PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025279}

Harry i Meghan

Harry & Meghan
5,7 5 168
ocen
5,7 10 1 5168
Harry i Meghan
powrót do forum serialu Harry i Meghan

To jest trochę śmieszne, że kiedy przestają o nich mówic to zaraz wyskakują z wywiadem u Oprah, książeczką dla dzieci napisaną przez Megan albo teraz, filmem dokumentalnym. Podobno odeszli z dworu królewskiego, żeby żyć w spokoju, ale ewidentnie szukają rozgłosu.

diepole

Mnie ten hejt akurat nie dotyka personalnie, ale nie tylko wobec mnie były te komentarze, więc zgodnie ze swoim sumieniem to zgłosiłam. Jeśli administracja zareaguje to dobrze, jeśli nie to trudno. Nie będę płakać przez nieznanego mi faceta, który na filmowym forum używając niepoprawnie języka ojczystego próbuje coś nieudolnie udowodnić. Opinię wyraziłam na temat tego, co zobaczyłam w dokumencie (to nie jest film jeśli już tak rozmawiamy merytorycznie pierwszy raz) i porównałam to z tym, co było do tej pory mówione przez głównych bohaterów. A dyskusja o bohaterach jest elementem dyskusji o oglądanym materiale.

iri1993

Drrr Drrr Drrr D:Halo Meghan ? M: Yes D: Na Polskim forum ludzie wypowiadają się na twój temat pogardliwie i nie szanują twojej osoby . Ja Ciebie kocham i szanuję! Jesteś moją muzą !Będę cię bronił do ostatniego dzwonka w szkole . Będę tych ludzi obrażał i wyzwę tak , ze aż pójdzie im w pięty.! Nie martw się, nie mam swojego życia więc chętnie pomogę Ci walczyć z hejtem . Wiesz co oni robią ? Wmawiają innym , że wyszłaś za H dla kasy i sławy , jeszcze śmią twierdzić, że karierę to ty dopiero po ślubie dostałaś w spadku … a najgorsze , że dokument i Twoje życie im nie odpowiada ! Ci ludzie to tumany i nieuki . Te pasożyty nie mogą cię obrażać . Ja wiem , że wszystko co mówisz to tylko prawda i sama prawda . Nikt nie będzie Cie oceniał. Dostaniesz wymarzonego Oscara za ten dokument… juz ja się o to postaram ! Proszę tylko wspomnij o moich zasługach Selenie i Bey .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
kacheta

Ludzi jakiego pokroju? Co takiego złego zrobili, że ktoś nazywa ich w taki obraźliwy sposób. Po obejrzeniu tego filmu jestem zdania, że rodzina krolewska mogla postąpić z Meghan inaczej. Mogli pozwolić im działać właśnie w obszarach związanych z rasizmem, pomocą emigrantom itp. Mieli możliwość wpuścić trochę świeżego powietrza zwłaszcza biorąc pod uwagę, że imperium brytyjskie swoje ogromne zasoby zawdzięcza epoce kolonialnej. Szkoda dla obu stron, że tego nie uczniono.

ocenił(a) serial na 10
kacheta

a ty chcialbys żeby caly swiat mial o tobie opinie wepchniętą do gardła przez media i rodzine krolewska?
Dobrze że ten dokument powstał

ocenił(a) serial na 8
kacheta

Można żyć w spokoju i jednocześnie robić coś dla innych. To teraz mają siedzieć w bunkrze bo jacyś psychiczni ludzie nie rozumieją słowa prywatność? No nie. Każdy chce normalnie żyć, bez aparatów wchodzących w tyłki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones