się z tymi podróżami w czasie XDD

ZuberP2M

Twórcy serialu , a tak naprawdę to aktor grający Barry'ego Allena zapowiedział ze możemy się spodziewać zaszkoczenia w finale lub pod koniec sezonu . Ja mam taką myśl ze Wally jest dziwna postacią i to on jest Zoomem , nie wiem na jakiej podstawie , nie mam żadnych dowodów to tylko takie przeczucie . I pewnie będzie to czarnoskory aktor grający Wally'ego z Earth 2 , równie dobrze by to wyglądało jakby Zoomem był Joe ale on chyba za gruby na ten kostium . Spoilery ze niby Zoom to Eddie Thawne z Earth 2 mnie w ogóle nie przekonują , będzie to strasznie nudę i nieciekawe odkrycie .

ocenił(a) serial na 9
Taio

Wcześniej o tym pisałam, miałam też takie podejrzenia, że Wally
jest Zoomem :). Ale ktoś mi odpisał, że on jest kolejnym Flashem,
że tak było w komiksie.

Ingrid_Bergman

Nie, Wally nie może być Zoomem to nie ma sensu , po prostu aktor grający to jest nudny w serialu może był przez 5 min a niczym nie zaskoczył , w komiksie może i jest spedsterem ale niewiadomo jak to będzie w serialu . Ja obstawiam że Zoom to Henry Allen z Earth 2 . Samo to że aktor grał Flasha w serialu z 1990 a potem filmach a następnie przeniósł się do Flasha 2014 jako ojciec Barry'ego coś w tym musi być .

ocenił(a) serial na 9
Taio

Tak, to ma sens. Też mi przechodziło przez myśl,
że ojciec może nim być.

ocenił(a) serial na 8
ZuberP2M

ale rozburzała konwersacja!! Mnie interesuje tylko co to za nowy RF? osoatni <Doktor Wells> zginął, a ten RF nie miał maski ale widać było twarz... Gideon mówił jakieś imie w odcinku, ale nie pamieętam.. any one??

pozycja4

To jest Eobard Thawne w innym czasie nikt inny nie może być RF.

ocenił(a) serial na 7
pozycja4

Wells nie był RF. Eobard Thawne zabił prawdziwe Harrisona Wellsa i zmienił wygląd żeby wyglądać jak on.

użytkownik usunięty
ZuberP2M

Nie mogę napisać nowego tematu.... Więc zadam pytanie tu :) Co się stało z tym czarodziejem, co był nieśmiertelny i miał niby mityczne berło? Przecież z taką mocną sam (ten czarodziej) mógłby pokonać Zooma ^^

Jego watek mozesz sledzic w Legends of Tomorrow. Jest zarazem glownym czarnych charakterem tego serialu.

ZuberP2M

Zgadam się z tobą w zupełności że odcinek dobry ale ten męczący wątek Barrego i Patty, nie rozumiem tego niby mu na niej zależy ale nie chce jej powiedzieć prawdy. Swoją drogą w odcinku 11 smutne rozstanie Berrego i Patty szkoda. Patty była jedną z moich ulubionych postaci szkoda że jej zabraknie w serialu :( Co do Joe i jego syna to chłopak udaje cwaniaczka ale tak naprawdę nie jest zły po prostu nie radzi sobie z całą sytuacją, dowiedział się przecież że ma ojca i siostrę to dla niego trudne.

ZuberP2M

Pewnie Barry chciał chronić Patty przez zoom-em oraz Reverse Flashem ale mimo wszystko nie powinien pozwolić jej odejść.

ocenił(a) serial na 7
ZuberP2M

Coś ciekawego, być może spoiler
https://images.spot.im/image/upload/f_auto,q_70,fl_lossy,dpr_2.0,c_limit/v200/3a ff2958e40b0a196b7bd3a112bf824b

ocenił(a) serial na 7
szuler2

zoom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones